برگزیده های پرشین تولز

كارت TV و كپچر

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
آنالوگ باشه ؟

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
خوب تو ابوموسی پخش دیجیتال وجود داره یا نه؟ اگر نداشته باشه که دیجیتال به دردت نمیخوره.

M.Moghadam

Registered User
لایک‌ها
68
خوب تو ابوموسی پخش دیجیتال وجود داره یا نه؟ اگر نداشته باشه که دیجیتال به دردت نمیخوره.
والا عرضم به حضورتون نمیدونم کسیم اونجا ندارم بپرسم اونجا تقریبا منطقه نظامیه نمیدونم از کجا بفهمم
یه سئوالم در مورد خرید مودمهایی که توش سیم کارت میزاری دارم ولی نمیدونم کجا مطرحش کنم که اف تاپیک نباشه اگر میشه راهنمایی بفرمایید

M.Moghadam

Registered User
لایک‌ها
68
اقا یک سوال دیگه ابوموسی با دبی 40-50 کیلومتر فاصله داره ممکن این محصولی که امیدوارم بهم معرفی بشه کانال های دبی بگیره ؟؟؟

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
والا عرضم به حضورتون نمیدونم کسیم اونجا ندارم بپرسم اونجا تقریبا منطقه نظامیه نمیدونم از کجا بفهمم
یه سئوالم در مورد خرید مودمهایی که توش سیم کارت میزاری دارم ولی نمیدونم کجا مطرحش کنم که اف تاپیک نباشه اگر میشه راهنمایی بفرمایید
آنالوگ باید بگیری . خیالت راحتره . حدود 30 35 مارک معتبری مثل Leadtek یا Kworld میتونی انالوگ تک رو بگیری . اگر بخوای میتونی Gigabyte Hybrid بگیری که هم دیجیتال هم آنالوگ . حدود 35 ایناست.

راجب اون مودمها . برندهای چینیش تو بازار تهران ریخته . حدود 55 تا 70 ایناست.

M.Moghadam

Registered User
لایک‌ها
68
به خدا شرمنده ام ایشالا برای خرید دوربین از خجالتتون در میام
بین Gigabyte Hybrid .KworldوLeadtek کدام کیفیت بهتری داره مدل دقیق بگین که دیگه نور علی نور

بالا