برگزیده های پرشین تولز

كارت TV و كپچر

ice-man

Guest
لایک‌ها
0
راستی قبلا ما یه تلویزیون سونی قدیمی داشتیم که ویدئو و ریسیورمون رو بهش میزدیم و فقط یه جای آنتن داشت و از همون هم تصویر رو میگرفت. البته از فیشهای تبدیل استفاده میکردیم(فکر کنم دقیقا یادم نیست)
میشه با این هم همچین کاری کرد؟

hwt

کاربر قدیمی پرشین تولز*مدیر سخت افزار
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
ممنون دوست عزیز
واسه اینکه یه چیزی بگیرم که ورودی تصویر داشته باشه باید چی بگیرم و قیمتش چه جوریاست؟
محصولات با جنسهای معروف و رده یک بخوای تو ایران Pixel View ، Kworld ، Leadtek ، Pinnacle هست . قیمتهاشون رو من در جریان نیستم . اما با تنوعی که شما بخوای وجود داره . اگر هم محصولات ارزونتر بخواین Pegasus و Aver media هست.

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
راستی قبلا ما یه تلویزیون سونی قدیمی داشتیم که ویدئو و ریسیورمون رو بهش میزدیم و فقط یه جای آنتن داشت و از همون هم تصویر رو میگرفت. البته از فیشهای تبدیل استفاده میکردیم(فکر کنم دقیقا یادم نیست)
میشه با این هم همچین کاری کرد؟
امم اینکار که فکر نکنم همچین شدنی باشه . اما اگر هم باشه کیفیت مالی به شما نمیده . شما کارت کپچر میخوای یا کارت تی وی که کپچر داشته باشه ؟ چون اگر کپچر با کیفیت میخوای باید حتما محصولاتی رو تهیه کنی که تنها کارشون کپچره . ترجیحا هم مارکهایی مثل Pinacle رو کار کنی بهتره تو این زمینه . من خودم دارم و راضی ام .

omid_lovely007

Registered User
لایک‌ها
0

H+R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
408
سلام
میخواستم بدنم کابل S-video 9pin گیر میاد اصلا تو بازار وجود داره برم دنبالش؟

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
سلام
میخواستم بدنم کابل S-video 9pin گیر میاد اصلا تو بازار وجود داره برم دنبالش؟
تو جمهوری یکم بگردی احتمال خیلی زیاد پیدا میکنی.
اگر پیدا نکردی برو سراغ دست دوم فروشهای کامپیوتر تو بازار ایران و ولیعصر

masoudmoosavy

Registered User
لایک‌ها
2
سلام
من می خواستم تلویزیون دیجیتال رو از کامپیوتر بگیرم بهترین دستگاه کدومه؟ چه مدلی بگیرم؟
مورد تایید صدا و سیما هم باشه

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
USB Hybrid TV Stick Pro (UB424-D
03_602904634.jpg

http://www.kworld-global.com/main/prod_print.aspx?mnuid=1248&modid=6&pcid=&ifid=&prodid=391&noframe=1&flag=1

smh_518

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت دوستان عزیز

میخواستم ببینم کارت تی وی snazzi tvpvr آیا در ویندوز سون نصب میشه؟؟اگه جواب مثبت هست ممکنه لینک یا فایلهای درایورش رو برام بزارین...

باتشکر-محمد

relaxi

Registered User
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان عزيز مدتيه كه ويندوز سون نصب كردم ولي كارت كپچرم نه صدا داره نه تصوير مدل كارت كپچرم هم Philips 7130 است . مي خواستم بدونم اگه راه ديگه اي وجود داره زحمتش رو بكشين اگر هم نه كه زحمت درايورش رو بكشين . مرسي . منتظرم

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
با سلام خدمت دوستان عزيز مدتيه كه ويندوز سون نصب كردم ولي كارت كپچرم نه صدا داره نه تصوير مدل كارت كپچرم هم Philips 7130 است . مي خواستم بدونم اگه راه ديگه اي وجود داره زحمتش رو بكشين اگر هم نه كه زحمت درايورش رو بكشين . مرسي . منتظرم

شركت دريا پس از صحبت هاي زياد با شركت kworld و مشاركت تيم فني و تحقيق توسعه دريا سازگارترين آنتن رو براي كارت هاي dvb-t طراحي و عرضه نمود خريدارنميتوانند موقع خريد اين كارت رو تهيه كنند . نكته كه اين آنتن رو از بقيه جدا ميسازد داشتن مچينگ و تقويت كننده سيگنال ميباشد

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
شركت دريا پس از صحبت هاي زياد با شركت kworld و مشاركت تيم فني و تحقيق توسعه دريا سازگارترين آنتن رو براي كارت هاي dvb-t طراحي و عرضه نمود خريدارنميتوانند موقع خريد اين كارت رو تهيه كنند . نكته كه اين آنتن رو از بقيه جدا ميسازد داشتن مچينگ و تقويت كننده سيگنال ميباشد

اين نمونه ساخته شده توسط شركت تايواني
k71951.jpg

شركت kworld امسال هم برترين شركت در زمينه كارتهاي tv/CAPTURE شناخته شد .

hwt

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
2,415
این الان درایور ایشون بود دیگه ؟! خدایی تبلیغ میکنی چند میگیری امید؟

relaxi

Registered User
لایک‌ها
0
با تشكر از دوست عزيز در مورد اطلاعات مفيدشون خواسته من درايور بود اگه مقدوره زحمتش رو بكشين مرسي . منتظرم :blush::blush:

hivs2006

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود بر دوستان عزیز، دوتا سوال داشتم و ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید.
1) از بین این 3 مدل کدوم بهتره و چرا؟
Gigabyte U8300
Kworld UB424-d
X.Vision PCDVB-2100

2) تفاوت این دوتا در چیه؟ و کدوم بهتره؟
U8300
GT-U8000

پیشاپیش سپاسگزارم.

ruzbe1313

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
1- مقایسه بین gigabyte U7300 و Kworld UB450-T لطفا. میخوام با دلیل بدونم کدومو بگیرم؟

2- با وجود دیجیتال میارزه پول بیشتر مدل هیبرید (U8300 یا UB424-D) بدم برای آنالوگ ؟

3-مثل اینکه فقط هیبرید رادیو FM داره. دیجیتالها رادیو دیجیتال نمیگیرن؟

Last edited:

M.Moghadam

Registered User
لایک‌ها
68
سلام
یه لب تاپ wio nr160e دارم روش 7 نصبه میخوام یه گیرنده تصویر بگیرم که با usb وصل بشه بهش ازین کوچولوها که تو ابو موسی کنال های ایرانو مخصوصا شبکه 5 بگیره تا 40-50 تومنم میخوام هزینه کنم اگر کمترم شد که چه بهتر خواهشا راهنماییم کنید

بالا