برگزیده های پرشین تولز

لطفا توجه کنید

imanspeed

Registered User
لایک‌ها
104
جناب شما از همون ب بسم الله با 252 امتیاز وارد عرصه رقابت توی پرشین تولز شدین؟
به هر حال وقتی کسی سابقه ای نداره دلیل نمیشه که قابل اعتماد نباشه باید یکم روی نوشته و تایپک هاش بررسی کنی
اسم کارت بانکش رو توی اینترنت چک کنی
اگر معامله سنگینی هست از پونیشا و اینجور سایت ها استفاده کنی
ماهم از روز اول امتیاز نداشتیم صفر بودیم اومدیم تو انجمن اما ب امتیاز بالاها احترام قائل شدیم براشون ارزش قائل شدیم و امتیاز جمع کردیم ولی الان با امتیازه صفر میایید میگید ما اعتماد نداریم اول باید پول بزنید خب این واقعا خیلی زشته ک منی ک ۲۵۲ امتیاز دارم کسی و صفره میگه اول باید پول بزنی واقعا ن برای من بلکه برای هر با سابقه ی دیگ انجمن زور داره
واقعا نباید هیچکدوم از افراده باسابقه ب امتیاز های پایین یا صفر اعتماد کنن ک نتیجش طاهریان ها بشن و براحتی کلاه برداری کنن

codestan

Registered User
لایک‌ها
98
ماهم از روز اول امتیاز نداشتیم صفر بودیم اومدیم تو انجمن اما ب امتیاز بالاها احترام قائل شدیم براشون ارزش قائل شدیم و امتیاز جمع کردیم ولی الان با امتیازه صفر میایید میگید ما اعتماد نداریم اول باید پول بزنید خب این واقعا خیلی زشته ک منی ک ۲۵۲ امتیاز دارم کسی و صفره میگه اول باید پول بزنی واقعا ن برای من بلکه برای هر با سابقه ی دیگ انجمن زور داره
واقعا نباید هیچکدوم از افراده باسابقه ب امتیاز های پایین یا صفر اعتماد کنن ک نتیجش طاهریان ها بشن و براحتی کلاه برداری کنن

همین انجمن مواردی هست که طرف 200 تا امتیاز مثبت و 3 تا منفی داره
منفی ها نوشته شده دروغگو - جنس خراب انداخت بهم - عدم پاسخگویی
توی مثبت ها نوشته آقا - خوش رفتار - سریع و ...

الان مشکل اینجاست که آدم میمونه به حرف کیی رو باور کنه چون ممکنه طرف بعد 200 امتیاز به سرش زده یکم شیطنت کنه و حالا چون امتیازش بالاس حرفش برش داره بین بقیه و نمیشه حرف اون شاکی رو قبول کرد در حالی که من شاهد بودم موردی بوده عکس این اتفاق افتاده و بیچاره به خاطر امتیاز بالا خرید زده سرش کلاه رفته

به نظرم بازم میگم پروژه های سنگین رو از طریق پارس تولز و پونیشا باید انجام داد وسلام
اصلا مهم نیست طرف اینجا چه برو بیایی داره
اگر پروژه بالای 10 میلیون هست به نظرم از مجازی باید کشید بیرون رفت با طرف رو در رو معامله کرد با چک و شرکت و اینجور چیزا
4 تا امتیاز اینجا دلیلی بر اعتماد نیست

imanspeed

Registered User
لایک‌ها
104
همین انجمن مواردی هست که طرف 200 تا امتیاز مثبت و 3 تا منفی داره
منفی ها نوشته شده دروغگو - جنس خراب انداخت بهم - عدم پاسخگویی
توی مثبت ها نوشته آقا - خوش رفتار - سریع و ...

الان مشکل اینجاست که آدم میمونه به حرف کیی رو باور کنه چون ممکنه طرف بعد 200 امتیاز به سرش زده یکم شیطنت کنه و حالا چون امتیازش بالاس حرفش برش داره بین بقیه و نمیشه حرف اون شاکی رو قبول کرد در حالی که من شاهد بودم موردی بوده عکس این اتفاق افتاده و بیچاره به خاطر امتیاز بالا خرید زده سرش کلاه رفته

به نظرم بازم میگم پروژه های سنگین رو از طریق پارس تولز و پونیشا باید انجام داد وسلام
اصلا مهم نیست طرف اینجا چه برو بیایی داره
اگر پروژه بالای 10 میلیون هست به نظرم از مجازی باید کشید بیرون رفت با طرف رو در رو معامله کرد با چک و شرکت و اینجور چیزا
4 تا امتیاز اینجا دلیلی بر اعتماد نیست
شما این حرفو میزنی چون امتیازت صفره و اصلا زحمتی برای پیجت نکشیدی ولی ما کلی مشتری مدار بودیمو ابرو جمع کردیم ک الان ۲۵۲ تا امتیاز شده تک و توک امتیاز بالا براش اتفاقی پیش میاد ک اونم مطمئنا ناخواسته بوده چون کسی نمیاد اعتبارشو خراب کنه
و درمورده معاملات ۱۰ ملیونیو ایناهم حضوری باشه بهتره

Last edited:

hossein hme

Registered User
لایک‌ها
48
این طرف چند ساله که داره همین کارو میکنه. لابد یکی پشتشه که انقد راحته و ترسی ازین کارش نداره

roozbeh72

مسوول مسابقات
لایک‌ها
266
دوستان یه نصیحت
همیشه قبل از واریز وجه به حساب فردی که نمیشناسید، اطلاعاتشو مخصوصا نام صاحب حساب و یا شماره تماس و ... رو توی گوگل سرچ کنید. شاید قبلا سابقه ای داشته باشه.
اگر استارتر قبل از واریز اسمشو توی گوگل سرچ میکرد پولی به حساب این شخص واریز نمیکرد...!

hossein hme

Registered User
لایک‌ها
48
دوستان یه نصیحت
همیشه قبل از واریز وجه به حساب فردی که نمیشناسید، اطلاعاتشو مخصوصا نام صاحب حساب و یا شماره تماس و ... رو توی گوگل سرچ کنید. شاید قبلا سابقه ای داشته باشه.
اگر استارتر قبل از واریز اسمشو توی گوگل سرچ میکرد پولی به حساب این شخص واریز نمیکرد...!
دقیقا درست میگی. ولی اینا هر دفه یه ایدی میسازن یا با شماره حساب دیگران که همکارشون هستن دزدی میکنن. البته این یکی که بحث اینجاست انقد پر رو ئه شماره حسابش بنام خودشه همیشه;););)

hossein hme

Registered User
لایک‌ها
48
دوستان یه نصیحت
جدا ازین مسائل معامله انلاین همیشه ریسکه

Exdollblame

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام در این انجمن درخواست بسته ۳۰ گیگ ۱ ساله ایرانسل کرده بودم یه نفر به تلگرام من اومد که اکانت این اقا در عکس ها مشخصه و قیمت ۲۵ در صد تخفیف رو داد که بقیه ماجرا در عکسها مشخصه الان ۲ روزه از ایشون خبری نیست به نظر شما اتفاقی برای ایشون افتاده یا جریان یه چیز دیگه است
دوست عزیزم من پول شمارو همون دوران پس دادم به اضافه یه مبلغی کاش همون زمان اینجا اعلام می‌کردید.

Exdollblame

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
این اقا از منم 160 هزار تومن پول خورده و رفتم بانک گفتم اشتباهی واریز کردم
گفتن اقا دنبالش نروو باید چند برابر پولتو خرج کنی تا بتونی گیرش بیاری پولتو بگیری
پلیس فتا با این اقایون کاری نداره متاسفانه
من با لطف و بزرگی شما با شما هم توافق کردم اگه تایید کنید ممنون میشم.

Exdollblame

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
من دو سه سال میگذره که دیگه یک دونه هزار تومنی پول حروم تو زندگیم نبوده. من تاوانی دادم توی زندگیم که شاید بدترین انسان روی زمین هم نداده باشه. تو دورانی که من اونارو میکردم یه پدر درگیر سرطان استیج سه داشتم و یک مادر درگیر سرطان استیج یک. بعد از چند ماه پدرم فوت شد. من پولهایی ک میگرفتم شاید دذ حد 20 تومن 30تومن شاید باورتون نشه میرفتم کیسه ی سوند برای پدرم میگرفتم. بعد فوت پدرم مدتی گذشت و من هنوز چند مورد دیگه به خطام ادامه دادم و یک روز صبح ساعت 11صبح مادرم ک بیرون بود بهم زنگ زد و یه چیزی گفت و خداحافظی کرد گفتم بهت زنگ میزنم عصری. نیم ساعت بعد گوشیم زنگ خورد گفتن بیاید کلانتری.مادرم توی پیاده رو حرکت می‌کرد و یه کامیونت ترمز برید و رفت تو پیاده رو و زد به مامانم و مامانم به فجیع ترین شکل ممکن از بین رفت مادری که همه ی عمرم بود من موندم و دوتا خواهر کوچیکتر. اینارو برای توجیه نگفتم.فقط گفتم که ببینید با یه سری خطا چی سر زندگیم اومد و چه تاوانی دادم.

Exdollblame

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
حالا هم از چند وقت پیش به دنبال کسانی میگشتم که ازشون پول گرفتم و شارژ شونو نفرستادم. اکثریت رو پیدا کردم و حلالیت گرفتم ولی اگر کسی این پست رو میبینه و من بدی در حقش کردم بهم پیام بده لطفا تا بتونم ذره ای اشتباهم در حقش رو همراه نرخ تورم‌ جبران کنم با پول حلال. هرکسی هم در هرجای حرفم از داستان زندگیم شک داشت هماهنگ کنید یک نفر بیاد و همه چی رو ببینه.

safari2131

Registered User
لایک‌ها
77
دوست عزیز مبلغ ۱۰۰ هزار تومان به حسابم واریز کردن البته با میل خودشون چون مبلغ واریزی من ۷۵ بود و بهشون گفتم اضافه واریز نکنن ممنون از ایشون انسان ها حتمی الخطا هستند فقط مونده خطا رو بپذیرند یا نه دوستمون پذیرفتند و جبران کردن امیدوارم همیشه شاد و سلامت و ثرتمند و زندگی همراه با ارامشی داشته باشند

Last edited:

Exdollblame

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
دوست عزیز مبلغ ۱۰۰ هزار تومان به حسابم واریز کردن البته با میل خودشون چون مبلغ واریزی من ۷۵ بود و بهشون گفتم اضافه واریز نکنن ممنون از ایشون انسان ها حتمی الخطا هستند فقط مونده خطا رو بپذیرند یا نه دوستمون پذیرفتند و جبران کردن امیدوارم همیشه شاد و سلامت و ثرتمند و زندگی همراه با ارامشی داشته باشند
خدا بهتون برکت بده امیدوارم حلالم کنید.

بالا