• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

لیست سایت های کاربران پرشین تولز

sirvan1124

Registered User
لایک‌ها
37
سایت ما یه بخشی داره که در زمینه ارائه خدمات تور کیش فعال است. اگر شما نیز قصد دارید در نوروز 95 و عید 95 به کیش سفر کنید، با کلیک بر روی عبارت تور ارزان کیش لیست مراکز و شرکتهای ارائه دهنده خدمات تور کیش در نوروز و عید 95 را می توانید مشاهده نمائید. با مراجعه به سایت سودایران و زیر گروه (خدمات - تورکیش) می توانید تورهای ارزان قیمت کیش در نورزو 95 را ببینید. برای ثبت آگهی رایگان تور کیش نیز به سایت سودایران مراجعه کنید.

dizin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
سلام
سایت بازی بروز رو تازه راه اندازی کردم .تو زمینه گیم و سینما کار میکنم. اگه تونستید افتخار بدید و از سایت من دیدن کنید.
http://bazibrooz.ir/

saeedshop

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
با سلام خدمت دوستان
سایتی طراحی کردم که دوستان میتوانند میزان خرابی و قطعی سرویس های مختلف را بررسی کنند و خودشان نیز گزارش خرابی ارسال کنند.
همچنین میتوانند در قسمت نظرات که در پایین صفحه هر سرویس قرار دارد نظر خود را راجع به سرویس مورد نظر بیان کنند.
اسم سایت ما اینتر متر است.
برای دیدن سایت اینجا کلیک کنید
منتظر نظرات دوستان هستم.
موفق باشید.

mostafahtsm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
دیکشنری آنلاین حسابداری و حسابرسی، بورس و اقتصاد، مشتمل بر بیش از 20000 لغت و اصطلاح در زمینه حسابداری، حسابرسی، بورس و اقتصاد است و از بیش از 20 منبع معتبر و تخصصی خارجی و داخلی گردآوری شده است. یکی از خصوصیات این دیکشنری هوشمند بودن آن است یعنی با وارد کردن بخشی از عبارت مورد نظر، این دیشکنری همه لغات و اصطلاحاتی را که عبارت مورد نظر در آن به کار رفته را نمایش می دهد.
جهت استفاده به آدرس زیر مراجعه نمایید.

دیکشنری آنلاین حسابداری

بالا