برگزیده های پرشین تولز

كي ايميل Gmail مي خواد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mfgu

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه ايميل با ظرفيت بالا ميخواين و حال و حوصله ناز كشيدنهاي گوگل رو ندارين برين اينجا و ثبت نام كنيد. عوض 1 گيگ گوگل به شما 2 گيگ فضا ميده. البته در هر مرحله به 10000 نفر اكانت ميده. بنابراين اگر ديدين جواب نميده بايد يكي دو روز بعد دوباره امتحان كنيد.

Kako

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از mfgu :
اگه ايميل با ظرفيت بالا ميخواين و حال و حوصله ناز كشيدنهاي گوگل رو ندارين برين اينجا و ثبت نام كنيد. عوض 1 گيگ گوگل به شما 2 گيگ فضا ميده. البته در هر مرحله به 10000 نفر اكانت ميده. بنابراين اگر ديدين جواب نميده بايد يكي دو روز بعد دوباره امتحان كنيد.
حالا که اینجور شد من هم یکی دیگه رو میکنم :
rapmail.com
1 گیگ با pop3
حالا چی میگی ؟؟؟
هه !

لایک‌ها
0
به نقل از azemati :
امنيت اين ميل دات كام و سايت هاي وابسته بهش مثل usa دات كام و اينها، يه مدتي افتضاح بود. يكي از بچه ها يه باگ وحشتناك توش پيدا كرده بود. كافي بود يوزر نيم و كشور رو بدوني ! پسورد كف دستت بود.

الان ش رو نمي دونم! :eek:

دقيقا امير عظمتي همين ك مي گي هست من خودم چند سال توي ميل دات كام كار مي كردم اما امنيتش ضعيفه جديدا هم امنيتش زياد تغيري فكر نكنم كرده باشه فقط تبليغاتش داغون كننده تر شده

MCP

کاربر فعال دوربین دیجیتال
کاربر فعال
لایک‌ها
1
سلام

همه دوستاتون رو كه دعوت كردين به Gmail ، بعدش! ، اگر احيانا" چيزي باقيمونده بود !!، لطفا" منم دعوت كنين.
اميدوارم بتونم جبران كنم :)

mstinit[a t]yahoo[d o t]com

sinoori

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از MCP :
سلام

همه دوستاتون رو كه دعوت كردين به Gmail ، بعدش! ، اگر احيانا" چيزي باقيمونده بود !!، لطفا" منم دعوت كنين.
اميدوارم بتونم جبران كنم :)

mstinit[a t]yahoo[d o t]com

سلام
منم همينطور :)

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
وضعیت
موضوع بسته شده است.