برگزیده های پرشین تولز

كسي درباره پست صوتي چيزي ميدونه ؟

knowhow

مدیران قدیمی
لایک‌ها
22
hessamsh

قديما يك سرويسهايي بود به نام پست صوتي كه به يك شماره تلفن زنگ ميزدي بعدش با استفاده از كليدهاي تلفن ميتونستي وارد قسمتهاي مختلفش بشي و اطلاعات بگيري يا اينكه ميتونستي با يك شماره داخليش تماس بگيري و بتوني براي صاحب اون شماره پيغام بذاري و يا پيغامهاي خودتو گوش كني . شبيه اون كاري كه يك زماني تا حدودي با Bitware انجام ميداديم . حالا ميخوام بدونم كسي در مورد اون سرويسها تجربه اي نداره يا اينكه با چه نرم افزاري كار ميكنه ؟

koorosh

نرم افزار های مختلفی برای اين کار وجود داره، اتفاقا من چند ماه پيش کمی در موردش جستجو کردم و برنامه های خوبی هم پيدا کردم.
اين برنامه ها به IVR شهرت دارند، Interactive Voice Response
يه نمونه اش اينه:
http://www.voicecallcentral.com/

کمی بگرد به نتايج خوبی ميرسی.
http://www.google.com/search?sourceid=navclient&ie=UTF-8&oe=UTF-8&q=Interactive+Voice+Response+%28IVR%29+software

راستی حسام جان چند وقته کم پيدايی، بيشتر با ما باش

کاش يکی حال داشت از اين سيستم استفاده کنه، مشکلات کاربران رو ليست کنه و ضبط کنه و تبديل کنه به سيستم پاسخگوی کاربران شبانه روزی اتوماتيک!!!
بعد هم مفت و مسلم در اختيار ملت قرار بده که حالش رو ببرن!!!

en2fa
جدی اگه سيستم برنامه نويسی داشته باشه رديفه ها...
يعنی مثلاً يک جوری فعال کنيش که با اینکار ها يک script خاصی که تو نوشتی رو اجرا کنی و همينطور...
من که شديداً نياز دارم...

koorosh
داره، اسکريپت نويسی کاملی داره.
ولی من برنامه ای که کرک داشته باشه پیدا نکردم! البته خیلی دنبال کرک نگشتم.

en2fa
ایشلا عزيزم خودت crackش کنی!!!

hessamsh

آقا من تو جناب google با اون keyword كه كورش داده بود يك كم گشتم فكر كنم يكي از بهترين برنامه ها كه كارايي جالبي داره VoiceGuide باشه فقط مشكل توي كركشه چون آخرين ورژن كه توي سايتش هست 5.1.3 هست كه مثل اينكه هنوز كرك نشده ( شايد هم من پيدا نكردم ) به هر صورت اين قسمت كارش دست دوستان را ميبوسه . در ضمن اين برنامه يك Help بسيار كامل داره كه به راه اندازي اون كمك ميكنه .

shaar
البته من نرم افزار ايراني و البته پولي سراغ دارم!
شركت سيستم گستر
وب سايتش هم تا چند روز ديگه ميره بالا!!! اونوقت مي تونين دموشو ببينين!

en2fa
ببين اگه مهديت زمانی هست که مشکلی نيست ببين با برنامه microbest cracklock ميتونی اجرا کنی بدون محدوديت زمانی يا نه
که اگه آره بگو ما هم dl کنيم!

Senator

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از knowhow :
hessamsh

قديما يك سرويسهايي بود به نام پست صوتي كه به يك شماره تلفن زنگ ميزدي بعدش با استفاده از كليدهاي تلفن ميتونستي وارد قسمتهاي مختلفش بشي و اطلاعات بگيري يا اينكه ميتونستي با يك شماره داخليش تماس بگيري و بتوني براي صاحب اون شماره پيغام بذاري و يا پيغامهاي خودتو گوش كني . شبيه اون كاري كه يك زماني تا حدودي با Bitware انجام ميداديم . حالا ميخوام بدونم كسي در مورد اون سرويسها تجربه اي نداره يا اينكه با چه نرم افزاري كار ميكنه ؟

koorosh

نرم افزار های مختلفی برای اين کار وجود داره، اتفاقا من چند ماه پيش کمی در موردش جستجو کردم و برنامه های خوبی هم پيدا کردم.
اين برنامه ها به IVR شهرت دارند، Interactive Voice Response
يه نمونه اش اينه:
http://www.voicecallcentral.com/

کمی بگرد به نتايج خوبی ميرسی.
http://www.google.com/search?source...p;q=Interactive+Voice+Response+(IVR)+software

راستی حسام جان چند وقته کم پيدايی، بيشتر با ما باش

کاش يکی حال داشت از اين سيستم استفاده کنه، مشکلات کاربران رو ليست کنه و ضبط کنه و تبديل کنه به سيستم پاسخگوی کاربران شبانه روزی اتوماتيک!!!
بعد هم مفت و مسلم در اختيار ملت قرار بده که حالش رو ببرن!!!

en2fa
جدی اگه سيستم برنامه نويسی داشته باشه رديفه ها...
يعنی مثلاً يک جوری فعال کنيش که با اینکار ها يک script خاصی که تو نوشتی رو اجرا کنی و همينطور...
من که شديداً نياز دارم...

koorosh
داره، اسکريپت نويسی کاملی داره.
ولی من برنامه ای که کرک داشته باشه پیدا نکردم! البته خیلی دنبال کرک نگشتم.

en2fa
ایشلا عزيزم خودت crackش کنی!!!

hessamsh

آقا من تو جناب google با اون keyword كه كورش داده بود يك كم گشتم فكر كنم يكي از بهترين برنامه ها كه كارايي جالبي داره VoiceGuide باشه فقط مشكل توي كركشه چون آخرين ورژن كه توي سايتش هست 5.1.3 هست كه مثل اينكه هنوز كرك نشده ( شايد هم من پيدا نكردم ) به هر صورت اين قسمت كارش دست دوستان را ميبوسه . در ضمن اين برنامه يك Help بسيار كامل داره كه به راه اندازي اون كمك ميكنه .

shaar
البته من نرم افزار ايراني و البته پولي سراغ دارم!
شركت سيستم گستر
وب سايتش هم تا چند روز ديگه ميره بالا!!! اونوقت مي تونين دموشو ببينين!

en2fa
ببين اگه مهديت زمانی هست که مشکلی نيست ببين با برنامه microbest cracklock ميتونی اجرا کنی بدون محدوديت زمانی يا نه
که اگه آره بگو ما هم dl کنيم!

سلام
حسام جان خلافت سنگين شده اين چيزا رو برا چه كاري مي خواي؟
فقط خواستم بگم كه اين نرم افزارهاي وطني قيمتي نجومي دارن ولي نه كيفت معقولي دارن نه پشتيباني درست و حسابي بگردن دنبا برنامه هاي ساخت كفار حداقل مجاني تموم ميشه :ى

Segments

Guest
لایک‌ها
0
سلام ...
يكجا تو شريعتي اينكار رو انجام ميدن... زير نظر مخابرات هم هست مثل اينكه...
كلي هم يوزر داره... منم يه مدت عضو بودم..
سيستم كامل وجالبي داشت...

black_jack_of_black_city

Registered User
لایک‌ها
73
با قلبی شکسته در انتظار مرگ گوشه ای نشستم . به آرز
سگمنت عزیز منظور اینکه میخوان راه بندازن

بالا