• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

لیون کامپیوتر : کاملترین فروشگاه اینترنتی سخت افزار و قطعات کامپیوتر

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
درود دوستان گلم
اول اینکه از تمام دوستان گلم که باعث سردرگمی این عزیزان بابت قیمت کارتهای گرافیک زوتاک شدیم عذر خواهی می کنم . و کاملا بهتون حق میدیم که چنین احساساتی داشته باشید
دوم اینکه بنده کاملا شفاف نمیتونم راجب این تغییرات قیمت توضیح بدم و به این دلیل اینو میگم که خدای نکرده دروغی اینجا گفته نشه .

دلایلی داشت و در اصل میخواستیم یه سری چیزها رو در محیط اینترنت چک کنیم تا در مورد مسائلی کاملا مطمئن بشیم .و مجبور بودیم این تغییرات شدید رو در مورد این کالاها اعمال کنیم تا قضیه برای ما کاملا روشن بشه تا خدای نکرده به کسی تهمتی نزده باشیم . بعد از اطمینان از مسئله , مسائل رو حل کردیم .

ببینید دوستان عزیز ما و تیم لیون کاملا به هوش بالا و درستیه مشتریهامون و علم بالای کاربران واقفیم پس خدای نکرده هیچ وقت غیر از این فکر نمیتونیم بکنیم .
هفته گذشته قرار بود کارتهای زوتاک رو شرکت اواژنگ به بازار بده ولی تعدادی رو وارد بازار کرد و یه سری از کالاها موند برای یکشنبه . ما بخشی از این کالاها رو روز یکشنبه به لطف خدا تحویل میگیریم . و حتما تقدیم دوستان گلمون میکنیم .

نتیجه عواقب این مسئله رو ما قبل از اینکه این کار و انجام بدیم کاملا برامون مشهود بوده و کاملا بهش واقف بودیم و صحبتهای شما دوستان گلمون در اینجا و در کامنتهای زیر کالاها کاملا مشخص و روشنه . اول اینکه این مسئله باید برای خیلی از دوستان و همکاران روشن میشد که چنین رفتارهایی به هیچ عنوان نمیتونه به نفع کسی باشه . و خیلی از چیزها رو نمیشه از روی بچه بازی و رفتارهای مختلف این چنینی پیش برد .

------------------------------

----------------------------------------------

بهای این مسئله : هر کسی هر کاری که میکنه باید در مقابل رفتارش پاسخگو باشه و ما و تیم لیون کاملا در مقابل رفتارهای خودمون پاسخگو بودیم , هستیم , و خواهیم بود . در نتیجه بهای این مسئله رو از قبل , یعنی قبل از اینکه شما دوستان چنین احساسی داشته باشید مشخص کردیم و به شرح زیر اعلام می کنیم .

1- کسانیکه این کالاها رو وقتی ارزونتر اعلام شده بود خرید کردن حتما به اون قیمتها تحویلشون میدیم و اصلا نگران نباشن
2 - کسانیکه با تیم لیون صحبت کردن در مورد خرید کالا و اعلام خرید کردن به اون عزیزان هم به قیمت پایین تقدیم میشه و اونها هم نگران نباشن
3 - تمام کاربران و دوستان گلمون که نه واریزی داشتن و نه صحبتی با تیم لیون داشتن به این عزیزان اعلام میکنم تا اخر ساعت کاری روز یکشنبه هر کدوم از کارتهای زوتاک سری 970 و 980 رو خریداری کنن بی برو برگرد بهشون تخفیف ویژه ای خواهیم داد . و حتما نسبت به قیمت سایت ازونتر بهشون تقدیم میشه فقط کافیه با فروشگاه تماس بگیرید و تخفیفات رو دریافت کنید .

توجه :قیمتها در سایت شاید باز هم تغییر کنن پس تمام این مسائل و تخفیف ها در سایت لیون تا ساعت 19:30 دقیقه روز یکشنبه مورخه 23/9/1393 خواهد بود

اگر باز هم چیزی هست که شما دوستان رو رنجونده کاملا برای پاسخگویی در خدمتیم

موفق باشید

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
از تاپیک همسایه (آریا).
hessam 3: دوستان، 970 های زوتاک، نیومده؛ به اتمام رسید! فکر کنم فرصت خوبی نصیب رقبا شد که قیمت 970 های موجود خود را افزایش قیمت دهند! ;)
از لیون کامپیوتر با این همه سابقه بعید هست که با فروشنده های تازه کار وارد همچین رقابتی بشن من که تصور نمی کنم اینطور باشه. ولی خودم قیمت های هر دو طرف رو چک می کردم و متوجه شدم هر دو طرف اقدام به کاهش قیمت رقابتی کردن (فکر کنم 3 بار) بعد از این که کارت های یک طرف تموم شد قیمت لیون از 1220 به 1299 تغییر کرد(البته این احتمال هم هست که تمامی این قضایا اتفاقی بوده باشه و دلیل نوسان قیمت یه چیز دیگه باید منتظر توضیح آقای حسینی بود تا همه چیز معلوم بشه چون خیلی ها قصد خرید داشتن که تا به خودشون اومدن دیدن قیمت 80 تومن کشیده بالا).
امیدوارم کسی برای این پست منفی نده! قصدم فقط اعلام برداشت خودم از قضایا بود چون قصد خرید داشتم در جریان قرار گرفتم و همون طور که گفتم اینا فقط نظر شخصی هستن.
در مورد سوالی که از پرسیدید از پست قبلی پاسخ دادم
در مورد نظر حسام جان که ممنون میشم که از خودشون بپرسید . چون هر کسی خودش میدونه در مورد چه چیزی داره صحبت میکنه .

در ضمن این مطلب یادم رفت خدمت دوستان گلم . قیمتهایی که همین الان هم در سایت لیون هست قیمتهای بسیار منطقی هستش فقط با مراجعه به بازار کاملا متوجه این امر خواهید شد

sasanoc

Registered User
لایک‌ها
383
سلام
بنده چند سال مشتری جناب حسینی بودم هم از قیمت ها و هم برخورد ایشون کملا راضیم
بابت تغییر قیمت ها هم کاملا به ایشون حق میدم بدلیل نوسانات شدید
یک بار حتی کالای پرفروشی مثل g3220 زیر قیمت دلاریش در بازار موجود چون تعدادش زیاد بود بار دیگه این اتفاق برای محولات a4tech افتاد، درکل تغییر قیمت ها حتی در روزای تعطیل هم ممکنه پیش بیاد
فروشنده هم باید حواسشو جمع کنه وقتی زمینش کم شد بتونه به رغم واقعیش بفروشه، این مورد هم ممکنه هر ساعتی اتفاق بیوفته.

samss

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام خدمت آقای حسینی
جناب الان 970 زوتک ( معمولیشو ) موجود دارید یا یکشنبه معلوم میشه ؟
برای سفارش فردا اقدام کنم از سایتتون یا الانم میشه و موجود هست ؟

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
سلام خدمت آقای حسینی
جناب الان 970 زوتک ( معمولیشو ) موجود دارید یا یکشنبه معلوم میشه ؟
برای سفارش فردا اقدام کنم از سایتتون یا الانم میشه و موجود هست ؟
درود دوست گرامی
شما میتونید امروز سفارشتون رو از تو سایتمون بدید فردا صبح بهتون زنگ میزنیم .
مشکلی اصلی اینه که ما دقیقا نمیدونیم چند تا از کالاها فروخته شده و فردا مشخص میشه و ما بر طبق اولویت کسانیکه به ما گفتن و یا خرید انلاین کردن کالاها رو تحویل میدیم پس پیشنهاد میکنیم دوستان اگر این کالا رو میخواید حتما خرید انلاین رو انجام بدید ولی مبلغی واریز نکنید تا قیمت دقیق رو با تخفیف تماس بگیریم باهاتون و اعلام کنیم

موفق باشید

dmohamad188

Registered User
لایک‌ها
257
سلام.
ARCTIC Accelero TT 690 VGA Cooler
موجود دارین؟؟
یا یه چیزی تو این مایه ها.

buy360.ir

Registered User
لایک‌ها
96
سلام و خسته نباشید
نیازمند خرید 10 عدد پردازنده اینتل Core i7-2600 و 20 عدد i7-3770 هستم.
تری نو یا دست دوم فرقی نداره. فقط قیمت مناسب میخوام.

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
سلام.
ARCTIC Accelero TT 690 VGA Cooler
موجود دارین؟؟
یا یه چیزی تو این مایه ها.
درود دوست گلم
متاسفانه نداریم عزیزم و سراغ هم نداریم

سلام و خسته نباشید

درود عزیزم
اگر گیرم بیاد حتما بهتون پیغام میدم

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
درود دوستان گلم
امروز با تمام کاربرانیکه سفارش ثبت کرده بودن تماس گرفتیم و بر طبق اولویت شماره گذاری کردیم و کارتها رو دونه دونه برای کاربران فاکتور کردیم . کسایی که تونستیم بهشون کارتها رو تحویل بدیم تماس گرفتیم و این خبر و بهشون دادیم و دوستانیکه کارتها بهشون نرسید که تحویل بگیرن باز با اون عزیزان هم تماس گرفتیم و عذرخواهی ویژه رو کردیم و بهشون گفتیم که متاسفانه این کارتها که موجودی ما بود به اتمام رسیده .

کارتهای ارسالی در حال بسته بندی و ارسال برای شما مشتریان عزیز می باشد و بسیار سپاسگذاریم بابت خریدتون

امیدوارم که بتوننن در بازار به قیمت خوب کارتهای مورد نیاز خودشون رو تهیه کنن .

این هم عکس بخشی از کارتهای زوتاک :

2bn8ps2rlpmhcux28tzi.jpg

t0nd4r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
از این کارت ها کی دوباره میاد و قیمتش به چه صورته؟ من می خواستم بگیرم ولی تا یکی دو هفته دیگه پولش جور می شه...

babakxz

Registered User
لایک‌ها
389
سلام
ما که خریدم زدیم وپولو نزدیم منتظر اقای حسینی موندیم نه تماس گرفتن نه هیچی
:general208:

• Like
Reactions: a13

t0nd4r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
اتفاقا منم صبح زنگ زدم. اسم و شماره ازم گرفند گفتند ظهر قیمت مشخص می شه زنگ می زنیم ولی هیچ خبری نشد. منم که دیدم تو سایت زدن اتمام موجودی و پولم هم جور نشد پیگیر نشدم...

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
از این کارت ها کی دوباره میاد و قیمتش به چه صورته؟ من می خواستم بگیرم ولی تا یکی دو هفته دیگه پولش جور می شه...
مشخص نیست عزیزم که دوباره موجود میکنیم ولی فکر میکنم توی بازار تعداد معدودی رو پیدا بکنید .
امید به خدا تا اون موقع خودمون موجود میکنیم

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
سلام
ما که خریدم زدیم وپولو نزدیم منتظر اقای حسینی موندیم نه تماس گرفتن نه هیچی
:general208:

اتفاقا منم صبح زنگ زدم. اسم و شماره ازم گرفند گفتند ظهر قیمت مشخص می شه زنگ می زنیم ولی هیچ خبری نشد. منم که دیدم تو سایت زدن اتمام موجودی و پولم هم جور نشد پیگیر نشدم...

درود دوستان گلم
به تمام سفارشات زنگ زدیم و یا بهشون ایمیل زدیم . البته بیشتر تلفنی براشون توضیح دادیم .

به نام چه کسی توی سایت ثبت سفارش کردید دوستان گلم ؟

t0nd4r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
من تو سایت ثبت سفارش نکردم. زنگ زدم بپرسم قیمت کارت با تخفیفی که گفتید چقدر می شه که بعد سفارش بدم که گفتند ساعت 11:30 مشخص می شه و بعدا بهم خبر می دن. بعد، ظهر که شد دیدم خبری نشد تازه این تاپیک رو پیدا کردم و فهمیدم باید ثبت سفارش می کردیم تا بریم تو نوبت...
حالا سری بعد که آوردید اگر قیمت ها مناسب باشه میگیرم :)

ramin00747

Registered User
لایک‌ها
18
با سلام
اقای حسینی این TUNIQ TOWER 120 EXTREME کولر رو دیگه نمیارید ؟:(

saeed_hoseiny

Registered User
لایک‌ها
559
سلام آقای حسینی ، قیمت این سیستم چند در میاد !؟
Asus x99 Pro
Intel Core i7 5820k
Gskill Ripjaws 4 | 4*4=16gb 2133 DDR4 CL15
Inno3DiChill GTX 970 Ultra OC HerculeZ X4 Air Boss 4GB
Western Digital Caviar Blue 1TB
Enermax EST-T40-BK
Enermax Revolution X'T 730 W Gold
Green X2 Jaguar Gaming
و یه سوال ، آنتن وای فای که این مدل مادربرد یا مادربردهای دیگه مثل Asus x99 Delux هست ، چکار میکنه و آیا کاربردی هست یا نه !؟

سلام جناب حسینی عزیز
حاجی واسه ما پارسال یه سیستم کامل بستید واقعا تا الان بدون عیبو اشکالی دارم کار میکنم.
حالا میخوام یه هارد 1ترا wd mypass بگیرم منتهی فقط رنگ مشکی موجود دارید.رنگهای دیگه این محصولو میارید؟
تخفیف هم داره؟تخفیف به چه صورت اعمال میشه در پرداخت آنلاین؟
درود دوستان گلم
پیغام کردم واستون
سلام و خسته نباشید

babakxz

Registered User
لایک‌ها
389
درود دوستان گلم
به تمام سفارشات زنگ زدیم و یا بهشون ایمیل زدیم . البته بیشتر تلفنی براشون توضیح دادیم .

عبدالسلام نارویی

بالا