برگزیده های پرشین تولز

✅ بحث و گفتگو بین وبمسترها

...Rahim...

Registered User
لایک‌ها
686
چه باحال همه با هم همسنیم تازه اول کاره نت دست خودمونه بعدش که دیگه غوغاس
من دی هستم

اذر
.................
من از همه اینجا کوچیکترم = اسفند :D

دوستان 15 16 ساله اگه شما كنكور ندارين كه اينجا پلاسين ؟
جملت از لحاظ دستوری کلا مورد داره :D
هر چقدر خوندم نفهمیدم :happy:

MOHAMMADBU

Registered User
لایک‌ها
130
من از همه اینجا کوچیکترم = اسفند :D

جملت از لحاظ دستوری کلا مورد داره :D
هر چقدر خوندم نفهمیدم :happy:
باحات هم فکرم منم هر چی فکر کردم نفهمیدم چی میگه چون .... هست جمله

Sashi24

کاربر فعال درآمد اینترنتی
کاربر فعال
لایک‌ها
227
ساشي جان يه +18 تو عنوان تاپيك اضافه مي كردي :دي
دوستان 15 16 ساله اگه شما كنكور ندارين كه اينجا پلاسين ؟
:happy:
تاپیک مفید و جالبیه
تاپیک بزنید به اسم وبمسترهای سالمند میام پست میدم!
همتون سنتون رو بذارین رو هم ضربدر 100 کنید میرسید به سن مهندس فخرایی :D
:happy: والا اصلا ربطی به سن نداره , 17 ساله میشناسم سایت زیر 100 ایران داره .
فرجاد هستم , 21 سالمه , کرج
اینترنت رو از طریق یه کارت اینترنت 45 دقیقه ای کشف کردم (اشانتیون بود :D)
از 83 تا 86 وبلاگ نویسی می کردم تا اولین پولی که از اینترنتی دراوردم و وبلاگ نویسی فراموش شد ...
فرجاد سایت چی داری ؟‌

MOHAMMADBU

Registered User
لایک‌ها
130
:happy:

:happy: والا اصلا ربطی به سن نداره , 17 ساله میشناسم سایت زیر 100 ایران داره .

فرجاد سایت چی داری ؟‌

ساشی 1999 تا داری یکی دیگه بده بشه 2000 پست البت 1999 هم جالبه بهش فکر کرده بودی؟

MOHAMMADBU

Registered User
لایک‌ها
130
من 15 سالم بود به زور کامپیوتر خریدن برام! اینا 16 سالشونه اینترنت هم دارن!!!
چقدر علم پیشرفت کرده !
:lol: اینترنت که جای خود داره موبایل شون هم اینترنت داره ماهواره دارن تلوزیون هم اینترنت داره همه چی اینترنت داره گاز هم اینترنت داره :wacko:

ahangha89

Registered User
لایک‌ها
399
امیرحسین مهندسی کامپیوتر 25 سالمه 10 ساله توی نت هستم 10 سال پیش توی یه هاست رایگان خارجی سایت اچ تی ام ال درست کردم که برای هر بار آپدیت پدر آدم در میومد ولی بعد از چند ماه بازدی خوبی گرفت سایتش کردم 20 هزار آی پی داشتم از کنارش چند سایت دیگم بالا آوردم یهو 7 سال قبل در طول یه هفته همه........
وبلاگنویس شدم 5سال نوشتم بعد سایت بالا آوردم فروختم الآنم 8 ماهه تهران98 رو دارم دوسش دارم:D
ولی 8 سال قبل درامد نت خوب بود الآن خرج سرورم به زور در میاد

Javacl

Registered User
لایک‌ها
1,026
فرجاد هستم , 21 سالمه , کرج
اینترنت رو از طریق یه کارت اینترنت 45 دقیقه ای کشف کردم (اشانتیون بود :D)
از 83 تا 86 وبلاگ نویسی می کردم تا اولین پولی که از اینترنتی دراوردم و وبلاگ نویسی فراموش شد ...

منم اینطوری معتاد شدم،یادمه اولین باری که سیستم خریدم تا 2-3 ماه اصلا اینترنت نرفتم،بعد یه روز جعبه ی کیبوردم رو نگاه کردم دیدم روش یه کارت 3 ساعته ی اینترنت هست بعد مثه شارژ ایرانسل تراشیدمش و زدم از تو کیس صدای بوق بوق میومد کف کرده بودم،بعد زنگ زدم پسرعموم گفت یه آیدی یاهو بساز از تو سایت یاهو : )) بیا یاهو مسنجر :دی گفتم یاهو مسنجر چیه؟ :دی گفت یه برنامه اس از سی دی فروشی های محلتون برو بخر،منم رفتم گفتم یارو یه یاهو مسنجر برام رایت کرد فقط رو یه سی دی 500 تومن ازم گرفت،حالا من فکر میکردم با این برنامه هه اهنگ های جدید و کلیپ های تصویر رو دید و اینا :))) بعد فهمیدم چته کلی حالم گرفته شد :دی عجب دورانی بود!

ولی من کاربر نت و وب بودم بیشتر تا سال 87 به صورت غیر ارادی اومدم سمته نت،یعنی بیشتر از سره بیکاری :دی الانم یه قسمت کوچیکی از زندگیمه،بیشتر درآمد و زندگیم از راهه بیرون نت میگذره!

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,305

بله ...

منم اینطوری معتاد شدم،یادمه اولین باری که سیستم خریدم تا 2-3 ماه اصلا اینترنت نرفتم،بعد یه روز جعبه ی کیبوردم رو نگاه کردم دیدم روش یه کارت 3 ساعته ی اینترنت هست بعد مثه شارژ ایرانسل تراشیدمش و زدم از تو کیس صدای بوق بوق میومد کف کرده بودم،بعد زنگ زدم پسرعموم گفت یه آیدی یاهو بساز از تو سایت یاهو : )) بیا یاهو مسنجر :دی گفتم یاهو مسنجر چیه؟ :دی گفت یه برنامه اس از سی دی فروشی های محلتون برو بخر،منم رفتم گفتم یارو یه یاهو مسنجر برام رایت کرد فقط رو یه سی دی 500 تومن ازم گرفت،حالا من فکر میکردم با این برنامه هه اهنگ های جدید و کلیپ های تصویر رو دید و اینا :))) بعد فهمیدم چته کلی حالم گرفته شد :دی عجب دورانی بود!

ولی من کاربر نت و وب بودم بیشتر تا سال 87 به صورت غیر ارادی اومدم سمته نت،یعنی بیشتر از سره بیکاری :دی الانم یه قسمت کوچیکی از زندگیمه،بیشتر درآمد و زندگیم از راهه بیرون نت میگذره!

بله سید ...
فکر کنم همه با چت کردن اینترنت رو شناختن :D

nasab

Registered User
لایک‌ها
11
محمد هستم (دانشجوی کاردانی کامپیوتر گرایش نرم افزار:eek:) 20 ساله ملقب به ممد خفن (در هر کاری خفن تشریف دارم :D)

اولین سایتم هم گوگل بود که ایده شو ازم دزدیدن!!!!! :D (شوخی کردم جدی نگیرید:D)

از سال 83 با پدیده اینترتت درست نوشتم دیگه اینترتت آشنا شدم و از همون موقع با چت کردن شروع کردم و از همون موقع هم با بوتر و ویروس و غیره آشنا شدم و بعدا خودم ویروس نویس تبدیل شدم و کلی از سیستمهای مردم رو ترکوندم و از سال 84 هم وبلاگ نویسی رو با بلاگفا شروع کردم چقدر با این روش مردمو گول زدیم کلی دختر مخ زدیم کلی زندگی از هم پاشوندیم :lol: :f34r:
خلاصه چه کارها که نکردیم با همین وبلاگ نویسی اون موقع ها مردم اسکول بودن و راحت گول میخوردن مثل الان نبود که همه گرگ باشن و درآمد خوبی هم ملت اون زمان برام جور کردن دمشون گرم واقعا از همون جا بود که فهمیدم چه پتانسیل عظیمی داره این نت!!!!!:D

ولی بعدا همه اون پولها از حلقومم کشیده شد بیرون و میلیونها ضرر کردم توی نت و مبالغ بسیار نجومی رو ضرر کردم و به اصطلاح ورشکست شدم و بادم خوابید :p در واقع تا حدودی هم سرم به سنگ خورد البته تا حدودی.

علاقه خاصی به لینک باکس دارم و چندین تا داشتم و یکیش هم فعاله ولی بهش نتونستم برسم و داره تعطیل میشه و چندیم هاست و دامین و سایت (تفریحی و دانلود) هم داشتم که به دلیل مشکلات مالی همگی پرید.

فعلا دیگه هیچی ندارم و توی جیبم هم 0 تومن هست!!! :p اما با دوستان داریم روی پروژه های جدید کار میکنیم!!!!!:lol: :f34r:

اهداف کلان:

راه اندازی پروزه های ملی مثل سیستم وب ملی چت ملی و غیره که به سرمایه های میلیاردی نیاز دارم و باید چندین سال کار کنم تا سرمایشو جور کنم!!!!:p

شوخی کردم یه مقدار زیادی توهم زدم :D

Sashi24

کاربر فعال
لایک‌ها
227

Sashi24

کاربر فعال
لایک‌ها
227
بله ...

بله سید ...
فکر کنم همه با چت کردن اینترنت رو شناختن :D
من تا 1 سال نمیدونستم یاهو چیه ! وقتی فهمیدم یاهو چیه , دیگه شب و روز میرفتم تو روم ها اصلا ادد لیست و ... نمیدونستم چیه , فقط تو روما ول بودم ! هر استانی یه روم داشت مال استان ما 65 بود ! هنوز هم اینجوریه ؟

یه روم مونده به آخر تو آسیا ,کلی تحصیلکرده میومدن کل کل راجع به دین و ... , ما هم حکم تماشاچی داشتیم و فقط تایید میکردیم !

راستی یه سوال به نظر دوستان آینده سایت های مزایده مثل بیدفا تو ایران چیه ؟‌

Essin

Registered User
لایک‌ها
270

ppro

Registered User
لایک‌ها
65
من تا 1 سال نمیدونستم یاهو چیه ! وقتی فهمیدم یاهو چیه , دیگه شب و روز میرفتم تو روم ها اصلا ادد لیست و ... نمیدونستم چیه , فقط تو روما ول بودم ! هر استانی یه روم داشت مال استان ما 65 بود ! هنوز هم اینجوریه ؟

یه روم مونده به آخر تو آسیا ,کلی تحصیلکرده میومدن کل کل راجع به دین و ... , ما هم حکم تماشاچی داشتیم و فقط تایید میکردیم !

اهل ویروس هستید ؟ ویروسی نشید ! ویروس مهربون هم دیده بودید ؟

این ویدیو رو ببینید

[video=youtube;lnedOWfPKT0]http://www.youtube.com/watch?v=lnedOWfPKT0[/video]

موفق باشید ...

Javacl

Registered User
لایک‌ها
1,026

ایرانی جماعت اگه درست کار کنه باید ضرر پس بده،این سایت هم به نظر ... هستند :دی آینده ی خوبی براشون نمیبنم :دی

پ.ن : اون عکس هایی که گذاشتن پایینه سایت که برنده شدن دیدی؟ :دی
انگار از تو کوچه جمعشون کردن گفتن دوست داری عکست بره تو اینترنت معروف شی و همه دخترا ببیننتون؟ :دی یه ذره لبخنده خوشحال رو صورت هاشون نیست : )))

بالا