برگزیده های پرشین تولز

لينك مخفي ثبت نام در Yaccs!

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
كجاست؟

aaber_piade

Registered User
لایک‌ها
25
آخرين باري كه من از اون لينك مخفي استفاده كردم يه پيغام خطا داد، البته اكانت رو ساخت و من بعدا تونستم لاگين كنم، ولي خوب اون موقع چون پيغام خطا داد فكر كردم تمومه و از enetation گرفتم. ببينيد واقعيت اينه كه Yaccs توان پشتيباني كردن از وبلاگرهاي ديگه اي رو نداره، شايد تا الان اون لينك مخفي رو هم بسته باشه اگرم نبسته بهتره ما سو استفاده نكنيم هرچي باشه صاحبش توي رو در وايسي گير كرده بود كه براي ايراني ها باز گذاشته بود ولينك مخفي داده بود بهتره بريم سراغ سرويس هاي ديگه اي مثل enetation كه بهتر و تميزتر و مدت بيشتري در طول روز سرپا هست .. قالب فارسي هم داره كه احسان راه انداخته .. فقط يه اشكال كوچيك داره كه اگه كسي آدرس وب يا ايميل خودشه ذكر نكنه بازم لينك اين دوتا ظاهر ميشه كه اعصاب آدم رو خورد مي كنه اينم با يه جاوا اسكريپت قابل حله .. من با قالب احسان يه ور كوچيك رفتم و لينكشو به زودي مي دم ..

اوووه .. آخيش تموم شد عجب سخنراني بلندي كردم :!:

ehsan

Administrator
مدیر انجمن
Administrator
لایک‌ها
3,918
همون طور كه عابر پياده نوشت. الان ميشه ثبت نام كرد راحت. ولي نميشه نظرخواهي جديد درست كرد! :(

niterider

Registered User
لایک‌ها
3
ايول به sefrvayek با اين آرم باحالي كه براي خودش انتخاب كرده . آقا رو سفيدمون كردي

sefrvayek

Registered User
لایک‌ها
5
ايول به sefrvayek با اين آرم باحالي كه براي خودش انتخاب كرده . آقا رو سفيدمون كردي

تيكه ميندازي يا واقعا ميگي!!

بالا