برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

Sashi24

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
227
خوب کم کم تعداد کاربرها تو این بخش رو به افزایش هست و نیاز به همچین تاپیکی جهت بحث و گفتگو بین وبمسترها هست !

سوالات جزئیتون رو هم میتونید اینجا بپرسید .

از همه ی وبمسترها دعوت میکنم بیان اینجا و خودشون + سایت های که دارند رو معرفی کنند تا بیشتر با هم آشنا بشیم

Last edited:

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
به نظرم جمله دوم رو حذف کن، تاپیک فقط جهت آشنایی باشه بهتره :)

در ضمن از خودت شروع کن آقا سعید :دی

Sashi24

کاربر فعال
لایک‌ها
227
به نظرم جمله دوم رو حذف کن، تاپیک فقط جهت آشنایی باشه بهتره :)

در ضمن از خودت شروع کن آقا سعید :دی
ادیتش کردم :blush:

مهدی جان شما که استادی همچین جسارتی نمیکنم :دی شروع کن

Sashi24

کاربر فعال
لایک‌ها
227

Sashi24

کاربر فعال
لایک‌ها
227
سعید هستم از شهرستان چابهار :D دقیقا نمیدونم چند ساله وبمستر هستم , ولی وبلاگنویسی رو خیلی دوست دارم و از خیلی وقت پیش تقریبا وبلاگی داشتم که جمله های کوتاهی که برام پیش میومد مینوشتم و الانم دوستانم تو فیسبوک این جملات رو میبینن که خیلی از پیج ها دارن ازش استفاده میکنن .

بعد از تجربه وبلاگنویسی همزمان با شهاب (مدیر موبفا) یه سایت کلیپ راه اندازی کردم , تقریبا میتونم بگم اولین سایت کلیپ ایران بود با نام ClipFa.Org که تنها چیزی که الان ازش دارم یه هدر از سایت هست که آخرین هدر سایت بود . که رنک 2 داشت و بازدید تقریبا خوبی داشت البته هاست نداشت و به بلاگفا وصل بود و قالب خیلی خوشگلی داشت که بعد ها اون قالب تو نت پخش شد , ولی متاسفانه بعدها دامین توسط هاستینگ دزدیده شد و ... , بعد از اون سایت های مثل Clipi.ir با همکاری شهاب راه اندازی کردیم که متاسفانه موفق نشدن .

a.gif

بعد از اون چون به موسیقی علاقه داشتم (زیرزمینی) یه انجمن رپ تشکیل دادم که اولین و پربازدید ترین انجمن رپ فارسی بود که حتی خود رپرهای بزرگ هم عضو بودند هر هفته تو تهران میتینگ های میزاشتیم و بچه ها میومدن با هم کل کل میکردن حتی خیلی ها از جنوب به خاطر میتینگ میومدن تهران , مسابقات زیادی هم برگزار کردیم و در آمد خوبی هم داشت (خیلی ها همینجوری برا حمایت ازشون پول میریختن به حسابم و کلی حال میکردم :lol:) بعد از 2 سال سایت خیلی خیلی شلوغ شده بود جوری که تعداد آنلاین هاش به همین پی تی هم میرسید :lol: متاسفانه یه چند تا رپر پول داده بودند به یه هکر و هر روز سایت هک میشد که بعد ها نتونستیم ادامه بدیم و سایت رو بستیم .

چند تا فیلم و عکس هم میزارم شاید براتون جالب باشه

image-18F8_4B9BE029.gif

Hanjare.ir.jpg

اینم که فیلم هک شدن سایت هست که توسط هکر گرفته شده و کلی هم فحش تو این کلیپ به ما دادن :lol:
مشاهده پیوست sashi.rar

بعد از این سایت با مجتبی ادمین رنکفا سایت افزایش بازدید به روش مشاهده رو افتتاح کردیم سایت اون رنکفا بود و مال من فارس رنک , با تبلیغات کم سایت بنده به 300 ایران تو کمتر از 2 هفته رسید و بازدید خوبی داشت , خرید بازدید هم بسیار عالی بود ولی بعد یکی از دوستام که گفتش من کلی رو سایت تفریحیم زحمت کشیدم , وقتی از سیستم فارس رنک استفاده کردم کل ایندکس هام پریده , سایت رو بعد از مدتی بستم . البته بعدش سایت پی سی رنک اومد و اسکریپتش پخش شد و تقریبا سایت ها از 3 تا به 30 تا رسید .

پلن های افزایش بازدید پولی زیادی داشتم تو سایت که پرفروش ترینش این بود که با 20 درصد تخفیف بود و تقریبا 12 تا از این پلن رو فروختم .

f.png

سایت های دیگه ای هم داشتم مثل تک پاتوق و ... که زیاد مهم نبودن :lol:

البته در کنار این سایت ها یه سایت تفریحی , یه فروشگاه به علاوه یه سایت دیگه هم دارم که تازه افتتاح شده و از نظر خودم سایت های موفقی هستند و از گفتن آدرس معذورم .

چقدر طولانی شد , :lol: شرمنده دیگه !

Last edited:

alishadmehr

Registered User
لایک‌ها
135
جالب بود ...
یکی دو تا عکس از خودتون ( منظورم همه دوستان ) هم اگر بتونید بزارید عالی میشه ! قبل از وبمستری و بعد از وبمستری :دی

Sashi24

کاربر فعال
لایک‌ها
227
جالب بود ...
یکی دو تا عکس از خودتون ( منظورم همه دوستان ) هم اگر بتونید بزارید عالی میشه ! قبل از وبمستری و بعد از وبمستری :دی
به دامین بنداز :happy:
علی جان معرفی نمیکنی بیشتر آشنا شیم‌؟‌

M+J

مدیر بازارچه
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
4,011
جالب بود :)

البته در کنار این سایت ها یه سایت تفریحی , یه فروشگاه به علاوه یه سایت دیگه هم دارم که تازه افتتاح شده و از نظر خودم سایت های موفقی هستند و از گفتن آدرس معذورم
[/B]
همون سایتی که تو امضا میزاری؟ ;)

Last edited:

SNo

Registered User
لایک‌ها
538
جالب بود آقا سعید :دی

مهدی، 23 سال، دماوند
مثل خیلی های دیگه ورودم به نت با وبلاگ نویسی شروع شده. سال 85

بعد از پیش دانشگاهی با دو تا از بچه های مدرسه یه وبسایت راه انداختیم که قرار بود ابزار وبمستر باشه و قسمت مهمش فرومش بود. (webzist.com) (وبزیست ها موجوداتی هستند که در 24 ساعت شبانه روز، حداقل 25 ساعتشو تو وب بگذرونن.)
خیلی جدی روش کار میکردیم، از همون ابتدا لایسنس و ...
خیلی زحمت کشیدیم سرش! 35 هزار تا یوزر داشت. رتبه 600 الکسا رسیده بود ... چیزطر ... باز نشد ... تعطیل

بعد هم شرکت و به کار طراحی وب و برنامه نویسی و ... رو آوردم و وبمستری کنار رفته بود تا اینپرشیا (ads.inpersia.com) ...

البته این وسط سایت های دیگه ای هم بود، فروشگاه، سایت آموزشی، ... که مهم نبودن.

lich.king

Registered User
لایک‌ها
39
من مرتضی 15 سال.
منم مثل همه از وقتی 12 سالم بود از وبلاگ نویسی شروع کردم که داداشم بهم یاد داد.5تا وبلاگ داشتم 4تاشون الکی بودن یکیش که اخرین وبلاگم بود بازدیدش عالی بود روزانه 1000 تا 1500 بازدید داشت.
بعد ها ناظم و مدیر انجمن 2تا فروم بودم.
الان هم دارم با دو نفر دیگه یه فروم تخصصی میزنیم که تا 2 هفته دیگه اماده میشه.

alishadmehr

Registered User
لایک‌ها
135
به دامین بنداز :happy:
علی جان معرفی نمیکنی بیشتر آشنا شیم‌؟‌

کوچیک شما هستم سعید جان ، ترجیح میدم فعلا استفاده کنم. دوران وبمستری من برمیگرده به 7-8 سال یا 10 سال پیش که دیگه چیزی ازش باقی نمونده :دی

...Rahim...

Registered User
لایک‌ها
686
من مرتضی 15 سال.
منم مثل همه از وقتی 12 سالم بود از وبلاگ نویسی شروع کردم که داداشم بهم یاد داد.5تا وبلاگ داشتم 4تاشون الکی بودن یکیش که اخرین وبلاگم بود بازدیدش عالی بود روزانه 1000 تا 1500 بازدید داشت.
بعد ها ناظم و مدیر انجمن 2تا فروم بودم.
الان هم دارم با دو نفر دیگه یه فروم تخصصی میزنیم که تا 2 هفته دیگه اماده میشه.

چه باحال همسنیم :D
متولد چه ماهی هستی ؟ :happy:

cclboys

Registered User
لایک‌ها
447
تاپیک مفید و جالبیه
تاپیک بزنید به اسم وبمسترهای سالمند میام پست میدم!
همتون سنتون رو بذارین رو هم ضربدر 100 کنید میرسید به سن مهندس فخرایی :D

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,233
فرجاد هستم
اینترنت رو از طریق یه کارت اینترنت 45 دقیقه ای کشف کردم (اشانتیون بود :D)
از 83 تا 86 وبلاگ نویسی می کردم تا اولین پولی که از اینترنتی دراوردم و وبلاگ نویسی فراموش شد ...

Last edited:
بالا