برگزیده های پرشین تولز

كداميك را بر مي گزينيد k610 – k750 - 6300

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
کابل دیتا تو اروپا نمیدن به کسی؟؟!!:eek:

خوش به حال خودمون پس...:rolleyes:

سلام

من منظورم اروپا نبود...

ضمنا منظور من از کابل دیتا همون کابل معمولی که روی گوشی ها هست نبود...کابل دیتا نوکیا رو دقیقا اطلاع ندارم که اصلا هست یا نه... اما برای سونی اریکسون در سایت های خارجی که لوازم جانبی می فروشن کابل دیتا رو دیدم که سوا می فروشن و سرعت انتقال داده هاش با اون کابل USB گوشی فرق داره...

FrankenStein

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
20
6300 دوربین خوبی نداره....صدای اصلا جالبی هم نداره در اسپیکر...موردی که خودم دیدم...

LCD نسبتا نرمالی هم نداره...کار کردن با دکمه هاش هم خیلی اذیت کننده هست.برای خانم ها فقط توصیه می شه !

اما K550 می تونه یه انتخاب بهتر باشه که به جای K750 باید در نظر بگیرید....دکمه هاش زیاد اذیت کننده نیست و راحت می تونید بهش عادت کنید...دوربین دو مگ بسیار عالی با فن اوری سایبرشات داره..LCD خوب با مصرف کمتر شارج...

در مورد صحبت کردن هم این یه مورد کاملا تایید شده ای هست که برای سونی اریکسون در نظر گرفته اند...در این مورد شک نکنید

K610 هم یه گوشی خوب با اسپیکر خوب و به روز هستش....

دوست عزیز من با اجازاتون مخالف نظرتون هستم:)

دوربین درست هست که AF نداره ولی بخدا بد نیست من عکس گذاشتم از این گوشی میتونید ببینید تو قسمت خودش:)

یکی از چیزهای که باعث شد من بعد nوقت گوشی غیر از ویندوز موبایل بگیرم همین صداش بود:blush:

منظور از lcd نرمال رو من نمیفهمم اگر میشه توضیح بدید:)

من شدیدا قضیه این کیبردش رو رد میگنم:blush:

در گل من خیلی راضی هستم از این 6300:)

پ.ن:نظرات کاملا شخص هست :)

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
دوربین درست هست که AF نداره ولی بخدا بد نیست من عکس گذاشتم از این گوشی میتونید ببینید تو قسمت خودش

راست میگه منم تایید میکنم...البته به پای همون ک750 هم نمیرسه ولی از مشابه 2 مگاپیکسلی نوکیا مثل 5700 بهتره!!!!...البته همون خاصیت آبرنگی هم در عکسهاش دیده میشه!!!!

من شدیدا قضیه این کیبردش رو رد میگنم

با این یکی هم موافقم....با کیبردش کار کردم یکی از خوش دست ترین کیبردهاست!!!...ولی مشکل جاواش یکی از نکات منفی این گوشیه که قابل چشم پوشی نیست!!!

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
دوست عزیز من با اجازاتون مخالف نظرتون هستم:)

دوربین درست هست که AF نداره ولی بخدا بد نیست من عکس گذاشتم از این گوشی میتونید ببینید تو قسمت خودش:)

یکی از چیزهای که باعث شد من بعد nوقت گوشی غیر از ویندوز موبایل بگیرم همین صداش بود:blush:

منظور از lcd نرمال رو من نمیفهمم اگر میشه توضیح بدید:)

من شدیدا قضیه این کیبردش رو رد میگنم:blush:

در گل من خیلی راضی هستم از این 6300:)

پ.ن:نظرات کاملا شخص هست :)

سلام

منظور من از دوربین تو رنج 2 مگ واقعی بود...اما قبول کنید که AF خیلی تاثیر در کیفیت و بهتر بودن تصاویر داره

در مورد LCD هم منظورم سایزش بود...مگر نه یه LCD با 16 میلیون کالر چه مشکلی می تونی داشته باشه :D

اگر 2.2 اینج بود به نظرم خیلی زیباتر به نظر می رسید....

برای کیبوردش هم منظور من خوش دستیش نبود...کوچک بودنش بود...من به شخصه نتونستم خیلی سریع باهاش کار کنم...هرچند که به مرور زمان می شه عادت کرد....

راست میگه منم تایید میکنم...البته به پای همون ک750 هم نمیرسه ولی از مشابه 2 مگاپیکسلی نوکیا مثل 5700 بهتره!!!!.

عوضش 5700 فیلمبرداریش QVGA هست اما 6300 فیلمبردازیش QCIF

ضمنا تاحالا با 5700 عکس گرفتید؟؟؟می خوایید یه گالری از عکس هامو نشونتون بدم؟؟

عکس برداریش شاید ضعیف باشه اما کاندیشن نور رو در نظر بگیرید می شه یه عکس زیبا هم گرفت...ضمن اینکه 5700 یه مزیتی که داره اینه که کاملا عکس هاش واقعیه و رنگ زرد بسیار کمی در عکس هاش دیده می شه :rolleyes:

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
ضمنا تاحالا با 5700 عکس گرفتید؟؟؟می خوایید یه گالری از عکس هامو نشونتون بدم؟؟

والا چند تا از یوزرهای همینجا قبل تر عکسهایی که با 5700 گرفته بودن رو توی تاپیک مربوطه گذاشته بودن ...تعداد عکسها کم هم نبود....من بر این اساس گفتم!!!!....خوشحال میشم عکسهایی که با دوربین 5700 گرفتین رو اینجا بذارین تا دوباره مقایسه کنیم!!!!....حسین تو هم از 6300 بدار تا مقایسه کنیم!!!....

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
@li عزیز این دو گوشی چه شباهتی به هم دارند که بخواییم بین عکس هاشون مقایسه کنیم؟؟

اون جاوا ... این سیمبین...

فیلمبرداری این QVGA...اون یکی QCIF

اون گوشی SLIM .. این یکی پنل چرخشی

اون یه گوشی معمولی...این Xpress music

من هیچ گونه شباهتی بینشون نمی بینم .... حالا 6120 یه چیزی...

هر دوربین دو مگ رو که نمی شه با هم مقایسه کرد....می مونه من دوربین 2 مگ سایبرشات k550 رو بخوام با k750 مقایسه کنم....

عکس ها هم الان کیس خوبی سراغ ندارم..بیشترشون Private هستند !

این عکس رو اپلود کردم...شرایط نور اصلا جالب نبود...ساعت حدودا بین 1 تا 2 بعد ظهر بود...افتاب چون بالا بود زیاد نمی شد زاویه خوبی با ابجکت تنظیم کرد....

اما مهم اینه که رنگ کاملا Nature هست و چیزی به نام Yellow دیده نمی شه ....از همه مهمتر ابجکت در حال حرکت هم بود....

تنظیمات گوشی هم کاملا اتوماتیک هست

Image input equipment manufacturer: Nokia
Image input equipment model: 5700
F number: 3.2
Aperture: 3.2
Light source: 0
Flash: 24
Lens focal length: 4.9
Custom rendered: 0
Exposure mode: 0
White balance: 0
Digital zoom ratio: 1
Scene capture type: 0

فایل های ضمیمه

• Image(043).jpg
    Image(043).jpg
    384.2 KB · نمایش ها: 4

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
اول از همه از دوستان عذر خواهی میکنم فکر کنم تاپیک رو منحرف کردم....این آخرین پستم راجع به این موضوعه!!!

@li عزیز این دو گوشی چه شباهتی به هم دارند که بخواییم بین عکس هاشون مقایسه کنیم؟؟

اون جاوا ... این سیمبین...

فیلمبرداری این QVGA...اون یکی QCIF

اون گوشی SLIM .. این یکی پنل چرخشی

اون یه گوشی معمولی...این Xpress music

من هیچ گونه شباهتی بینشون نمی بینم .... حالا 6120 یه چیزی...

هر دوربین دو مگ رو که نمی شه با هم مقایسه کرد....می مونه من دوربین 2 مگ سایبرشات k550 رو بخوام با k750 مقایسه کنم....

عکس ها هم الان کیس خوبی سراغ ندارم..بیشترشون Private هستند !

این عکس رو اپلود کردم...شرایط نور اصلا جالب نبود...ساعت حدودا بین 1 تا 2 بعد ظهر بود...افتاب چون بالا بود زیاد نمی شد زاویه خوبی با ابجکت تنظیم کرد....

اما مهم اینه که رنگ کاملا Nature هست و چیزی به نام Yellow دیده نمی شه ....از همه مهمتر ابجکت در حال حرکت هم بود....

تنظیمات گوشی هم کاملا اتوماتیک هست

Image input equipment manufacturer: Nokia
Image input equipment model: 5700
F number: 3.2
Aperture: 3.2
Light source: 0
Flash: 24
Lens focal length: 4.9
Custom rendered: 0
Exposure mode: 0
White balance: 0
Digital zoom ratio: 1
Scene capture type: 0

والا گوشیها رو که با هم مقایسه نمیکنم....بحث و مقایسه سر دوربینها بود ...که البته در این مورد باید تفاوت لنز وجود داشته باشه که بشه مقایسه ای انجام داد(اتفاقا کار درست به نظر من مثلا مقایسه لنزهای معمولی se مثل ک750 با سایبر شات هست مثل ک550 در غیر این صورت لنزها اگر از یک جنس و نوع باشن که واژه مقایسه معنی پیدا نمیکنه!!!!)....اینم داستانش همینه دوربین دوتا گوشی که هردو هم دو مگ هستند رو چه اشکالی داره مقایسه کنیم؟!!!....چه ربطی به سیمبین داره؟!!!....در مورد 5700 هم عکسی که گذاشتین شاهد خوبی بر حرفهای منه!!!!...ببینید با اون شرایط نوری بسیار خوب هنوز عکس نویز داره!!!!

AmirSteve

Registered User
لایک‌ها
8
....در مورد 5700 هم عکسی که گذاشتین شاهد خوبی بر حرفهای منه!!!!...ببینید با اون شرایط نوری بسیار خوب هنوز عکس نویز داره!!!!

شما دوربین 5700 رو VGA فرض کنید !!!!!

ضمن اینکه لنز دوربین هم خیلی خوب Clean نبود در هنگام عکس گرفتن ;)

بالا