برگزیده های پرشین تولز

كسب درآمد از جستجوی كلمه همراه اثبات پردختی

masa313

Registered User
لایک‌ها
6
سلام اين 2سايتو بهتون پيشنهاد ميدم ثبتنام كنين.
1-ثبتنام
اثبات پرداخت

2-ثبتنام
اثبات پرداخت(1)- اثبات پرداخت(2)

سايت اول هر آگهی40تومان- روزانه حداقل500تومن در ده دقيقه-حداقل برداشت زارتومن (واريز يك ساعت بعد از درخواست)- به زودی روش های جديد كسب درآمد اضافه ميشه-بيشترين آگهی12شب بعضی شب ها تا900تومنم ميتونيد درآمد داشته باشين-درآمد از هر كليك زيرمجموعه5تومان و 10درصد خريد پكيج تبليغاتی بهبودرتبه-تاثير زياد در آوردن سايت به صفحه اول گوگل- روش سريعتر كسب درآمد بجای كلمه آدرسو تو گوگل سرچ كنين.
سايت دوم تنها فرقش هر آگهی30تومان- حداقل برداشت 10تومان-بيشترين آگهی12شب- روششم مثل سايت اوله

كلا تو ي ربع جفتش انجام ميشه و ميتونين درآمد قابل توجی نسبت به زمان كارتون انجام بدست بيارين.

نكته: فعالسازی ايميل بعد ثبتنام يادتون نره

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
درود

شما آخرین بار کی برداشت داشتید ؟

سایت دوم googlesads مشکوک به اسکم هست 14 روزه درخواست برداشت دادم پرداخت نداشتند تیکت هم دادم جوابشون این بوده که صبر کنید
گفتم سایت اسکم هست در فروم اعلام می کنم این جوابشونه ؟! سلام،تیکت ها در حال بررسی هست.پرداخت ها بزودی انجام میشود.ولی صلاح مملکت خویش خسروان دانند.
این تیکت رو 3 روز پیش جواب دادند و الان 14 روز گذشته در زمانی که درخواست برداشت دادم :D

masa313

Registered User
لایک‌ها
6
درود

شما آخرین بار کی برداشت داشتید ؟

سایت دوم googlesads مشکوک به اسکم هست 14 روزه درخواست برداشت دادم پرداخت نداشتند تیکت هم دادم جوابشون این بوده که صبر کنید
گفتم سایت اسکم هست در فروم اعلام می کنم این جوابشونه ؟! سلام،تیکت ها در حال بررسی هست.پرداخت ها بزودی انجام میشود.ولی صلاح مملکت خویش خسروان دانند.
این تیکت رو 3 روز پیش جواب دادند و الان 14 روز گذشته در زمانی که درخواست برداشت دادم :D

سلام اثبات پرداختي2 تو عكس تاريخش مشخصه 6ژانويه درخواست دادم طبق زمان واريز 7روز بعد13ام ژانويه واريزكرد من كه2بار برداشت داشتم مشكلی نداشت. تاريخ درخواستتون چندم بوده؟ بنظر منم يكم مشكوك شده چون تازگی ها 5تا تيكت زدم هنوز جواب نداده! الانم موجودیم 2هزارتومنه اينو ك الان گفتی خودمم دودل شدم. نميدونم والا دستمونم ب جایی بند نيست! ولی سايت اول مطمئنم اسكم نيست چون مديريت خيلی خوب و آينده نگری داره برای من ك بعد از يك ساعت واريزكرد!

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
سلام اثبات پرداختي2 تو عكس تاريخش مشخصه 6ژانويه درخواست دادم طبق زمان واريز 7روز بعد13ام ژانويه واريزكرد من كه2بار برداشت داشتم مشكلی نداشت. تاريخ درخواستتون چندم بوده؟ بنظر منم يكم مشكوك شده چون تازگی ها 5تا تيكت زدم هنوز جواب نداده! الانم موجودیم 2هزارتومنه اينو ك الان گفتی خودمم دودل شدم. نميدونم والا دستمونم ب جایی بند نيست! ولی سايت اول مطمئنم اسكم نيست چون مديريت خيلی خوب و آينده نگری داره برای من ك بعد از يك ساعت واريزكرد!

دقیقا 2 روز قبل از آخرین برداشت شما بنده درخواست برداشت زدم دقیقا الان 14 روزه !
الان جواب تیکتی که چندین روز قبل داده بودم رو الان داد

پشتیبانی , January 25, 2016 22:56:50

سلام،بزودی پرداخت خواهد شد.

masa313

Registered User
لایک‌ها
6
دقیقا 2 روز قبل از آخرین برداشت شما بنده درخواست برداشت زدم دقیقا الان 14 روزه !
الان جواب تیکتی که چندین روز قبل داده بودم رو الان داد

پشتیبانی , January 25, 2016 22:56:50

سلام،بزودی پرداخت خواهد شد.

آره همين الان تو تلگرام باهاش صحبت كردم گفت ب مشكل خورده و تعداد تيكتها خيلی بالاست نميرسه جواب بده ، شرايط تو روهم گفتم ك 14روزه پرداخت نكردين گفت 2روز ديگ ان شاالله پرداخت ميكنه. گفت ب فعاليتتون ادامه بدين.

masa313

Registered User
لایک‌ها
6
راستی اينوهم ثبتنام كن تازه شروع كرده تقريبا مثل همون2تایه روال كارش
ثبتنام

• Like
Reactions: OVH

OVH

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
1,520
آره همين الان تو تلگرام باهاش صحبت كردم گفت ب مشكل خورده و تعداد تيكتها خيلی بالاست نميرسه جواب بده ، شرايط تو روهم گفتم ك 14روزه پرداخت نكردين گفت 2روز ديگ ان شاالله پرداخت ميكنه. گفت ب فعاليتتون ادامه بدين.

اگر اینطور باشه خوبه

بالا