برگزیده های پرشین تولز

كسب درآمد از اينترنت

moonomid

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
4
نه بابا اين حرف ها چيه

اميدوارم در كارت موفق باشي :happy:

shahab24s

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از farhad12 :
اگر در گوگل يك سرچ بزنيد به تعداد وبلاگهاي قارچ مانند زيادي در مورد كسب درآمد بر ميخوريد جالب اينكه بسياري از مطالب عينا شبيه به هم است يعني دقيقا كپي پيست شده و در اين نوع وبلاگهاكپي كننده فقط به انواع و اقسام سايتهاي جعلي و كلاه بردار اشاره ميكند مثلا وبلاگهايي كه تبليغ سايتهايي را مي كنند كه ايميلهايي حدود 1 دلار تا 100 دلار :lol: ميفرستند :wacko: واقعا من وبلگم را نه براي گرفتن چند زير مجموعه كه حالا شايد فعال باشند يا نباشند راه انداختم چون بيشتر ريفرال گيري من از طريق سايتهاي انگليسي زبان هست وبلاگ خودم را براي روشن شدن ذهن كساني كه واقعا مي خواهند حتي شده چند سنتي درآمد داشته باشند راه انداختم تا سدي در برابر اين وبلاگهاي كپي پيست كننده باشد و مرجع خوبي براي علاقمندان

اين از وبلاگ

خيلي ممنون از لطف شما

vahid911

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان :D

شركتي كه در ايران ثبت شده است بابت بازاريابي به شما كميسيون ميدهد كه ميتوانيد تا روزي 512000 تومان درآمد داشته باشيد .و البته پول شما به راحتي به حساب شما در بانك هاي ايران واريز ميشود!
اين سايت سايتي نيست جز سايت معروف فروش كتاب ايران بين.

پس براي اينكه بدانيد چه كار بايد بكنيد به وبلاگ من سر بزنيد
:

به اميد ديدار
وبلاگ من

:D

coolboy2004

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام به همه عزيزان،
سايت اينجانب كه قبلا معرف حضورتان بوده ، بروز رساني شد. همانطور كه مي دانيد در اين سايت سعي شده كه فقط و فقط سايت هايي كه 100% امتحان شدن قرار بگيرد از اينرو چند سايت جديد اعم از پيد تو كليك و سايت سرمايه گذاري مطمئن و جديدي كه پيدا كرده و دريافت داشته ام را در آن قرار دادم ، اميدوارم كه توانسته باشم از اتلاف وقت عزيران در گردش تو سايتهاي مختلف كه معلوم نيست مطمئن باشند يا نه جلوگيري كرده باشم.

موفق باشيد. معرفی سايتهای کسب درآمد از اينترنت که 100% امتحان شدن

ehsan_k

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر دنبال يه سايت مطمئن pay to click مي گرديد
اگز دنبال سايتهاي مطمئن net markting مي گرديد
اگز دنبال سايتهاي مطمئن hyip مي گرديد
اگر مي خواهيد از سايتهاي مختلف در زمينه تجارت الكترونيك اطلاع پيدا كنيد
اگر مي خواهيد با افراد كار كشته در زمينه تجارت الكترونيك مشاوره كنيد
پولستان پاسخي است به نيازهاي شما

ec.jpg

www.poolestan.i8.com

egold4ucom

Registered User
لایک‌ها
0
به نظر من كه 3 سال است با ايگلد كار ميكنم كليك كردن وقت تلف كردن است

coolboy2004

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همگي ،
خواستم يك توضيحي به اين دوستمون بدم كه گفتن سايتهاي ptc وقت تلف كردن هست ،
دوست عزيز اولا براي ايجاد انگيزه براي كسي كه تازه شروع به كار ميكند بعضي وقتها همين ptc هم لازم هست و در ثاني شما احتمالا سايت را بطور كامل يا نديديد و يا چون سايت empowerism در آن نيست ، بقيه رو ptc ديدين.

لازم هست كه يكبار بطور كامل سايت رو ببينيد ور در آن علاو بر ptc ، سايتهاي سرمايه گذاري معتبر هم در آن وجود دارد و سايتهاي ديگر ... و سپس نظر كاملتون را بيان كنيد البته اين را هم بگم كه نظر هر كسي براي خودش محترم هست.

موفق و پيروز باشيد.
mayeh

egold4ucom

Registered User
لایک‌ها
0
سلام

دوست عزيز سايت شما رو هم ديده ام.من درباره سايت شما چيزي نگفتم.من فقط گفتم كه سايت هاي ptc ارزش فعاليت ندارد با توجه به هزينه كارت اينترنت و خط تلفن و وقت و ...

در ضمن تبليغ يا عدم تبليغ شما درباره empowerism براي من اصلا اهميتي ندارد.

موفق باشيد

ehsan_k

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگر دنبال راهي براي عبور از فيلتر ايگولد مي گرديد سايت پولستان پاسخگوي شماست

ec.jpg

www.poolestan.i8.com

hani52

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
وب مسترهای عزيز سلام

با سایتهای زیر که حاصل مدتها جستجوی من در فرومهای خارجی است میتوانید درآمد حاصل از قرار دادن بنرهای تبلیغی در سایت خود را به حساب ایگولدتان واریز کنید.این سایتها تا بحال که عملکرد خوبی داشته اند.(لینکها در محل امضا)
1-paidtopromote
حداقل پرداخت این سایت 5$ و با فاصله 7 روز از در خواست به حساب ایگولد واریز میشود.در قوانین این سایت محدودیت نوع زبان سایت-نوع ترافیک یا محل قرار گیری بنر وجود ندارد.

2-cpabet
این سایت مخصوص سایتهای به زبان انگلیسی است.حداقل پرداخت $1 و بعد 48 ساعت از درخواست به حساب ایگولد واریز میشود.محل بنرها هم بالای صفحه باید باشد.

خوش و پولدار باشید

هانی
____

mostafa58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تا حالا چیزی درباره بازاریابی اینترنتی شنیده اید؟ اشتباه نکنید منظورم گلدکوئست و اینجور چیزا نیست. متاسفانه در سایتهای فارسی کم تر به تجارت واقعی الکترونیک پرداخته میشه.

شما می تونید با داشتن یک وب سایت یا حتی وبلاگ کسب درآمد از طریق اینترنت داشته باشید، به این صورت که با گذاشتن لینک سایتها و کالاهای آن ها در سایت خودتون درآمد کسب کنید.

امروزه در دنیای الکترونیک و اینترنت افراد زیادی هستند که از این راه کسب درآمد میکنن با چند صد هزار دلار در سال تعجب نکنید!!!

همانطور که در بالا گفتم شما از طریق لینکهایی که در سایت خودتون قرار میدین کسب درآمد میکنید، این لینکها میتونن به صورت زیر باشند:

۱- لینکهای تبلیغاتی باشند ( pay-per-click) شما وقتی پول دریافت میکنید که بازدید کنننده روی لینک کلیک کند.

۲ – لینکهایی باشند که اگر بازدید کننده کلیک کند و از طریق آن در سایتی عضو شود در اینصورت شما پول دریافت میکنید. ( Pay-Per-Lead )

۳ – لینکهایی که بازدید کننده از طریق آنها خرید انجام دهد و شما پورسانت دریافت میکنید بعضی وقتها این پورسانت به ۷۰ درصد قیمت کالا میرسد.( Pay-Per-Sale)

ممکن است این سئوال در ذهن شما بوجود آمده باشد که چطوری تشخیص داده میشه که این لینک از سایت شما بوده؟ قبل از اینکه لینکی را در سایت خودتون قرار بدین در سایت مرد نظر عضو میشید و آنها به شما یک کد و آی دی اختصاص میدن و این کد و آی دی در لینکی که در سایت قرار میدین موجود است [
آسان ترین روش برای کسب درآمد گذاشتن لینکهای تبلیغاتی است و برای سایتهایی خوب است که محتوای خوبی دارند معروفترین شرکت در این زمینه گوگل است. یکی از مزایای گوگل اینه که تبلیغات با توجه به محتوای صفحات شما توسط گوگل انتخاب میشه.

قبل از اینکه به بقیه مطالب بپردازم چند مشکل که برای ایرانیها در این راه وجود دارد را ذکر میکنم:

اول اینکه از سایتهای فارسی حمایت نمیشه یعنی شما نمی تونید تبلیغات را در سایت فارسی قرا بدین و دوم اینکه متاسفانه نام ایران در لیست بیشتر شرکتها وجود نداره به این دلایل من سایتم را به انگلیسی طراحی کردم و با یکی از دوستام در خارج هماهنگ کردم و برای دریافت پول اسم و آدرس دوستم را میدم، البته من خیلی در این مورد تحقیق نکردم شاید بدون نیاز به دوستی در خارج بتونید این کار را انجام بدین. و نکته دیگری که باید بگم اینه که فکر نکنید که خیلی سریع و با زحمت کم از این روش پولدار میشید، نه باید وقت بزارید و سایتی با مطالب خوب ایجاد کنید و برای سایتتون تبلیغ کنید مثل تمام کارهای تجارتی دیگه.

jefree

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام به دوستان عزیز

افرادی که برای ثبت نام و کار با 12 دیلی و سورف اطلاعات می خواهند به این وبلاگ سر بزنید
وبلاگ من

ab8

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نوت بوک مجانی و درآمد ماهیانه

poolsazan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
تا حالا 200 تا تاپيك اين مدلي تو اين فروم ديدم
خواهش مي كنم بس كنيد ديگه
نمي دونم چرا تا اسم مجاني مياد هول مي كنيد

من كلي اين سايت را زير و رو كردم تا فهميدم قضيه چيه
اولا اونا عاشق چشم و ابروي ما نيستند كه مجاني چيزي به ما بدند
ثبت نام تو اين سايت گه گفتيد 2 مرحله داره
مرحله اول : شما ثبت نام ميكني و بعدش بايد تو سايتهايي كه اونا معرفي كردند
حتما ثبت نام كنيد يعني اگر ثبت نام نكنيد نوت بوك بي نوت بوك ( offer (
جالب اينجاست كه هركدوم از اون سايتها هم بابت ثبت نام بايد حدود 10-15 دلار حق عضويت بدي
مرحله دوم : شما بايد 18 تا زير مجموعه داشته باشي كه اونا هم 100% بايد تو ساتهايي كه معرفي كرده
عضو بشن وگرنه نوت بوك به شما نميدن حتي اگر 17 نفر عضو بشن و يك نفز نشه از نوت بوك خبري نيست
خوب حالا خودتون حساب كنيد
شما تو 10 تا سايت عضو ميشي چيزي حدود 150 دلار هم پول ميدي
و هركدوم از اون 18 نفر زير مجموعه شما هم بايد 150 دلار بدهند
يعني كلا چيزي حدود 2850دلار از طريق شما گيرشون بياد
اونوقت به شما يك نوت بوك ميدن كه قيمتش كمتر از 1000 دلار هست

واقعا كه خيلي ارزش داره:lol: :D

اينم چيزي كه تو خود سايت نوشته
Step 1 – Now that you’ve signed up, complete an offer. Each offer has different requirements so be sure to read each one carefully to guarantee your credit.
Your browser cookies must be turned on in order to track your offer correctly.

Step 2 – Refer 18 of your friends. Under the “Referrals” tab at the top of this page, you’ll find your personal referral link. Pass this link to your friends and colleagues. If you’d like a sample email to send click here. Remember you need at least 18 of your friends to signup and complete an online offer.

Step3 – Place your order. Once you have completed steps 1 & 2, you will be presented with the Acer Apire Notebook computer order form. Submit the form and within 4 weeks you will receive your Acer TravelMate® Notebook computer. FREE!

بالا