برگزیده های پرشین تولز

لطفا نظر بدهید : برای رپورتاژ کدام سایت مناسب است ؟

آیدین نامی

Registered User
لایک‌ها
407
لطفا نظر بدهید : برای رپورتاژ آگهی برای محصولات الکترونیکی کدام سایت مناسب است ؟ لطفا دلایل خود را اعلام فرمایید

Weberi.ir

Registered User
لایک‌ها
329
zoooma.png

بستگی داره هدف شما فقط بک لینک باشه یا جذب ترافیک و برندینگ هم جزئی از رپرتاژ شما هست ولی به شخصه زومیت رو برای قدرت دامنه و طیف یوزرا و کیفیت محتوایی که داره انتخاب می کنم.به همین دلیل که اینقدر اختلاف قیمت دارن

arespay

Registered User
لایک‌ها
41
سه اصل در ریپورتاژ اهمیت داره
1.متن ریپورتاژ
2.مرتبط بودن سایت مورد نظر با سایت شما
3.DA , PA , MOZ RANK سایت
اینارو رعایت کنید ریپورتاژ تاثیر به سزایی داره

mehdi1399

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من سایت علم فردا رو پیشنهاد میدم ولی بازم تحقیقات کنید و مشورت بگیرید
موفق باشید.

pasokhjocom

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام شما می تونید بصورت کاملا رایگان در سایت پاسخجو ، پست مهمان ثبت کنید

arespay

Registered User
لایک‌ها
41
دوست من بدون شک من زومیت رو پیشنهاد میکنم
1.DA بالای سایت تاثیر خوبی روی ارتقای سایت شما در گوگل میزاره
2.کاملا مرتبط با رسته کسب و کارتون هست
3.پست محور هست و مخاطب رو به خودش جذب میکنه
نه تنها روی سئو و کلمات کلیدی شما تاثیر به سزایی داره بلکه اعتماد کاربر رو نیز با خودش داره و این از سمت گوگل به شدت ارزشمند هست

aytayweb1

Registered User
لایک‌ها
112
قیمت ریپورتاژ زومیت چنده

hamidfx09

Registered User
لایک‌ها
81
با سلام و احترام

وقت شما بخیر

بزرگوار همان طور که فرمودید سایت شما در زمینه محصولات الکترونیکی فعالیت می نماید و سایت زومیت یک سایت محتوا محور دارای به روز رسانی های زیاد و مرتب با محتوا های بسیار با کیفیت و دارای دسته بندی های متنوع و سرعت بالا ایندکس نمودن صفحات سایت در گوگل می باشد و همچنین به موضوع سایت شما هم نزدیک می باشد که با منتشر نمودن مطلب شما در این سایت تاثیر بهتری در نتایج گوگل در کوتاه مدت و به خصوص در بلند مدت و زمان آپدیت های گوگل خواهید داشت

اما سایت میهن بلاگ که بدون شک یکی از قوی ترین سایت های ایران می باشد و دارای کیفیت دامنه بالایی هم هست ( به دلیل قدمت دامنه و بک لینک های طبیعی بسیار زیاد در طول زمان ) ، اما این سایت اخیرا قسمت رپورتاژ و بک لینک را اضافه نموده است که با بررسی های که انجام داده ایم و کاملا مشخص است ایندکس رپورتاژ ها در گوگل مدتی زمان می برد که کاملا طبیعی هست ، زیرا سایت میهن وب هاست در طول تاریخ فعالیت این سایت یک سایت محتوا محور نبوده و نیازی هم نبوده که دارای ایندکس سریع توسط گوگل باشد و همچنین چون با موضوع نهایی سایت شما هم مقداری متفاوت است ممکن است در کوتاه مدت تاثیر خوبی برای رتبه سایت شما داشته باشد اما در دراز مدت و با آپدیت شدن الگوریتم های گوگل احتمالا شاهد مقداری عقب نشینی در نتایج گوگل باشید

پیشنهاد ما به این صورت هست که در ابتدا در سایت های با موضوع مشابه اقدام به تهیه رپورتاژ بفرمایید و سپس از سایت های قدرتمند دیگر مانند میهن بلاگ ، پیچک ، کلوب و ... بفرمایید

با تشکر فراوان

mehdi1399

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام من نمیدونم متاسفانه

webwix.ir

Registered User
لایک‌ها
40
پیشنهاد بنده زومیت است.
شما ممکنه کمی بییشتر هزینه کنید اما واقعا سرمایه گذاری ارزشمندی خواهد بود.
میهن بلاگ دیگه کال مناسب نیست رای لینک سازی و ....

و اینکه خطر و ریسک زومیت خیلی کمتره.

شما اگر بتونید یه مقاله خاص ، یونیک و اصولی تهیه کنید
و در زومیت ریپورتاژ برید 2 مزیت مهم داره جدای از سایر مزاایا مثل قدرت و اعتبار سایت و مرتبط بودن و ...

1. از این سایت یه ریفردامین دارید و اعتبار سایت تون ارزشمند میشه
2. مقالتون اگه بیاد بالا و راجع به موضوعی تو زمینه کاری تون هست سرچ بشه بیاد بالا ، میتونید ورودی هم بگیرید. خود تعداد ورودی مهمه اما نه به اندازه شناخته شدن سایت
و برای برندینگ تون عالیه.

چون برای سئو الان برندیگ حرف اول و میزنه.

در ضمن سعی کنید تو خبرگزاری هایی که راجع به کارتون خبر و محتوا کار کردن هم ریپورتاژبرید

یه ریپورتاژ اصولی که تو سرچ ها بیاد بالا و واقعا کارردی باشه

یعنی اموزشی کاربردی باشه. مقاله ای باشه بچای معرفی سایت تون.
بعد برید بازدید فیک بخرید واسش بیاد تو پربازدیدهای سایت و هم زوتر ایندکس میشه هم خوب دیده میشه

jaaygah.ir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
ما یک سایت خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ راه اندازی کردیم که میتونید به عنوان فروشنده ، سایت خودتون و در فروش بک لینک و رپورتاژ ثبت کنید و باعث کسب درآمد برای خودتون بشید .

بالا