برگزیده های پرشین تولز

قضيه هكر ايگولد جديه

tablighat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ميشه بگي آنتي اسپايورتون چيه !!!!
چون مال من چيزي نگفت !!! اگه لال هستش عوضش كنم ...

Electronics Art

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
18
به نقل از tablighat :
آقا جريان اين نرم افزار حرفه اي هك ايگولد - آپاچي چيه !!!
اينم آدرسشه !!! http://www.getfree-gold.com/persian
نوشته خواهر مادر ايگولد را استاد ميكنه !!!!

سلام
این بابایی که نرم افزار هک ایگولد میفروشه یه کلاه بردار و آفتابه دزده
یکی از دوستان من که مبلغ زیادی در گولدن استار از دست داده بود تصمیم
به خرید این نرم افزار گرفت و وقتی که پول داد طرف بهش ایمیل زیده و گفته
" ما با دست خودتون حساب شما یا همون حساب بانکی تون رو هک کردیم "
ایشونم مبلغ 30 هزار تومن به این بابا پول داده بود

مشخصات طرف اینجوری هستش :
نام : بابک درگاهی اقدم
شماره تلفن : 2231146
کد تلفن : 0334
شماره حساب : سیبا 0101057051000

خلاصه مواظب باشین
همون طوری که ali313 گفت اگه طرف بتونه ایگولد رو هک کنه
هیچوقت نمیاد به خاط 30 یا 40 دلار اینو فاش کنه

در ضمن من واقعاً برای این جور افراد متاسفم
مگه آدم چقدر میتونه کثیف و رزل باشه
ببخشید اینو میگم ( ولی باید خود این آدمو بلاوه خانواده ای که از اون برخاسته رو یه سرویس ... )

بگذریم این جور افراد ارزش فحش و اینا رو هم ندارن

:)

minister

Registered User
لایک‌ها
3
به نقل از Electronics Art :
سلام
این بابایی که نرم افزار هک ایگولد میفروشه یه کلاه بردار و آفتابه دزده
یکی از دوستان من که مبلغ زیادی در گولدن استار از دست داده بود تصمیم
به خرید این نرم افزار گرفت و وقتی که پول داد طرف بهش ایمیل زیده و گفته
" ما با دست خودتون حساب شما یا همون حساب بانکی تون رو هک کردیم "
ایشونم مبلغ 30 هزار تومن به این بابا پول داده بود

مشخصات طرف اینجوری هستش :
نام : بابک درگاهی اقدم
شماره تلفن : 2231146
کد تلفن : 0334
شماره حساب : سیبا 0101057051000

خلاصه مواظب باشین
همون طوری که ali313 گفت اگه طرف بتونه ایگولد رو هک کنه
هیچوقت نمیاد به خاط 30 یا 40 دلار اینو فاش کنه

در ضمن من واقعاً برای این جور افراد متاسفم
ببخشید اینو میگم ( ولی باید خود این آدمو بلاوه خانواده ای که از اون برخاسته رو یه سرویس ... )

بگذریم این جور افراد ارزش فحش و اینا رو هم ندارن

موافق بیدم

ali313

Registered User
لایک‌ها
0
زیر خون قمه ، زنجیر ، سینه ، لطم ، سیلی و ... جای
به نقل از tablighat :
ميشه بگي آنتي اسپايورتون چيه !!!!
چون مال من چيزي نگفت !!! اگه لال هستش عوضش كنم ...
من از سایت ماکروسافت دانلود کردم هر وقت هم خودش صلاح بدونه ازم میپرسه و آپدیت میشه وقتی سایت رو باز می کنم بهم اخطار میده و اجازه دانلود یک فایل اگزیکی رو نمیده و اون فایل رو بلوک میکنه

ali313

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از Electronics Art :
سلام

با سرویس موافقم:lol:
اون عدد تصادفی که ایگولد میفرسته برای همینه که کسی با نرم افزار نتونه پسورد به ایگولد بفرسته تازه خودتون دیدید که اینقدر خط خطیش کرده که حتی نرم افزار های عکس خون هم نتونن پردازشش کنن و عدد رو بدست بیارن
تازه اونا برای امنیت بیشتر اجازه نمیدن مثلا کمتر از 5 ثانیه یک بار لاگین شید (مثلا)

hadipro

Registered User
لایک‌ها
7
خواهشا یه آنتی اسپایور توپ معرفی کنید.ممنون.

FiFtHeLeMeNt

Registered User
لایک‌ها
1
سلام به همه دوستان
بانکداری الکترونیک علاوه بر محاسنی که داره ، خطراتی هم داره که نمونش همین هک شدن حسابها هست بنابراین قبل از باز کردن هر نوع حساب آنلاین باید کامپیوتر خودتون رو ایمن کنید. من موارد زیر رو پیشنهاد می کنم :
1. نصب فایروال ZoneAlarm + Spyware آخرین ورژن و به روز شده
2. نصب ضد ویروس Kaspersky آخرین ورژن
3. استفاده از فایرفاکس به جای IE
4. باز نکردن هر نوع فایل و یا ایمیل مشکوک بر روی کامپیوتر
مطمئن باشید که اگر نکات ایمنی رو رعایت کنید ، اکانت شما قابل هک نخواهد بود.

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از ali313 :
با سرویس موافقم:lol:
اون عدد تصادفی که ایگولد میفرسته برای همینه که کسی با نرم افزار نتونه پسورد به ایگولد بفرسته تازه خودتون دیدید که اینقدر خط خطیش کرده که حتی نرم افزار های عکس خون هم نتونن پردازشش کنن و عدد رو بدست بیارن
تازه اونا برای امنیت بیشتر اجازه نمیدن مثلا کمتر از 5 ثانیه یک بار لاگین شید (مثلا)
نه نرم افزار واسه این کار به عکس احتیاجی نداره. کلا برداشتن یا انتقال هر چند دلار از یه حساب به یه حساب دیگه فقط با دونستن شماره حسابهای مبدا و مقصد و پسورد حساب مبدا با یه خط برنامه PHP یا Perl انجام میشه!! البته اونم درصورت دونستن پسورد. که تازه به دست آوردن پسوردهای طولانی و ترکیبی کار خیلی سختیه و هیچ راهی هم واسه بدست آوردنش غیر از امتحان کردن پسوردهای مختلف تو همچین برنامه هایی که ادعا میکنن وجود نداره.
بدست آوردن پسورد فایلهایی zip که بیشتر از 9 رقم فقط حرفی داشته باشن رو یه کامپیوتر مستقل بیشتر از یک سال طول میکشه که تازه باید تو این برنامه های هک شبکه ای تاخیر فرستادن اطلاعات و گرفتن نتیجه از سرور رو هم بهش اضافه کرد، حالا خیلی احمقانه است که طراح این برنامه ادعا میکنه هر پسوردی رو تو کمتر از 5 دقیقه پیدا میکنه!

ali313

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از mostafa_gm :
نه نرم افزار واسه این کار به عکس احتیاجی نداره. کلا برداشتن یا انتقال هر چند دلار از یه حساب به یه حساب دیگه فقط با دونستن شماره حسابهای مبدا و مقصد و پسورد حساب مبدا با یه خط برنامه PHP یا Perl انجام میشه!! البته اونم درصورت دونستن پسورد. که تازه به دست آوردن پسوردهای طولانی و ترکیبی کار خیلی سختیه و هیچ راهی هم واسه بدست آوردنش غیر از امتحان کردن پسوردهای مختلف تو همچین برنامه هایی که ادعا میکنن وجود نداره.
بدست آوردن پسورد فایلهایی zip که بیشتر از 9 رقم فقط حرفی داشته باشن رو یه کامپیوتر مستقل بیشتر از یک سال طول میکشه که تازه باید تو این برنامه های هک شبکه ای تاخیر فرستادن اطلاعات و گرفتن نتیجه از سرور رو هم بهش اضافه کرد، حالا خیلی احمقانه است که طراح این برنامه ادعا میکنه هر پسوردی رو تو کمتر از 5 دقیقه پیدا میکنه!
اسکریپتهای پی اچ پی در صورتی که اون آلترنت پسفریز رو بدونن میتونن این کارو بکنن اونم با یه عالمه اطلاعات دیگه md5 میشه اصلا غیر قابل هک شدنه تازه باید بری توی حسابت اون قسمت پرداخت آنلاین رو فعال کنی چون همینجوری حالت دیفالتش غیر فعاله
ایگولد فقط و فقط با اسپایور قابل هک شدنه تازه اونم شانس بیاری طرف بروزر و آی پی دتکتش رو غیر فعال کنه تا ازت پین نخواد

mostafa_gm

Registered User
لایک‌ها
438
به نقل از ali313 :
اسکریپتهای پی اچ پی در صورتی که اون آلترنت پسفریز رو بدونن میتونن این کارو بکنن اونم با یه عالمه اطلاعات دیگه md5 میشه اصلا غیر قابل هک شدنه تازه باید بری توی حسابت اون قسمت پرداخت آنلاین رو فعال کنی چون همینجوری حالت دیفالتش غیر فعاله
ایگولد فقط و فقط با اسپایور قابل هک شدنه تازه اونم شانس بیاری طرف بروزر و آی پی دتکتش رو غیر فعال کنه تا ازت پین نخواد
بله برای این کار حتما باید تنظیمات امنیتی ایگلد غیر فعال شده باشن، واسه هک کردن هم تنها راهش همینه که از یه تروژان یا KeyLogger برای دزدیدن پسورد از روی کامپیوتر طرف استفاده میکنن که SRK میتونه این مشکلو حل کنه و مطمئنا اگه ما همه این موارد رو رعایت کنیم هک نمیشیم.

ali313

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از mostafa_gm :
بله برای این کار حتما باید تنظیمات امنیتی ایگلد غیر فعال شده باشن، واسه هک کردن هم تنها راهش همینه که از یه تروژان یا KeyLogger برای دزدیدن پسورد از روی کامپیوتر طرف استفاده میکنن که SRK میتونه این مشکلو حل کنه و مطمئنا اگه ما همه این موارد رو رعایت کنیم هک نمیشیم.
حالا خودمونیم میدونی نرم افزار های این کار رو از کجا میشه تهیه کرد؟ البته از مدیریت محترم عذر میخوام شاید این بحث جاش جای دیگست ولی فقط برای اطلاعات عمومی
keylogger رو از کجا تهیه کنم؟

farhad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از ali313 :
حالا خودمونیم میدونی نرم افزار های این کار رو از کجا میشه تهیه کرد؟ البته از مدیریت محترم عذر میخوام شاید این بحث جاش جای دیگست ولی فقط برای اطلاعات عمومی
چيه خيلي خوشت مياد از دزدي؟

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
به نقل از ali313 :
یه سرچ بکنی ریخته
اما هکرا از اینا استفاده نمیکنن خودشون مینویسن

بالا