برگزیده های پرشین تولز

كمك براي كاريابي(خواهشا)

5272

Registered User
لایک‌ها
1
سلام به همه دوستان.مي خواستم دوستان تهراني لطفي كنند و اگه جايي رو واسه كار در تهران براي من سراغ دارند بهم معرفي كنند.در ضمن ليسانس حقوق دارم و ساكن شهرستان هستم و مي خوام بيام تهران واسه كار.و خانه و جايي هم ندارم.در ضمن خدمت هم نرفتم و تو نوبت اعزامم و دوست دارم اين چند وقتي كه مونده تا اعزامم يه كاري داشته باشم.حالا چه در حيطه تخصصم باشه چه نه مثل فروشندگي و منشي و....البته جا فراموش نشه.
ممنون ميشم اگه دوستان همكاري كنند و شغل و كاري رو در تهران بهم معرفي كنند چه از طريق اگهي هاي استخدام در روزنامه هاي تهران چه اگر خودشون سراغ دارند.
خواهشا كمكم كنيد.

hesam 63

Registered User
لایک‌ها
899
سلام به همه دوستان.مي خواستم دوستان تهراني لطفي كنند و اگه جايي رو واسه كار در تهران براي من سراغ دارند بهم معرفي كنند.در ضمن ليسانس حقوق دارم و ساكن شهرستان هستم و مي خوام بيام تهران واسه كار.و خانه و جايي هم ندارم.در ضمن خدمت هم نرفتم و تو نوبت اعزامم و دوست دارم اين چند وقتي كه مونده تا اعزامم يه كاري داشته باشم.حالا چه در حيطه تخصصم باشه چه نه مثل فروشندگي و منشي و....البته جا فراموش نشه.
ممنون ميشم اگه دوستان همكاري كنند و شغل و كاري رو در تهران بهم معرفي كنند چه از طريق اگهي هاي استخدام در روزنامه هاي تهران چه اگر خودشون سراغ دارند.
خواهشا كمكم كنيد.

سلام ...
دوست عزيز نمي خوام نا اميدت كنم ولي با توجه به توضيحاتي كه دادي و همچنين تو نوبت بودن اعزام به سربازي خيلي سخته در تهران كاري با حقوق مكفي پيدا كرد ...
در بهترين حالت براي فروشندگي و يا منشي بودن در تهران ماهي 300 هزار تومن پرداخت مي كنند ( شايد جاهاي ديگه اي باشند كه بيشتر پرداخت كنند ولي نيازمند تخصص بيشتر و البته صرف انرژي فراوانه) معمولا در تهران خيلي جاها هستند كه بايد چند وقتي كار كني تا بر اساس اون بسنجنت و بعد استخدامت كنن و البته اكثر متقاضي كار قبول نمي كنند كه يه نفر بيايد و بعد از چند وقت روال كار دستش بيايد و بعد بخواهد به خاطر مسائلي مثل سربازي شما از آنجا برود . تمام اين مشكلات را هم پشت سر بذاري جاي خواب و خانه مهمه كه اونم يه دردسره .
...
من به شما توصيه مي كنم تا مدت باقي مونده به سربازي در شهر خودت و با هر ميزان درآمدي كار كني و بعد از سربازي با فراغ بال بيشتر و با توجه به رشته مربوطه ت كار خوبي رو حالا در هر نقطه از ايران پيدا كني ...
هيچ وقت نااميد نشو .

بالا