برگزیده های پرشین تولز

لیست کامل سایت های درج آگهی ( آخرین آپدیت گوگل ) | بر اساس رنک گوگل PageRank

99+1

Registered User
لایک‌ها
51
ربات درج آگهی
سفارش درج آگهی
اینا مدعی هستن که روی همه سایت های درج آگهی تبلیغ میزارن
خب این کار رو دستی روی تک تکشون انجام میدن یا واقعا ربات خودکار انجام میده؟!

بله من هم این مطلب رو شنیدم، نرم افزاری که به صورت اتوماتیک آگهی ثبت می کنه

من تقریبا بیشتر سایت های آگهی رو آنالیز کردم

1-تعدادی از سی ام اس ورودپرس استفاده می کنن
2-تعداد زیادی بیش از 50 درصد سایت ها از osclass که یک اسکریپ نیازمندیهای متن باز هست و قالب های متفاوتی داره استفاده می کنند
3-یک تعدادی هم شاید 10 درصد سایت ها اسکریپت قدیمی سایت ایستگاه استفاده می کنند که معمولا درب و داغونه و ریسپانسیو هم نیست
4-البته تعدادی هم سایت اختصاصی راه اندازی کردند

همانطور که می بینید گروه دو و سه 60 درصد سایت ها رو تشکیل می دهند و این امکان وجود داره که درصورتی که به این دو اسکریپ آشنایی و تسلط داشته باشید می شه چنین نرم افزاری طراحی کرد

البته گروه چهارم چون متنوع تر هستند و اکثرا از کپچا هم استفاده می کنند احتمالا با نرم افزار نمی توانند آگهی ثبت کنند

اما به غیر از نرم افزار، دستی هم آگهی ثبت میشه
یعنی مثلا با یک شرکت قرارداد می بندند و در مدت 2 روز در 300 سایت آگهی برتر به نام اون شرکت حساب کاربر می سازند و به صورت دستی آگهی ثبت می کنند

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,995

saman.e

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
بله من هم این مطلب رو شنیدم، نرم افزاری که به صورت اتوماتیک آگهی ثبت می کنه

من تقریبا بیشتر سایت های آگهی رو آنالیز کردم

1-تعدادی از سی ام اس ورودپرس استفاده می کنن
2-تعداد زیادی بیش از 50 درصد سایت ها از osclass که یک اسکریپ نیازمندیهای متن باز هست و قالب های متفاوتی داره استفاده می کنند
3-یک تعدادی هم شاید 10 درصد سایت ها اسکریپت قدیمی سایت ایستگاه استفاده می کنند که معمولا درب و داغونه و ریسپانسیو هم نیست
4-البته تعدادی هم سایت اختصاصی راه اندازی کردند

همانطور که می بینید گروه دو و سه 60 درصد سایت ها رو تشکیل می دهند و این امکان وجود داره که درصورتی که به این دو اسکریپ آشنایی و تسلط داشته باشید می شه چنین نرم افزاری طراحی کرد

البته گروه چهارم چون متنوع تر هستند و اکثرا از کپچا هم استفاده می کنند احتمالا با نرم افزار نمی توانند آگهی ثبت کنند

اما به غیر از نرم افزار، دستی هم آگهی ثبت میشه
یعنی مثلا با یک شرکت قرارداد می بندند و در مدت 2 روز در 300 سایت آگهی برتر به نام اون شرکت حساب کاربر می سازند و به صورت دستی آگهی ثبت می کنند

عالی ... سایتهای اگهی البته مانند قدیم شاید با وجود رقبایی که دارند راه سادهای نداشته باشند.

rasana

Registered User
لایک‌ها
34
جهت خرید محصولات موردنیاز تون از پیرانشهر و بانه با نازلترین قیمت به سایت بنده مراجعه فرمائید و در صورت خرید بیشتر از 200 هزار تومان از ارسال پستی رایگان محصولات بهره مند شوید
www.azizmarket.ir

maham98

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اکثر این سایت ها متاسفانه بازدهی ندارن

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,995
حواستون باشه اینا از نظر سئو مشکل دارن یعنی شماره شما میاد توی نتایج برای یه کار دیگه
ایمیل ها رو میفروشون . ایمیل اصلیتون رو ندید مگرنه هر روز هزار تا اسپم میاد

shahrestanbar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام میخواستم بگم من یک سایت راجع حمل و نقل دارم ولی هدر کار نمیکنه افزونه عوض کردم ولی نشد چیکار کنم

mantoasheghaneh

Registered User
لایک‌ها
23
سلام دوستان ثبت آگهی در این سایت ها بر روی افزایش فروش و جذب مشتری واقعا تاثیر داره یا نه؟ لطفا اگر کسی تجربه داره بگه مرسی

بالا