برگزیده های پرشین تولز

كلوپ هواداران روسيه

k1prime

Guest
لایک‌ها
1
من از تيم فعلي روسيه متنفرم ولي تحسينشون مي‌کنم. آلمان با اين بازي افتضاح امشبش فيناليست شد ولي روسيه هم به فينال برسه تو فينال آلمان نابودش مي‌کنه. بازيکنهاي بايرن مونيخي انگيزه زيادي دارن که تلافي اون خرشانسيهاي سن پترزبورگ در نيمه نهايي جام يوفا رو در بيارن. روسيه تيم خوبيه ولي هلند جلوش در حقيقت غافلگير شد. اگه همين هفته ديگه هلند و روسيه با هم بازي کنند هلند به راحتي پيروز مي‌شه. بايرنيها هم يک بار گزيده شدن و اين بار مي‌دونن چطوري از پس روسيه و آرشاوين بر بيان...
هر چند من واقعا فکر مي‌کنم فينال بين آلمان و اسپانيا باشه.

omri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
پیروزی غرور آفرین 3 بر صفر اسپانیا بر روسیه رو تبریک میگم
بلاخره اپسانیا روسیه رو هم پنچر کرد
اگر هلند بهتر بازی میکرد الان کار برای اسپانیا مشکل بود

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
هیچ وقت نباید به این تیمای درجه 2 اطمینان کرد! . الکی دو روز خوشن، یه روز این جوری گند میزنن:hmm:​

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
هیچ وقت نباید به این تیمای درجه 2 اطمینان کرد! . الکی دو روز خوشن، یه روز این جوری گند میزنن:hmm:​

آقا خودت اعتماد بی جا کردی چه کار به تیم مردم داری ؟!
روسیه همون روسیه اول جام بود .این ملت بودن که بی خود دل خوش کرده بودن . غافل از اونکه تیمی مثل یونان هر 100 سال یه دفعه میتونه اونجوری قهرمانی رو به دست بیاره

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
روسيه خيلي بد بازي كرد ... خيلي ... ولي تيم محبوب من هستش ... چون تونستن آرشاوين و پاوليوچنكو رو مهار كنن

واقعا تيم رو فلج كرده بودن ... ولي باز هم عالي بود ... به كل تيم خسته نباشيد ميگم همچنان گاس كبير

Wiseman

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
138
ترکید چرا پس ؟!!
312jtp0.gif

mehrdad201

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
17,805
خط میانی اسپانیا روسیه رو محو کرده بود.

omri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من خودم شخصا تیم آلمان رو تیم واقعی نمیدونم بعد از سال 1990 و افت آلمان دیگه نمیشه روی آلمان حساب کرد

sahar2ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان
روسيه باخت، هر چند كه طرفدار پرو پا قرصش بودم ولي حقش بود، خوب بازي نكرد،هرچند كه شرايط اروپا با كشور روسيه خيلي فرق داره ولي اگه يكم بهتر بازي كرده بودن مي بردن.
اين آلمانم كه لوك خوش شانسه واسه خودش. اميدوارم يه شنبه ببازه ولي گمون نكنم آخه لوك خوش شانس هيچ وقت شكست نمي خورد.

بالا