برگزیده های پرشین تولز

كتابهاي سي و ويژوال سي و كمي بحث

bhai86

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
این کتاب بود

Data Structures and Algorithm Analysis in C++ (3rd Edition)
# Publisher: Addison Wesley; 3 edition (November 3, 2005)
# Language: English
# ISBN: 0321375319
032144146X_500.gif

good work

bhai86

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
can i get the Data Structures and Algorithm Analysis in C++ 3rd Edition downloadl link?

Mehdi.T

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3
sorry
It was only an introduction,There's no link

Mehdi.T

کاربر فعال برنامه نویسی
کاربر فعال
لایک‌ها
3
Data Structures and Algorithms Using C#
41iPBg-X4xL._BO2,204,203,200_PIsitb-dp-500-arrow,TopRight,45,-64_OU01_AA240_SH20_.jpg

hxxp://rapidshare.com/files/59255097/Data_Structures_and_Algorithms_Using_C-Sharp.pdf.rar

Alisam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کتاب خوبی به نظر میرسه ولی میشه رمز باز کردنش رو بدید:(

persian Gulf

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

saalek110

Registered User
لایک‌ها
1
http://rapidshare.de/files/38849335/c_plus_How_to_Program_5th_Ed.rar.html

http://www.divshare.com/download/4040923-71b

در دو لینک. از اولی استفاده کنید تا دیلت نشه.
کتاب دیتل
c_plus_How_to_Program_5th_Ed.rar
ده مگا.

C++ How to Program, Fifth Edition
By H. M. Deitel - Deitel & Associates, Inc., P. J. Deitel - Deitel & Associates, Inc.
Publisher : Prentice Hall
Pub Date : January 05, 2005
Print ISBN-10 : 0-13-185757-6
eText ISBN-10 : 0-13-186103-4
Print ISBN-13 : 978-0-13-185757-5
eText ISBN-13 : 978-0-13-186103-9
Pages : 1536

http://i26.tinypic.com/66cci9.gif

saalek110

Registered User
لایک‌ها
1
Programming in C in 7 days 2.08.01

کتابی برای یادگیری سی. انگلیسی. 500 کیلو.
http://www.download.com/Programming-in-C-in-7-days/3000-2125_4-10063731.html?cdlPid=10804891

QUICK START WITH C ................................................................................................................. 3
GETTING INPUT, ARRAYS, CHARACTER STRINGS AND PREPROCESSORS ....................................12
OPERATORS, LOOPS, TYPE CONVERSION ..................................................................................18
CONDITIONAL COMMAND EXECUTION .....................................................................................24
SELECTION USING SWITCH STATEMENTS ..................................................................................30
MORE ON FUNCTIONS ..............................................................................................................38
FUNCTION ARGUMENTS ...........................................................................................................44
STRUCTURES .............................................................................................................................50
WORKING WITH CHARACTER STRINGS ......................................................................................54
MORE STRING FUNCTIONS ........................................................................................................60
FILES.........................................................................................................................................66
MORE ON FILES .........................................................................................................................71
RANDOM ACCESS TO FILES ........................................................................................................77
DYNAMIC MEMORY ALLOCATION .............................................................................................81
PROGRAM ARGUMENTS AND RANDOM NUMBERS ..................................................................88

لینک رزرو:
http://www.divshare.com/download/5362477-f13

mostafadam

Registered User
لایک‌ها
5
دانلود رایگان کتاب الکترونیکی آموزش زبان برنامه نویسی++ c
language_tutorial.jpg

نام کتاب: آموزش زبان برنامه نویسی ++ C

ناشر: فارسی کتاب

نویسنده: جعفرنژاد قمی

زبان: فارسی

قالب:pdf

صفحات: ۶۶۵

برای دانلود کتاب بر روی لینک زیر کلیک کنید:

دانلود کتاب

yalda.h

Registered User
لایک‌ها
168
سلام خدمته همگی...خسته نباشــید...
بچه ها من میخوام برنامه نویسی سی و یاد بگیرم...
ویژوال و بلدم...سی رو هم بلد بودم یه چیزایی..ولی بعده این مدت(نزدیکه دو سال) و تمرین نکردن...تا حدودی سی و ویژوال و یادم رفته...
ترجیحا کتابش از ابتدا شروع کرده باشه...تمرین اضافه هم داشته باشه که بهتر جا بیفته برام...
یه خواهش دیگه هم که دارم...کتابش خودآموز باشه..چون کتاب هایی که با نثر سنگین نوشته شدن هم هستن...ولی نمیخوام خیلی مجبور به سوال از بقیه بشم...
دوستان لطف کنن لینکه e-book ندن...یعنی اسم کتاب و انتشاراتی و لطف کنن...تا با کمک شما دوستان...بهترین کتاب رو بشه انتخاب کرد...
پیشاپیش مرسی از کمکتون

>-->O

همکار بازنشسته
لایک‌ها
468
سلام خدمته همگی...خسته نباشــید...
بچه ها من میخوام برنامه نویسی سی و یاد بگیرم...
ویژوال و بلدم...سی رو هم بلد بودم یه چیزایی..ولی بعده این مدت(نزدیکه دو سال) و تمرین نکردن...تا حدودی سی و ویژوال و یادم رفته...
ترجیحا کتابش از ابتدا شروع کرده باشه...تمرین اضافه هم داشته باشه که بهتر جا بیفته برام...
یه خواهش دیگه هم که دارم...کتابش خودآموز باشه..چون کتاب هایی که با نثر سنگین نوشته شدن هم هستن...ولی نمیخوام خیلی مجبور به سوال از بقیه بشم...
دوستان لطف کنن لینکه e-book ندن...یعنی اسم کتاب و انتشاراتی و لطف کنن...تا با کمک شما دوستان...بهترین کتاب رو بشه انتخاب کرد...
پیشاپیش مرسی از کمکتون

خب با این تفاسیر بهترین کتاب برای شما میتونه کتاب آقای جعفرنژاد قمی باشه

yalda.h

Registered User
لایک‌ها
168
کتابی که تو پسته بالا معرفی شده منظورتونه؟
مـرسی از راهنماییتون..

King_Turbo

Registered User
لایک‌ها
3
سلام من می خوام برنامه نویسی یاد بگیرم (از صفر صفر) با C شروع کنم .... کتابی چه انگلیسی و چه فارسی سراغ ندارید که خیلی خوب و روون یاد داده باشه و خودآموز باشه یعنی نیازه نباشه از دیگران بپرسم که این چرا اینجوری شد و ...

بالا