برگزیده های پرشین تولز

لطفا چند تا فیلم خوب پیشنهاد بدید

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
گرین لند خیلی هیجان داشت

Arashnz66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
همینه دیگه بیمار اسکیزوفرنی یا تجزیه هویت رو بعنوان جن زده نشون میدن بعد جناب کشیش شارلاتان تشریف میارن با جناب جن صحبت میکنن میگن برو بیرون نمیره بعد میگن مسیح بتو فرمان میده بعد دیگه جناب جن در میره! مذاهب همیشه همین کارو کردن مردم هم که...

تازه الان که این بیماری ها شناخته شدن وضع اینه که بجای عذر خواهی هنوز ترویج خرافات میکنن، برای قرن ها این بیماران به تصور تسخیر توسط شیطان از طرف کلیسا شکنجه و قتل عام میشدن!
من نمی خوام بحث مذهبی کنم اینجا ولی شما هم نمی تونی خیلی راحت به چیزی که میلیون ها آدم بهش اعتقاد دارن و باهاش زندگی می کنند بگی خرافات.. من کاری به جن و کشیش ندارم.. بحث من مذهب هست که بسیاری از آدم ها با اون راه زندگیشونو پیدا کردن و آدم های خوبی هستند و دارن درست زندگی می کنند و این بهشون کمک کرده از مسیر درست زندگی خارج نشن..

vlasek

Registered User
لایک‌ها
1,280
من نمی خوام بحث مذهبی کنم اینجا ولی شما هم نمی تونی خیلی راحت به چیزی که میلیون ها آدم بهش اعتقاد دارن و باهاش زندگی می کنند بگی خرافات.. من کاری به جن و کشیش ندارم.. بحث من مذهب هست که بسیاری از آدم ها با اون راه زندگیشونو پیدا کردن و آدم های خوبی هستند و دارن درست زندگی می کنند و این بهشون کمک کرده از مسیر درست زندگی خارج نشن..
_20210110_002640.JPG

omidsolo

Registered User
لایک‌ها
732
من هم بحث مذهبی نمیکنم چون تخصصم نیست ولی سفسطه رو هم قبول نمیکنم، اگر حرفم دروغ یا اشتباه بود با استدلال نفی کنید! وگرنه مذهب هم جوانب مثبت و هم جوانب منفی داره، مشکل انسانهای مذهبی اینه که به موارد منفی کاری ندارن، ولی موارد مثبت رو صدبرابر بزرگتر و حتی خارق العاده میدونن! ضمنا درصد بسیار کمی از افراد با شناخت و محبت به مذهب رو میارن، غالب مردم بدلایل کاملا شناخته شده فقط بخاطر ترس از مجازات و تمایل به پاداش هست که...

Last edited:

Arashnz66

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
26
من هم بحث مذهبی نمیکنم چون تخصصم نیست ولی سفسطه رو هم قبول نمیکنم، اگر حرفم دروغ یا اشتباه بود با استدلال نفی کنید! وگرنه مذهب هم جوانب مثبت و هم جوانب منفی داره، مشکل انسانهای مذهبی اینه که به موارد منفی کاری ندارن، ولی موارد مثبت رو صدبرابر بزرگتر و حتی خارق العاده میدونن! ضمنا درصد بسیار کمی از افراد با شناخت و محبت به مذهب رو میارن، غالب مردم بدلایل کاملا شناخته شده فقط بخاطر ترس از مجازات و تمایل به پاداش هست که...
شما درست میگی. من خودمم آدم مذهبی نیستم.

erfan1khan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام

دوستان من قبلا فیلم زیاد میدیدم و یه مدتی این عادتو ترک کردم و تو این مدت چند تا فیلم ایرانی و سریال آقازاده رو دیدم ... اگه ممکنه چند تا فیلم به درد بخور که این یکی دو ساله منتشر شده بم معرفی کنید و اینکه اگر گروه چت تلگرام دوستی داره در رابطه با فیلم و سریال لطفا لینکش رو بفرستید

ممنون
فیلم های ایرانی که الان میتونی ببینی و فیلم های خوبی هم هستن :
1- جهان با من برقص
2-بنفشه آفریقایی
از فیلم های خارجی جدید:
1 - minari
2 - the tree of life
خیلی فیلم های خوبین البته درام خانوادگیه

گفتی چت و اینا من یه سایتی میشناسم کلا کارش نقد و بررسی فیلمه مال یه بلاگره ، حالا لینکشم میارم برات. فیلمای ایرانیو من اونجا نقد شون رو میخونم بعد میبینم این طوری بیشترم میچسبه.
لینک:
https://vesaleh.com/

erfan1khan

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
در طول تاریخ و همیشه خرافات میلیون هاااا یا حتی میلیارد ها پیرو داشته دوست من.

bomberman

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
تو سبک انتقامی، بهترین فیلمی که دیدم و به دوستام هم معرفی کردم و راضی بودن:
I Saw the Devil -2010

pershima

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
34
سلام

دوستان من قبلا فیلم زیاد میدیدم و یه مدتی این عادتو ترک کردم و تو این مدت چند تا فیلم ایرانی و سریال آقازاده رو دیدم ... اگه ممکنه چند تا فیلم به درد بخور که این یکی دو ساله منتشر شده بم معرفی کنید و اینکه اگر گروه چت تلگرام دوستی داره در رابطه با فیلم و سریال لطفا لینکش رو بفرستید

ممنون
سریال ایرانی یکی همگناه خوب بود و الان هم قورباغه
فیلم ایرانی هم شنای پروانه

وكيل الرعايا

همکار کسب درآمد از اینترنت
همکار انجمن
لایک‌ها
7,442
فیلم شمشیر باز
و پدر

عالی بودند

وكيل الرعايا