برگزیده های پرشین تولز

لوازم صوتی و تصویری نظیر تلویزیون، ضبط وغیره

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,352
دوستان تلویزیون رو که جهت تست آوردن چه چیزهاییش رو باید چک کنم ؟

برای چک کردن پیکسل سوخته کسی میتونه این شش رنگ رو به صورت عکس با رزولوشن 1980 در 1080 برام قرار بده

مشکی
سفید
آبی
قرمز
زرد
سبز

ممنون

Last edited:

Pourshafie

Registered User
لایک‌ها
126
سلام.من قبل از ارسال با مسوول فروش صحبت کردم که خودشون همونجا بازش کنن و از نظر سلامت تست کنن.
بعدشم چون دستگاه اندرویید باکس داشتم برنامه تست صفحه رو دانلود کردم و با اون تست کردم.

skyeagle

کاربر فعال سخت افزار و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
611
دوستان تلویزیون رو که جهت تست آوردن چه چیزهاییش رو باید چک کنم ؟

برای چک کردن پیکسل سوخته کسی میتونه این شش رنگ رو به صورت عکس با رزولوشن 1980 در 1080 برام قرار بده

مشکی
سفید
آبی
قرمز
زرد
سبز

ممنون
با سلام
دوست عزیز خودت تو برنامه پینت ویندوز راحت درست کن
البته اگر 4کا میگیری با رزولوشن 4کا درست کن

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,352
با سلام
دوستان کابل HDMI ورژن 2 با کیفیت می خوام ؟
مغازه ای جایی میشناسید برند اصل داشته باشه ؟
این نمایندگی های معتبر سونی دارند یا خیر؟

ممنون

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
با سلام
دوستان کابل HDMI ورژن 2 با کیفیت می خوام ؟
مغازه ای جایی میشناسید برند اصل داشته باشه ؟
این نمایندگی های معتبر سونی دارند یا خیر؟

ممنون
با سلام
دوست عزیز برندهایی مثل سونی یا سامسونگ یا پانا و ال جی و... اینها اصلا در زمینه کابل حرفی برای گفتن ندارن
کابل کیفیت بالا خیلی گرونه و بندرت میتونید گیر بیارید اگر خواستید بالای 400 هزینه کنید بگید آدرس بدم
اگر میخواهید خرید اینترنتی داشته باشید این مدل خوبه البته مدلهای دیگه ای هم داره که میتونید ببینید من تو زیرزمین پایتخت هم مشابه این مدل رو دیدم با همین قیمت تقریبا
برند دایو هم کابلهاش خوبه اما فکر کنم هنوز رو 1.4 گیر کرده
موفق باشید

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,352
با سلام
دوست عزیز برندهایی مثل سونی یا سامسونگ یا پانا و ال جی و... اینها اصلا در زمینه کابل حرفی برای گفتن ندارن
کابل کیفیت بالا خیلی گرونه و بندرت میتونید گیر بیارید اگر خواستید بالای 400 هزینه کنید بگید آدرس بدم
اگر میخواهید خرید اینترنتی داشته باشید این مدل خوبه البته مدلهای دیگه ای هم داره که میتونید ببینید من تو زیرزمین پایتخت هم مشابه این مدل رو دیدم با همین قیمت تقریبا
برند دایو هم کابلهاش خوبه اما فکر کنم هنوز رو 1.4 گیر کرده
موفق باشید
ممنون مشکل اینه اون قدر قطعا ارزش هزینه نداره نهایت تا 200 می خوام برای کابل حدود دو متری هزینه کنم

این مدل چطوره بنظرتون ؟
http://digik.ir/cable-main/cable-1394-dv-firewire-کابل-فایروایر-cable-hdmi-کابل-اچ-دی-ام-ای/کابل-HDMI-ورژن-2.0a-مارک-Kaiboer?sort=p.price&order=DESC

وهمینطور این مدل هم هست

http://pcmaxhw.com/product/audioquest-pearl-4k-hdr-with-ethernet-connection-1-5m-hdmi-cable/

کدومش بنظرتون بهتره و ارزش خرید بیشتر داره ؟ ( مخصوصا اینکه تقلبی هم نباشه )

و این قابلیت اترنت دقیقا چیه و لازمه کابل HDMI که برای تصویر PS4 می خواد ازش استفاده بشه داشته باشه ؟

ممنون

Last edited:

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
ممنون مشکل اینه اون قدر قطعا ارزش هزینه نداره نهایت تا 200 می خوام برای کابل حدود دو متری هزینه کنم

این مدل چطوره بنظرتون ؟
http://digik.ir/cable-main/cable-1394-dv-firewire-کابل-فایروایر-cable-hdmi-کابل-اچ-دی-ام-ای/کابل-HDMI-ورژن-2.0a-مارک-Kaiboer?sort=p.price&order=DESC

کدومش بنظرتون بهتره و ارزش خرید بیشتر داره ؟ ( مخصوصا اینکه تقلبی هم نباشه )

و این قابلیت اترنت دقیقا چیه و لازمه کابل HDMI که برای تصویر PS4 می خواد ازش استفاده بشه داشته باشه ؟

ممنون
بنظرم مدلی که سایت دیجیک داره بهتره چون ورژن 2a هست قیمتش هم مناسبه
برندهای تو این سطح شاید از نظر کیفیت در یک اندازه باشن چون هیچکدوم شناخته شده نیستن برندهای شناخته شده هم که یا فیک هستن یا خیلی گرون
بنظر این مورد مناسبه
برای ps4 هم بهتره پهنای باند بالاتر داشته باشه که این کابل هم 18 گیگ هست که فکر کنم در حال حاضر بیشترین هست

dooste.man83

Registered User
لایک‌ها
7,352
بنظرم مدلی که سایت دیجیک داره بهتره چون ورژن 2a هست قیمتش هم مناسبه
برندهای تو این سطح شاید از نظر کیفیت در یک اندازه باشن چون هیچکدوم شناخته شده نیستن برندهای شناخته شده هم که یا فیک هستن یا خیلی گرون
بنظر این مورد مناسبه
برای ps4 هم بهتره پهنای باند بالاتر داشته باشه که این کابل هم 18 گیگ هست که فکر کنم در حال حاضر بیشترین هست
میشه توضیح بفرمایید فرق ورژن 2 با 2A چیه ؟
چون هر دو پهنای باند و مشخصات یکسانی داشتن

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
میشه توضیح بفرمایید فرق ورژن 2 با 2A چیه ؟
چون هر دو پهنای باند و مشخصات یکسانی داشتن
راستش یکمی حوصله نداشتم چند تا پیج رو دیدم نهایتا به این جمله رسیدم که تو سایت Cnet دیدم
HDMI 2.0a is not a big change, and it likely won't affect you right now
میشه گفت فعلا تفاوت چندانی نداره
اما اگر من باشم و تصمیم داشته باشم این میزان هزینه کنم حتما همون 140 تومنیه رو بر میدارم
ولی اگر نخواهید بالای 100 هزینه کنید همون کبوس یا بقیه برندهای حدود 60 تا 80 بنظر کیفیت ساخت خوبی داره

Masoud-kalagar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
نظرتون در مورد Panasonic-TX-43P950 یا Hitachi 43 چیه؟
به جز اینا چه مدلی رو پیشنهاد می کنید؟​
خب چرا پاناسونیک، حتما باید مارک کمتر شناخته شده باشه تا نشون بده کیفیتش بالاست؟ الان که ما تو سال 2017 هستیم اگر بخواید تلویزیون 43 اینچ 4k بخرید من تلویزیون ال جی 43uj752v رو به شما پیشنهاد می کنم این تلویزیون علاوه بر طراحی بسیار زیبایی که داره سیستم بلندگوهاش هارمن کاردن هست و کیفیت عالی داره در زمینه صفحه نمایش هم 43uj752v از اخرین تکنولوژی های روز دنیا مثل HDR و HLG هم پشتیبانی میکنه و هیچ نقصی نداره از vr360 هم پشتیبانی میکنه اگر خواستید می تونید از لینک زیر همه تصاویر و مشخصاتش رو ببینید.
https://kalagar.com/tvs/12-43uj752v-43-inch-4k-2017.html

Masoud-kalagar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام دوستان من میخواستم تلویزیون 55 اینچ فورکی تا سقف 6 تومن یه کم کمتر یا بیشتر از بانه تهیه کنم. بیشتر برای تماشای فیلم فول اچ دی و همچنین تماشای مسابقات فوتبال از شبکه فورکی مد نظرم هستش؛ اولویت تصاویر با کیفیت در کنار خروجی صدای قابل قبول. با تشکر و سپاس
تلویزیون ال جی 55SJ850V رو انتخاب کنید که کیفیتش عالیه و ساخت 2017 هستش از فناوری نانوسل هم برخورداره علاوه بر این تلویزیون 55SJ850V سیستم بلندگوهاش هارمن کاردن هست و ساب ووفر داخلی هم داره و بنظر من این یعنی دقیقا همون چیزی که شما دنبالش میگردی
تو لینک زیر هم می تونی مشخصات و تصاویر 55SJ850V رو به صورت کامل ببینید بقیه دوستان هم میتونن نگاه کاملی به این تلویزیون داشته باشن چون واقعا عالیه

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
تلویزیون ال جی 55SJ850V رو انتخاب کنید که کیفیتش عالیه و ساخت 2017 هستش از فناوری نانوسل هم برخورداره علاوه بر این تلویزیون 55SJ850V سیستم بلندگوهاش هارمن کاردن هست و ساب ووفر داخلی هم داره و بنظر من این یعنی دقیقا همون چیزی که شما دنبالش میگردی
تو لینک زیر هم می تونی مشخصات و تصاویر 55SJ850V رو به صورت کامل ببینید بقیه دوستان هم میتونن نگاه کاملی به این تلویزیون داشته باشن چون واقعا عالیه
با سلام
دوست عزیز ممنون از بابت راهنمایی هاتون اما یه جورایی نبش قبر کردید پستها حدودا برای 6 ماه قبله

H4D

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
دوستان بهترین اسپیکر قابل حملی که میشه خرید چیه؟بدون در نظر گرفتن قیمت فقط خوش دست باشه با کیفیت بالا.jbl چطوره؟ممنون میشم راهنمایی کنین.

gelen368

Registered User
لایک‌ها
144
سلام خدمت دوستان
من تا حدود ۵ تومن میخوام هزینه کنم برای کاربری عادی دیدن برنامه های روزانه
این مدل از سونی توجه منو جلب کرده sony x8000e
نظر دوستان راجع به این مدل چی هست و یا این که با توجه به این بودجه از سایر برند ها چیزی هست معرفی کنید
ممنون

Pourshafie

Registered User
لایک‌ها
126
سلام خدمت دوستان
نظر دوستان راجع به این مدل چی هست و یا این که با توجه به این بودجه از سایر برند ها چیزی هست معرفی کنید
ممنون
سلام.برای دیدن برنامه های با کیفیت معمول زیاد هم هست و حتی با 3 تومن هم 55 اینچ خوب از سامسونگ میشه خرید.
اما اگر از سونی مدلهای بالاتر مانند x850e و x900e انتخاب بفرمایید،خرید اینده دار تری هست.
یکسری مسایل دیگه هم هست مانند نور محیط مورد استفاده،زاویه دید،نوع برنامه مانند فیلم یا ورزش یا گیم،داشتن رسیور داخلی و ...که بستگی به کاربر داره.
من به شخصه چون اهل فیلم هستم oled رو ترجیح میدم.
شما در سایت rtings.com مشخصات خوبی از مدلهای مطرح رو میتوانید بررسی کنید.

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
سلام خدمت دوستان
ممنون
باس لام
دوست عزیز یکی دوتا نکته هست اگر بفرمایید بهتر میشه راهنمایی کرد
با گرانتی معتبر داخلی میخواهید یا اگر از بانه باشه مشکلی نیست براتون؟البته اونها هم گارانتی دارن
چند اینچ میخواهید؟

این مدلی که گفتید با سیستم اندروید هست که شخصا برای کاربری عادی دوستندارم

gelen368

Registered User
لایک‌ها
144
باس لام
دوست عزیز یکی دوتا نکته هست اگر بفرمایید بهتر میشه راهنمایی کرد
با گرانتی معتبر داخلی میخواهید یا اگر از بانه باشه مشکلی نیست براتون؟البته اونها هم گارانتی دارن
چند اینچ میخواهید؟

این مدلی که گفتید با سیستم اندروید هست که شخصا برای کاربری عادی دوستندارم
۵۵ اینچ مد نظرم هست
ترجیح میدم با گارانتی داخلی تهیه کنم
ممنون از توجهتون

Masoud-kalagar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
سلام خدمت دوستان
ممنون
تلویزیون x8000e تلویزیون خوبیه اما به این نکته توجه داشته باشید که نرخ رفرش تلویزیون x8000e نسبت مدل هایی مدل x8500e پایین تره و اگر واقعا انتظار سطح بالایی از تلویزیون دارید پیشنهاد من 55X8500E هست این مدل از طراحی زیباتری هم برخورداره. https://kalagar.com/tvs/25-sony-55x8000e-4k-55-inch.html

gelen368

Registered User
لایک‌ها
144
دوستان بین این دو مدل کدوم رو پیششنهاد میکنید
Lg sj80000gi و sony x8500e

بالا