برگزیده های پرشین تولز

كد جستجو

elma

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام

من ميخواستم تو يه فايل html امكان جستجو كردن را اضافه كنم ولي كدش رو بلد نيستم .اگه امكان داره كمكم كنيد. :(

mazoolagh

Registered User
لایک‌ها
7
چه جستجوي سايت و چه ديتابيس بايد در بخش ديناميك پرسيده بشه. ضمنا همونجا اگر بگردي دهها نمونه پيدا ميكني!

Shahed

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
به نقل از mazoolagh :
چه جستجوي سايت و چه ديتابيس بايد در بخش ديناميك پرسيده بشه. ضمنا همونجا اگر بگردي دهها نمونه پيدا ميكني!
فک کنم سوالش مربوط به جاوا اسکریپت باشه!
همون شبیه ساز کنترل + اف !

شايان

مدیران قدیمی
لایک‌ها
9
چون هنوز مشخص نيست چي ميخواد ، منتقل نميكنم :D

اگر مثل Ctrl + F ميخواد ... JS هست .... اگر ميخواد تو سايت جستجو كنه ... بايد بره دايناميك !

دوست عزيز يه كم بيشتر توضيح ميشه بدي ؟

elma

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من مي خواستم يه كد html باشه كه يك كلمه را به عنوان keyword بگيره و اون كلمه را در هر صفحه ديگري هم باشه پيدا كنه مثل همين جستجو كه در اين صفحه گذاشته شده است. چون من مي خواستم اين امكان در html باشه به همون خاطر در اين بخش مطرح كردم. اگه مربوط به بخش دايناميك باشه من اون قسمت مطرح كنم.

FireFly

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
به نقل از elma :
من مي خواستم يه كد html باشه كه يك كلمه را به عنوان keyword بگيره و اون كلمه را در هر صفحه ديگري هم باشه پيدا كنه مثل همين جستجو كه در اين صفحه گذاشته شده است. چون من مي خواستم اين امكان در html باشه به همون خاطر در اين بخش مطرح كردم. اگه مربوط به بخش دايناميك باشه من اون قسمت مطرح كنم.

مربوط به اين بخش نيست ... ولي خوب يه نگاهي به اينجا بنداز Perl است .. شايد بكارت اومد ... اگر باز اسکریپتی پیدا کردم که به درد بخور بود بهت میگم

کد:
_http://risearch.org/eng/risearch/index.html

اين هم لينك دانلود البته نسخه كامل :blush:
کد:
_http://risearch.org/download/risearch_php/risearch_php.zip

elma

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از لطفي كه كردين خيلي ممنونم.
اميدوارم كه هميشه موفق و پيروز باشيد

بالا