برگزیده های پرشین تولز

كمك درباره ساخت بانك اطلاعاتي در اكسس

shaligar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام خدمت دوستان گرامي .
غرض اينكه من يه برنامه با دلفي دارم مينويسم كه نياز به بانك اطلاعاتي دارم كه از اكسس خواستم استفاده كنم و چون خيلي مسلط به اكسس نيستم متاسفانه به مشكل خوردم چندين بار سعي كردم از چند نفر هم پرسيدم اما نتيجه حاصل نشد و اين شد كه به كمك دوستان احتياج پيدا كردم ... شكل نرم افزار رو ميزارم تا راحت تر متوجه منظورم بشيد....

00000000.jpg

خب اينم قسمت اصلي از نرم افزار ... ببينيد كاري كه ميخوام انجام بدم اينه كه ميخوام يه بانك درست شه كه يكي از تيبل هاش مربوط به بخش باشه كه شامل دو تا بخش ميشه 1 و 2 ..... هر بخشي شامل 70 تا دفتر هستش كه البته اينم بگم كه دفاتر شبيه هم نيستن .... و هر دفتري هم شامل 140 صفحه ميشن كه البته پشت سر هم هستن ..... به اين ترتيب كه مثلا بخش 2 ------- دفتر 1 ------- صفحه 1 الي 140 ............... بخش 2-----دفتر 5-------صفحه 500 الي 640 .........و 70 تا دفتر ...... بخش 1 هم به همين ترتيب ......مثلا بخش 1-----دفتر 60 ----صفحه 3000 الي 3140 ...... اميدوارم متوجه شده باشيد .... خب ميخوام بانكي با اين خصوصيات درست شه ... كه وقتي به نرم افزار اتصال پيدا كرد و توي برنامه بخش 1 را انتخاب كردم و دفتر 1 رو وارد كردم و صفحه 200 بعد جستجو رو زدم بگه كه اين صفحه توي اين دفتر در اين بخش وجود داره يا نه .......
خواهش من از دوستان اينه كه راهنمايي كنن و در صورت امكان ممنون ميشم اگه يه نمونه رو واسم بسازن ...... ممنونممممممممم

najafzadeh

کاربر فعال پایگاه داده ها
کاربر فعال
لایک‌ها
28
سلام. الان دقیقا مشکل شما چیه؟ توضیح بدین تا راهنمایی کنم.

بالا