برگزیده های پرشین تولز

كارت گرافيك هاي his رسيد

loot

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا سلام
من شیراز زندگی میکنم.لطفا به ما هم بگید چطوری می شه از این x1950xt شرکت his تهیه کرد.آدرس یا شماره تلفن فروشگاه وارد کننده رو بدید یا هر چیزی که خودتون به نظرتون میرسه.
با تشکر :)

m_r_saffarian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا سلام
من شیراز زندگی میکنم.لطفا به ما هم بگید چطوری می شه از این x1950xt شرکت his تهیه کرد.آدرس یا شماره تلفن فروشگاه وارد کننده رو بدید یا هر چیزی که خودتون به نظرتون میرسه.
با تشکر :)
شماره آقا کيوان اينه 66952882

alidadash

Registered User
لایک‌ها
0
سعيد جان تو شصت ساله تو امضات نوشتي كه ميخاي بري خوب عزيز برادر زودتر برو ديگه تا ملت از دستت راحت شن:lol:

Extreme1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آقا من زياد در مورد ATI اطلاعات ندارم . خواستم ببينم اين مدل هاي 1650 pro و 1650 XT از نظر تعداد PIpeline چگونه هستند ؟

Behzaf

Registered User
لایک‌ها
0
حرف شما در مورد رم کارت کاملاً درسته ،رم ممولا قيمت کارت رو خيلی افزايش ميده ولی لزوما در عمل اونقدرا فرق نميکنه واسه نمونه اين کارت های x1950xt با 256MB رم که تازگيها ATI قيمتش رو اورده پايين (حدود 250-270 US$) به مراتب نسبت به خيلی از کارت هايی با رم 512 قويتر عمل ميکنه و واقعا بهترين انتخاب واسه قيمت زير $300 هستش
در مورد کارت X1650xt هم که اين کارت آخرين محصول شرکت ATI هستش و واسه رقابت با کارت های 150 دلاری 7600 GT امده که در واقع همون هسته X1950 pro رو داره که تعداد Pipeline هاش کم شده يکم هم سرعت memory کمو زياد شده، اين کارت دارايه رابط جديد native cross fire است که ATI با کارت X1950 pro اونو معرفی کرد و توجه خيلی هارو جلب کرد و اين يکی رو ميشه رقيبی واسه SLI دونست البته هنوز به نظر مياد کاراييش از SLI يکم پايين تر باشه.و ظاهرا با آخرين چيپست شرکت اينتل (چيپ 965 ) ناسازگاره،در مقايسه قيمت و کارايی ، با اينکه اين کارت يکم بهتر عمل ميکنه ولی چون 7600 gt ارزونتره , نسبتا انتخاب بهتریه .البته اين حرف واسه قيمت اصلی کارت ها است نه قيمت های عجيب که تو ايران گذاشتن رو 7600 gt ،کلا اين کارت واسه گیمر های حرفه اي که ميخوان game هايی مسه oblivion رو اجرا کنند زياد جالب نيست و بهتر به فکر X1950 pro باشند که به نظره من تو رده خودش بهترينه.

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
آقا من زياد در مورد ATI اطلاعات ندارم . خواستم ببينم اين مدل هاي 1650 pro و 1650 XT از نظر تعداد PIpeline چگونه هستند ؟

مدل xt از سري X1650 شامل 8 موتور پردازش را’سي،24 موتور پردازش پيكسلي و 8 موتور پردازش خروجي رندرينگ يا
(ROPS (raster operation pipes/render ouputput pipes كه اين قسمت وظيفه تعيين ارزش رنگ و محاسبات عمق براي داده مورد نظر وفرستادن اون به حافظه هست در عين اينكه قابليت فشرده سازده داده ها(Hierarchical Z-Buffer) به همراه بهينه سازيهاي كيفيت تصوير AntiAliasing وهمچنين در كارتهاي dx9.c ساپورت به بالا مسوليت تعيين
نوع فرمت كيفيتي جهت HDR(مثلا FP16 ) رو داره
در نتيجه عملكردي كلي RV560 يا هسته گرافيكي X1650xt به لطف دو برابر شدن تعداد ROPSهاش نسبت به RV530 يا هسته گرافيكيX1600 XT(با تنها 4 موتور ROPS)
يك جهش عملكردي رو در وضوحهاي تصويري بالا+عملكرد Antialiasing بالاتر فراهم ميكنه

مدل pro از سري X1650 شامل 5 موتور پردازش پيكسل،12 موتور پردازش پيكسلي و 4 موتور پردازش خروجي رندرينگ يا
(ROPS (raster operation pipes/render ouputput pipes هس

مشخصه كه X1650xt شامل يك تعداد موتور پردازش قابل توجه نسبت به نسخه pro هس
كه تو عملكرد فاصله قابل توجهي رو ايجاد ميكنه به بيان بهتر X1650xt يك رقابت كننده مستقيم براي 7600GT بحساب مياد
13387.png

ضمن اينكه بردهاي شركت HIS با افزايش سرعتهاي كلاك هسته/حافظه به لطف تعبيه بهترين AIR COOLING طرح شده براي بردهاشون در سري ICQ اين عملكرد رو تقويت كردن
براي دونستن جزئيات مختصري در مورد طراحي ICQ در نسخه 3 و راه حل خنك كنندگي فوق العاده اين AIR COOLING از سري NV SILENCER مي تونيد به اينجا بريد

kakihot

Registered User
لایک‌ها
1
و در ضمن گفته که برای بازی 25 فریم در ثانیه لازمه
و گفته که اگه Ati درایور آپ دیت بده بهتر هم میشه و
کراس فایر این کارت محشره
بالاخره oblivion هم کم آورد;) :D :rolleyes:

m_r_saffarian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
R600 بياد تو ايران قيمتش حدودا چند ميشه

Xradical

Registered User
لایک‌ها
4
و اما بد نیت که قدرت r600 رو تو بازی oblivion مشاهده کنید
سعی خواهم کرد اولین کسی باشم که یقشو بگیرم بکشم تو کشور

http://level505.com/2006/12/30/the-full-ati-r600-test/10/

یارو (editor ) گفته تعجب نکنید

30jr5ux.jpg

اين فريماش يكم پايين نيست پس crysis بخواد رو جزئيات super sample/adaptive AA اجرا كنه ميخواد چند فريم بده؟!:blink:

kakihot

Registered User
لایک‌ها
1
امروز زنگ زدم بارها رسید ایران

amd>intel

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
بنا به درخواست دوستمون من عنوان تاپيك رو عوض كردم. تا دوستاني كه قصد خريد اين vga ها رو داشتند. راحت تر از رسيدنش آگاه بشن.

بالا