برگزیده های پرشین تولز

كلوپ هواداران روسيه

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
من عاشق تيم ملي روسيه هستم ... البته ايتاليا رو خيلي دوست دارم ولي روسيه فوق العادست

كلا از كشور روسيه و مردمشو همه چيش هم خوشم مياد ... حتي از زبونش

90 % احتمال ميدم روسيه عزيزم قهرمان بشه ... به اميد قهرماني روسيه ... بيبيب هورااااااااااااااااااااااااااااااا

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
به نظر من تیم خیلی خوبیه فقط و فقط به دلیل فکری که به واسطه ی حضور
گاس کبیر پشتش خوابیده وگرنه به طور کلی یه تیم معمولیه . یه چیزی تو مایه های کره جنوبی .

هر چند شاید با بالا رفتن روسیه شاهد یه فینال غیر منتظره و ناخواسته باشیم ولی تیمیه که نشون داده
میتونه تیم محبوبی باشه . امیدوارم در بازی با اسپانیا هم شایسته ظاهر بشه و به فینال بره ( حدس می زنم این اتفاق نیفته )

f@rzad

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
18,797
من هم شدیدا از تیم روسیه تو این بازیها خوشم میاد و از ارائه سبک فوتبال زیبا وهدفمندش لذت میبرم :)

مخصوصا " آرشاوین "

با وجود اینکه بعید میدونم از پس اسپانیا بر بیاد ولی بعد از حذف ایتالیا رسما هوادار روسیه هستم ! :)

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
من از آبرامویچ خوشم میاد :D
پوتین هم ادم باحالی بودش :rolleyes: کلی سر ایرانی ها رو شیره مالید و امتیاز سیاسی گرفت :cool::D
دنبال ایمیل و راه تماس با برادر عزیز ابرامویچ هستم تا ........... :rolleyes::blush:
کسی چیزی پیدا کرد یه ندایی بده

RUSSLAND_REGIERUNG_MOSB1133fa00060ef3f.jpg

ولی کلاً تو جام ملتها همیشه یه تیم ضعیف تبدیل به یه پدیده میشه این بار هم نوبت روس ها هستش

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
من عاشق تيم ملي روسيه هستم ... البته ايتاليا رو خيلي دوست دارم ولي روسيه فوق العادست

كلا از كشور روسيه و مردمشو همه چيش هم خوشم مياد ... حتي از زبونش

90 % احتمال ميدم روسيه عزيزم قهرمان بشه ... به اميد قهرماني روسيه ... بيبيب هورااااااااااااااااااااااااااااااا

خب من از فوتبال روسیه اولین ستاره ای که یادم هست داسایف هست
550444_mediumsquare.jpg

بعد از اون هم چندتا بازیکن از فوتبال روسیه یادم هست که تا همین اواخر هم بازی میکردن
والری کاپین که تو اسپانیا بازی میکرد
ایگور تیتوف که خیلی بهش امید داشتن روسها
_40059179_titov_203.jpg

الکساندر موستووی (Mostovoi) که بازیش رو خیلی دوست داشتم
اليكسي سميرتين هم یادم هست

و به هر حال اسطوره فوتبال روسیه هم همیشه لئو یاشین بوده و خواهد بود

image

Ashimoto

Registered User
لایک‌ها
1
اگه روسیه مثل بازی با هلند بازی کنه اسپانیا رو هم میبره... این تیم با تیمی که دور اول از اسپانیا اونطور بد باخت خیلی فرق داشت

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
من خيلي اميدوارم كه روسيه قهرمان ميشه ... الانم كه ديگه ايتاليا نيستش ... واقعا روسيه تيم بزرگ و رويايي

هلند رو فلج كرد و 30 دقيقه وقت اضافه خرس وسط كرده بودنشون ... يه قول خود خياباني كه دست كمي از خرس

نداره :D روسيه ميبايست 10 تا ميزد ... به اميد قهرماني تيم محبوب روسيه ... راستي اون دوستمون كه اي ميل

آبراموويچ رو ميخواستن , بايد بگم كه خودم ميخواستم باهاش تماس بگيرم اما با سايت خود چلسي هم كه تماس

گرفتم گفتن نميتونن اي ميل شخصي ايشون رو به كسي بدن :(

Benyaminj

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
1,888
با اون که روسيه تيمه محبوب من يعنی هلند رو سزاوارانه برد ولی دوست دارم قهرمان اين جام تيم روسيه باشه...انصافاً کار تيميشون فوقولعادست..
فقط چيزی که هست اينه که اين تيم تا وقتی میتونه اينجوری شگفت انگيز بازی کنه که مربيش گاس هيدينگ باشه...مطمئن باشيد اگه هيدينگ از اين تيم بره بعد چند وقت اون انسجام تيميشون از بين میره..همانند تيمهايی مثل کره و استراليا...

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
با اون که روسيه تيمه محبوب من يعنی هلند رو سزاوارانه برد ولی دوست دارم قهرمان اين جام تيم روسيه باشه...انصافاً کار تيميشون فوقولعادست..
فقط چيزی که هست اينه که اين تيم تا وقتی میتونه اينجوری شگفت انگيز بازی کنه که مربيش گاس هيدينگ باشه...مطمئن باشيد اگه هيدينگ از اين تيم بره بعد چند وقت اون انسجام تيميشون از بين میره..همانند تيمهايی مثل کره و استراليا...

دقيقا هم همينه ... شك نكنيد گاس هيدينگ بزرگترين مربي دنيا هستش ... اصلا شك نكنيد ... حتي اسكولاري

هم به پاش نميرسه ... شخصي كه با هر تيمي كار كرده تركونده اون تيمو ... ديگه تيم در پيتي كره رو چهارم جهان

كردن كار ساده اي نيستش ... اسپانيا رو ميبره روسيه ... گاس بزرگ قهرمان ميشه با روسيه كبير :)

omri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
زیادی روسیه رو بزرگ نکنید
اسپانیا و ترکیه به فینال میرن
اسپانیا روسیه رو خواهد کوبید
اسپانیا تیمی است که20 دقیقه اول روش های دفاعی تیم مقابل رو تست میکنه بعدش تاکتیک عوض میشه

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
زیادی روسیه رو بزرگ نکنید
اسپانیا و ترکیه به فینال میرن
اسپانیا روسیه رو خواهد کوبید
اسپانیا تیمی است که20 دقیقه اول روش های دفاعی تیم مقابل رو تست میکنه بعدش تاکتیک عوض میشه

باشه ... حتما همونيه كه ميگي ... چجوري تركيه رو فينال ميبيني خدا ميدونه ... اما روسيه اون تيمي نيست كه

بازي اولشو ديدي ... حالا اين حرفو منو الان بشنو ... 2 روز ديگه هم ميايم تو اين تاپيك ;)

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17
آرشاوین هم این روزا شده خبر ساز ترین بازیکن یورو . تیم های انگلیسی خیلی دنبالش هستن .
طبق آخرین اخبار ونگر هم تمایلش رو برای آوردنش به امارت اعلام کرده .

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
آرشاوین هم این روزا شده خبر ساز ترین بازیکن یورو . تیم های انگلیسی خیلی دنبالش هستن .
طبق آخرین اخبار ونگر هم تمایلش رو برای آوردنش به امارت اعلام کرده .

من شنيدم رئال و بارسا بد جوري دنبالشن همينطور ميلان ... ميلان خيلي بهش احتياج داره

omri

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
باشه ... حتما همونيه كه ميگي ... چجوري تركيه رو فينال ميبيني خدا ميدونه ... اما روسيه اون تيمي نيست كه

بازي اولشو ديدي ... حالا اين حرفو منو الان بشنو ... 2 روز ديگه هم ميايم تو اين تاپيك ;)

امشب قضیه معلوم میشه
اسپانیا

Radiohead

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
184
من طرفدار روسیه نیستم ولی طرفدار روسیه ی یورو 2008 هستم!

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414
ما که رو روسیه شرط بستیم:D

ولی من به برد روسیه خیلی ایمان دارم. این تیم الان خیلی پر روحیه تر و بهتر از اون تیمه بازیه اوله. میتونه اسپانیا رو ببره:)

De Monarch

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
17

این تیم الان خیلی پر روحیه تر و بهتر از اون تیمه بازیه اوله. میتونه اسپانیا رو ببره:)

ای کاش همیشه تیم های پر روحیه قهرمان می شدند ولی حیف که قهرمانی رو چیزهایی رقم میزنن که روحیه توشون کم اهمیت ترین چیزه .

live for what?

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
374
ای کاش همیشه تیم های پر روحیه قهرمان می شدند ولی حیف که قهرمانی رو چیزهایی رقم میزنن که روحیه توشون کم اهمیت ترین چیزه .

احتمال میدم اگر روسیه بتونه بازی رو بکشونه وقت اضافه اسپانیا شانس کمی برای برد داره!

اما اینکه میتونه بازی رو بکشونه وقت اضافه سوال اصلی هست!

فکر نمیکنم اسپانیا از همون سوراخی که هلند گزیده شد! گزیده بشه! :D

H-C

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
414

حالا کی به قهرمانی کار داشت. من گفتم روحیش از دور اول بهتره. یعنی به یه خودباوری رسیده. من منظورم این بود که دیگه از اون 4-1 خبری نیست. الان اوضاع خیلی فرق کرده:)

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
پيشاپيش قهرماني روسيه محبوب رو به همه تبريك ميگم ... الان گاس كبير بازي اولشونو با اسپانيا 9000000 بار

تحليل كرده و تمام سيستم هارو به بازيكناش گفته ... ميريم براي له كردن اسپانيا ... تركيه هم كه حذف شد

و وقتي روسيه بره فينال اين آلمان ضعيف رو شكست ميده :)

بالا