برگزیده های پرشین تولز

قيمت روز موبايل

gaxter

Registered User
لایک‌ها
150
دوستان سلام
کسی قیمت های w800و w810 رو داره؟
به نظر شما تو تهران بهترین فروشگاه برای خرید این گوشیها کجاست ؟یه جا که قیمتهاش خوب باشه.
دردشت خوبه؟ اگه جایی رو سراغ دارین بفرمایین ممنون میشم.
قربان همگی:)

sepehr_s

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
19
با سلام ببخشید آیا Nokia N73 وارد بازار ایران شده قیمتش چنده ؟ اگر ممکنه قیمت N80 رو هم بفرمایید .

mehran_j

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
بچه ها كسي از k800 قيمت نداره؟

3epehr

Registered User
لایک‌ها
0
اين N80 قضيش چيه؟
من چند روز پيش رفتم قيمت كنم از 550 بود تا 700 ...

pesarkhale

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نوکیا 6070 اومده ایران؟ قیمتش چنده؟

mehjam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوستان کسی در مورد A1200 موتورلا چیزی میدونه؟ بن نظر میاد گوشی خوبی باشه!
با 500 تومن میشه تو دوبی گرفت.
دوربین 2 مگا پیکسل / صفحه touchscreen / سیستم عامل لینوکس / پروسسور 312 مگاهرتز
به نظرتون جالب نیست؟

X_Farhad

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
4
دوست من با 500 تومن تو دوبی می شه چیزای بهتر تری گرفت!
مثلاً Qtec s200 ! ویندوز موبایل5 هم داره که به کراتب از لینوکس های فعلی بهتره (همون i-mate jamin ــه، فقط 100 تومن ارزون تره)

roje_aria79

Registered User
لایک‌ها
19
دوستان عزیز حدود یک ماه پیش از دوبی گوشی سونی اریکسون مدل K800iخریدم به قیمت حدودا 480 هزار تومان که باور کنید در ضمینه عکس گرفتن توی کل گوشی های دنیا بی نظیره من با گوشی w800خودم مقایسه کردم بسیار بسیار قویتر و بهتر عکس میگیره با فرمتهایی در حد 2000 pixelکه خود دوربین هم سایبر شاته و خیلی زیبا عکس میگیره و دوم هم اینکه از سیستم تماس تصویری هم پشتیبانی میکنه و صفحه نمایشگر هم بزرگتر شده و از ram مدل M2 استفاده میکنه .
البته من قیمت داخل را ندارم ولی احتمالا اگر قیمت خوبی داشت میفروشمش .ولی مشکلی که داشتم این بود که به سختی تونستم کد گوشی را وارد شبکه کنم .
به تمام دوستان توصیه میکنم که اگر دنبال بهترین کیفت عکس در کل دوربینهای موبایل هستند بدونند هیچ موبایلی توی دنیا در حال حاظر به این موبایل نمی رسه .حتی n80نوکیا که من وقتی مقایسه کردم تفاوت از زمین تا آسمان بود.
و سونی دوباره نشون داده که حرف اول و آخر را در این زمینه میزنه.

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از roje_aria79 :
دوستان عزیز حدود یک ماه پیش از دوبی گوشی سونی اریکسون مدل K800iخریدم به قیمت حدودا 480 هزار تومان که باور کنید در ضمینه عکس گرفتن توی کل گوشی های دنیا بی نظیره من با گوشی w800خودم مقایسه کردم بسیار بسیار قویتر و بهتر عکس میگیره با فرمتهایی در حد 2000 pixelکه خود دوربین هم سایبر شاته و خیلی زیبا عکس میگیره و دوم هم اینکه از سیستم تماس تصویری هم پشتیبانی میکنه و صفحه نمایشگر هم بزرگتر شده و از ram مدل M2 استفاده میکنه .
البته من قیمت داخل را ندارم ولی احتمالا اگر قیمت خوبی داشت میفروشمش .ولی مشکلی که داشتم این بود که به سختی تونستم کد گوشی را وارد شبکه کنم .
به تمام دوستان توصیه میکنم که اگر دنبال بهترین کیفت عکس در کل دوربینهای موبایل هستند بدونند هیچ موبایلی توی دنیا در حال حاظر به این موبایل نمی رسه .حتی n80نوکیا که من وقتی مقایسه کردم تفاوت از زمین تا آسمان بود.
و سونی دوباره نشون داده که حرف اول و آخر را در این زمینه میزنه.

البته تفاوت هست ولی خیلی اغراق میکنید قبلا این دو گوشی توسط gsmarena مقایسه شده بودند و دوربین K800 فقط کمی بهتره اونهم توی عکاسی توی فیلم برداری که k800 خیلی ضعیفه

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
به نقل از DariushAgah :
البته تفاوت هست ولی خیلی اغراق میکنید قبلا این دو گوشی توسط gsmarena مقایسه شده بودند و دوربین K800 فقط کمی بهتره اونهم توی عکاسی توی فیلم برداری که k800 خیلی ضعیفه

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

با حال بود!

ازين جكها بازم بگو!!

نوكيا خودشو كشت تا تو عكاسي به پاي سوني اريكسون برسه ،به هر دري زد ،رفت با كارل زايس مشاركت كرد

ولي هنوز ...............:lol: :lol:
:p :p :p :p

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از pooya007 :
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

با حال بود!

ازين جكها بازم بگو!!

نوكيا خودشو كشت تا تو عكاسي به پاي سوني اريكسون برسه ،به هر دري زد ،رفت با كارل زايس مشاركت كرد

ولي هنوز ...............:lol: :lol:
:p :p :p :p

از سایت gsmarena بود . به جای شکلک و مسخره بازی دنبال چیز بهتری بگرد عزیزم این روشها مخصوص آیدی tintin بود.

الان سونی اریکسون توی دوربین از نوکیا عقبتره. N93 با 3x زوم اپتیکال از تمامی گوشیهای سونی اریکسون در دوربین بهتره علاوه بر اینکه سیمبین هم هست. یکمقدار از خواب خرگوشی بیدار بشید

anjomshoaa2006

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همگي آقا من يه k800 مي خوام . قيمت كه گرفتم تو دبي بود 409 دلار. با اين قيمت كسي هست كه بتوته براي من يكي بياره. من ساكن كرمان هستم

pooya007

Registered User
لایک‌ها
13
به نقل از DariushAgah :
از سایت gsmarena بود . به جای شکلک و مسخره بازی دنبال چیز بهتری بگرد عزیزم این روشها مخصوص آیدی tintin بود.

الان سونی اریکسون توی دوربین از نوکیا عقبتره. N93 با 3x زوم اپتیکال از تمامی گوشیهای سونی اریکسون در دوربین بهتره علاوه بر اینکه سیمبین هم هست. یکمقدار از خواب خرگوشی بیدار بشید

خوب شما به جاي شكلك چه چيزي رو توصيه ميكنن؟؟

مثل خود شما بي منطقي و تعصب بي جا نشون بدم.

هر كسي با هر چشم و گوش سالمي ميتونه متوجه بشه كه گوشيهاي سوني اريكسون هم تو موزيك و هم تو عكاسي از ن.كيا سرتره!!

البته اگه طرفداران نوكيا كيفيت عكس دوربين دو مگاپيكسلي رو با دوربين 3 مگاپيكسلي مقايسه نكنن
مثلا n70 و w810 هردو دو مگاپيكسلن يه بار كيفيت عكس اين دوتا رو مقايسه كنن و يه بار هم كيفيت عكس k800 و N80 رو مقايسه كنن اونوقت خودشون متوجه ميشن.

ضمنا اوني كه گفتي سايت Gsmarena خودش گفته كيفيت عكس K800 فقط كمي از N80 بهتره؟:eek:
تا اونجايي كه ما ديديم اين سايت عكسهايي رو با دوتا گوشي گرفته شده رو ميذاره و مقايسه رو به عهده خوانندگان مذاره!!

بعد ميگه چرا شكلك ميذاري!!!!!!!

خوب حرفهات خنده داره ديگه :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
به نقل از pooya007 :
خوب شما به جاي شكلك چه چيزي رو توصيه ميكنن؟؟

مثل خود شما بي منطقي و تعصب بي جا نشون بدم.

هر كسي با هر چشم و گوش سالمي ميتونه متوجه بشه كه گوشيهاي سوني اريكسون هم تو موزيك و هم تو عكاسي از ن.كيا سرتره!!

البته اگه طرفداران نوكيا كيفيت عكس دوربين دو مگاپيكسلي رو با دوربين 3 مگاپيكسلي مقايسه نكنن
مثلا n70 و w810 هردو دو مگاپيكسلن يه بار كيفيت عكس اين دوتا رو مقايسه كنن و يه بار هم كيفيت عكس k800 و N80 رو مقايسه كنن اونوقت خودشون متوجه ميشن.

ضمنا اوني كه گفتي سايت Gsmarena خودش گفته كيفيت عكس K800 فقط كمي از N80 بهتره؟:eek:
تا اونجايي كه ما ديديم اين سايت عكسهايي رو با دوتا گوشي گرفته شده رو ميذاره و مقايسه رو به عهده خوانندگان مذاره!!

بعد ميگه چرا شكلك ميذاري!!!!!!!

خوب حرفهات خنده داره ديگه :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

دقیقا gsmarena گفته بود که اختلاف N80 و K800 زیاد نیست. مگر در حالت ماکرو و تا حدی هم شب. اما اصلا N80 گوشی عکاسی نوکیا نیست. در حالیکه نوکیا N93 رو با 3x زوم اپتیک داده سونی اریکسون هنوز هیچ گوشی با زوم اپتیک نداره.

حالا باز اگر تونستی بخند!
:D

Nilda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کور که نیستیم، عکسهای N80 که یکی از اعضای همینجا گرفته رو داریم خودمون میبینیم که چطور باعث خنده بقیه شده:D
این عکسهای آخری که GSMarena با N93 انداخته و با K800 مقایسه کرده خیلی جالبه. کاملا مشخصه که N93 نویز بسیار بالاتر و داینامیک رنج پایین تری داره و رنگ ها هم هنوز تم سرد دارن. البته از نظر Sharpness نسبت به K800 بهتره. حالا 3000 برابر زوم اپتیکال هم که داشته باشه بازم در بسیاری موارد کیفیتش از K800 پایین تره.

N93vsK800_200p.jpg

DariushAgah

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
اگر لینکشو بگذارید خواننده ها خودشون بهتر میتونند قضاوت کنند. حالا توی اونهمه عکس یک عکس توی زوم دیجیتال(نه اپتیکال) K800 بهتره شده.

Mazi

* مدیر موبایل و اسمارت فون ها* مدیر پاتوق
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
10,457
کلا از قدیم میگن آدم باید خودش عاقل باشه .....

چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است....همه سایتهای خارجی به این قضیه معترف هستن که سونی توی دوربین بهتره باز بعضی ها میخوان مثل کبک سرشون رو بکنن تو برف و فقط حرف خودشون رو بزنن...

خوش باشید با نوکیاتون....

بالا