• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مانیتور

pay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
من امروز بالاخره رفتم مانيتور گرفتم .LG 1730S راستش اولين دليل انتخابم قيمتش بود چون ارزون ترين مدل LCD 17 تو بازار هستش .ضمنا مشخصاتش هم بد نيست .

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از pay :
من امروز بالاخره رفتم مانيتور گرفتم .LG 1730S راستش اولين دليل انتخابم قيمتش بود چون ارزون ترين مدل LCD 17 تو بازار هستش .ضمنا مشخصاتش هم بد نيست .
آقا مبارك باشه. به ما هم بده يه چرخي باهاش بزنيم. :D
راستي نگفتين قيمت چند بود؟!

pay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
قيمت خودش 395 تومن هستش . فروشنده دوستم بود 2 تومن هم اون تخفيف داد! :D
ضمنا قابل شما رو هم نداره.

Jacky

مدیر بازنشسته - فروشنده معتبر
کاربر فعال
لایک‌ها
34
به نقل از pay :
قيمت خودش 395 تومن هستش . فروشنده دوستم بود 2 تومن هم اون تخفيف داد! :D
ضمنا قابل شما رو هم نداره.
مباركه باشه دوست عزيز . بالاخره شما هم lg خريدي . اميدوارم از ش راضي باشي . و باهاش حال كني .

pay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
راستش چاره يه ديگه اي نبود سامسونگ رده پايين ترين مدلش (173) رو پرسيدم گفت 450-460 ( دقيقا يادم نيست ) واسه همين مجبور شدم اينو گرفتم .
حالا هم چند ساعت بيشتر نيست دارم با هاش ور مي رم . اونقدر چشمم به اون 15 اينچ عادت كرده كه همه چيز رو دارم كج و معوج مي بينم! :D

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
به نقل از pay :
راستش چاره يه ديگه اي نبود سامسونگ رده پايين ترين مدلش (173) رو پرسيدم گفت 450-460 ( دقيقا يادم نيست ) واسه همين مجبور شدم اينو گرفتم .
حالا هم چند ساعت بيشتر نيست دارم با هاش ور مي رم . اونقدر چشمم به اون 15 اينچ عادت كرده كه همه چيز رو دارم كج و معوج مي بينم! :D
مبارک باشه Pay جان. خریدن یک مانیتور LCD خیلی لذت بخشه. انگار وارد دنیای تازه ای میشه! چشم اذیت نمیشه و هزار و یک فایده.
راستی، راضی هستی؟ کیفیت تصویر موقع بازی چه طوره؟

L1710S.jpg

pay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از MohammadR :
مبارک باشه Pay جان. خریدن یک مانیتور LCD خیلی لذت بخشه. انگار وارد دنیای تازه ای میشه! چشم اذیت نمیشه و هزار و یک فایده.
راستی، راضی هستی؟ کیفیت تصویر موقع بازی چه طوره؟

L1710S.jpg

راستش هنوز خيلي زوده واسه نظر دادن .آدمي كه بيشتر از سه سال با يه مانيتور 15 اينچ سر كرده واسش همه چيز يه جورايي عجيب غريب مي آد :blink:
واسه امتحان NFS U2 رو نصب كردم فعلا از كيفيتش راضيم ( با توجه به حرف حديث هايي كه پشت سر مانيتور هاي LCD مي گن) كلا تنها چيزي كه فعلا مي تونم بگم اينه كه مانيتور LCD هيچ وقت CRT نمي شه و برعكس !
كلا دو تا تكنولوژي متفاوت هستن با نقاط ضعف و قوت خودشون.
ضمنا اون عكس كه شما گذاشتين مال 1710 هستش من 1730 گرفتم.

mohammad8

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هفته‌ي پيش يك مانيتور 17 اينچ LCD خريدم (سامسونگ 173p) و كار كردن با آن برايم بسيار آزاردهنده است. فقط در رزولوشن 1280 كيفيت قابل قبولي دارد، كه در اين رزولوشن فونت اغلب سايت‌هاي اينترنتي خيلي ريز است و خواندنش خيلي سخت (به اندازه‌ي وقتي كه مانيتور 15 اينچ CRT روي 1024 تنظيم شده باشد). مثلا" سايت‌هاي فارسي كه با فونت 11 پيكسل تاهوما باشند غيرقابل خواندن مي‌شوند. با بزرگ كردن فونت طراحي خيلي از سايت‌ها به هم مي‌ريزد كه خود مشكلات ديگري ايجاد مي‌كند.
اگر هم مانيتور روي رزولوشن پايين‌تر تنظيم شود كيفيت آن از هر مانيتور CRT بدتر مي‌شود.
متأسفانه امكان تعويض آن با مانيتور 19 اينچ هم نيست (كه همين رزولوشن را دارد و در نتيجه فونت بزرگ‌تر است) و گمان كنم بايد اين مانيتور را كنار بگذارم و از همان CRT قديمي استفاده كنم. ولي از اين تعجب مي‌كنم كه گويا بقيه چنين مشكلي ندارند. آيا راهي براي حل اين مسأله هست يا چشم‌هاي من زيادي ضعيف شده و بقيه اين فونت را راحت مي‌خوانند؟

hwt

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,415
نكته سر يك خاصيت در ايكس پي هست . فكر كنم با استفاده از اون مشكلت حل بشه .
مراحل زير رو دنبال كن :
control panel - display - appearance - effects - Use flowing method to smoth edge -
فكر كنم الان مال شما بايد استاندارد باشه . اونو به clear type تغيير بده . نتيجش شگفت آوره :D

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از hwt :
نكته سر يك خاصيت در ايكس پي هست . فكر كنم با استفاده از اون مشكلت حل بشه .
مراحل زير رو دنبال كن :
control panel - display - appearance - effects - Use flowing method to smoth edge -
فكر كنم الان مال شما بايد استاندارد باشه . اونو به clear type تغيير بده . نتيجش شگفت آوره :D
به شدت تاييد ميشود. :rolleyes:

mohammad8

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
از راهنمايي شما بسيار ممنونم. متأسفانه نمي‌توانم از XP استفاده كنم چون SQL SERVER روي آن نصب نمي‌شود. به نظر مي‌رسد راهي براي رفع اين مشكل در Windows 2000 وجود ندارد. البته اگر مطمئن باشم مشكل به اين صورت حل مي‌شود از windows server 2003 استفاده مي‌كنم، اما در سايت مايكروسافت تأكيد شده cleartype بايد در رزولوشن native استفاده شود:

http://www.microsoft.com/typography/ClearTypeFAQ.mspx

ممنون مي‌شوم بدانم دوستان ديگر مانيتور LCD 17 را در چه رزولوشني استفاده مي‌كنند. آيا با استفاده از cleartype كيفيت نمايش متن در حالت 1024 در اين مانيتورها مناسب است؟

hwt

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,415
من خودم از lcd 17 استفاده مي كنم رزوليشن هم 1280×1024 هست و كاملا ازش راضي هستم .

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
من هم LCD 17‌دارم و هميشه روي 1280*1024 است . مشكلي هم ندارم .

pay

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
امروز مادايران قيمت مانيتور هاي LCD رو 25تا 30 درصد كاهش داد !
خودتون قيمتهاي جديد رو ديد بزنين:

http://www.maadiran.com/persian/PRODUCTS/MONITOR/lcd.asp

من دماغ سوخته كه يه هفته قبل L1730S رو 395 تومن خريدم حالا شده 315 تومن!!! :D :D :wacko: :wacko: :wacko:

Niaz

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
16
به نقل از pay :
من دماغ سوخته كه يه هفته قبل L1730S رو 395 تومن خريدم حالا شده 315 تومن!!!
بله كاملا معلومه ...
بوي دماغ سوخته مياد :lol: :lol: :lol: :lol:
دماغ سوخته ميخريم 80 تومن :D:D:D:D:D

LG%201730S.jpg

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
حالا ببينين چه سودي دارن توي اين محصولاتشون ميكنن كه راضي ميشن اينهمه از قيمتش كم كنن!!!

Jacky

کاربر فعال
لایک‌ها
34
هانسول هم زده بود كه قيمت جهاني LCD ارزون شد ، و البته دفعه اول نيست كه اين اتفاق ميفته .

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10

sharifgame

Registered User
لایک‌ها
2
آقا قيمت مانيتور 710T سامسونگ چقدره. مانيتئرش 17 اينچ و LCD هم هست

بالا