• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

لطفا .... مشورت با دوستان وبمستر

با این سیستم همکاری در فروش همکاری می کنید؟

• بله

• خیر

Results are only viewable after voting.

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
برای اینکه اثر گذار باشه یا باید شما یک ایده منحصر به فرد داشته باشید یا ایده ای که تعغیر داده شده باشه تا نظر بازدید کننده رو جلب کنه و خرید کنه
اینکه امکان درامد بیشتر برای همکاران قرار بدید مناسبه اما مهمتر از اون خدمت یا کالای هست که قراره ارائه بدید چه تفاوتی با دیگر ارائه کنندگان داره و خریدار چه مزیتی بدست میاره از خریدش این ها همه مهم هست
اگر بتونید تخفیف زیاد بدید در اول کار یا کوپن های تخقیفی ارائه بدید که فقط از طریق همکاری در فروش اجرایی میشه می تونه موثر باشه

all of

Registered User
لایک‌ها
416
برای اینکه اثر گذار باشه یا باید شما یک ایده منحصر به فرد داشته باشید یا ایده ای که تعغیر داده شده باشه تا نظر بازدید کننده رو جلب کنه و خرید کنه
اینکه امکان درامد بیشتر برای همکاران قرار بدید مناسبه اما مهمتر از اون خدمت یا کالای هست که قراره ارائه بدید چه تفاوتی با دیگر ارائه کنندگان داره و خریدار چه مزیتی بدست میاره از خریدش این ها همه مهم هست
اگر بتونید تخفیف زیاد بدید در اول کار یا کوپن های تخقیفی ارائه بدید که فقط از طریق همکاری در فروش اجرایی میشه می تونه موثر باشه
بسیار عالی بود:)
درمورد ایده بگم که کاملا ایده بکری هست و تا حالا اجرایی نشده
خط آخر رو درست متوجه نشدم یعنی میگید به مشتریانی که از طریق وبمستر ها معرفی میشن فقط تخفیف بدیم؟؟؟؟

mazyar123

Registered User
لایک‌ها
898
بله همینطوره این تخفیف ها فقط از طریق همکاران شما به افرادی که از ان ها یا فروشگاهشون یا لینک اختصاصیشون خرید می کنند بشکل کوپن یا ثبت درجای تخفیف در هنگاه خرید داده میشه

all of

Registered User
لایک‌ها
416
بله همینطوره این تخفیف ها فقط از طریق همکاران شما به افرادی که از ان ها یا فروشگاهشون یا لینک اختصاصیشون خرید می کنند بشکل کوپن یا ثبت درجای تخفیف در هنگاه خرید داده میشه
آره سیستمی هم که ما در فکر اجراش هستیم همینطوره
بازم ممنون نظرتون رو بیان کردید:D

all of

Registered User
لایک‌ها
416
وبمستران عزیز لطفا مشکلات سیستم رو هم بگید

siavashx

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
6,667
o_Oo_Oo_Oo_O
فقط بلدین رای منفی بدین بلد نیستین دو خط بنویسین واسه چی مخالفین؟:general311::general710::general210:

all of

Registered User
لایک‌ها
416
o_Oo_Oo_Oo_O
فقط بلدین رای منفی بدین بلد نیستین دو خط بنویسین واسه چی مخالفین؟:general311::general710::general210:
قربون دهنت آقا سیاوش
وااااااااااااااالا
مگه دو خط نوشتن چقدر وقت میگیره؟؟؟؟؟؟؟:general107::general107::general107:

idinkhabis

Registered User
لایک‌ها
96
اگه واقعا از هر 150 آیپی یه نفر ثبت نام کنه حتما ایده ی بکر و جالبیه
استفاده میکنیم :D

all of

Registered User
لایک‌ها
416
اگه واقعا از هر 150 آیپی یه نفر ثبت نام کنه حتما ایده ی بکر و جالبیه
استفاده میکنیم :D
بله همینطوره
البته سایت های دیگه بسته به محتوایی که دارند این عدد تغییر کنه ولی بعید میدونم برای سایت های تفریحی 2 تا 3 (حدود 300 400 آی پی) برابر بیشتر بشه
ممنون از نظرتون;)

فرشاد حیدری

Registered User
لایک‌ها
97
دوست خوبم
با جزئیات این روش کاری ندارم / من به شخصه با سایتهایی که پول میدن 200 تومان 500 تومان و از این جور چیزها اصلا موافق نیستم
البته بعضی ها هم تونستند در این روشها موفق شوند / ولی به شخصه کلا این روشها مورد پسند من نیست و حالا جزئیات هرچی که میخواد باشه
پیروز باشید

all of

Registered User
لایک‌ها
416
دوست خوبم
با جزئیات این روش کاری ندارم / من به شخصه با سایتهایی که پول میدن 200 تومان 500 تومان و از این جور چیزها اصلا موافق نیستم
البته بعضی ها هم تونستند در این روشها موفق شوند / ولی به شخصه کلا این روشها مورد پسند من نیست و حالا جزئیات هرچی که میخواد باشه
پیروز باشید
ممنون
ولی به نظر بهتر از باب آب میاد
اینطور نیست؟

all of

Registered User
لایک‌ها
416

فرشاد حیدری

Registered User
لایک‌ها
97
ممنون از این که شرکت کردید
اگه بیشنهادی هم دارید خوشحال میشم بشنوم
سلام
اگر تمایل دارید میتونید آدرس سایتتان را بفرمائید تا روشهایی را که می توانید از طریق سایتتان درآمدزایی کنید را به شما بگم
اگر هم نمی خواهید که آدرس سایتتان را کسی بدونه میتونید در پیغام خصوصی و یا از طریق سایت آترین وب با من در تماس باشید
www.atrinweb.com
پیروز باشید

all of

Registered User
لایک‌ها
416
سلام
اگر تمایل دارید میتونید آدرس سایتتان را بفرمائید تا روشهایی را که می توانید از طریق سایتتان درآمدزایی کنید را به شما بگم
اگر هم نمی خواهید که آدرس سایتتان را کسی بدونه میتونید در پیغام خصوصی و یا از طریق سایت آترین وب با من در تماس باشید
www.atrinweb.com
پیروز باشید
ممنون از این که پیگیر هستید
متاسفانه به دلایلی نمیتونم سایت رو اینجا مطرح کنم ولی از همین تاپیک تقریبا کار سایت مشخصه
بازم ممنون جناب حیدری:)

بالا