برگزیده های پرشین تولز

لپ تاپ Dell vostro 1310

m.shabani

کاربر فعال بازارچه
کاربر فعال
لایک‌ها
1,074
موافقم
واقعا فکر خوبیه
نظرش رو بدید :)
تا اونجا که یادمه علی آقا طلائی لب تاب هائی رو که قیمت دادند تمومش هم کردن چون کارشونه و دقیقا میدونند چی رو کجا و با چه قیمتی بخرند

coopunzero

Registered User
لایک‌ها
7
يك عدد لپتاپ Dell vostro 1310 به فروش ميرسد.
CPU: INTEL Core 2 Duo 2.0 GHz T5870- CACHE:2.0 MB- FSB: 800
RAM: 2GB DDR2 Dual channel
HDD: 160+ GB SATA
LCD: 13.3" TruBrite WXGA
DRIVE: DVD+RW DoubleLayer
VGA: Intel x3100
PORTS: LAN + WiFi + i-LINK + CARD READER
1.8 KG
IRLAND
دوستان دقت كنند كه يه مدل مشابه لهستاني هست كه بلوتوث و وب كم نداره و موقعي كه من خريدم اين مدل 100 تومن ارزونتر بود
لپ تاپ واقعا كم كار كرده و بيشتر اوقات تو كمد بوده همين الان دقيقا 2 ماهه كه تو كمده و فقط موقع مسافرت ازش استفاده ميكنم
تنها ايرادي هم كه داره مربوط به DVD رايترش هست كه از همون اولش هم خيلي سخت DVD ميخوند الان بدتر شده و فقط DVD هاي خيلي ترو تميز رو ميخونه و رايت هم نميكنه. البته من باهاش ويندوز 7 رو راحت نصب ميكنم. ولي CDش مشكلي نداره هم راحت ميخونه هم راحت رايت ميكنه.
باطريش هم در حالت كار كردن با اينترنت درصورت مناسب بودن نور پس زمينه حدود 2 ساعت جواب ميده.
دليل فروش هم اينه كه به پولش نياز داردم
راستي يك عددي مودم اكسترنال هم جدا واسش تهيه شده( قيمتش حدود 30-35 هست) كه اون رو هم خواستيد تقديمتون ميكنم

قيمت پايه با مودم و يك عدد كيف VIO (نسبتا تميز) 450 تومن.
تحويل در تهران و كرج و اهواز بصورت حضوري است

دوست عزیز جنبه فروش قطعه ندارید لطفا pm تهدید آمیز نفرستید ،

ali_golden

Registered User
لایک‌ها
1
تا اونجا که یادمه علی آقا طلائی لب تاب هائی رو که قیمت دادند تمومش هم کردن چون کارشونه و دقیقا میدونند چی رو کجا و با چه قیمتی بخرند

ممنون
شما نظر لطفت دوست عزیز ;)
من سعی می کنم که خرید و فروش رو منصفانه انجام بدم
متاسفانه بعضی از دوستان نمی دونم چرا سعی در خراب کردن تاپیک ها دارن :wacko:
همین جوری رو هوا قیمت میدن، فکر می کنن با این کار می تونن تعداد پست هاشون رو بالا ببرن
ولی در اصل روند خرید و فروش رو مختل می کنن

433

m_amin

Registered User
لایک‌ها
268
به نظرم جالب نیست چون یکی قیمت بالاتری میده هی بگن سعی در خراب مردن و این حرفا یزنین واسیسن اگه قیمت داد و نخواست اون موقع متهمش کنین نه الان که هنوز.....

MicroSystem

Registered User
لایک‌ها
0

MicroSystem

Registered User
لایک‌ها
0
تست باطري
خب واسه اينكه بعدا چيزي گردنمون نباشه من يه تست باطري انجام دادم
ويندوز 7 -64 بيت
پاور در وضعيت Dell recommended
Screen saver و turn of monitor و Standby و ... همه Disable شدند.
در طول مدت در حال اديت با Word 2003 بودم.

سيستم بعد از 1:45 دقيقه هايبرنيت شد. البته قبل از تست، باطري از شارژ كاملا خالي به شارژ كاملا پر نرسيده بود وگرنه مدت زمان بيشتري باطري رو نگه ميداشت.

meto

Registered User
لایک‌ها
11
مزایده تا کی ادامه داره؟؟؟

meto

Registered User
لایک‌ها
11
435
تهران تحویل میدی دیگه؟؟؟؟

saskeet

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

finepix

Registered User
لایک‌ها
83

علی جان مبارک باشه با توجه به وضعیت درایو این نوتبوک فکر نکنم کسی پیشنهاد بالاتر از شما بده جز خود صاحب تاپیک;)
من از خرید این نوتبوک انصراف میدم

Last edited:

MicroSystem

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان مشخص نيست به چه علت خبري از دوستي كه معامله رو باهاش تموم كردم نيست. نميدونم پيغامهاي خصوصي مشكل پيدا كرده يا مشكلي واسه ايشون پيش امده.
به هر حال لپ تاپ هنوز به فروش نرفته
دوستاني كه طالب هستند آخرين قيمت پيشنهاديشون رو از طريق پيغام خصوصي به من اعلام كنند.

sinaeslami

Registered User
لایک‌ها
5
همینجوریه که هر کی میاد یه قیمت میده واسه خودش و الکی شلوغ میکنه بعد موقع معامله که میشه میزن زیر حرفش.
حاظرم قول بدم ازین تعدادی که اومدن قیمت دادن شاید یک نفرشون هم خریدار نباشن.
پیغام های خصوصی هم هیچ مشکلی نداره.

MicroSystem

Registered User
لایک‌ها
0
دستان شايد تعجب كنيد ولي لپ تاپ هنوز فروش نرفته يعني خبري از دوستاني كه لپ تاپ رو ميخواستند نشده يا مشكلي واسه اين دوستان پيش امده يا سر كار گذاشتند ما رو
خب من هم يه مقداري پول دستم امد و ديگه مشكل مالي نداشتم بنابراين ديگه دنبالش رو نگرفتم. الان كه شكر خدا فارغ التحصيل شدم و ديگه لپ تاپ به كارم نمياد باز ميزارمش واسه فروش.

زير 400 نميفروشم و ترجيح ميدم نگرش دارم. پس قيمت پايه 400 تومن و ادامه مزايده تا 10 روز ديگه.

آخرين تست باطري كه انجام دادم با تنظيمات پاور Dell recomended (نور پس زمينه 30 درصد) 1 ساعت و 15 دقيقه فيلم DivX با رزولوشن 720*576 قابل مشاهده است. در صورت وبگردي ميتونيد روي 1 ساعت و نيم عمر باطري حساب كنيد.

كيفهاي لپ تاپ هم كه ميدونيد بعد از يك مدت استفاده از محل بندشون مقداري جر ميخورن كه كيف مورد نظر هم از اين امر مستثنا نيست. از 2 جا هم پارگي داره

تحويل فقط در تهران و كرج بصورت حضوري ضمن اينكه جعبه لپ تاپ اهواز هست خريدار اگر خواست بعدا واسش ميارم.

Last edited:
بالا