برگزیده های پرشین تولز

لامبورگینی بخواد بیاد ایران؟؟؟

Engel

Registered User
لایک‌ها
7,763
آخه تو این کاره بودی سگمنت زیر پات بود صبح تا شب اینجا کسپم نمیدادی کریه المنظر:general704:

همون پاترول و لندکروز و مابقی صد سرقی ـه jeep بوده :general712:
پ نه پ حتما توی عنتر این کاره ای که هنوز تو سال 2018 اسکای لارک و بلیزر دهه هفتاد سوار میشی و چشمت هم دنبال لینکلن های دوره جان اف کندیه :general404::general307:

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
پ نه پ حتما توی عنتر این کاره ای که هنوز تو سال 2018 اسکای لارک و بلیزر دهه هفتاد سوار میشی و چشمت هم دنبال لینکلن های دوره جان اف کندیه :general404::general307:

بی ادب :general401:فیس فیس:general405:

شوما خوبی ما:general502:ییم

این یک دسته بیل است:general704:

tiyam 01

Registered User
لایک‌ها
7,509
اینا تو 40-50 سال گذشته سیر میکنن 50 سال دیگه اینا این دفعه میگن مثلا لامبورگینی رونتون یا موستانگ نسل 6

Engel

Registered User
لایک‌ها
7,763
اینا تو 40-50 سال گذشته سیر میکنن 50 سال دیگه اینا این دفعه میگن مثلا لامبورگینی رونتون یا موستانگ نسل 6
این ماشینایی که گفتی ارزشمند هستند و تا اون موقع کلی ارزش تاریخی پیدا می کنن، ولی امثال بیوک ایران و بلیزر واقعا چیز خاصی ندارن، اینا علاوه بر اینکه طراحی چندان به یاد ماندنی ندارن، حتی زمان خودشون هم تکنولوژی آنچنان پیشرفته ای توشون به کار نرفته بود. البته هر چیز قدیمی از جمله ماشین یه حس نوستالوژیک برا خودش داره که اگه به عنوان یه یادگاری و عتیقه ی سالم حفظ بشه می تونه فوق العاده جالب و خاطره انگیز باشه، ولی یه عده دیگه واقعا شورشو درآوردن و استفاده روزمره از یه ماشین کهنه 40 سال پیش رو به سوار شدن یه ماشین مدل بالا ترجیح میدن!! :confused: بخشی از این افراد حتی در مورد ماشین های آمریکایی مدام همه جا داد می زنن که ماشین های آمریکایی 50 سال پیش از ماشین های مدل روز همون آمریکا بهترن! o_O البته شاید این طرز فکر رو که که ماشین هایی که آمریکا اون زمان می ساخت نسبت به زمان خودشون از ماشین هایی که الان می سازه نسبت به زمان حال بهتر بودن، بشه تا حدی هضم کرد؛ ولی بدیهیه که قطعا ماشین های مدل روزشون از نظر تکنولوژی صدها بار از ماشینای قدیمیشون بهترن و به همون میزان هم برای استفاده روزمره مناسبترن.

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866

شما متمدن. شما متفکر.شما متدیوس.شما متمدفوع

شاس مُخ ها انگار ما آمریکا زندگی میکنیم:/ ناراحتی 405 بخرم کثهویج

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
خب که چی؟ :D گفتم عاشق ماشین هاشونم، نگفتم که عاشق لگن هاشون هستم! :p:general404:

تا کی میخواد بدی دست ملت آخه پیرمرد همش میگه دارم دارم دارم نمونه متالهد افتک شده . ایسگاه همونجاست که نشستی عموجان

نمونه زارت بعدی ت

پیرزنو از تاکسی خالی می ترسونی؟ :general506: اندازه موهای سرت ماکت آمریکایی دارم از جمله کوروت استینگ ری

آره حاجی ننه منم بی رنگ ـه

Engel

Registered User
لایک‌ها
7,763
تا کی میخواد بدی دست ملت آخه پیرمرد همش میگه دارم دارم دارم نمونه متالهد افتک شده . ایسگاه همونجاست که نشستی عموجان

نمونه زارت بعدی ت

آره حاجی ننه منم بی رنگ ـه
من به عنوان یه پیرمرد نسل قدیم :D واقعا ازت عذرخواهی می کنم که خوشم نمیاد مثل جنابعالی و سایر تین ایجر های همسن و سالت از زندگی روزمره خودم -و چه بسا حتی ..ـیدنم- عکس و فیلم بگیرم و بذارم اینور اونور. شرمم باد. عفو کنید سلطانم :general311:

حالا می خوای باور کن می خوای نکن، ولی اولین ماکت درست حسابی زندگیم رو در سن 3 سالگی صاحب شدم که یه فراری جی تی او قرمز رنگ مدل 1986 بود :general406:

Last edited:

obamast

Registered User
لایک‌ها
6,561
قیمت ونونو 4 میلیون دلار هست که باید به واحدی پولی دستمال کلینکس ایران باید 50 میلیارد تومن باشه

Lambo-Veneno-UK-01.jpg

haj-amir

Registered User
لایک‌ها
144

Dodge Super Bee

Registered User
لایک‌ها
16,866
من به عنوان یه پیرمرد نسل قدیم :D واقعا ازت عذرخواهی می کنم که خوشم نمیاد مثل جنابعالی و سایر تین ایجر های همسن و سالت از زندگی روزمره خودم -و چه بسا حتی ..ـیدنم- عکس و فیلم بگیرم و بذارم اینور اونور. شرمم باد. عفو کنید سلطانم :general311:

حالا می خوای باور کن می خوای نکن، ولی اولین ماکت درست حسابی زندگیم رو در سن 3 سالگی صاحب شدم که یه فراری جی تی او قرمز رنگ مدل 1986 بود :general406:

پیرمرد نسل قدیم! زارت بچه خونگی بشین سر جات:D

ظاهرا کولی و چیزی بروز نمیدی ولی در لفظ و گفتار(پستات) تین ایج که هیچ یک میلف افسار گسیخته هستی ! حتی فحش خاوریار مادر میکشی به طرف بَدم که بَن میشی :D

آهان از 3سالگی میدادن دستت (ماکت رو) پس خودت اینکاره نبودی الانم نیسان مینذازن زیره پات قربونت بشم گوگولیکس:p

Engel

Registered User
لایک‌ها
7,763
پیرمرد نسل قدیم! زارت بچه خونگی بشین سر جات:D

ظاهرا کولی و چیزی بروز نمیدی ولی در لفظ و گفتار(پستات) تین ایج که هیچ یک میلف افسار گسیخته هستی ! حتی فحش خاوریار مادر میکشی به طرف بَدم که بَن میشی :D

آهان از 3سالگی میدادن دستت (ماکت رو) پس خودت اینکاره نبودی الانم نیسان مینذازن زیره پات قربونت بشم گوگولیکس:p
شوما بیا با این صوبت کن :D:p

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
15,987
80 درصد فکر میکنم باید بزاری روی قیمتش که میشه حدود
۶۰۰ هزار اودلار

javadth

کاربر فعال پرشین تولز، همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها