برگزیده های پرشین تولز

لیست سایت های کاربران پرشین تولز

kelaymer

Registered User
لایک‌ها
59

چطور شهروند دومینیکا شویم؟​

من با سرمایه گذاری در کشور دومینیکا موفق به دریافت پاسپورت دومینیکا شدم. وقت سفارت آمریکا در امارات رو خیلی راحت گرفتم و برای مصاحبه به ابوظبی سفر کردم.تابعیت دومینیکایی من سرعت روند کار را به نحو چشمگیری بالا برد. چون زمانی که شما برای دریافت ویزای کشوری مثل آمریکا اقدام می کنید، اعتبار پاسپورتی که در دست شماست تبدیل به اعتبار شخص شما می شود. لازم به گفتن نیست که من با در دست داشتن پاسپورت کشور دومینیکا حتی هنگام مصاحبه هم اعتبار زیادی داشتم.قبلا شنیده بودم سخت گیرترین و بدترین سفارت آمریکا، در امارات است اما برای من بخاطر تابعیت دومم شرایط به طور کل فرق کرده بود.حدود 11 هفته بعد ویزای آمریکای من صادر شد.نوع ویزای من B1 MULTIPLE VISA و اعتبار ویزام به مدت 120 ماه بود.یعنی به مدت 10 سال ویزا گرفتم.
حرفه نیوز

alizamany

Registered User
لایک‌ها
42
نکاتی که باید در اجاره ویلا و سوئیت در چابهار دقت کنید
شهر چابهار یکی از مناطق خوب گردشگری است که در لینک زیر نکاتی که می‌بایست برای اجاره اقامتگاه در این شهر در نظر داشته باشید را بازگو کرده است.

aliahmadi1376

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
با سخت شدن شرایط اقتصادی ، خرید لپ تاپ نو واقعا سخت شده ، امروزه لپ تاپ های استوک به دلیل هزینه ی پایین تر مورد توجه جامعه قرار گرفته.
لپ تاپ های استوک بسیار تمیز و کم کار کرد هستن (حتی در بعضی موارد کار نکرده) و با گارانتی نیز به فروش میروند. اگر نیاز به مشاوره دارید در زمینه انتخاب لپ تاپ استوک و دنبال مرجع خوب برای نقد و بررسی انواع این لپ تاپ های میگردی میتونی سایت گجت استوک رو بررسی کنی ، ما در گجت استوک سعی کردیم به تمام سوالات شما در این زمینه پاسخ بدیم. خرید لپ تاپ استوک hp از گجت استوک.

pnm

Registered User
لایک‌ها
20
وایت برد و تخته وایت برد شیشه ای تخصص ماست!
شما هر آنچه در مورد لوازم کمک آموزشی و اداری مانند: انواع تخته وایت برد، انواع تابلو اعلانات، انواع پایه وایت برد، تخته گچی مغناطیسی، میز نور، میز طراحی و میز مهندسی رفکر کنید در سریع ترین زمان در تهران و ایران دریافت خواهید کرد.
تابلو های راهنما و انواع صندوق پستی و اداری با مشخصات اختصاصی برای شما تولید می کنیم.
از سال 1344 پیشگام نوین ممتاز از قدیمی‌های بازار تخته وایت‌برد در تهران، ایران است.
ممتاز برد همراه آموزشی و اداری شماست.
www.momtazboard.com

alizamany

Registered User
لایک‌ها
42
آجر نسوز و کاربردهای آن
آجرهای نسوز تنها کاربردشان در صنایع ساختمان و نما نیست بلکه این آجرها برای صنایع مواد مانند فولاد، سیمان، مس و آلومینیوم هم مورد استفاده قرار می‌گیرد.
در لینک توضیحاتی در مورد اینکه آجر نسوز چیست و چه کاربردی در صنایع دارد داده شده است.
https://diaremaanavaz.ir/what-is-firebrick/

zmajid2002

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22

xduck

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
من سایت فروش سخت افزار دارم بیشتر کارم هم فروش کیس آماده و لپ تاپ هست
آدرس سایتم: KookiSys.ir

alizamany

Registered User
لایک‌ها
42
اگر در مورد قم و جاهای دیدنی اون میخوایید بدونید مطلب زیر رو از دست ندید .

بالا