برگزیده های پرشین تولز

كلوپ هواداران پاري سن ژرمن PSG

mori.54

همکار بازنشسته
لایک‌ها
4,675
بحث بیهوده و کل کل و صحبت های بی ربط دیگر در تاپیک های هواداری مجاز نیست، لطفا رعایت کنید.

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
من زلاتان هستم ... اسطوره حاضر!

zlatan-ibrahimovic-2013-2014-7325.jpg

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
آقا بحث رو داغ کنیم.. زلاتان بود 100 درصد میبردیم ولی الان احتمال بردمون 99 درصده...
پیش بینی من : 4-3 پی اسجی میبره :)
psg-vs-barca.jpg

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
تبریکات جانانه به طرفداران تیم پاریسی

پ ن : من یک کاپیتان هستم - ما همه باهم رفیقیم - هر چیز که در جُستن آنی ، آنی

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
تبریکات جانانه به طرفداران تیم پاریسی

پ ن : من یک کاپیتان هستم - ما همه باهم رفیقیم - هر چیز که در جُستن آنی ، آنی
زلاتان و سیلوا بودن شیشتاییشون میکردیم...

AmirST

Registered User
لایک‌ها
862
به نظرشما قهرمان لیگ۱ چه تیمیه؟
(تاپیک به اخرین صفحه ها رفته بود خواستم احیاش کنم)

FBI_20

کاربر بخش دانلود نرم افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
2,997
واکنش جالب پوچتینو به سوال در مورد مسی- امباپه
مائوریسیو پوچتینو علاقه ای به دامن زدن به حواشی در مورد لیونل مسی ندارد.

به گزارش "ورزش سه"، ابراز علاقه تنی چند از اعضای مدیریتی و بازیکنان پاری سن ژرمن به جذب لیونل مسی باعث ناراحتی و اعتراض علنی سران بارسلونا شده بود. حالا و بعد از کسب پیروزی بزرگ در نوکمپ با هت تریک کیلیان امباپه، مائوریسیو پوچتینو دیگر تمایلی به پاسخ دادن به سوال در مورد مقایسه این بازیکن و لیونل مسی نشان نمی دهد.

مائوریسیو پوچتینو گفت: "فکر می کنم این سوال پیچیده و مانند یک تله است. من آنقدر تجربه دارم که مستقیما و همانطور که شما می خواهید پاسخ ندهم. فکر می کنم ما در مورد بازیکنانی فوق العاده صحبت می کنیم که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند. من از مربیان دیگر نیز در مورد این موضوع شنیده ام. همه مربیان می خواهند بازیکنان بزرگی در اختیار داشته باشند و آنها در ترکیب تیم خود قرار دهند.

01574557.jpg

FBI_20

کاربر فعال
لایک‌ها
2,997
پوچتینو: به اندازه کافی خوب نبودیم
پاری سن ژرمن شب گذشته در خانه برابر موناکو 2-0 شکست خورد تا پس از برد شیرین برابر بارسا در چمپیونزلیگ، شاگردان پوچتینو در پارک دو پرنس غافلگیر شوند.

به گزارش "ورزش سه"، تیم موناکو با هدایت نیکو کوواچ توانست دومین شکست مائوریسیو پوچتینو روی نیمکت PSG را به سرمربی تازه وارد پاریسی ها تحمیل کند.
سفیان دیوپ در دقیقه شش بازی اولین گل موناکو را به ثمر رساند و گی‌یرمو ماریپان با گلزنی در دقایق ابتدایی نیمه دوم بازی، اختلاف را به دو گل رساند.
پاریسی ها تنها یک شوت در چارچوب داشتند و موناکو در تمام طول 90 دقیقه، کنترل بازی را در دست داشت. این شکست اختلاف PSG با لیل صدرنشین جدول لیگ را به چهار امتیاز رساند.

01575153.jpg

مائوریسیو پوچتینو پس از این شکست گفت: "فکر می کنم که در تعقیب آنها بودیم، ما بعد از پنج دقیقه گل خوردیم و نتوانستیم موقعیت های کافی ایجاد کنیم.
به اندازه کافی خوب نبودیم و به همین دلیل بود که باختیم. لحظه ای که گل دوم را خوردیم دقیقا شبیه به گل اول بازی بود، دو حمله از موناکو و ما روی هر دو گل خوردیم.
بعد برای بیش از 75 دقیقه بازی و مالکیت توپ را در دست داشتیم، اما هرگز نتوانستیم راهی پیدا کنیم تا خط دفاع آنها را بشکنیم. آنها خیلی خوب دفاع کردند. چیز بیشتری برای گفتن نیست.
به موناکو تبریک می گویم و ما باید سخت کار کنیم تا بتوانیم چنین موقعیت هایی را به نفع خود تغییر دهیم."

دفاع PSG از عنوان قهرمانی خود در لیگ یک اکنون به خطر افتاده است و آنها برای نخستین بار از فصل 11-2010 تا کنون در شش بازی از لیگ شکست خورده اند.
علاوه بر این موناکو با این پیروزی تبدیل به اولین تیمی شد که پس از نانسی در فصل 12-2011 توانسته برابر پاریسی ها دبل کند.

شاگردان پوچتینو اکنون چهار امتیاز با صدر جدول فاصله دارند و در جدول پس از لیل و لیون در رده سوم قرار گرفته اند. در این بین موناکو که همچنان در رده چهارم جدول باقی مانده است، فاصله خود با PSG را به دو امتیاز رساند.

FBI_20

کاربر فعال
لایک‌ها
2,997
اگر ایجنت امباپه بودم به هر قیمتی او را به بارسا می‌بردم
جونیور مینگلا، ایجنت معروف جهان فوتبال، به تازگی فاش ساخته که پیشتر رئال مادرید و بارسلونا هر دو کیلیان امباپه، ستاره PSG، را در برهه هایی از دوران فوتبالش زیر نظر داشتند.

به گزارش "ورزش سه"، کیلیان امباپه که در سال 2017 از موناکو به پاری سن ژرمن پیوست، اکنون تنها یک سال دیگر با PSG قرارداد دارد.

جونیور مینگلا به رادیو مارکا گفت: "بارسلونا امباپه را می شناخت، اما آنها واقعا او را برای امضای قرارداد در نظر نداشتند. یک بار من با رییس باشگاه بارسا صحبت کردم و واقعا از اینکه با او قرارداد نبسته بودند ناراحت و مایوس بود.
نمی دانم که بارتومئو مرا گول زد یا چه اما او به من گفت که مدیران ورزشی بارسا راجع به امضای قرارداد با امباپه مطمئن نبودند.
آن موقع چیزی حدود 130 میلیون یورو به اضافه 25 میلیون یورو هزینه های جانبی هزینه داشت. در آن زمان رئال مادرید امباپه را می خواست اما نتوانستند با او به توافق برسند."

01575522.jpg

نام بارسلونا که برای برگزاری انتخابات ریاست باشگاه در ماه مارچ آماده می شود بار دیگر در ارتباط با علاقه به امضای قرارداد با امباپه شنیده می شود. از ارلینگ هالند، ستاره دورتموند، نیز به عنوان یکی دیگر از اهداف کاتالان ها یاد می شود.

مینگلا اضافه کرد: "قبل از هر چیز شما باید بتوانید هالند و امباپه را با دلایل ورزشی قانع کنید که به این تیم بپیوندند. بعد توان مالی خود را بررسی می کنید. امضای قرارداد همزمان با هر دو بازیکن دشوار است اما شاید بشود یکی را پس از دیگری راضی کرد...
اگر من ایجنت امباپه بودم، اگر پیشنهادشان از نظر مالی به صرفه بود، سعی می کردم که او را به هر قیمتی به بارسلونا بیاورم."

FBI_20

کاربر فعال
لایک‌ها
2,997
به رغم افت قیمت 40 میلیون یورویی؛
امباپه همچنان با ارزش ترین بازیکن جهان است
طبق مطالعه ای که توسط KPMG صورت گرفته است، کیلیان امباپه، مهاجم PSG، به رغم کاهش قیمت به دلیل بحران های مالی ناشی از شیوع ویروس کرونا، همچنان از بیشترین ارزش در مارکت بازیکنان برخوردار است.

به گزارش "ورزش سه"، بحران اقتصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان، قیمت بازیکنان را بسیاری را در دنیای فوتبال کاهش داده است. با این وجود طبق گزارشی که روز گذشته در KPMG، موسسه مالی و حسابرسی که بررسی و مقایسه عملکرد باشگاه ها و بازیکنان فوتبال را بر عهده دارد، منتشر شد، کیلیان امباپه همچنان با ارزش ترین و گران قیمت ترین بازیکن فوتبال اروپا است.

مهاجم جوان PSG در حال حاضر 185 میلیون یورو قیمت دارد، 40 میلیون یورو کمتر از سال گذشته!

01575830.jpg

این واقعیت که قرارداد امباپه در تابستان سال 2022 به پایان می رسد و همچنین بحران اقصادی ناشی از شیوع ویروس کرونا، باعث شده تا ستاره جوان فرانسوی برای باشگاه های بزرگ اروپایی قیمت قابل پرداخت تری پیدا کند.

امباپه در حال حاضر پیشتاز رده بندی با ارزش ترین بازیکنان است و پس از او هری کین با ارزش 125 میلیون یورو، رحیم استرلینگ با ارزش 125 میلیون یورو و جیدون سانچو با ارزش 118 میلیون یورو قرار دارند.

در این رده بندی پس از امباپه سه بازیکن فرانسوی دیگری که بالاترین ارزش در مارکت بازیکنان را دارند عبارتند از: آنتوان گریزمان در رده بیست و ششم با ارزش 78.9 میلیون یورو، آنتونی مارسیال در رده سی و دوم با ارزش 75.4 میلیون یورو و رافائل واران در رده چهل و سوم با ارزش 69.4 میلیون یورو.

FBI_20

کاربر فعال
لایک‌ها
2,997
خیلی زود تکلیف آینده امباپه مشخص می شود
لئوناردو مدیر ورزشی پی اس حجی معتقد است دیگر چیزی تا مشخص شدن وضعیت تمدید قرارداد کیلیان امباپه باقی نمانده است.

به گزارش "ورزش سه"، پی اس جی پس از 26 هفته از لیگ فرانسه با 4 امتیاز اختلاف نسبت به لیل در رده سوم قرار دارد. لیون نیز بالاتر از پی اس جی تیم دوم جدول است. شکست 0-2 خانگی برابر موناکو باعث شده تا فاصله پاریسی ها با صدر افزایش پیدا کند و پس از سال ها رقابت برای قهرمانی هیجان انگیز دنبال می شود.

01576136.jpg

لئوناردو مدیر ورزشی پی اس جی در مورد شانس قهرمانی تیمش در لیگ فرانسه گفت:« قطعا هفته های پایانی لیگ با هیجان زیادی دنبال خواهد شد. ما هم مطمئنا شانس مسلم قهرمانی هستیم و هرچند الان در رتبه سوم قرار گرفته ایم ولی خوشبین هستیم که در ادامه، اختلاف امتیاز را جبران کنیم. لیل، موناکو و لیون روی دور پیروزی قرار دارند ولی جاه طلبی و انگیزه ما برای قهرمانی بدون تغییر مانده است.»

لئوناردو در مورد لیگ قهرمانان گفت:« بازی رفت را از بارسا برده ایم(1-4) و امیدوارم در بازی برگشت کار صعود را تمام کنیم. لیگ قهرمانان تورنمنتی دیوانه وار است. یک بازی را می برید، سه هفته بعد بازی برگشت خواهد بود و در این میان هر اتفاقی ممکن است رخ دهد.»

01571496.jpg

تمدید با نیمار و کیلیان امباپه:« مدت هاست در مورد تمدید با امباپه صحبت می شود. ابتدا شرایط باشگاه را برای او توضیح دادیم و گفت و گو ها در این مدت ادامه داشته است و معتقدم به تصمیم گیری نهایی نزدیک هستیم. روند مذاکره و گفت و گو خوب بوده است.
مذاکره با نیمار نیز خوب پیش رفته ولی چیزی نهایی نشده است. همین شرایط در مورد آنخل دی ماریا و خوان برنات نیز وجود دارد. تمدید با این 4 بازیکن جزو اولویت های باشگاه است و ایده این است که هر چه سریع تر توافق نهایی حاصل شود. از جانب باشگاه هیچ مشکلی در این راه وجود ندارد.»

بالا