برگزیده های پرشین تولز

لینک باکس پربازید

طراحان وب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به چه دلیلی فیلتر میشن؟؟
مگه به خاطر متن لینکها نیست؟؟
خوب با مدیریت، میشه این مشکل رو حل کرد

ترافیک واقعی میخوام، نه کاذب

حالا این ترافیک با قوانین گوگل مغایرت داره؟؟ ( لطفا با مدرک )

اگه متن لینکها عوض بشه که دیگه جذاب نیست و ورودی هم کم میشه
مغایرتش به این خاطر هست شما هنگامی میتونی بازدید کننده جذب کنی که موضوع لینکت جالب باشه و کاربر پسند واز این موضوعات اگه در سایتت استفاده کنی فیـــلتر میشی پس مجبوری استفاده نکنی وفقط به ورودی بسنده کنی و گوگل تا یک مدت شما رو بعنوان مثلا +18 میشناسه ولی بعد که میبینه که درسایتت خبری از این چیزا نیست شما رو از سرچ موضوعی خارج میکنه

GOOOGLE

Registered User
لایک‌ها
7
اگه متن لینکها عوض بشه که دیگه جذاب نیست و ورودی هم کم میشه
مغایرتش به این خاطر هست شما هنگامی میتونی بازدید کننده جذب کنی که موضوع لینکت جالب باشه و کاربر پسند واز این موضوعات اگه در سایتت استفاده کنی فیـــلتر میشی پس مجبوری استفاده نکنی وفقط به ورودی بسنده کنی و گوگل تا یک مدت شما رو بعنوان مثلا +18 میشناسه ولی بعد که میبینه که درسایتت خبری از این چیزا نیست شما رو از سرچ موضوعی خارج میکنه

به نظر من که دلیلی نداره حتما با دروغهای سک.30 جذابیت ایجاد بشه!.. با انتخاب تیتر مناسب هم میشه!

منظورم قوانین گوگل ادسنس هست... به این ترافیک گیر نمیده؟

طراحان وب

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نظر من که دلیلی نداره حتما با دروغهای سک.30 جذابیت ایجاد بشه!.. با انتخاب تیتر مناسب هم میشه!

بله این درست ولی وقتی درکنار تیتر شما 2 تا تیتر اینطوری باشه کسی دیگه به لینک شما اهمیت نمیده
ولی ادسنس رو قبول دارم کاری به این حرفها نداره الان سایت شـــهوت ســــرا کلی درآمد از گوگل ادسنس ماهیانه درمیاره حالا که اومده ssl هم گرفته که دیگه جای خود داره درآمدش

hypermatrix

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
در مورد قسمت اول موافقم... شخصاً این موضوع رو توی اسپمینگ امتحان کردم که تیتر مناسب، میتونه خیلی موثر باشه

همونطور که دوستمون گفتند، منم خیلی جاها لینک باکس و ادسنس رو کنار هم دیدم. هرچند عموماً ترافیک مرغوب محسوب نمیشه

البته برای ادسنس، میتونید به سبک جدیدی از لینک باکسها که یکم شبیه بلاگ رولینگ عمل می کنند عمل کنید و از لینک باکسهای خارجی استفاده کنید.
با کیورد مناسب سرچ کنید، top10 رو بررسی کنید، حتما نمونه های خوبی پیدا می کنید.

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
این parsiclub خیلی گسترده و کم اعتبار هست! ... آخه هیچ نظارتی روی متن لینک باکسها نمیشه و اکثراً دروغ و همراه با مسائل ممنوعه هستند!
بقیه ی لینکها هم تقریبا همینطور بودند

جای دیگه ای نمیشناسید؟

عزيز با اين حرفتون موافق نيستم ..

الان ما چند ساله داريم كار ميكنيم ! اونم نه با كدهاي تقلبي يا لينك هاي خلاف ... كهاينهمه مدته رو پا هستيم وگرنه مثل اون باكس هاي قبلي اللان نبوديم !!:)
نظارت هم بر روي لينك ها ميشه هر روز مدير هر سايت يه لينك ميخواد و لينكشو بهش ميديم و خودش ميگه اسم لينك چي باشه (اما خلاف نبايد باشه )

اما اگر براي فروشگاه لينك بخوايد مثل فروشگاه خودم لينك هاي واقعي ميديم !!يا اينكه يه باكس با طراحي اختصاصي مثل باكس خودم ميزنيم و تو چند تا سايت پر بازديد هم ميزاريم و اختصاصي باكس براي شما ميشه ..

به هر حال درخدمتم ..;)

my id : designer977

GOOOGLE

Registered User
لایک‌ها
7
عزيز با اين حرفتون موافق نيستم ..

الان ما چند ساله داريم كار ميكنيم ! اونم نه با كدهاي تقلبي يا لينك هاي خلاف ... كهاينهمه مدته رو پا هستيم وگرنه مثل اون باكس هاي قبلي اللان نبوديم !!:)
نظارت هم بر روي لينك ها ميشه هر روز مدير هر سايت يه لينك ميخواد و لينكشو بهش ميديم و خودش ميگه اسم لينك چي باشه (اما خلاف نبايد باشه )

اما اگر براي فروشگاه لينك بخوايد مثل فروشگاه خودم لينك هاي واقعي ميديم !!يا اينكه يه باكس با طراحي اختصاصي مثل باكس خودم ميزنيم و تو چند تا سايت پر بازديد هم ميزاريم و اختصاصي باكس براي شما ميشه ..

به هر حال درخدمتم ..;)

my id : designer977

ممنون از شما

منظورم این بود که دسته بندی نداره و همه جور لینکی کنار هم هست. که این هم باعث گستردگی میشه، هم کاهش اعتبار

در مورد این سرویستون بیشتر توضیح میدین؟؟
توی چند سایت و چند صفحه قرار میگیره و ویزیتش چقدر هست؟

برای فروشگاه نیست، اما اگه خوب باشه، استفاده می کنم.

ممنون

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
ويزيت و آمار هر باكس را از استتش ميشه فهميد و چه سايت هايي گذاشته را هم اون سايت هايي كه لينكشون تو باكس هست .

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
ممنون از شما

منظورم این بود که دسته بندی نداره و همه جور لینکی کنار هم هست. که این هم باعث گستردگی میشه، هم کاهش اعتبار

در مورد این سرویستون بیشتر توضیح میدین؟؟
توی چند سایت و چند صفحه قرار میگیره و ویزیتش چقدر هست؟

برای فروشگاه نیست، اما اگه خوب باشه، استفاده می کنم.

ممنون

من پادينا وب گروپ هستم ،‌ چون مدير محترم گفته با يه اي دي پست بده من با شمشاد فعاليتم را ادامه ميدم .

ما براي سايت شما يك باكس زيبا و پي اچ پي ميزنيم و در چند تا سايت معتبر با امار بالا باكس شمارا قرار ميديم و باكس را ميديم به شما و هر لينكي خواستيد تو باكس ميزاريد .
حالا بازيد باكس و اون صفحه بستگي به پولي داره كه ميديد چون ما هم به اون سايت ها پول ميديم تا باكس شمارا بذارند

amir-khan

Registered User
لایک‌ها
37
من پادينا وب گروپ هستم ،‌ چون مدير محترم گفته با يه اي دي پست بده من با شمشاد فعاليتم را ادامه ميدم .

ما براي سايت شما يك باكس زيبا و پي اچ پي ميزنيم و در چند تا سايت معتبر با امار بالا باكس شمارا قرار ميديم و باكس را ميديم به شما و هر لينكي خواستيد تو باكس ميزاريد .
حالا بازيد باكس و اون صفحه بستگي به پولي داره كه ميديد چون ما هم به اون سايت ها پول ميديم تا باكس شمارا بذارند

دوست عزیز میزان هزینه برای طراحی باکس و همچنین روش و میزان هزینه برای قرار دادن این باکس تو وبسایت های خوب و پر بازدید حدودا چقدره ؟

( منظورم از روش اینه که هزینه قراردادن باکس ماهیانه است یا ppc )

Shemshad

Registered User
لایک‌ها
32
دوست عزیز میزان هزینه برای طراحی باکس و همچنین روش و میزان هزینه برای قرار دادن این باکس تو وبسایت های خوب و پر بازدید حدودا چقدره ؟

( منظورم از روش اینه که هزینه قراردادن باکس ماهیانه است یا ppc )

براي اطلاعات بيشتر با اي دي كه در بالا دادم تماس بگيريد/;)

shayan_1094

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوباره سلام
مدت زیادی از عضویتم نمی گذره، توی این چند روز ، چند بخش مختلف رو سر زدم و خوندم ..

یه چیز به نظرم میرسه و اون اینکه، جواب کاربرایی که تعداد پست های زیادی دارند رو خیلی سریع میدن، اما جواب تازه واردها رو کسی نمیده!
دلیلش فقط تعداد پست هست یا دوستی و آشنایی و این حرفا؟!

آقا سیاوش .. شما که قبل از بقیه این موضوع رو مطرح کردید و فرمودید که دارید تحقیق میکنید، شما نمیتونید به سوالام جواب بدید؟

منم تازه عضو شدم همین که یه چرخی تو سایت زدم متوجه این موضوع شدم . کاش برای رفع این مشکل اقدامی می شد

بالا