• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

لطفا .... مشورت با دوستان وبمستر

با این سیستم همکاری در فروش همکاری می کنید؟

• بله

• خیر

Results are only viewable after voting.

all of

Registered User
لایک‌ها
416
انجام شد ...

Last edited:

orginalfilm

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,539
دقیقا چ خدماتی قراره ارائه بشه ؟؟؟

all of

Registered User
لایک‌ها
416
یه جورایی سرگرمی هستش که در قبالش جایزه بزرگی داده میشه و همونطور که گفتم به خاطر ویژگی هایی که داره همه گیره
تو سایت فعلی مون به طور متوسط از هر 150 آی پی یک نفر ثبت نام میکنه

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
روندی که برای همکاری در نظر گرفتید تقریبا همان روند همیشگی همکاری در فروش هست ولی بنظر من موضوع خدمت شما در تصمیم گیری نقش داره ، خیلی از وب مسترها حتما نگاه می کنند شما چه خدمتی ارائه می کنی و این خدمت چقدر متقاضی داره نسبت به موضوع سایت انها و اگر بنظرشان پرفروش باشه اقدام به تست و بعد همکاری می کنند.

all of

Registered User
لایک‌ها
416
روندی که برای همکاری در نظر گرفتید تقریبا همان روند همیشگی همکاری در فروش هست ولی بنظر من موضوع خدمت شما در تصمیم گیری نقش داره ، خیلی از وب مسترها حتما نگاه می کنند شما چه خدمتی ارائه می کنی و این خدمت چقدر متقاضی داره نسبت به موضوع سایت انها و اگر بنظرشان پرفروش باشه اقدام به تست و بعد همکاری می کنند.
ممنون از این که نظرتون رو بیان کردید:general707:
سایتای تفریحی بهترین مکان برای اینکار هستش
متقاضیش هم با توجه به این که خود خدمت جذابه و جایزه نسبتا بزرگی هم داده میشه بالاست همونطور که گفتم در سایت فعلی مون هر 150 آی پی یک نفر ثبت نام میکنه که احتمال زیاد برای بقیه سایتا این رقم حداکثر 2 3 برابر میشه

all of

Registered User
لایک‌ها
416
دوستانی که رای میدن لطفا نظرشون رو هم بگن:)

ramin n

Registered User
لایک‌ها
27
باسلام خدمت دوستان عزیز
اگه ممکنه چند دقیقه وقت بذارید و نظرتون رو بیان کنید

حتما با سیستم همکاری در فروش 5040 آشنا هستید دیگه (یک لینک مخصوص خودت میده هرکی با اون لینک وارد 5040 بشه و تا زمانی که تو سایت 5040 باشه و خرید کنه پورسانتی بهت تعلق میگیره) حالا سایت ما یک خدمتی رو ارائه میکنه و مشتریان برای دریافت اون خدمت مبلغ کمی رو میپردازند در حد چند هزار تومن حالا میخوایم روی سایت فعلی مون یک سیستم همکاری در فروش مشابه 5040 راه بندازیم و به وبمسترایی که قصد همکاری دارند به ازای هر یک نفری که معرفی کنند و اون شخص معرفی شده در سایت ثبت نام کنه و مبلغ رو بپردازه 500 تومن به وبمستر داده بشه و حتی تا یک مدتی هر بار که اون مشتری با اون حساب کاربری که در سایت داره مجددا برای دریافت اون خدمت پولی رو واریز کنه مجددا مبلغ 500 تومن به وبمستر داده بشه و حتی به مشتریانی که از طریق وبمستران به سایت ما وارد میشوند مبلغی تخفیف داده میشه تا مشتری حتما از طریق وبمستر وارد سایتمون بشه و اینطوری واسه وبمستر هم اطمینان خاطر به وجود بیاد که تبلیغاتش بی نتیجه نمیمونه چرا که مشتری برای گرفتن تخفیف حتما از لینک وبمستر وارد سایت ما میشه

درضمن این خدمت بسیار همه گیر هست و سایتای تفریحی بهترین مکان برای تبلیغاتش هست

1 -حالا شما با همچنین سیستمی همکاری می کنید (حداقل برای امتحان که ببینید چه قدر درآمد خواهد داشت)؟؟؟
2 - به نظر شما بقیه وبمستران با این سیستم همکاری می کنند؟؟؟
3 - پیشنهاد دیگه ای دارید که بتونه جایگزین این سیستم بشه؟؟؟

پیشاپیش ممنون :)

سلام بنده پشنهادم اینه که شما برای کاربران بزنید و سعی کنید وب مسترشون کنید یعنی خدمات به کاربران بدهید چون وب مستر الان فقط به فکر سایت خودشون هستند البته اگر تبلیغات زیادی در این رابطه بکنید موفق میشید با تشکر

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
هنوز معلوم نشده چه نوع خدمتی هس:rolleyes:

ctcn8311885

Registered User
لایک‌ها
1,168
5040 مسخره ترین هست. من یه سیستم بهت معرفی کنم که 3 هزار تومن هدیه ثبت نام میده کارش هم واقعا عالییه و میزاره خودتون برای سئو و فروش زیاد و... فروشگاه بسازید ولی 5040 فقط برای منافع خودش کار میکنه و فروشگاه مستقلی که بشه داخل کد آمار گیر و گوگل وبمستر و... بزاره نداره. برای ثبت نام در فروشگاهی که من بهتون بیشنهاد دادم اینجا کلیک کنید

aturpat

Registered User
لایک‌ها
76
باسلام خدمت دوستان عزیز
اگه ممکنه چند دقیقه وقت بذارید و نظرتون رو بیان کنید

حتما با سیستم همکاری در فروش 5040 آشنا هستید دیگه (یک لینک مخصوص خودت میده هرکی با اون لینک وارد 5040 بشه و تا زمانی که تو سایت 5040 باشه و خرید کنه پورسانتی بهت تعلق میگیره) حالا سایت ما یک خدمتی رو ارائه میکنه و مشتریان برای دریافت اون خدمت مبلغ کمی رو میپردازند در حد چند هزار تومن حالا میخوایم روی سایت فعلی مون یک سیستم همکاری در فروش مشابه 5040 راه بندازیم و به وبمسترایی که قصد همکاری دارند به ازای هر یک نفری که معرفی کنند و اون شخص معرفی شده در سایت ثبت نام کنه و مبلغ رو بپردازه 500 تومن به وبمستر داده بشه و حتی تا یک مدتی هر بار که اون مشتری با اون حساب کاربری که در سایت داره مجددا برای دریافت اون خدمت پولی رو واریز کنه مجددا مبلغ 500 تومن به وبمستر داده بشه و حتی به مشتریانی که از طریق وبمستران به سایت ما وارد میشوند مبلغی تخفیف داده میشه تا مشتری حتما از طریق وبمستر وارد سایتمون بشه و اینطوری واسه وبمستر هم اطمینان خاطر به وجود بیاد که تبلیغاتش بی نتیجه نمیمونه چرا که مشتری برای گرفتن تخفیف حتما از لینک وبمستر وارد سایت ما میشه

درضمن این خدمت بسیار همه گیر هست و سایتای تفریحی بهترین مکان برای تبلیغاتش هست

1 -حالا شما با همچنین سیستمی همکاری می کنید (حداقل برای امتحان که ببینید چه قدر درآمد خواهد داشت)؟؟؟
2 - به نظر شما بقیه وبمستران با این سیستم همکاری می کنند؟؟؟
3 - پیشنهاد دیگه ای دارید که بتونه جایگزین این سیستم بشه؟؟؟

پیشاپیش ممنون :)

موضوع خوبی هستش
ببین داداش تو دنیای نت خیلی چیزا هستن که اگه یکی ایدش واقعا ایده باشه بقول خودت میشه همه گیر!
حالا تا ایدتون رو بیان نکردین که کلا چی هست به نظرم کسی هم نمیتونه نظرشو باهاتون در میون بزاره
چون ایدتون بهشون جا نمیوفته
من الان چندین سال هست در حوزه ی سئو و دور زدن روبات های گوگل و الکسا و کرک فعال هستم
خودت هم الان پست منو دیدی که مثل یه بی تجربه خودمو نشون دادم تا جواب ها و نظرات واقعی بشنوم
و طرح و سوالمو هم به واضح بیان کردم ... نمونش خودتون همین که سوال بنده رو دیدین جواب نهایی رو گفتین که ضرب در 6 تا 8بود
به هر حال ایده و طرحتو واضح بگو تا نظرات بهتری بهت ابلاغ بشه
موفق باشی

all of

Registered User
لایک‌ها
416
سلام بنده پشنهادم اینه که شما برای کاربران بزنید و سعی کنید وب مسترشون کنید یعنی خدمات به کاربران بدهید چون وب مستر الان فقط به فکر سایت خودشون هستند البته اگر تبلیغات زیادی در این رابطه بکنید موفق میشید با تشکر
طبیعی هستش که وبمستر به فکر خودش هست خوب ما هم به همین خاظر درصدی از فروش رو به وبمستر میدیم
منظورتون چیه که کاربران رو وبمستر کنیم اگه منظورتون اینه که برای ما تبلیغ کنند و درصد بگیرند یا خدمات دیگه که باید بگم نظرتون خیلی خوبه و حتما روش فکر می کنیم ولی متاسفانه کاربران دستشون خیلی باز نیست که بتونند تبلیغات خوبی کنند
ممنون از این که نظرتون رو بیان کردید:general707:

all of

Registered User
لایک‌ها
416
هنوز معلوم نشده چه نوع خدمتی هس:rolleyes:
به به آقا سیاوش افتخار دادید:general601::general601::general601:
درمورد خدمت همینقدر میتونم بگم که :
یه جورایی سرگرمی هستش که در قبالش جایزه بزرگی داده میشه و همونطور که گفتم به خاطر ویژگی هایی که داره همه گیره

حالا شما همکاری می کنید یا نه؟؟

all of

Registered User
لایک‌ها
416
5040 مسخره ترین هست. من یه سیستم بهت معرفی کنم که 3 هزار تومن هدیه ثبت نام میده کارش هم واقعا عالییه و میزاره خودتون برای سئو و فروش زیاد و... فروشگاه بسازید ولی 5040 فقط برای منافع خودش کار میکنه و فروشگاه مستقلی که بشه داخل کد آمار گیر و گوگل وبمستر و... بزاره نداره. برای ثبت نام در فروشگاهی که من بهتون بیشنهاد دادم اینجا کلیک کنید
ممنون از این که نظر دادید:general703:
ولی من کاری به 5040 ندارم و فقط 5040 یک مثال بود تا دوستان متوجه نوع سیستم همکاری در فروش بشن و با بررسی سیستم های همکاری در فروش دیگه این مدلی برای ما از همش بهتره این سیستم همونی هستش که در 5040 و اغلب سایتای پاپ آپ برای زیرمجموعه گیری استفاده میشه و برای ما که محصول نداریم و خدمت ارائه میدیم این سیستم بهترینه وگرنه من خودم هم اصلا همکاری در فروش 5040 رو قبول ندارم

all of

Registered User
لایک‌ها
416
موضوع خوبی هستش
ببین داداش تو دنیای نت خیلی چیزا هستن که اگه یکی ایدش واقعا ایده باشه بقول خودت میشه همه گیر!
حالا تا ایدتون رو بیان نکردین که کلا چی هست به نظرم کسی هم نمیتونه نظرشو باهاتون در میون بزاره
چون ایدتون بهشون جا نمیوفته
من الان چندین سال هست در حوزه ی سئو و دور زدن روبات های گوگل و الکسا و کرک فعال هستم
خودت هم الان پست منو دیدی که مثل یه بی تجربه خودمو نشون دادم تا جواب ها و نظرات واقعی بشنوم
و طرح و سوالمو هم به واضح بیان کردم ... نمونش خودتون همین که سوال بنده رو دیدین جواب نهایی رو گفتین که ضرب در 6 تا 8بود
به هر حال ایده و طرحتو واضح بگو تا نظرات بهتری بهت ابلاغ بشه
موفق باشی
ممنون که شما هم تو این تاپیک شرکت کردید
توی دو تا پست قبل در مورد خدمت گفتم ولی متاسفانه فعلا بیشتر نمیتونم توضیح بدم و فکر کنم آنچه لازم بود رو توضیح دادم و برای وبمسترا این مهمه که موضوع کلی چیه و چقدر میتونند بازدیدکنندگان سایتشون رو تبدیل به مشتری کنند که اونو هم گفتم :
سایت فعلی مون : هر 150 آی پی یک ثبت نامی
موضوع : سرگرمی همراه با جایزه نسبتا بزرگ
حالا نظرتون رو بگید

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
به به آقا سیاوش افتخار دادید:general601::general601::general601:
درمورد خدمت همینقدر میتونم بگم که :

حالا شما همکاری می کنید یا نه؟؟
خیلی ممنون:general504:
اره همکاری میکنم :D
ولی هنوز برام سواله چه نوع خدمتی هس:angrybirds7:
اجرا بشه تستش میکنم اگه خوب بود که ادامه میدم اگرم خدای نکرده مورد دار بود ... که :general705:

all of

Registered User
لایک‌ها
416
خیلی ممنون:general504:
اره همکاری میکنم :D
ولی هنوز برام سواله چه نوع خدمتی هس:angrybirds7:
اجرا بشه تستش میکنم اگه خوب بود که ادامه میدم اگرم خدای نکرده مورد دار بود ... که :general705:
همکاری با شما باعث افتخاره:general307:
100 در 100 تضمین میکنم مود شرعی و قانونی نداره
اون تسبیح من کو .........

all of

Registered User
لایک‌ها
416
عزیزانی که مخالفن خوب بگن چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟o_O

all of

Registered User
لایک‌ها
416
255 تا بازدید داشتیم ولی فقط 15 تا رای داده شده
خواهشا یک کلیک بیشتر کنید باور کنید دچار عذاب الهی نمیشید:general208::general208::general208:

aminkord

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
15
ما که نفهمیدیم کجاش نظرسنجیه که تو امظات نوشتی

بالا