برگزیده های پرشین تولز

كلاس فلش

وضعیت
موضوع بسته شده است.

rmb_ali

Registered User
لایک‌ها
21
خوب چه اشكالي داره از ابتدا شروع كنيم ولي نه خيلي ابتدا البته من گفتم خودم تو فلش بوق بوقم ولي وقتي وارد نرم افزار بشي خودت يه چيزايي رو ميتوني پيدا كني به هر حال فكر كنم از همين جا كه گفتم شروع كنيم نه خيلي پيش پا افتادس نه خيلي پيشرفته

Pixar

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
19
چشم , سعی میکنم تا چند روز آینده یک سری مقالات در سطح Normal ارائه کنم . :)

Only_flash

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به به مي بينم كه دو سه روز ما نيومديم تو PTاساتيد اضافه شدن . بابا يكي يه محل بلا نسبت سگي هم به ما بذاره!!
يه چند مورد مد نظرم هست كه ميخوام بگم:
1-با تشكر از دوستانيكه علاقمند به فلش هستن و اينكه علاقه مهمترين شرط و اولين شرط شروع هر كاريه بايد بگم كه فلش مثل بعضي برنامه ها نيست كه كاربر صفحه اش رو باز كنه و شروع به كار كنه يعني به قوليUser friendlyنيست.بر عكس يه خورده پيش زمينه حتما لازمه البته اينو بگم كه همونطوريكه همه رفقا ميدونن راهنماي فلش بهترين كمكه.
2-هر كدوم از دوستان كه ميخوان همكاري كنن ما ازشون استقبال ميكنيم.
3-بابا ما كه گفتيم مقدمات فلش توي خيلي از سايتها و وبلاگها هستش ميتونين استفاده كنين كه البته سعيد جان لطف كردن توي تاپيك آموزش لش اون پيش زمينه اي رو كه توي مورد اول گفتم آوردن.
4-الان همونطوريكه ميدونين براي اكشن اسكريپت منبع كمه و اگه بخوايم يهويي وارد يه پروژه بشيم خيلي از موارد از قلم ميفته.
5-البته اينو قبول دارم كه "مهارت بيشتر"توي كار عملي بدست مياد.
6-آدرس سعيد و من رو داشته باشين بد نيست گر چه ميتونين گير بيارين:
7-خاک پای همه فلش کارها هم هستیم.
-----------------------------------------------------------

Pixar

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
19
به صورت پیش فرض و برای شروع چند تا از مقالات پایه لش رو توی تاپیکهای جداگانه قرار میدم . :blush:

Pixar

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
19
به نقل از rmb_ali :
خوب چه اشكالي داره از ابتدا شروع كنيم ولي نه خيلي ابتدا البته من گفتم خودم تو فلش بوق بوقم ولي وقتي وارد نرم افزار بشي خودت يه چيزايي رو ميتوني پيدا كني به هر حال فكر كنم از همين جا كه گفتم شروع كنيم نه خيلي پيش پا افتادس نه خيلي پيشرفته

انجام شد .

http://www.forum.persiantools.com/t13469.html

favo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت همه
من خيلي چيزي از فلش حاليم نيست . با اين برنامه هاي سوسولا كار مي كنم كه تا دو تا كليك بكني يك فايل فلش برات درست مي كنه . 3D flash animator البته register نشده . مشكلم اينه كه با اين نرم افزار تا رجيستر نشه نمي شه به فايلي كه ساختي لينك بدي . حالا من مي خوام با خود فلش به اين فايل لينك بدم ( اين فايل من قراره كه يك بنر تبليغاتي بشه در آينده ) . كمك كنيد لطفا . البته اينو هم اضافه كنم كه فايل فلشي كه درست كردم رو با يك نرم اقزار ديگه به پسوند fla تبديل كردم .

Pixar

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
19
اگه منظورتون لینک دادن به یک فایل دیگه تو فلش برای پخش شدنه , یک آموزش در این رابطه توی همین انجمن داده شده , یک سرچ بکنید پیدا میشه.

$aeed

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از dashti :
آقا شاين گل گلاب كه هنوز يه كلوم از فلش حاليش نيست داره اينجا زر ميزنه !!! :D :D
بابا بيا لنگ بنداز ... من جاي باباي تو هستم ... :D
اولا :اين فايلها كه مي بيني با پسوند .exe به خاطر ايه كه فايلها با Flash Projector هست كه اگر كسي Flash Player رو هم نداشته باشه , مي تونه اين درسها رو بخونه ....
دويما: منظورت رو نفهميدم ... يعني ميگي ويروسيه ؟؟؟ پس بهت بگم كه ما اهل كرم ريختن نيستيم و اين درسها رو گذاشتيم اينجا , حالا كسي مي خواد بگيره , يا مي خواد , نگيره ...
قربون شما
فلش كار
من تازه اومدم اين تاپيك.ميگم تو چرا انقدر ادعا داري.من ميخواستم فلش ياد بگيرم ولي با اينكاري كه كردي اصلا فلش رو ديگه نگاه هم نميكنم.

favo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از Saeidgraph :
اگه منظورتون لینک دادن به یک فایل دیگه تو فلش برای پخش شدنه , یک آموزش در این رابطه توی همین انجمن داده شده , یک سرچ بکنید پیدا میشه.
سلام و ممنون
نه . منظورم لینک دادن به یک صفحه دیگه هست . مثلا روی فایل فلش که کلیک بشه بره به یک صفحه دیگه

Pixar

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
19
به نقل از favo :
سلام و ممنون
نه . منظورم لینک دادن به یک صفحه دیگه هست . مثلا روی فایل فلش که کلیک بشه بره به یک صفحه دیگه

اين چيزي كه شما ميفرمايين Scene هستش , از منوی Windows شاخه Design Panels رو انتخاب کنید , سپس روی Scene کلیک کنید و صحنه ای جدا بسازید , سپس با استفاده از اکشن به دکمه مورد نظر خود لینک بدید .

موفق باشید.

Panda-Net

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
آقاجون اگه حوصله ات سر رفته بود و مي خواستي كل بندازي خب از همون اول مي گفتي
مردم كه بيكار نيستن
Admin هم مي دونست اين كاره نيستي واسه همين گفت اگر ادامه بدي ...
در هر صورت خوش باشي ... خب چه كار ميشه كرد ؟ عقده حرف زدن داري ديگه ..............

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا