برگزیده های پرشین تولز

كركر هاي حرفه اي و برنامه نويسان بيان تو !!

smmsamm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من با دقت بخش هاي بالا را خواندم من هم مشكلي دارم كه اميدوارم يكي از شما بتونه كمك كنه
من يك برنامه دارم كه سورس نداره اما نمي خوام كركش كنم بلكه بايد يك جوري مشكلش را حل كنم
قضيه از اين قراره كه اين برنامه ماله يك ارگانيه و قبلا با وي‍زوال سي نوشته شده مخصوص ويندوزهاي قبل از ايكس پي
مشكل از زماني يقه من را گرفته كه من بايد بدون داشتن سرس اون را براي ويندوز ايكس پي آماده كنم
خوب من وقتي من همه كتابخانه ها و اكتيو ايكس ها را پيدا كردم و با يك نصب جديد اون را به ويندوز ايكس پي منتقل كردم متوجه شدم كه بيشتر قسمتها كار مي كنه به جز يكي از كليد ها يكي از باتن هاي اصلي كه دقيقا به صورت نامشخص در بعضي از زمانها يا ويندوزها جواب ميده و درست در يك سيستم ديگه يا يك زمان ديگه روي همون سيستم درست كار نمي كنه يعني كليك ميشه اما اتفاق خاصي نمي افته و اروري هم نمي ده حالا من چاره اي ندارم به جز اينكه با الي دي بي جي خان شما اون را ديباگ كنم ولي نمي دونم چطوري بهش بگم درست بعد از كليك اين باتن و اجراي اونت داخل اون برنامه امكان ديباگ به من بده در ضمن شايد اين اصلا راه خوبي هم نباشه و شما راه بهتري براي اين مشكل من داشته باشيد ؟ :wacko:

saeedsmk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4
از Hwnd استفاده كن روش استفاده اون رو توي google سرچ كن .

saeedsmk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4
به نقل از techmix :
خوب چي شد بابا ! كجا رفتيد ؟! قرار بود به بررسي سورس ها بپردازيد ... :(
اره قرار بود اما انگار همه مشغول هستند من هم تا چهارشنبه وقتم پره بعد كه ازاد شد اگه تونستم حتما بررسي ميكنمشون :lol:

techmix

Registered User
لایک‌ها
0
114.gif

cracki

Registered User
لایک‌ها
23
عجب عصباني !
من از طرف خودم شرمندم
حدود يكي دو هفته اي نمي تونم درخدمتتون باشم
اين چند روز هم حسابي درگير بودم ( روي كرك كردن محصولات آريانا سافت كار مي كردم كه خدارو شكر نتيجه داد )

ايشالا سر فرصت اين تاپيك رو ادامه مي ديم
منم در خدمتتون هساتم !

PalizeSoftware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
مطالب اين تاپيك رو از اول خوندم خيلي جالب و كاربردي هست
از همه دوستان ممنونم
باز ادامه بديد

HRH

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من ندانستن عيبي نداره اينكه آدم ندونه و سوال هم نكنه ....

آقا ميشه اينجا يكي براي من توضيح بده كه چه طوري كرك مي كنن البته چون معمولا اين جور افراد علاقه اي به لو دادن طرز كارشون ندارن من سوالم يه جوري ديگه مطرح مي كنم آيا از برنامه خاصي استفاده ميكنيد يا براي اون برنامه مي نويسيد يا نه يا....؟

من جواب خودم را تا يه حدي گرفتم از darklordهم تشكر مي كنم كه حداقل جواب دادن البته قبل از راهنمايي ايشون من خودم اين كار رو كرده بودم ولي با اين حال با ز هم تشكر

darklord

Registered User
لایک‌ها
1
دوست عزیز لطفا یک بار این تاپیک رو از اول مرور کن به طور کامل سوالت جواب داده میشه. اگه هنوز متوجه نشده بودی بگو تا برات بنویسیم.

saeedsmk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4
سورسها رو چگك كردم ديدم در حالت اسمبلي همشون اناليز شدن ديدم بهتر نتيجه گيري كنم و دستون ان هم همين كار رو بكنن تا بشه چيزي بدست اورد

بر اساس مطالب بدست اومده مي تونيم اين طور تا اينجا دسته بندي كنيم كه:

نحوه گرفتن اطلاعات بسيار تاثير گذار بر بدست آوردن سريال نامبره

- گذاشتن شرط هاي ساده كار رو براي يه كركر راحتر ميكنه

- استفاده از تايمر براي چك كردن روش جالبي براي چك كردن پسورد

- استفاده از توابع ادامه اشتباه يه راه خوب براي جايگزني بجاي شرط هاست

- تغيير زبون برنامه نويسي تاثيري زيادي بر كرك شدن نميزاره

- ايجاد شرط هاي پويا بسيار مفيده

و يه پشنهاد چرا براي گرفتن سريال از تكس باكس استفاده ميكننين چرا از تصوير استفاده نميكنين ؟

مثلا توي قسمت ؛پست جديد؛ همين فرم براي واردن كردن smilies يه اريه از اين شكلكها رو داريم و حالا اگه اين شكلكها رو به عنوان كد در نظر بگيريم مي تونيم به عنوان كد ورودي ازشون استفاده كرد

فعلا :wacko:

techmix

Registered User
لایک‌ها
0
يه پشنهاد چرا براي گرفتن سريال از تكس باكس استفاده ميكننين چرا از تصوير استفاده نميكنين ؟
همين الان استفاده كردم !:p
اينم نسخه 0.2
سورس كه بررسي نمي كنيد & اقلاكن بكركيد :happy:

فایل های ضمیمه

• WhatIsTheSerial_v0.2.zip
    9.5 KB · نمایش ها: 28

Mehdi

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
49
سلام
تاحالا برنامه هايي كه با پي سي گارد پك شدن رو انپك كردين
خيلي سخته
كسي اطلاعاتي داره؟
اخرين ورژن رو ميگم

saeedsmk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4
اينم كركش

ولي بهتر نبود يه ذره با حوصله تر برنامه مينوشتي

منظورم روش مقابله با سريال غلطه
ميكگي اگه 1 درسته برو 2 و گرنه برو از تابع بيرون ( يك راست يه ديلي يا تاخيري بنداز توش )
اگه 2 درست برو 3 و گرنه بيرون
اگه 3 درسته برو پيغام درست رو نشون بده
:lol:

فایل های ضمیمه

• patcher.zip
    3.4 KB · نمایش ها: 25
  • Image1.gif
    Image1.gif
    10.6 KB · نمایش ها: 17

saeedsmk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4
به نقل از mehdvirus :
سلام
تاحالا برنامه هايي كه با پي سي گارد پك شدن رو انپك كردين
خيلي سخته
كسي اطلاعاتي داره؟
اخرين ورژن رو ميگم
يه نمنونش رو برام ميفرستي اره email مو براتpm زدم

techmix

Registered User
لایک‌ها
0
به نقل از saeedsmk :
اينم كركش

ولي بهتر نبود يه ذره با حوصله تر برنامه مينوشتي

منظورم روش مقابله با سريال غلطه
ميكگي اگه 1 درسته برو 2 و گرنه برو از تابع بيرون ( يك راست يه ديلي يا تاخيري بنداز توش )
اگه 2 درست برو 3 و گرنه بيرون
اگه 3 درسته برو پيغام درست رو نشون بده
:lol:
ايول داري آقا سعيد !
راستي روشم براي چك كردن سريال اين نبود اصلا ! حالا نميدونم اون ور چه جوري ميشه ( منظورم اسمبلي ) ، اين ور كه اين طوري نيست .
حالا در هر حال اين اولين مثال سريال عكسي بود ! ببينم منظورت همين بود ديگه ؟!
راستي مرحله دوم چي پس ؟!:happy: (پيغام رو ميگم)
در هر صورت اگه نكته خاصي توش ديديد بگيد كه سورسشم رو بذارم .:wacko:

saeedsmk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4
همچين چيزي گفتي باگ برنامتو بگم

بزرگترين باگ برنامت از نظر يه برنامه نويساينه :
اگه اشتباه نكنم برنامت 7 تا تايمر داره هر تايمر حدود 6 درصد از پرفرمنس يه برنامه مي كاد. هميشه سعي كن تعداد تايمرهاتو كم كني و اگه از هوك استفاده كني بهتره راحتري . توي برنامه اي كار بردي 42 درصد افزايش سرعت يا همين حدود يعني تبديل يه بازي پرده پرده به يه بازي رون . منابع سيستم محدودا . درست توي برنامه نويسي ويندوز 4 گيگ حافظه يتكه داريم و از اون طرف بر اساس نوع رو و ستينگ سيستم چندين گيگ ( بين5/ تا 64 گيگ حافظه شبيه سازي ميشه ) اما بازم منابع سيستم محدودا . اگه هر برنامهاي كه فقط يه قفل چك ميكنه ( يه كار با فضاي كم) بخواد 4 مگ فضا بخوره كه هيچي براي سيستم نميمونه . ما دراريم اينجا بحث ميكنيم كه يه قفل با هال بسازيم و لي بايد حواسمون به همچين چيزاي هم باشه .
از نظر كركر استفاده سريع چكينگ و يه سري مشكلات كه بايد با ساتفاده از api اون رو برطرف كني ( نوشتن اعداد زده توي يه ارايه ( درست ميگم) روش خوبي ولي مي نونستي از روش مورس هم استفاده كني ( يه ايده ديگه )

به نقل از techmix :
...
راستي مرحله دوم چي پس ؟!:happy: (پيغام رو ميگم)
.:wacko:

عزيز دقت كن نوشتي just kidding ( سر كارم گذاشتي از يه طرف ميگي عوض كن از طرف ديگه ميگي شوخي كردم)

حتما يه امتحان ميكنم. فلا روزه بودم تازه افطار كردم دارم ك كم ساسپند ميشم تا از ساسپند در بيام يه چكش ميكنم. امشب رو به ما وقت بده :)

techmix

Registered User
لایک‌ها
0
بزرگترين باگ برنامت از نظر يه برنامه نويساينه :
اگه اشتباه نكنم برنامت 7 تا تايمر داره هر تايمر حدود 6 درصد از پرفرمنس يه برنامه مي كاد. هميشه سعي كن تعداد تايمرهاتو كم كني و اگه از هوك استفاده كني بهتره راحتري . توي برنامه اي كار بردي 42 درصد افزايش سرعت يا همين حدود يعني تبديل يه بازي پرده پرده به يه بازي رون . منابع سيستم محدودا . درست توي برنامه نويسي ويندوز 4 گيگ حافظه يتكه داريم و از اون طرف بر اساس نوع رو و ستينگ سيستم چندين گيگ ( بين5/ تا 64 گيگ حافظه شبيه سازي ميشه ) اما بازم منابع سيستم محدودا . اگه هر برنامهاي كه فقط يه قفل چك ميكنه ( يه كار با فضاي كم) بخواد 4 مگ فضا بخوره كه هيچي براي سيستم نميمونه . ما دراريم اينجا بحث ميكنيم كه يه قفل با هال بسازيم و لي بايد حواسمون به همچين چيزاي هم باشه
در واقع لپ كلومت اينه كه برنامه حافظه زياد مصرف ميكنه ديگه ؟! سورس رو ببيني متوجه ميشي چرا ، اين كارا كردم بلكه يه خورده كار سخت كنه ( كه نكرد ) . مثلا 6 تا از اون تايمر ها سر كاري هستن
63.gif

عزيز دقت كن نوشتي just kidding ( سر كارم گذاشتي از يه طرف ميگي عوض كن از طرف ديگه ميگي شوخي كردم)
44.gif
بابا اين براي اين نوشتم بهتون بر نخوره !:lol: آخه نوشته بودم CRACKER IS A LOOSER ، اونو نوشتم كه بهتون بر نخوره . ديگه اينقدر هم گلابي نيستم ، يه چيز بگم ، دو خط بعد چيز ديگه بگم
63.gif
اگه بد متوجه شديد من واقعا شرمندم ، آقا ببخش ما رو ، من فقط منظورم اين بود كه پيغام رو عوض كنيد ، در هر صورت شرمنده
44.gif

فایل های ضمیمه

• WhatIsTheSerial_v0.2_source.zip
    6.9 KB · نمایش ها: 22

PalizeSoftware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من چند مدتي پيش وقتي با يه ActiveX كار مي‌كردم متوجه يه nag screen شدم كه بعضي وقتها ظاهر مي‌شه.
اون رو با vb نوشتن. از كرك جز كرك چند تا برنامه ساده كار زيادي انجام ندادم. روي اين activex مدتي كار كردم ولي خب نشد. گفتم بد نباشه اينجا بذارم تا دوستان نظرشون رو بدن. ببينم چطوري بايد جلو اين nag screen رو گرفت.
بخاطر محدوديت آپلود از اينجا دانلود كنيد
http://www.geocities.com/palizesoftware/FLEXCELL.zip
ممنون

saeedsmk

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
4
به نقل از PalizeSoftware :
سلام دوستان
من چند مدتي پيش وقتي با يه ActiveX كار مي‌كردم متوجه يه nag screen شدم كه بعضي وقتها ظاهر مي‌شه.
اون رو با vb نوشتن. از كرك جز كرك چند تا برنامه ساده كار زيادي انجام ندادم. روي اين activex مدتي كار كردم ولي خب نشد. گفتم بد نباشه اينجا بذارم تا دوستان نظرشون رو بدن. ببينم چطوري بايد جلو اين nag screen رو گرفت.
بخاطر محدوديت آپلود از اينجا دانلود كنيد
http://www.geocities.com/palizesoftware/FLEXCELL.zip
ممنون
يه ذره دقت كني ميبني اينجا جاي اموزش كرك نيست:lol:

PalizeSoftware

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از saeedsmk :
يه ذره دقت كني ميبني اينجا جاي اموزش كرك نيست:lol:

سلام سعيد آقا
من نگفتم آموزش بديد. بعنوان يه مبتدي روش كار كردم جواب نداد. دنبال كركش هم گشتم ولي ادعا كرده كه هيچ جا كركش پيدا نمي‌شه. اين بود كه تصميم گرفتم اينجا بذارم. مي‌دونم حالا همه مي‌گن اين امكان نداره و همه برنامه‌ها بالاخره كرك ميشن و از اين حرفها. ولي اگه شما باهاش كار كرديد بفرمائيد از چه تكنيك‌هايي استفاده كرده. فكر كنم مطرح كردنش ديگه مفيد باشه و نگين اينجا آموزش كرك نيست!:happy:
موفق باشيد

بالا