برگزیده های پرشین تولز

لاغری سریع

اروس

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من خودم همه راهی برای لاغری رفتم ورزش اراده می خواد و تمرین همیشه واسه کارمندایی مثل من به نظرم جراحی بهتره من خیلی تحقیق کردم بادی جت از همه بهتر بود .

Speeedd

Registered User
لایک‌ها
102
هیچوقت لاغری سریع نیست.
هر وقت لاغری سریعی داشتید شک کنید که دارید عضله را هم با چربی میسوزانید و اگر برگرده چربی ها جای عضله ها را هم میگیره و بدن بسیار زشت نمایی خواهید داشت.
تجربه شخص من این بوده و الان به این رسیدم.
ماهانه ۳ الی ۵ کیلو بسته به فیزیک شخص نرمال کم کردن هست.

gaxter

Registered User
لایک‌ها
150
ضمن تصدیق حرف های دوست بالا.لاغری سریع فقط ضربه به بدن و سیستم ایمنی بدن هست.اون استرسی که به بدن وارد میکنید زمینه ساز مشکلات بعدی سلامتی میشه.

sanatgare

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
دوستان من الان الکارنتین استفاده می کنم ولاغر هم می کنه وی می خواهم بقدانم که ایا برای بدم ضرر دارد یا نه؟

Speeedd

Registered User
لایک‌ها
102
سلام
دوستان من الان الکارنتین استفاده می کنم ولاغر هم می کنه وی می خواهم بقدانم که ایا برای بدم ضرر دارد یا نه؟

سلام
لطفا وزنتون را بگید با قدتون.

radair

Registered User
لایک‌ها
82
اگر بخواین وزن کم کنید و سریع این اتفاق بیافته احتمال زیاد خیلی از ویتامین ها توی بدنتون کم میشه و به مرور زمان ریزش مو میگیرد و بدنتون ضعیف میشه . حتما به نظر از مکمل غذایی ها استفاده کنید .

radair

Registered User
لایک‌ها
82
بهترین قرص های مکمل غذایی هم هست محصولات فوراورره واقعاااا تاثیرشو میبینید حتی ریزش مو و مشکلات دیگه ای هم که داشتید از قبل از بین میره براتون توی زمان کم .

sissis

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
لطفا وزنتون را بگید با قدتون.

سلام من 40 سالمه با قد160 وزن 82 داروی پاروکستین مصرف می کنم ده ساله بخاطر دارو وزنم 25 کیلو اضافه شده می تونم از اینم مکمل مصرف کنم؟ عوارض نداره؟

Speeedd

Registered User
لایک‌ها
102
سلام من 40 سالمه با قد160 وزن 82 داروی پاروکستین مصرف می کنم ده ساله بخاطر دارو وزنم 25 کیلو اضافه شده می تونم از اینم مکمل مصرف کنم؟ عوارض نداره؟

با عرض سلام و خسته نباشید
پیشنهاد من این هست حتما حتما یکساعت الی دو ساعت وقتتون را روزانه به ورزش قراربدید.واقعا یک ساعت در ۲۴ ساعت وقتی که در شبانه روز دارید هیچی نیست هم به بیماری که دارید هم میتونه کمک بکنه.
پیشنهاد دوم من این هست که برای رفع بیماری که دارید میتونید از داروهای دکتر تبریزیان که طب اسلامی دقت کنید طب اسلامی نه سنتی هستن استفاده کنید.
اگر بتونید یک ویزیت برید پیش خودشون که خیلی عالی هست.
برای لاغری هیچ راهکاری نیست به جز ورزش روزانه و شیرینی نوشابه تنفلات و برنج زیاد از اندازه و غذا های چرب و چیلی ممنوع

helijoop

Registered User
لایک‌ها
969
چیزی بنام طب اسلامی نداریم، فقط طب سنتی داریم که اونهم فقط افرادی که تحصیلات آکادمیک طب سنتی را دیدند صلاحیت ویزیت افراد دارند.
قبل از مراجعه به آقای تبریزیان توصیه میکنم ویدیوهای ایشون در اینترنت مشاهده کنید بعد در مورد رفتن یا نرفتن نزد ایشون تصمیم بگیرید.
دوست عزیز speedd توصیه فرمودند ورزش روزانه انجام بدهیم ولی آقای تبریزیان در ویدیوی زیر اصولا ورزش را بعنوان انجام حرکات "عجیب غریب" (منظورشون نرمش هست) قبول ندارند و بی فایده میدادند(از دقیقه 5 ویدیو ببینید که دقیقا عنوان میکنند اصلا چیزی بنام ورزش درطب اسلامی نداریم ) حتما ویدیوی زیر کامل ببینید و در مورد صلاحیت تجویز دارو توسط این طرز فکر تامل کنید:
طب اسلامی ورزش ندارد

Speeedd

Registered User
لایک‌ها
102
چیزی بنام طب اسلامی نداریم، فقط طب سنتی داریم که اونهم فقط افرادی که تحصیلات آکادمیک طب سنتی را دیدند صلاحیت ویزیت افراد دارند.
قبل از مراجعه به آقای تبریزیان توصیه میکنم ویدیوهای ایشون در اینترنت مشاهده کنید بعد در مورد رفتن یا نرفتن نزد ایشون تصمیم بگیرید.
دوست عزیز speedd توصیه فرمودند ورزش روزانه انجام بدهیم ولی آقای تبریزیان در ویدیوی زیر اصولا ورزش را بعنوان انجام حرکات "عجیب غریب" (منظورشون نرمش هست) قبول ندارند و بی فایده میدادند(از دقیقه 5 ویدیو ببینید که دقیقا عنوان میکنند اصلا چیزی بنام ورزش درطب اسلامی نداریم ) حتما ویدیوی زیر کامل ببینید و در مورد صلاحیت تجویز دارو توسط این طرز فکر تامل کنید:
طب اسلامی ورزش ندارد

دوست من فکر میکنم شما نیاز به تحقیق بیشتری در این زمینه دارید.
خود شخصا از داروهای ایشون استفاده میکنم و واقعا معجزه زا هست البته ایشون کاری رو انجام نمیدن دستورات ائمه هست و ایشون فقط داره اجرا میکنه.
ایشون میگه این ورزش های جدید اصولی نیست و باعث اسیب به بدن میشه که دقیقا الان خیلی از دکتری غیر سنتی و اسلامی هم دارن همینو میگن.فشار بیش از حد به بدن باعث از بین رفتن و دفع زیاد ویتامین ها میشه وباعث هزاران بیماری.
لطفا اگر فیلمی را میبینید دقیق بررسی کنید.
خیلی ها چون منافعشون در خطر افتاده دارن این ویدیو ها را منتشر میکنن.
پدربزرگ بنده قند داشتن دو تا پا باید قطع میشوده با داروی قند دکتر تبریزیان دقیقا پاهاشون را نه تنها قطع نکردیم که الان با کمک میتونن راه هم برن و روز به روز داره بهتر میشه.

architect67

Registered User
لایک‌ها
308
سلام
ی تجربه سه ماه اخیر داشتم بگم شاید به درد دوستان بخوره
من 30سالمه با 188سانت و 83الی82 کیلو وزن
حدود سه ماه پیش شرکت آزمایشات دوره ای داشت (خون)
اصلا نیت نداشتم برم پیش دکتر ببینم جواب چیشد چون هرگز نمیرفتم میدونستم سالم هستم/اتفاقی شد رفتم
گفت کبدت چربه ! باید بین 35الی45 باشه برامن 76 بود
تازه فهمیدم چرا انقد کسل و خواب آلوده و خسته هستم اعصاب هم نداشتم درکل چند ماهی بود میدونستم یه مرگمه ولی اصلا فکر نمیکردم کبد این کارو با آدم بکنه
خلاصه ی سرچ تو اینترنت و تحقیق بین همکارا دوستان آشناها رسیدم به 10تا عرقیجات / اینو بگم کاسنی 100% از همه کارآمد تره
روغن صنعتی خونه رو بطور100%حذف کردم /روغن سرخ کردنی=روغن کنجد / روغن پختنی = روغن شحم گاو
دوستان جدی میگم ب هیچ عنوان این روغنهای بدون پالم و....صنعتی نخورید/به خدا با ورزش آب نمیشه
یعنی کاری با ما کردن ک... میگن روغن بدون پالم بخور/بعد دورشکم که آوردی/ بیابرو باشگاه بعد میگن چرا آب نشد پس/ بیا بیا این قرص های شیمیایی بخور آب میشه
ولش...قندوشکربطورکامل حذف شد چایی نخوردم خیلی هم راحته (من بچه گیلان شهرستان رودسر)بهترین چایی میتونم بگیرم اینایی که شماها میخورید 100% رنگه
همه چیزهای صنعتی حذف شد یعنی هرچیزی که بسته بندی داره و روش نوشته شکر یا گلوکز یا نمک مثل شکلات ویفر کیک بستنی
جایگزینش شیره انگور شیره خرما شیره توت
من نزدیک دوماهونیم این **** گرفتم(هیچ دکتری نرفتم) الان وزنم 74الی75 هست
اینو هم بگم باشروع **** باشگاه رفتنو دوباره شروع کردم الان شکمم راحت شش تکه شده یاد 18سالگیم افتادم همیشه باشگاه میرفتم ولی 3 سالی بود بگیر نگیر میرفتم
اینو هم به اون تن پرورهایی که اسم باشگاه رو میشنون موی بدنشون سیخ میشه بگم
من شرکت یدکی موتور (سوپاپ سازی) صاحابش همون صاحاب شرکت می ماس هست کارمیکنم
دوشیفت 12ساعته هفته اول روز هفته دوم شب
من 5صبح بیدارمیشم 5رب ازخونه میزنم بیرون 5نیم سوار سرویس میشم ساعت6کارت میزنم
وبعد شرکت ساعت18کارت میزنم ساعت 18نیم میرسم اونجایی که پیاده شدم
مستقیم میرم باشگاه بعدش میام خونه که ساعت دقیق 20هست
تا ساعت 23بیدارم به بعدش یک دیقه از ساعت 23بگذره به هیچ عنوان بیدارنیستم
من روزی 6ساعت میخوابم 3ساعت هم کنارخانواده هستم
اینو گفتم امید داشته باشید برای کم کردن وزن یه خورده پشتکار میخواد
من که راضیم
انشال... مفید باشه
یاعلی

Last edited:

wolf021

Registered User
لایک‌ها
59
دوست من فکر میکنم شما نیاز به تحقیق بیشتری در این زمینه دارید.
خود شخصا از داروهای ایشون استفاده میکنم و واقعا معجزه زا هست البته ایشون کاری رو انجام نمیدن دستورات ائمه هست و ایشون فقط داره اجرا میکنه.
ایشون میگه این ورزش های جدید اصولی نیست و باعث اسیب به بدن میشه که دقیقا الان خیلی از دکتری غیر سنتی و اسلامی هم دارن همینو میگن.فشار بیش از حد به بدن باعث از بین رفتن و دفع زیاد ویتامین ها میشه وباعث هزاران بیماری.
لطفا اگر فیلمی را میبینید دقیق بررسی کنید.
خیلی ها چون منافعشون در خطر افتاده دارن این ویدیو ها را منتشر میکنن.
پدربزرگ بنده قند داشتن دو تا پا باید قطع میشوده با داروی قند دکتر تبریزیان دقیقا پاهاشون را نه تنها قطع نکردیم که الان با کمک میتونن راه هم برن و روز به روز داره بهتر میشه.

سلام خسته نباشید
شما راجب دارو های کاهش دهنده جذب بدن اطلاعات دارید؟

wolf021

Registered User
لایک‌ها
59
متاسفانه خیر
یعنی هرچی میخوای بخوری بعدش اون قرص بخوری جذب نشه! :general707:
والا دکتر دارو ساز میگفت جذب مواد غذایی کاهش پیدا میکنه مثلا از 100 درصد میرسه 50 60 درصد مثلا

mygood

Registered User
لایک‌ها
7
داروهایی که باعث عدم جذب کربوهیدرات و یا چربی می شوند، به مرور زمان در صورت استفاده مکرر باعث مشکلات گوارشی شده و مصرف بلند مدت آنها توصیه نمی شود، مگر تحت نظر و با توصیه پزشک.

wolf021

Registered User
لایک‌ها
59
داروهایی که باعث عدم جذب کربوهیدرات و یا چربی می شوند، به مرور زمان در صورت استفاده مکرر باعث مشکلات گوارشی شده و مصرف بلند مدت آنها توصیه نمی شود، مگر تحت نظر و با توصیه پزشک.
به نظر شما یک دوره مصرف مشکل ایجاد میکنه

mygood

Registered User
لایک‌ها
7
ممکن است یک دوره مصرف مشکلی ایجاد نکند، ولی ممکن است اثر کمی نیز داشته باشد. در مجموع بهترین و سالم ترین روش کاهش وزن، افزایش فعالیت بدنی، و کاهش انرژی دریافتی است. اگر روزانه 200 کالری از راه ورزش بسوزانید و 500 کالری از غذایتان کم کنید، در هفته حدود 600 گرم و در ماه، حدود 2.5 کیلو وزن کم می‌کنید.

boy.farda

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
23
سلام من چهل سالمه قد171 و وزنم 98.میخام لاغرکنم بنظرتون بهترین روش چیه؟من تنقلات نوشابه شیرینی تونستم ترک کنم ونمیخورم ولی برنج و نان نتونستم حذف کنم یه روز برنج نخورم کل روز گرسنه هستم.ومشکل دیگه دیرشام خوردنم هست.ایا باید شام کلا حذف کرد؟ ایا برا لاغری باید کلا نان وبرنج حذف کرد؟

azrail.metamater

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
چیزی به اسم لاغری سریع وجود نداره مگر جراهی که هزار تا دنگ و فنگ داره

بالا