• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مانیتور

karimicae

Registered User
لایک‌ها
0
اخه می گن t220p چین هست در وغه؟
هر محصولی در جهان هستی ممکنه چینیش هم وجود داشته باشه! :D چه ال جی چه سامسونگ
فروشنده ها هم گاهی متاسفانه دروغ میگن و جنس چینی رو کره ای معرفی میکنن.

PHA

Registered User
لایک‌ها
4
2261 ساخت اندونزی و t220p ساخت چینه . درسته که هردو شرکت کره ای هستن ولی فراموش نکنیم که اینا کمپانی های بین المللی هستن و تو کشورهای مختلف تولید دارن .

من شخصا 2261 رو پیشنهاد می کنم چون (علاوه بر مشخصات جالب ترش) برخلاف سامسونگ که معمولاً مزخرفترین پنلش به ایران میرسه ، در این مورد بهترین پنلش که ساختَ AU Optronics هست وارد ایران شده

saeedmogadamy

Registered User
لایک‌ها
3
سلام منم امروز رفتم بازار یا T220P یا W2261V بخرم.

اا از 2261 خوشم اومد و اینو ترجیح دادم

خیلی قشنگ و با کیفیت است اما و قتی اول با کابل معمولی وصل کرده بودم رنگ ها قاطی بود بعد که با کابل جدید وصل کردم خوب کار کرد از کجا می شه فهمید که پیکسل سوخته داره یا نه؟ من که هیچ چی نمی بینم

گارانتیش هم 1 سال هست

راستی به صفحه 2 تا لکه دستم افتاده چه جوری پاک کنم راحت بره؟

Last edited:

PHA

Registered User
لایک‌ها
4
سلام منم امروز رفتم بازار یا T220P یا W2261V بخرم.

اا از 2261 خوشم اومد و اینو ترجیح دادم

خیلی قشنگ و با کیفیت است اما و قتی اول با کابل معمولی وصل کرده بودم رنگ ها قاطی بود بعد که با کابل جدید وصل کردم خوب کار کرد از کجا می شه فهمید که پیکسل سوخته داره یا نه؟ من که هیچ چی نمی بینم

گارانتیش هم 1 سال هست

راستی به صفحه 2 تا لکه دستم افتاده چه جوری پاک کنم راحت بره؟

مبارکه !
برای تست پیکسل سوخته از این برنامه استفاده کنید

درضمن یادتون نره حتماً با forteManager مانیتور رو کالیبره کنید . خیلی بهتر میشه

فایل های ضمیمه

• tft.rar
    176.2 KB · نمایش ها: 54
Last edited:

saeedmogadamy

Registered User
لایک‌ها
3
منظورتون از کالیبره چیه؟

من با forte manager فقطت نظیمات پیش فرض شو دارم

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
دوستان من با اين برنامهforte manager مشكل دارم يعني زماي كه نصب ميشه هيچ كدوم از گزينه هاش فعال نيست نه option نه هيچ كدوم ديگه !!!بايد چه كار كنم الان با كارت گرافيك يه سري تنظيمات انجام دادم ولي اصلا خوب نشده ....كمك !

PHA

Registered User
لایک‌ها
4
دوستان من با اين برنامهforte manager مشكل دارم يعني زماي كه نصب ميشه هيچ كدوم از گزينه هاش فعال نيست نه option نه هيچ كدوم ديگه !!!بايد چه كار كنم الان با كارت گرافيك يه سري تنظيمات انجام دادم ولي اصلا خوب نشده ....كمك !
forteManager با بعضی از ورژنهای درایور کارتهای گرافیک مشکل داره ! درایور کارت گرافیکتون رو آپدیت کنید .

Last edited:

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17
forteManager با بعضی از ورژنهای درایور کارتهای گرافیک مشکل داره ! درایور کارت گرافیکتون رو آپدیت کنید .

ممنون درايور كارت گرافيكم رو از كجا آپديت كنم ؟!توي سايت كارت گرافيكم كه ميرم چيزي به اسم آپديت نداره همون درايور رو بگيرم دوباره نصب كنم ؟
Nvidia Geforce 9500 gt
اگه شما پيدا كردي لينك ميزاري بي زحمت؟دستت درد نكنه

Fandogh

کاربر فعال انیمیشن
کاربر فعال
لایک‌ها
42
سایت Nvidia بهترین مرجع Forceware هاست. گام به گام حرکت می کنی تا به درایور گرافیکت برسی.

bloody

کاربر فعال علم و دانش
کاربر فعال
لایک‌ها
17

سایت Nvidia بهترین مرجع Forceware هاست. گام به گام حرکت می کنی تا به درایور گرافیکت برسی.

ممنون از توصيه دوستان:rolleyes: ( با اپرا ميرفتم نميتونست مدل كارت رو پيدا كنه )...با موزيلا رفتم يه درايور 90 مگي گرفتم و مشكل حل شد !!
در ضمن تو بعضي بازي ها رزولوشن 1920*1080 كه ميزاشتم تصوير پرش داشت اون مشكل هم حل شد :happy:

messengerium

Registered User
لایک‌ها
109
salam
monitore samsung widescreen balaye 19inch che modelayi hast va qeymateshoon chande, mamnoon

Ehsan_old

Registered User
لایک‌ها
1
ممنون ازهمه دوستان عزيز كه منو راهنمايي كردن ...بلاخره همون 2261 رو گرفتم ...طراحي زيبايي داره و كيفيتش هم به نظر مشكلي نداره ...فقط دوتا مشكل دارم باهاش
1
.خيلي داغ ميشه همونجور كه يكي از بچه ها اشاره كرد بعد از 1 ساعت كه روشن باشه نميتوني دستت رو بالاي ال سي دي بگيري اينقدر داغ ميشه !!نميدونم اين عادي هست ؟!

2.هر كاري كردم نتونستم با ورودي ديجيتال بيام بالا ميزنه "سيگنال رو چك كنيد " بايد تنظيمات خاصي رو فعال كنم ...كارت گرافيكم geforce 9500gt هست ...

براي رفع مشكل دوم، بايد از دكمه SOURCE در كنار LCD استفاده كنيد و پورت DVI رو فعال كنيد.

mtm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برای مطالعه نظر دوستان در مورد LCD های موجود در بازار به اینجا مراجعه کرده بودم و از آنجا که این مراجعه مفید بود، خواستم چیزی اضافه کنم. در مورد ماجرای Contrast، این ارقامی که می بینید کنتراست واقعی نیست و چیزی به نام Dynamic Contrast است که روش محاسبه استانداردی ندارد و هر کمپانی آن را به روش بخصوصی (که بر ما و دیگران پوشیده است) محاسبه می کند. بنابراین در قید آن نباشید و بخصوص بدانید اصلا نمی شود LCD های دو برند متفاوت را با این معیار مقایسه کرد، حداکثر می توان مدل های یک برند واحد را از این نظر با هم مقایسه کرد که فلان مدل کنتراست بالاتری از بهمان مدل دارد. مثلا آن رقم نجومی صد هزار که AOC ادعا می کند مطمئن باشید برای بازار گرمی است و به هیچ وجه اینطور نیست که کنتراست آن مثلا پنج برابر فلان مدل با کنتراست بیست هزار سامسونگ باشد. خلاصه روی این رقم هیچ حسابی نکنید و برای انتخاب بهتر است مانیتور ها را از نزدیک ببینید و با هم مقایسه کنید.

N o ! a

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود٬
مناسب برای Movie و ٬Game کدوم بهتره؟

LG - W2042S
LG - W1952S
SAMSUNG - 2033SN
SAMSUNG - 2033SN
SAMSUNG - 933SN
SAMSUNG - 1943SN

مدل‌های دیگه‌ای هم معرفی کنید. [تا 200 تومن :happy:]
ممنون/.

moderntalking12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان مانیتور من LG L1730S هستش ("LCD 17 سفیدفام) میخواستم عوضش کنم با یک مانیتور 21 یا 22 اینچ واید که رزولوشن های بالا رو ساپورت کنه.
شما چی پیشنهاد میکنید؟ حدوداً چقدر باید روش بدم؟

ErfanEa

کاربر فعال برق و الکترونیک
کاربر فعال
لایک‌ها
10
سلام دوستان .
یک سئوال از اونایی که تجربه ی کار با مانیتور های HD رو داشتن .(در حالت ریزولیشن Native )
آیا راهی برای حل مشکل ریز بودن نوشته ها و ... توی تمامی برنامه ها وجود داره .
در کل خرید مانیتور 22 اینچ اچ دی توصیه میشه ؟ ( فیلم HD خیلی کم میبینم )

بالا