برگزیده های پرشین تولز

کلوب طرفداران پرسپولیس

HAMED_PT

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
64
سلام خدمت تمام اعضای گل پرشین تولز و سلام مخصوص خدمت پرسپولیسیها

راستس فکر کردم جای کلوپ طرفداران پرسپولیس در پرشین تولز خالییه برای همین کلوپ مخصوص طرفداران پرسپولیس را ایجاد کردم از تمام طرفداران خواهش می کنم نظرات وخبرهای خود را در مورد این باشگاه بیا ن کنند.

ابتدا تاریخچه باشگاه

persepolis.jpg
persepolis.jpg

پرسپولیس باشگاهی بود که در سال 1342 بدست علی عبده بنا شد و درآن رشته های بولینگ، والیبال و بسکتبال فعال بود. عبده از آمریکا به ایران آمده بود و درجامعه ورزشی آمریکا در رشته بوکس صاحب عنوان قهرمانی شده بود عبده مدت ها اندیشه ایجاد تیم فوتبال پرسپولیس را با خود داشت و تیم فوتبالی را نیز ایجاد کرده بود که تیمی ضعیف در رده دوم باشگاههای کشور محسوب میشد و از اعضای محبوب و ماندگاراز آن محمود خوردبین را می توان نام برد.

پس از انحلال شاهین با درایت امیر مسعود برومند و رایزنی های مرحوم دهداری، چند تن از بازیکنان قبلی شاهین در ترکیب تیم دسته دومی پرسپولیس قرار گرفته و ترتیب یک مسابقه با تیم جم آبادان ( که در آن زمان تیم صاحب نامی بود ) را دادند و پس از آن تمامی اعضای شاهین به پرسپولیس پیوستند و محبوبیت شاهین بلند پرواز را به پرسپولیس هدیه نمودند.

پرسپولیس بهار خود را درآغازین روزهای سال 1347 با مربیگری دهداری (کاپیتان پیشین شاهین) و سرپرستی دکتر برومند آغاز کرد. مطابق مقررات این تیم می بایست کار خود را در فوتبال از دسته سوم و یا حداکثر از دسته دوم باشگاه ها شروع کند اما انحلال چند تیم در این زمان باعث گردید تا به جای مسابقات لیگ یکسری مسابقات رده بندی در سطح باشگاههای پایتخت برگزار شود در آن زمان مسابقات 44 تیم به رقابت پرداختد که 4 تیم پرسپولیس ، تاج، عقاب و پاس سرگروه گردیدند.

از آن پس پرسپولیس رسماً وارد مسابقات باشگاهی ایران گردید این تیم در سال 1347 قدرت نمایی کرد و تمام رقیبان را پشت سرگذاشت و به عنوان قهرمان باشگاههای تهران جهت شرکت در مسابقات آسیایی تایلند عازم بانکوک گردید.

در سال 1348 کارخانه ایران ناسیونال با مدیریت خیامی ( از طرفداران تیم شاهین) تازه تاسیس گردیده بود و تیم فوتبال ضعیفی هم داشت ، ( علی پروین هم از جمله بازیکنان این تیم بود) در این زمان( 1348) فکر تبلیغ محصول این شرکت (پیکان) با استفاده از محبوبیت تیم شاهین، خیامی را بر آن داشت تا مذاکراتی با چند تن از شاهینیهای سابق انجام داده و آنان را به تیم پیکان دعوت نماید با رفتن آنها افراد باقی مانده نیز راهی جز پیوستن به ایشان ندیدند لذا تمامی بازیکنان شاهین ( به جز عزیز اصلی ، دروازه بان شاهین) به پیکان مهاجرت کردند و در این سال عنوان قهرمانی باشگاههای ایران را از آن پیکان نمودند و در همین سال پیکان به جای تیم ملی در تورنمنت جام دوستی نیز شرکت کرده و در بین 5 تیم مقام نخست را از آن خود کرد.

لازم به ذکر است که در این زمان پیکان در برابر پرسپولیس با تک گل علی پروین و نیجه یک بر صفر پرسپولیس را شکست داد.

در سال 1350 نخستین لیگ حرفه ای فوتبال ایران با نام تخت جمشید شکل گرفت و پرسپولیس هم تلاش نمود خود را با استانداردهای حرفه ای تطبیق دهد اما بدلیل فقدان زیرساختهای فوتبال حرفه ای در کشرو این ایده بصورت کامل به فرجام نرسید و باشگاه پرسپولیس علاوه بر این نقص بزرگ بتدریج از مکتب فوتبال شاهین هم فاصله گرفت و رابطه خود را با سازندگی و تغذیه از بازیکنان جوان در آموزش و پرورش کم رنگ کرد و در مسیر استفاده کاذب از دسترنج دیگران و آوردن ستاره ها از تیم های دیگر قرارگرفت و هر روز محتاج تر از روز قبل شد و علیرغم برخورداری از طرفداران بیشمار از یک باشگاه به یک تیم تقریباً محلی نزول کرد ازجنبه فرهنگی هم با آرمانهای اولیه خود که از شاهین به آن منتقل شده بود دور شد بگونه ای که این دو قضیه بزرگ همچنان گریبانگیر این نام بزرگ است.

پرسپولیس در غیاب شاهینیها با تصاحب 12 امتیاز در رده یازدهم قرار گرفت حضور در پیکان بیشتراز یک سال به طول نیانجامید و مجدداً بازیکنان در سال 1349 به خانه خود برگشتند و قهرمانی اولین دور لیگ تخت جمشید در سال 1350 را از آن خود کردند پرسپولیس در 5 دوره برگزاری لیگ تخت جمشید، با کسب دو قهرمانی ( لیگ اول و دوم) و سه نائب قهرمانی ، به عنوان پرافتخارترین باشگاه کشور شناخته شد.

با وقوع انقلاب اسلامی، این تیم دچار بحران نفرات گردید و بازیکنانش بکلی عوض شدند و تعداد بسیار اندکی از بازیکنان قدیمی باقی ماندند. لیکن برگزاری مسابقات جام شهید اسپندی درسال 1358 و دیگر مسابقات، باعث گردید تا بازیکنان مستعد و جوان کشور نگذارند این باشگاه بلند آوازه از رونق بیفتد.

باشگاه پرسپولیس در سال1365 تحت پوشش بنیاد مستضعفان و جانبازان قرارگرفت که نام آن به آزادی تغییر یافت لیکن پس از مدت زمان اندکی بنیاد از اداره این باشگاه خودداری کردو دراین زمان با توجه به موقعیت این باشگاه ، سازمان تربیت بدنی، خود اداره آن را عهده دار گردید و نامش را نیز به پیروزی تغییر دادند که تا کنون نیز با همین نام درمیادین ورزشی حضور می یابد.

باشگاه پیروزی از سال 1370 با آغاز مجدد لیگ فوتبال ایران تحت عنوان لیگ آزادگان دور جدیدی از فعالیتهای خود را آغاز نمودند و پیوسته علیرغم تغییرات گسترده و متعدد درمدیریت باشگاه توانست موقعیت خود را به عنوان یکی از سه باشگاه برتر کشور و کسب مقامهای نخست، دوم و یا سوم حفظ کند.

این باشگاه در سال 1380 با آغاز لیگ حرفه ای فوتبال ایران در میان 14 تیم برترایران قرار گرفت و امسال چهارمین حضورخود را تجربه می کند . درطول سالهای گذشته باشگاه پرسپولیس در چندین نوبت به عنوان نماینده باشگاههای ایران، درجام باشگاههای آسیا حضور یافت که موفقیت های چشمگیری بدست نیاورد.

لازم به ذکر است طبق لیستی که از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا ارائه شده پرسپولیس به عنوان پرطرفدارترین تیم آسیا انتخاب شده است دالیان چین و الهلال عربستان هم درمکان های بعدی قرار گرفته اند

منتظر شما هستم

TEAM_7.jpg

Last edited:

raxtastar

"کاربرفعال ورزش""کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
672
داشتیم که!!!!خوب بزار نیم فصل جدید شروع بشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ولی فکر کنم تاپیک قبلیمون با پستاش فنا بشه!!!!!!!!!!!

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
سلام خدمت تمام اعضای گل پرشین تولز و سلام مخصوص خدمت پرسپولیسیها
imgres

لازم به ذکر است طبق لیستی که از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا ارائه شده پرسپولیس به عنوان پرطرفدارترین تیم آسیا انتخاب شده است دالیان چین و الهلال عربستان هم درمکان های بعدی قرار گرفته اند
لینک این خبر رو می تونی اینجا بذاری ؟

daneshmand

Registered User
لایک‌ها
22
این عکس رو امروزه توی قرمزته دات کام دیدم، مربوط به پرسپولیس قدیم هست.
OLD_TEAM_41.jpg

به نفر وسط بین نشسته ها نگاه کنید. قیافش خیلی شبیه .... شبیه
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
روبرت ساها هست. این طور نیست؟؟؟ اون موقع ساها اون جا چی کار می کرد؟

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
این عکس رو امروزه توی قرمزته دات کام دیدم، مربوط به پرسپولیس قدیم هست.
OLD_TEAM_41.jpg

به نفر وسط بین نشسته ها نگاه کنید. قیافش خیلی شبیه .... شبیه

فکر کنم آلبرت ساها هستش پدر بزرگ روبرت ساها خودمون !:D

raxtastar

کاربر فعال
لایک‌ها
672

:D :D
من میشناختمش!!!

یه عکس با گروات هم دارم!!!! فک کنم ارمنی بود!!!!

ولی یادمه به خاطره ضربات سرش مشهور بود در پرسپولیس!!!

HAMED_PT

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
64
:D :D
من میشناختمش!!!

یه عکس با گروات هم دارم!!!! فک کنم ارمنی بود!!!!

ولی یادمه به خاطره ضربات سرش مشهور بود در پرسپولیس!!!

می شه عکسو بزاری تا ما هم ببینیم؟

:D

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
كليه خبرهاي مربوط به باشگاه پرسپوليس را فقط در اين تاپيك قرار دهيد.
باتشکر

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
آخرین وضعیت پرسپوليس در تعطيلات نيم فصل

شرايط پرسپوليس در تعطيلات نيم فصل هم آرام نيست. اين تيم كه يك نيم فصل پرسروصدا و پراز مسائل حاشيه اى را پشت سر گذاشت با پيروزى برابر ذوب آهن در آخرين ديدار دور رفت اميدوار بود كه با خاطره اى خوش به تعطيلات برود و با استراحتى كه در تعطيلات انجام خواهد داد با انگيزه و توان مضاعفى نيم فصل دوم را آغاز كند.

اما برعكس پيش بينى هاى صورت گرفته اين بار اوضاع بحرانى تر از گذشته شد و حميد استيلى اختلافاتش با مصطفى دنيزلى را كاملاً علنى كرد. او كه از مدت ها پيش گفته مى شد با دنيزلى اختلاف نظر دارد و حتى متهم به باند بازى در اين تيم نيز شده بود پس از آنكه پرسپوليس دور جديد تمريناتش را براى نيم فصل دوم آغاز كرد بنا بر دلايلى در تمرينات روز جمعه حضور پيدا نكرد تا شايعاتى در مورد استعفاى او از اين تيم مطرح شود. استيلى روز شنبه هم به ورزشگاه كارگران نرفت تا مشخص شود كه اين بار اختلاف او با دنيزلى حل شدنى نيست.

خبر قهر استيلى از تمرينات پرسپوليس در حالى به گوش محمد حسن انصارى فرد رسيد كه مديرعامل سرخپوشان براى عقد قرارداد و مذاكراتى با مسؤولان باشگاه الشباب راهى دبى شده بود. با اين حال او خيلى سريع به تهران بازگشت تا روز شنبه در جلسه اى با دنيزلى تكليف همكارى استيلى با باشگاه را مشخص كند.

انصارى فرد صبح روز شنبه راهى ورزشگاه كارگران شد تا با مصطفى دنيزلى در اين مورد گفت وگو كند. جلسه اين دو اما خيلى زود به بن بست رسيد و دنيزلى با بيان اينكه ديگر نمى تواند با استيلى همكارى كند خيال انصارى فرد را راحت كرد اما اين پايان ماجرا نبود.

استيلى براى آنكه نشان دهد قهر كردنش از پرسپوليس بى دليل نبوده است در مصاحبه با يكى از خبرگزارى ها بار ديگر دنيزلى را متهم كرد كه به بازيكنان توهين مى كند و رفتار مؤدبانه اى نسبت به آنها ندارد. اين اظهار نظر در حالى صورت گرفت كه قرار بود انصارى فرد روز يكشنبه ترتيب جلسه ۳ نفره اى بين استيلى و دنيزلى با خودش را بدهد تا شايد سوء تفاهمات موجود برطرف شود اما مصاحبه استيلى كه عملاً اعلام كرده بود دنيزلى به بازيكنان توهين مى كند همه پل هاى پشت سر اين مربى را خراب كرد.

انصارى فرد نيز كه ظاهراً خيلى بى ميل نيست استيلى به همكارى اش با كادر فنى پايان دهد در مصاحبه اى كه با سايت باشگاه داشت اعلام كرد به دليل مصاحبه اى كه استيلى با يكى از خبرگزارى ها انجام داده است احتمال بازگشت او به كادر فنى بسيار كم شده است. با اين شرايط به نظر مى رسد كه استيلى و پرسپوليس زودتر از آنچه كه تصورش مى شد به پايان همكارى خود رسيده اند و تا زمانى كه دنيزلى هدايت اين تيم را برعهده خواهد داشت ديگر اين مربى جوان نمى تواند روى نيمكت تيم محبوبش بنشيند.

اما با جدايى حميد استيلى از پرسپوليس، بلافاصله نام هاى مطرح ديگرى براى جانشينى وى اعلام شد كه البته هيچ كدام مورد تأييد باشگاه قرار نگرفتند. افشين پيروانى و حميد درخشان از جمله اين گزينه ها بودند كه نه خودشان و نه باشگاه اين خبرها را تأييد نكردند.

به هر حال وضعيت كادر فنى پرسپوليس در نيم فصل دوم مشخص شده است و بعيد به نظر مى رسد كه مسؤولان اين تيم بخواهند با توجه به شرايط موجود نفرات جديدى را به كادر فنى اضافه كنند. در اين ميان تلاش چهره اى چون افشين پيروانى براى حضور بر روى نيمكت پرسپوليس در نوع خود قابل توجه است و به نظر مى رسد او با توجه به ارتباطات خوبى كه با نزديكان انصارى فرد دارد بتواند طى روزهاى آينده زمينه حضورش در كنار مصطفى دنيزلى را فراهم كند.

جدا از اتفاقاتى كه در باشگاه پرسپوليس افتاده است، سفر محمد حسن انصارى فرد هم به امارات از جمله نكاتى بود كه مى تواند براى پرسپوليس پيام هاى خوبى به همراه داشته باشد. انصارى فرد در سفر كوتاه مدت خود به امارات موفق شد مذاكرات اميدوار كننده اى را با مسؤولان باشگاه الشباب داشته باشد تا شايد بتواند مهرداد اولادى را در نيم فصل دوم هم براى پرسپوليس حفظ كند.

در اين ميان مسؤولان باشگاه الشباب حاضر نشدند شرايط باشگاه پرسپوليس را بپذيرند و قرار است در هفته جارى وضعيت اين بازيكن براى نيم فصل دوم مشخص شود. با اين حال مسؤولان باشگاه پرسپوليس بسيار اميدوارند كه بتوانند بدون پرداخت خسارت زمينه بازى مهرداد اولادى در نيم فصل دوم را هم فراهم كنند. آنها ۱۰ روز فرصت دارند تكليف **** وظيفه اولادى را مشخص كنند.

يكى ديگر از مواردى انصارى فرد در سفر به امارات به آن دست پيدا كرد توافق به مسؤولان باشگاه الوصل براى برگزارى يك ديدار تداركاتى بود كه ظاهراً مورد موافقت مسؤولان اين باشگاه قرار گرفته است اما برگزارى اين اردو بستگى به تأمين هزينه هاى آن از سوى باشگاه پرسپوليس دارد.

انصارى فرد در اين سفر مذاكراتى را با چند اسپانسر مالى انجام داده است و اگر بتواند با اين اسپانسرها به توافق برسد و هزينه هاى سفر به امارات و برگزارى بازى تداركاتى را فراهم كند قطعاً اين تيم روز سه شنبه راهى امارات خواهد شد اما در غير اين صورت شايد بدهى ديگرى به بدهى هاى ميليارى اين باشگاه اضافه شود.

اما جدا از برگزارى اين اردو، انتخاب ۳ بازيكن جديد براى نيم فصل دوم از دغدغه هاى اصلى دنيزلى و انصارى فرد است كه ظاهراً در اين مورد هنوز به توفيقى دست پيدا نكرده اند و قرار است چند بازيكن آسيايى و آفريقايى از روز سه شنبه در تمرينات اين تيم حضور پيدا كنند تا شايد با تأييد دنيزلى مشكل دفاعى و خط حمله اين تيم در نيم فصل دوم هم حل شود.

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
انصاري‌فرد:
پرسپوليس در امارات اردو برگزار نخواهد كرد
ansarifard3.jpg

مديرعامل باشگاه پرسپوليس گفت: پرسپوليس در تعطيلات نيم‌فصل ليگ برتر اردويي را در امارات برگزار نخواهد كرد.

محمد حسن انصاري‌فرد در گفت وگو با گروه فوتبال خبرگزاري ورزش ايران (ايپنا)؛ اظهار داشت: به دليل فراهم نشدن شرايط مناسب براي برگزاري اردوي برون مرزي، سفر پرسپوليس به امارات را لغو كرده‌ايم و اردويي را در اين كشور برگزار نخواهيم كرد.

وي افزود: تا آخر تعطيلات نيم فصل نيز در تهران باقي مانده و تمرينات خود را زير نظر دنيزلي در ورزشگاه كارگران دنبال خواهيم نمود.

انصاري‌فر همچنين درخصوص نقل و انتقالات پرسپوليس در نيم فصل متذكر شد: تمامي تلاش خود را براي جذب بازيكنان موثر و مفيد براي تيم به كار بسته‌ايم كه ليستي از بازيكنان داخلي و خارجي تنظيم شده است.

وي متذكر شد: شرايط حضور چند بازيكن داخلي و خارجي را در پرسپوليس فراهم آورده‌ايم كه يك بازيكن بوسنيايي نيز مد نظرمان قرار گرفته است.

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
FootballIran_2007113111816168.jpg

main.php

علي پروين و مصطفي دنيزلي عصر امروز در يك نشست صميمانه ضمن ملاقات با یکدیگر درباره مسائل مختلف تيم فوتبال پرسپوليس به گفت وگو پرداختند.

به گزارش سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، در اين نشست كه صبح امروز هماهنگ و عصر امروز در دفتر مدير برنامه هاي دنيزلي (شهراد ناظمي) برگزار شد، علي پروين و مصطفي دنيزلي در نشستي يك ساعته ضمن ملاقات با يكديگر درباره مسائل تيم فوتبال پرسپوليس در نيم فصل اول و وضعيت فعلي تيم به گفت و گو پرداختند. بخشي از اين نشست يك ساعته نيز اختصاص به پرسپوليس نداشت و طرفين درباره فوتبال ايران و تركيه و ساير مسائل خصوصي با يكديگر به گفت و گو پرداختند.

در اين نشست علي پروين ضمن ابراز رضايت از نتايج تيم فوتبال پرسپوليس درفصل جاري به مصطفي دنيزلي گفت: بازي هايي كه پرسپوليس در آغازفصل جاري به نمايش گذاشت من را به ياد بازي هاي ديدني و تماشاگرپسند پرسپوليس در دهه شصت انداخت. به همين دليل هم بيش از هفتاد هزار تماشاگر براي ديدن بازي هاي تيم پرسپوليس به ورزشگاه آزادي آمدند.

البته من مي دانم كه چرا تيم پرسپوليس نتوانست در ادامه رقابتها نتايج خوب آغاز فصل را تكرار كند و به مساوي كردن مقابل حريفان قناعت كرد.

پروين مصدوميت و محروميت تعدادي از بازيكنان در اواسط فصل را اصلي ترين دليل عدم ارائه بازي هاي زيباي آغاز فصل دانست و گفت: مي دانم كه با چه مشكلي مواجه شديد. در همين چند بازي آخر به خاطر نبود مدافع از 9 هافبك در تركيب اصلي استفاده كرده ايد كه اين موضوع بدون شك در نتايج و نوع بازي تيم هم تأثير گذاشته، اما من اميدوارم كه شما در آغاز نيم فصل دوم بتوانيد مثل هفته هاي نخست فصل جاري با تركيبي كامل تيم را به ميدان بفرستيد.

پروين همچنين مشكلات مالي را نيز از بزرگترين مشكلات مربيان پرسپوليس در سال هاي جاري دانست و به دنيزلي گفت: من مي دانم كه اين مسائل در كار شما تأثير مي گذارد، ولي از اينكه براي پرسپوليس زحمت مي كشيد و علي رغم محروميت و مصدوميت چندين بازيكن اصلي و از دست رفتن موقعيت هاي مسلم گلزني نتايج خوبي گرفته ايد خوشحالم، به طوركلي من از منش و رفتار شما خوشم مي آيد و اين "مشدي گري" را در كمتر مربيان خارجي ديده ام.

دنيزلي نيز ضمن تشكر از علي پروين گفت: از اينكه تيم محبوب خود را اينهمه دوست داريد و درباره آن منصفانه و آگاهانه قضاوت می کنید خوشحالم. بالاخره من می دانم که شما زحمات زیادی برای پرسپولیس کشیده اید و هیچ وقت از این تیم دور نیستید. من هم امیدوارم که پرسپولیس در نیم فصل دوم نتایج بهتری بگیرد تا رضایت كامل هواداران و همه اعضای خانواده بزرگ پرسپولیس جلب شود.

یکی از موارد مورد بحث دراین جلسه حضور محمد پروین درتیم پرسپولیس بود. دراین راستا علی پروین به دنیزلی گفت: اگر ارتباط کمی با شما دارم صرفاًَ به این خاطر است که نمی خواهم خدای ناکرده دیگران فکر کنند که دنیزلی به خاطر علی پروین از محمد استفاده می کند. او پسر من است و به طور طبیعی خیلی ها این موضوع را با حساسیت تعقیب می کنند.

دنیزلی هم درپاسخ گفت: اگر ما صدبار دیگر هم همدیگر را ببینیم مطمئناً هیچ تاثیری در بازی کردن و یا بازی نکردن محمد پروین ندارد. اگرهم در چند بازی گذشته از او استفاده كرده ايم صرفاً به خاطر توانایی های خودش بوده نه به علت اینکه پسر علی پروین است.

دنیزلی گفت: محمد فوتبالیست جوان و با آینده ای است و در هفته های اخیر انگیزه های زیادی برای پیشرفت پیدا کرده است. به هرحال او براي بهترشدن باید کار کند و بیشتر تن به تمرین بدهد و قطعاً اگر بازی کرده به خاطرخودش بوده. اتفاقاً او در دقایقی که به میدان رفت خوب کار کرده و توانسته تا حدودی خواسته های من را برآورده نماید.

دراین نشست علی پروین درباره علل جدایی استیلی از پرسپولیس هم از دنیزلی پرس وجو کرد که سرمربی پرسپولیس دراین باره گفت: به هرحال امکان همکاری مجدد وجود نداشت، اما من برای او آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم که درعرصه مربيگري روزهای خوبی را پیش رو داشته باشد.

درپايان این نشست صمیمانه علی پروین ضمن آرزوی موفقیت برای دنیزلی و تیم فوتبال پرسپولیس گفت: من دوست دارم شما موفق باشید چون می دانم که موفقیت دنیزلی یعنی موفقیت پرسپولیس.

HAMED_PT

کاربر فعال ورزش
کاربر فعال
لایک‌ها
64
فقط پرسپولیس
هر چی بیشتر بهتر

raxtastar

کاربر فعال
لایک‌ها
672
میبینم پرسپولیسیها ترکوندند!!!!!!!:happy:

می شه عکسو بزاری تا ما هم ببینیم؟

پیدا کردم چشم!!!!!!!

ولی من خودم تو کامپیوترم گم میشم!!!:wacko: :f34r: :D

xpin

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
33
قطع همکاری پرسپولیس با استیلی/ هیچ گزینه ای برای جانشینی مطرح نیست/ استیلی: دیگر تحمل رفتارهای دنیزلی را نداشتم/ بازیکنان بهترین قاضیان این ماجرا هستند​

81739_orig.jpg

پس از جلسه محمد حسن انصاریفرد با مصطفی دنیزلی طرفین بر سر ادامه همکاری حمید استیلی با کادر فنی این باشگاه به توافق نرسیدند.
به گزارش خبرنگار مهر ، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس صبح امروز در جلسه ای که با سرمربی ترکیه ای این تیم داشت در مورد دلایل جدایی حمید استیلی از کادر فنی سرخپوشان با وی به گفتگو نشست که در پایان نتیجه مثبتی حاصل نشد.

یکی از نزدیکان باشگاه پرسپولیس دلیل اصلی ناراحتی دنیزلی از استیلی را اتهامی دانسته است که مربی جوان سرخپوشان به مرد ترکیه ای زده است. دنیزلی عنوان می کند که برخلاف صحبت هایی که در روزنامه ها مبنی بر توهین او به بازیکنان پرسپولیس منتشر شده است، او هیچگاه به بازیکنان توهین نکرده است.

پس از جلسه ای که امروز بین انصاریفرد و دنیزلی برگزار شد، طرفین تصمیم گرفتند ارتباط استیلی با کادر فنی باشگاه پرسپولیس قطع شود. قرار است طی روزهای آینده جلسه ای بین انصاریفرد و استیلی برای قطعی شدن وضعیت این مربی جوان برگزار شود.

بر اساس اعلام باشگاه پرسپولیس ، این باشگاه فعلا هیچ گزینه ای را برای جایگزینی استیلی مد نظر ندارد و تا زمانی که تکلیف نهایی او مشخص نشود با هیچ مربی وارد مذاکره نخواهند شد.

استیلی : دیگر تحمل رفتارهای دنیزلی را نداشتم
مربی تیم فوتبال پرسپولیس رفتارهای توهین آمیز مصطفی دنیزلی را تنها عامل کناره گیری اش از کادر فنی این تیم عنوان کرد و گفت: دیگر تحمل این رفتارها را نداشتم.
حمید استیلی در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب به جدایی اش از کادر فنی سرخپوشان اشاره کرد و افزود: مدتها بود دنیزلی رفتار مناسبی با من و برخی بازیکنان نداشت و متاسفانه در صحبت هایش گفتار مودبانه را رعایت نمی کرد. با این حال به خاطر پرسپولیس در این مدت سکوت کردم و تنها هدفم موفقیت این تیم بود. اما بالاخره صبرم لبریز شد و تصمیم گرفتم در تمرینات حضور پیدا نکنم.

استیلی با بیان اینکه دیگر تحمل این رفتارها و برخوردهای مصطفی دنیزلی را ندارد خاطرنشان ساخت: در چند هفته اخیر شرایط به گونه ای پیش رفت که دیگر تحمل توهین ها و رفتارهای او را نداشتم و به همین خاطر تصمیم گرفتم در تمرینات شرکت نکنم.

مربی تیم فوتبال پرسپولیس ادامه داد: بازیکنان تیم بهترین قاضیان ادعای من هستند و هرکس که فکر می کند من اشتباه می کنم نظر بازیکنان را هم بپرسد تا مشخص شود این مربی چگونه رفتار می کند.

وی در مورد جلسه با مدیرعامل باشگاه پرسپولیس نیز گفت: صبح امروز به باشگاه پرسپولیس رفتم تا با آقای انصاریفرد در این مورد گفتگو کنم اما متاسفانه ایشان حضور نداشت و برای صحبت با دنیزلی راهی ورزشگاه کارگران شده بود.

حمید استیلی درپایان گفتگوی خود با خبرنگار مهر تصریح کرد: طی چند روز اخیر لفظ اخراج در مورد من بکار برده شده است که درست نیست. من از پرسپولیس اخراج نشده ام بلکه با تصمیم خودم در تمرینات حضور پیدا نکرده ام.

خبرگزاری مهر

بالا