برگزیده های پرشین تولز

قفل شدن حساب فیسبوک

کسی این مشکل براش پیش اومده؟

• خیر

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    5

mahdisafavi2309

Registered User
لایک‌ها
34
فیسبوک کلاً با بن کردن اکانت ها حال می کنه! نمیدونم چه اصراری داره که همون چندتا دونه کاربری هم که هر از چندسالی بهش سر میزنند؛ بپرونه!
قدم از قدم برداری، اکانت بن شده!
فکر کنم چندسالیه زده تو کار جمع آوری کارت ملی و پاسپورت افراد که شاید بتونه یه درآمدی ازش بدست بیاره!

دیگه از یه پروژه دانشجویی که بنابر دلایلی اینجور بزرگش کردند، انتظار بیشتری نمیره!

یه بار یادمه، یه پست گذاشتم. پاکش کردم، اصلاحش کردم و دوباره فرستادم. فوراً بن کرد! میگفت عمداً این کار رو انجام دادی که بری تو لیست صفحات تازه به روز شده و قصد سوءاستفاده از الگوریتم مسخره فیسبوک داری. منم همونجا کل فیسبوک و متعلقاتش رو برای همیشه پاک کردم.
من تو اکانتم تقریباً فعال بودم، هر دو سه روز یه پست میذاشتم. نمی دونم چرا یهو اینکارو کرد؟! کلاً برای اینرانی همه چی بد هست، دیگه مجبوریم تحمل کنیم :)

mahdisafavi2309

Registered User
لایک‌ها
34
تو ایران دیگه زیاد سمت فیسبوک نمی رن

جالبه فیسبوک با PHP هم نوشته شده بوده و به دلیل ماهیت مفسری بودن، سرور ها جواب نمی دادن و فیسبوک مجبور میشه یک ساختار جدید مثل جاوا و دات نت ایجاد کنه تا از سیستم از حالت مفسری دربیاد و فشار کمتری به سرور ها وارد بشه

تو امریکا همه چی بزرگ میشه

نتفلیکس، خودرو سازی تسلا، واتس اپ، فیسبوک، اینستاگرام، توییتر و ...
خوبه ها، ولی مثه دیونه عاقل هست.

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
من تو اکانتم تقریباً فعال بودم، هر دو سه روز یه پست میذاشتم. نمی دونم چرا یهو اینکارو کرد؟! کلاً برای اینرانی همه چی بد هست، دیگه مجبوریم تحمل کنیم :)
کلاً برای همه این مشکلات رو ایجاد می کنه. سرچ کنید می بینید که از ده سال پیش تا حالا چقدر یوزرها در کشورهای مختلف باهاش مشکل داشتند. ضمناً اگه آی.پی تون به صورت غیرمعقول(!) تغییر کنه، بلافاصله بن می کنه. مثلاً در مدت کمتر از یکی~دوساعت اگه آی.پی تون از ژاپن به آلمان تغییر کنه، احتمال بن شدن وجود داره.

mahdisafavi2309

Registered User
لایک‌ها
34
جدی؟ خب چطوری اینمورد رو حل کنیم؟ تنها راهش آی پی ثابت یا سرور مجازی هست

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
تنها راهش، استفاده نکردن از فیسبوکه! 😆 فکر کنم، خود زاکربرگ هم دیگه از فیسبوک استفاده نمی کنه (شوخی)

mahdisafavi2309

Registered User
لایک‌ها
34
تنها راهش، استفاده نکردن از فیسبوکه! 😆 فکر کنم، خود زاکربرگ هم دیگه از فیسبوک استفاده نمی کنه (شوخی)
آره، برا کارای شخصی میشه ازش گذشت ولی برا کسب و کارم بود. حیف شد ... . مدارک هم ارسال کردم قبول نکرد! گذرنامه، ملی و شناسنامه :)

webs

Registered User
لایک‌ها
1,456
مدارک هم ارسال کردم قبول نکرد! گذرنامه، ملی و شناسنامه :)
اصلاً پیام ها رو نمیخونن که بخوان بررسی کنند!
فکر کنم مثلاً چندتا کارمند برای اون بخش دارن که صدتا کار متفرقه دیگه انجام میدن. وسط کارهاشون که حوصله شون سرمیره، درخواست های کاربران رو یه نگاهی میندازن و یکیش شانسی باز می کنند و کارشو انجام میدن! بقیه کاربرها هم بوق! اینستاگرام هم دقیقاً همینجوری مدیریت میشه! جالبه هیچ راه ارتباط درست و درمونی هم ندارن!
شما حساب کن تا سال ها بخش ریپورت باگ اینستاگرام چه داخل اپش و چه از طریق وبش خراب بود! مثلاً تو اپش وقتی دکمه ارسال میزدی، اپلیکیشن هنگ می کرد!

یعنی کسی که کلی وقت گذاشته و محتوا تو اینستاگرام تولید کرده، درواقع مثل کسی میمونه که خانه ای روی آب ساخته! وای به روزی که مشکلی برای اکانتش بوجود بیاد!

ولی در عوض یوتیوب و توییتر هر چند ممکنه، درخواستت رو انجام ندن ولی حداقل یک نفر آدم و نه ربات ایمیل ها رو میخونه و جواب میده.

Last edited:

mahdisafavi2309

Registered User
لایک‌ها
34
اصلاً پیام ها رو نمیخونن که بخوان بررسی کنند!
فکر کنم مثلاً چندتا کارمند برای اون بخش دارن که صدتا کار متفرقه دیگه انجام میدن. وسط کارهاشون که حوصله شون سرمیره، درخواست های کاربران رو یه نگاهی میندازن و یکیش شانسی باز می کنند و کارشو انجام میدن! بقیه کاربرها هم بوق! اینستاگرام هم دقیقاً همینجوری مدیریت میشه! جالبه هیچ راه ارتباط درست و درمونی هم ندارن!
شما حساب کن تا سال ها بخش ریپورت باگ اینستاگرام چه داخل اپش و چه از طریق وبش خراب بود! مثلاً تو اپش وقتی دکمه ارسال میزدی، اپلیکیشن هنگ می کرد!

یعنی کسی که کلی وقت گذاشته و محتوا تو اینستاگرام تولید کرده، درواقع مثل کسی میمونه که خانه ای روی آب ساخته! وای به روزی که مشکلی برای اکانتش بوجود بیاد!

ولی در عوض یوتیوب و توییتر هر چند ممکنه، درخواستت رو انجام ندن ولی حداقل یک نفر آدم و نه ربات ایمیل ها رو میخونه و جواب میده.
من مدرک که می فرستم ایمیل میاد تایید نشد و ما نتونستیم تایید کنیم و این چیزا. دقیقا حرف شما، فکر کنم کسی نگاه نمی کنه اصلا. آره توییتر و یوتیوب خیلی خوبن.

mohammad_rabiyi

Registered User
لایک‌ها
753
من مدرک که می فرستم ایمیل میاد تایید نشد و ما نتونستیم تایید کنیم و این چیزا. دقیقا حرف شما، فکر کنم کسی نگاه نمی کنه اصلا. آره توییتر و یوتیوب خیلی خوبن.

تاریخ تولد اکانت شما با تاریخ تولد مدارکتون که ارسال کردید یکی هست؟

فیسبوک پسوردهای قبلی که عوض شدن رو هم نگه می داره
همه پسورهای قبل تر اکانتتون که یادتون هست هم براشون ارسال کنید

mahdisafavi2309

Registered User
لایک‌ها
34
تاریخ تولد اکانت شما با تاریخ تولد مدارکتون که ارسال کردید یکی هست؟

فیسبوک پسوردهای قبلی که عوض شدن رو هم نگه می داره
همه پسورهای قبل تر اکانتتون که یادتون هست هم براشون ارسال کنید
آره تاریخ تولد گذرنامه و چیزی که تو اکانتم زدم یکیه. متاسفانه هیچ جایی نداره که بشه رمزعبورهای قبلی رو ارسال کرد.

mahdisafavi2309

Registered User
لایک‌ها
34
سلام، بالاخره اکانتم رو تایید کردم. هرچی مدرک می فرستادم تایید نمی شد. بعد از چند روز مجدد درخواست دادم تایید کردن!

astor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
اکانت من سال ۲۰۱۰ ثبت کرده بودم ۲ سال پیش بسته شد بدون دلیل

mahdisafavi2309

Registered User
لایک‌ها
34
اکانت من سال ۲۰۱۰ ثبت کرده بودم ۲ سال پیش بسته شد بدون دلیل
سلام، من هنوز درگیرشم! هرموقه که پست میذارم سریع بسته میشه و باید از اول تایید هویت کنم. نمیدونم چرا اینطوری شده.

astor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
وی پی ان ها رو تشخیص میده
و ای پی ایران لو میره بعد اکانت بن می کنند

mohammad_rabiyi

Registered User
لایک‌ها
753
راه حل چیه؟ از یه آی پی ثابت استفاده کنیم؟

راه حلش اینه که شما نباید برای استفاده از یک سیستم به این همه مشکل برخورد کنید و الگوریتم مزخرف فیسبوک باید شرایط فــیــلــــــــــتــــــــــــرینگ در کشورهای مختلف رو در نظر بگیره!

کل تلاش این جور سیستم ها اینه که بالاترین جمعیت رو جذب کنند و بهترین سرویس رو بدن تا رقبا رو از میدان خارج کنند. مشکل اینه که وقتی رقبا محدود میشن دیگه هیچ تلاشی نمی کنند چون رقابتی وجود نداره

شما فکر کنم آخرین بازمانده های فیسبوک هستید، بهتر بود از اول هم براشون هیچ مدارک هویتی ارسال نمی کردید و بی خیال اکانت می شدید و برای همیشه فعالیتتون در فیسبوک رو خاتمه می دادید

astor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
راه حل چیه؟ از یه آی پی ثابت استفاده کنیم؟
من وی پی ان رایگان استفاده نمی کنم علت تشخیص تو وی پی ان پریمیوم متوجه نمیشم
معمولا نباید کشور متوجه بشن
ولی احتمالا به خاطر سیستم های قوی شرکت

m558

Registered User
لایک‌ها
1,487
من از وی پی استفاده میکنم هر بار هم روی یه کشور است اتومات
نه قفل شده نه مشکلی داره
شما تنظیمات را ریست کن یا یه حساب دیگه باز کن توی یک سیستم دیگه حساب جدید باز کن تست کن و........
شاید تنظیمات امنیتی یا کوکی ها را دستکاری کردی

astor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
21
من از وی پی استفاده میکنم هر بار هم روی یه کشور است اتومات
نه قفل شده نه مشکلی داره
شما تنظیمات را ریست کن یا یه حساب دیگه باز کن توی یک سیستم دیگه حساب جدید باز کن تست کن و........
شاید تنظیمات امنیتی یا کوکی ها را دستکاری کردی
با ۳ تا ایمیل اکانت جدید ساختم آنی بسته شد!!!

mahdisafavi2309

Registered User
لایک‌ها
34
راه حلش اینه که شما نباید برای استفاده از یک سیستم به این همه مشکل برخورد کنید و الگوریتم مزخرف فیسبوک باید شرایط فــیــلــــــــــتــــــــــــرینگ در کشورهای مختلف رو در نظر بگیره!

کل تلاش این جور سیستم ها اینه که بالاترین جمعیت رو جذب کنند و بهترین سرویس رو بدن تا رقبا رو از میدان خارج کنند. مشکل اینه که وقتی رقبا محدود میشن دیگه هیچ تلاشی نمی کنند چون رقابتی وجود نداره

شما فکر کنم آخرین بازمانده های فیسبوک هستید، بهتر بود از اول هم براشون هیچ مدارک هویتی ارسال نمی کردید و بی خیال اکانت می شدید و برای همیشه فعالیتتون در فیسبوک رو خاتمه می دادید
من چون صفحه کسب و کارم بود برای همین نیاز داشتم ولی با این اتفاق ها به نظرم فعالیت نکنم بهتره.

بالا