برگزیده های پرشین تولز

كارت TV و كپچر

Jacky

مدیر بازنشسته - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
34
بله ؛ Mpeg4 ,WMV هم ميشه باهاش Capture كرد قيمتش هم 55 هزار تومان است . در ضمن Sleep Timer هم داره و علاوه بر اون مي تونيد برنامه ركورد بهش بديد و تعيين كنيد كه بعد از ركورد Shut Down كنه .
و يك قابليت جالبش ( PIP ( Picture In Picture مي باشد يعني مي تونيد با استفاده از نرم افزار اين كارت فيلم يا شوي خودتون رو نگاه كنيد و تصوير كانال مورد نظر رو بصورت كوچك در پايين داشته باشيد و بين اينها سوييچ كنيد .
در واقع نرم افزار اين كارت علاوه بر پخش TV , FM مي تونه انواع فرمتهاي صوتي وتصويري رو پخش كنه ؛ بدين ترتيب براحتي با استفاده از Remote همراه كارت كا حساسيت بسيار خوبي هم داره ، كارهاي مولتي مدياتون رو از راه دور انجام بديد .
ورودي AV , S-Video نيز داره .
باز هم اگه سوالي بود در خدمتم .

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
Jacky جان از اطلاعات خوبت تشكر مي كنم.
ولي من تو سايتش (www.leadtek.com) نگاه كردم اصلا ننوشته تلتكست داره. فقط مدل winfast tv 2000 xp deluxe نوشته تلتكست داره كه اونم تازه optional هست. اصلا هم نگفته كه خروجي AV داره! من دارم گيج ميشم :blink: اين مدلي كه تو داري از كجا خريدي؟
يه چيز ديگه اينكه ويندوزت و نرم افزار تلتكست كه داري چي هست؟ آخه شايد جواب ندادن تلتكست فارسي به ويندوز برگرده.

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
بله آقا مهدي حق با شماست داخل سايت ننوشته كه تلتكست داره ! ولي خيالتون راحت باشه من تا حالا دو تا از اين كارت گرفتم ، همشون تلتكست دارن . اگه هم رفتي بازار خواستي چك كني ، كافي جعبه يكي رو بگيري . پشت جعبه رو نگاه كني تا خيالت راحت بشه .
در ضمن من گفتم ورودي AV نه خروجي !
من از Windows Xp و آخرين Version نرم افزار Winfast PVR استفاده مي كنم .
يك نكته كوچك ديگر در مورد اين كارت اينه ، كه براي ورودي صدا از ورودي Aux روي كارت صدا استفاده مي كنه نه Line In و بدين ترتيب مي تونين از Line In استفاده ديگري بكنين . اگه هم كارت صداتون ورودي Aux نداره نگران نباشين ،
مي تونين از ورودي Cd Audio براي گرفتن صدا استفاده كنين . :happy:

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
آقا خيلي كاردرستي! داره كم كم خوشم مياد ازت :lol:
فقط اين عكست رو عوض كني خيلي خوب ميشه! آخه آدم رو ياد فيلم shining ميندازه و ترس و ... ;)

NDS220

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من يک کارت تبديل پيناکل مدل پي سي تي وي دارم
خوب تبديل ميکنه اما اگر کمي کيفيت فيلم پايين باشه
مرتب هنگ ميکنه راهنمائي کنيد کارت را عوض کنم مشکل از کارت است
يا همه کپجر کنندهها اينطور عمل ميکنند متشکرم

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
نه دوست عزيز كيفيت فيلم ربطي به هنگ كردن نداره و اين اصلا طبيعي نيست ، كارتهاي پيناكل بايد گارانتي ايمانتك باشن اگه گارانتي داره بهتره به گارنتي اش مراجعه كني . در ضمن اين سري PC Tv بنظرم سري خوبي نيستن من تا حالا 3 تاشون رو ديدم گه مرجوع شده بودن و مشكل عدم همزماني صدا و تصوير داشتن .
در ضمن ممكنه كارت سالم باشه و با يكي از قطعات ناسازگار باشه .
چند وقته كه اين كارت رو خريدي ، اگه تازه خريدي كه ببر گارانتي ولي اگه خيلي وقته خريدي و جديدا قطعه اي رو در سيستمت عوض كردي بهتره تست كني ببيني با اون قطعه با قطعات جديد مشكلي داره يا نه ؟

NDS220

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
وتشکر از راهنمائي شما
من باهمين کارت پيناکل چند فيلم با کيفيت بالا تبديل کرده ام
خيلي خوب جواب ميدهد ودوبارهم به گارانتي ايمانتک مراجعه کرده وتعويض
کرده ام ولي مشکل من با فيلمهايي است که کمي تراک دارنند
در حال حاضر هم فقط روي فيلمهاي کيفيت بالا جواب ميدهنند(هرسه مورد)
لطفا اگر ممکنه يک کارت تبديل خوب به من معرفي کنيد
من ساکن اهواز هستم اگر همکاري در اهواز داريد که بتواند به من کمک کنه
لطفا معرفي کنيد متشکرم

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
دوست عزيز ، اول اينكه اگه برات مقدوره با ويديوي ديگه اي هم امتحان كن كه هد و Trcking بهتري داشته باشه ( با توجه به اينكه مي گي با كارتت مشكلي نداري و دادي گارانتي هم چك كرده ) دوم اينكه اگر قصد خريد و يا تست كارت ديگه اي براي Capture كردن داري بهتره اول مشخص كني كه چه استفاده اي داري . اگه در حد استفاده كم و خونگي با كارتهايي در همين كلاس كارت راه ميفته بگو تا مدلهايي در همين كلاس بهت بگم ، ولي اگر استفاده بيشتري ، بايد كارت بهتر و حرفه اي تري بگيري . ( مثل Snazii يا Dazzel و.....)
در ضمن ممكنه با كارتهايي نظير سري Personal Cinema از كارتهاي Nvidia و يا كارتهاي All in Wonder از كارتهاي ATI كارت راه بيفته ( چون در بخش كارت گرافيكي گفتي كه يك كارت براي خروجي گرفتن از تلويزيون هم مي خواي )‌ انها رو هم مد نظر بگيري بد نيست . اين طوري يك تير و دو نشون ميشه . ( ولي من شخصا پيشنهاد نمي كنم ، فقط براي اطلاع و آگاهي بيشترت گفتم تا حق انتخاب بيشتري داشته باشي و بتوني آگاهانه تر انتخاب كني )
ولي باز هم مي گم اول ببين مصرفت در چه حدي است و مي خواي با كارت چي كار كني ؟
موفق باشي :) :) :)

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
به نقل از Jacky :
دوست عزيز ، اول اينكه اگه برات مقدوره با ويديوي ديگه اي هم امتحان كن كه هد و Trcking بهتري داشته باشه ( با توجه به اينكه مي گي با كارتت مشكلي نداري و دادي گارانتي هم چك كرده ) دوم اينكه اگر قصد خريد و يا تست كارت ديگه اي براي Capture كردن داري بهتره اول مشخص كني كه چه استفاده اي داري . اگه در حد استفاده كم و خونگي با كارتهايي در همين كلاس كارت راه ميفته بگو تا مدلهايي در همين كلاس بهت بگم ، ولي اگر استفاده بيشتري ، بايد كارت بهتر و حرفه اي تري بگيري . ( مثل Snazii يا Dazzel و.....)
در ضمن ممكنه با كارتهايي نظير سري Personal Cinema از كارتهاي Nvidia و يا كارتهاي All in Wonder از كارتهاي ATI كارت راه بيفته ( چون در بخش كارت گرافيكي گفتي كه يك كارت براي خروجي گرفتن از تلويزيون هم مي خواي )‌ انها رو هم مد نظر بگيري بد نيست . اين طوري يك تير و دو نشون ميشه . ( ولي من شخصا پيشنهاد نمي كنم ، فقط براي اطلاع و آگاهي بيشترت گفتم تا حق انتخاب بيشتري داشته باشي و بتوني آگاهانه تر انتخاب كني )
ولي باز هم مي گم اول ببين مصرفت در چه حدي است و مي خواي با كارت چي كار كني ؟
موفق باشي :) :) :)
جكي جان من يكي از اين كارتاي winfast 200 bxp expert خريديم تصوير تلويزيون خوبه ولي صدا خرخر ميكنه در ضمن رنگها هم ميريزه به هم مثلا وقتي كپچر ميكنم روي پال ميزارم خوب ميشه ولي تو تلويزيون ميرم دوباره رنگ تصوير ميرزه به هم

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
به نقل از rmb_ali :
جكي جان من يكي از اين كارتاي winfast 200 bxp expert خريديم تصوير تلويزيون خوبه ولي صدا خرخر ميكنه در ضمن رنگها هم ميريزه به هم مثلا وقتي كپچر ميكنم روي پال ميزارم خوب ميشه ولي تو تلويزيون ميرم دوباره رنگ تصوير ميرزه به هم

مباركه داداش ! :D اميدوارم ازش راضي باشي و ما رو فحش ندي !؟:D :D
در مورد خرخر صدا ، فكر كنم منظورت اينه كه تنها صدايي كه شنيده ميشه خرخره و در پس زمينه يك صداي كمي از خود كانال مياد ، اگه منظورت اينه ، بخاطر Driver شه ، يك مرتبه Uninstall كني درست ميشه . اصولا وقتي نتونه درست باز بشه ( يعني سيستم مشغول چند تا كار سنگين باشه و يك دفعه Tv رو نيز باز كني ، و گير كنه يا وسط اين كارها Reset كنيو هنگ كنه ) صداش خراب مي شه و بايد همون طور كه گفتم Uninstall كني .
در مورد بهم ريختگي تصوير منظورت رو نفهميدم ، لطفا بيشتر توضيح بده .
ولي بطور كلي اگر كشور رو ، روي سنگاپور بذاري بهترين حالت گيرندگي رو داره .

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
من ديروز با يكي از دوستام رفتيم كارت MSI TV@nyWhereMaster گرفتيم و اتفاقا تلتكست هم داشت. ولي متاسفانه ما آنتن درست و حسابي پيدا نكرديم كه باهاش تلتكست رو تست كنيم.
يه مشكل هم داشتيم. توي دفترچه راهنماش نوشته بود Line In كارت صدا رو به Line Out كارت TV وصل كنيم ولي ما اين كار رو كه كرديم صدا ازش در نميومد و مجبور شديم كه اسپيكر رو مستقيم به كارت TV وصل كنيم. كسي نميدونه مشكل از كجا بود كه اين طوري شد؟
يه سوال ديگه هم دارم. رو كدوم كشور و چه نوع سيستمي ست كنم تا تلويزيون بهتر بگيره؟ ما چون آنتنمون داغون بود فقط تونستيم 1 و 3 و 5 رو بگيريم روي سيستم PAL/B و PAL/G. كشور آلباني و اتريش و مالزي و ... هم امتحان كرديم. البته چون تا ساعت 12 شب وقت داشتيم نتونستيم زياد جستجو كنيم. (ساعت 9 شب خريده بوديمش و ساعت 12 در خوابگاهمون رو مي بستن بايستي بر ميگشتم خوابگاهمون)

اگه كسي اين مدل رو داره ممنون ميشم اگه كمكم كنه.

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
مبارك باشه رفيق ! كشور رو ، روي سنگاپور حتما تست كن ( احتمال زياد كارت رو راه بندازه )
در مورد مشكل صدا هم ، نبايد اينطور باشه ( ازسلامت line in كارت صدا مطمئني و يا حتي كابل ارتباطي بين Lin in و Line Out ) در هر صورت از خروجي روي كارت Tv هم مي توني استفاده كني و از اون يك سره به Aux يا CD in كارت صدات وصل كني . اين رو هم تست كن .
موفق باشي :D

KgbCia

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
آقا يه كارت كپچر معرفي كنين كه فقط برا تبديل وي اچ اس به وي سي دي باشه.از كيفيتش هم مطمئن باشيم.اگه خروجي تلويزيون هم داشته باشه بدمون نمي آد.
ممنون

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
اقا جكي دستت درد نكنه درست شد اين اقا هم بره همون كارت رو بخر خوبه

mehrdad1355

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
30
به نقل از NDS220 :
با سلام
وتشکر از راهنمائي شما
من باهمين کارت پيناکل چند فيلم با کيفيت بالا تبديل کرده ام
خيلي خوب جواب ميدهد ودوبارهم به گارانتي ايمانتک مراجعه کرده وتعويض
کرده ام ولي مشکل من با فيلمهايي است که کمي تراک دارنند
در حال حاضر هم فقط روي فيلمهاي کيفيت بالا جواب ميدهنند(هرسه مورد)
لطفا اگر ممکنه يک کارت تبديل خوب به من معرفي کنيد
من ساکن اهواز هستم اگر همکاري در اهواز داريد که بتواند به من کمک کنه
لطفا معرفي کنيد متشکرم
ببینید اگه فیلم تراک داشته باشه فقط فیلم کپچر شده کیفیت تصویرش و کمی هم صداش به هم میریزه یعنی پرش پیدا می کنه!!
در ضمن یک سر به سایت کارتت بزن ببین برا مادر برد یا بطور کلی اپدیتی برا کارتت نداره!! معمولا یک اپ دیت وجود داره

mahdi206

Registered User
لایک‌ها
5
آقا واقعا ممنون. رو سنگاپور گذاشتم میگیره مثل ماه.
البته من هنوز خودم نخریدم . این یکی واسه دوستم بود. (اینقدر تو. گوشش خوندم که راضی شد بخره :D ) برای خودم فعلا منصرف شدم. گذاشتم واسه بعدها اگه پولم بیشتر شد یه دونه اکسترنال بگیرم.

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
جكي عزيز جان برادر اين تي وي كارت ما خودش ايران داره بازم بزاريم روي سنگاپور يا همون ايران خوبه

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
عزيز دل برادر ، اكثر اين كارتها ايران داره ولي روي سنگاپور عموما بهتر مي گيره

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
به نقل از Jacky :
عزيز دل برادر ، اكثر اين كارتها ايران داره ولي روي سنگاپور عموما بهتر مي گيره