• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

ليست شركتهايي كه قرار تو مناقصه مخابرات برا اپراتور دوم تو ايران شركت كنن

pilapila

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
آقا من يه چيزي تو هفته نامه Meed ,23-29 january 2004 پيدا كردم, ليست شركتهايي كه قرار تو مناقصه مخابرات برا اپراتور دوم تو ايران شركت كنن , جالبه , تو هيچ روزنامه يا سايت ايراني پيداش نكرده بودن. بازم جالبه بجز يه شركت معروف, T-mobile , بقيه جزو شركتهاي درجه چندم مخابراتي به حساب ميان خدا عاقبت اين شبكه موبايل جديد رو به خير كنه, از اون جالب تر اينه كه يه سري از اين شركتها با شركتاي كله گنده دولتي جوينت شدن !
يه نيگا به اين ليست بكنين:

1.south Africa`s Wodacom partnership with Bank meli Iran & EPCF

2.South Africa`s MTN

3.Austrria`s Mobilkom with local Fanava Group

4.Egypt`s Orascom Telecom With UK-based Bali group oned by Vahid Alaghband

5.Turkcell joint with Bonyad shahid & Sa iran

6.Kuwaiti/UK MTC-Vodaphone & ALWataniya

7.Deuche Telecom & T-Mobile

مناقصه قراره 4 روز ديگه, 9 FEB انجام بشه

كسي خبر ديگه اي داره؟

amirsung

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از pilapila :
آقا من يه چيزي تو هفته نامه Meed ,23-29 january 2004 پيدا كردم, ليست شركتهايي كه قرار تو مناقصه مخابرات برا اپراتور دوم تو ايران شركت كنن , جالبه , تو هيچ روزنامه يا سايت ايراني پيداش نكرده بودن. بازم جالبه بجز يه شركت معروف, T-mobile , بقيه جزو شركتهاي درجه چندم مخابراتي به حساب ميان خدا عاقبت اين شبكه موبايل جديد رو به خير كنه, از اون جالب تر اينه كه يه سري از اين شركتها با شركتاي كله گنده دولتي جوينت شدن !
يه نيگا به اين ليست بكنين:

1.south Africa`s Wodacom partnership with Bank meli Iran & EPCF

2.South Africa`s MTN

3.Austrria`s Mobilkom with local Fanava Group

4.Egypt`s Orascom Telecom With UK-based Bali group oned by Vahid Alaghband

5.Turkcell joint with Bonyad shahid & Sa iran

6.Kuwaiti/UK MTC-Vodaphone & ALWataniya

7.Deuche Telecom & T-Mobile

مناقصه قراره 4 روز ديگه, 9 FEB انجام بشه

كسي خبر ديگه اي داره؟

اگه اين ليست درست باشه از همين حالا معلومه كه برنده كيه. اوني كه با صا ايران(وابسته به صنايع دفاع) و بنياد شهيد ريختن رو هم..
من كه به كمتر از تي موبايل و وودا فون راضي نيستم.. آخه آفريقاي جنوبي ميخواد بياد وااسه ما اپراتور بزنه... واقعا كه ميخوام كلمو بكوبم به ديوار.

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
به نقل از amirsung :
اگه اين ليست درست باشه از همين حالا معلومه كه برنده كيه. اوني كه با صا ايران(وابسته به صنايع دفاع) و بنياد شهيد ريختن رو هم..
من كه به كمتر از تي موبايل و وودا فون راضي نيستم.. آخه آفريقاي جنوبي ميخواد بياد وااسه ما اپراتور بزنه... واقعا كه ميخوام كلمو بكوبم به ديوار.
من هم همين نظر رو دارم! به احتمال زياد از اين سرويسي الان هم چندان بهتر نخواهد شد!

amirsung

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
همشهري ديروز نوشته بود که اپراتور دوم قراره سيم کارت رو با قيمت حداکثر ۱۲۰۰۰۰ تومان به متقاضيان بده...
:eek:

hadi52

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از amirsung :
همشهري ديروز نوشته بود که اپراتور دوم قراره سيم کارت رو با قيمت حداکثر ۱۲۰۰۰۰ تومان به متقاضيان بده...
:eek:

البته من هم شنيده ام با شارژ مكالمه دقيقه اي 70 - 80 تومان و تازه سيم كارت را هم به روز واگذار مي كنه !!! :eek:

بالا