• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مانیتور

sina1808

Registered User
لایک‌ها
7
اين مدل بد جوري چشم منو گرفته :blush: 710n :cool:
main_710n.jpg
spacer.gif
spacer.gif
spacer.gif
spacer.gif

sina1808

Registered User
لایک‌ها
7
دوستان اين دو تا لينك كه دادم رو ديدين؟ قضيه چيه ؟

sina1808

Registered User
لایک‌ها
7
منم دنبال اين 2 هستم چون زيبا تر هست :) قيمت روزش رو دارين ؟
تو سايت نيو اگ نوشته بايد 8 يا بيشتر از 8 پيكسل سوخته داشته باشه تا عوض كنن !!! :eek: تو ايران هم قانونش همينطوريه ؟
فكر كنم اون قانون رو خود نيو اگ زده ؟

sina1808

Registered User
لایک‌ها
7

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
به نقل از sina1808 :
اينجا رو ببيند
ظاهرا مدل هاي بيشتري داره اين 710n

17" Samsung 710N SKN
17" Samsung 710N SKS
17" Samsung 710N STS
17" Samsung 710T STS Silver

اينجا رو ببينيد :
http://digital-shop.ru/tov_2017219_94.htm

حالا اين نسخه 2 اينه عكسش؟
http://www.sanhaostreet.com/news/Html_News/user_images/20046152135_101_1.jpg
فکر می کنم مال Newegg ه. در ایران هم خیلی کمتره آن طوری که جکی می گفت 3 تا یا 4 تا.
قیمتش هم آن طوری که Sharifgamer عزیز گفتن 390 هزار تومانه که به نظرم قیمت مناسبیه.
در مورد مدل: ببین این قدر وسواس نداشته باش... این مدلهایی هم که شما گیر آوردی رفتی در سایتهای خیلی خاص گشتی و پیدا کردی.. این طور نیست که فکر می کنی.. online shopping های مختلف بیشتر از 2 تا ندارند و عموما فرق چندانی بینشون نیست.
حتی در جعبه هم فکر نمی کنم قید کنن..(حتی ورژن 1 و 2 را)
پس با این حساب هیچ نگرانی ای نداشته باش ایران هم مثل کشورهای دیگر آن چه که فراوانه میاره نه اینکه بره دست بذاره رو چیزی که در سایتهای خاص پیدا میشه.در مورد خریدت شک نکن!

MohammadR

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
10
به نقل از MohammadR :
فکر می کنم مال Newegg ه. در ایران هم خیلی کمتره آن طوری که جکی می گفت 3 تا یا 4 تا.
قیمتش هم آن طوری که Sharifgamer عزیز گفتن 390 هزار تومانه که به نظرم قیمت مناسبیه.
در مورد مدل: ببین این قدر وسواس نداشته باش... این مدلهایی هم که شما گیر آوردی رفتی در سایتهای خیلی خاص گشتی و پیدا کردی.. این طور نیست که فکر می کنی.. online shopping های مختلف بیشتر از 2 تا ندارند و عموما فرق چندانی بینشون نیست.
حتی در جعبه هم فکر نمی کنم قید کنن..(حتی ورژن 1 و 2 را)
پس با این حساب هیچ نگرانی ای نداشته باش ایران هم مثل کشورهای دیگر آن چه که فراوانه میاره نه اینکه بره دست بذاره رو چیزی که در سایتهای خاص پیدا میشه.در مورد خریدت شک نکن!
راستی یک چیز دیگر
سایت Newegg.com سایت بسیار معتبر و معروفیه درسته که زده 8 تا.
اما من واقعا در بین review ها بالای 1 پیکسل مرده (خیلی کم 2 پیکسل) ندیدم. عموما No Dead Pixel است. !
من اگر آمریکا زندگی می کردم از این سایت می خریدم!

sina1808

Registered User
لایک‌ها
7
ممنون ... خيلي لطف كردي
ولي اونجا چرا اينقدر قيمتش رو پايين زده ؟ 200 و خورده اي دلار ؟ :blush:
فكر كنم براي اين باشه كه 8-9 تا پيكسل سوخته نداشته باشه عوض نميكنه ؟ شايد مستقيم ميفروشه و گارانتي ميده ؟

پس فرمودين اين شكلي باشه يعني نسخه 2 هست؟
http://www.sanhaostreet.com/news/Html_News/user_images/20046152135_101_1.jpg

sina1808

Registered User
لایک‌ها
7
يه سوال هم دارم
در طي زمان هم ممكنه پيكسل سوخته به وجود بياد ؟

Niaz

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
16
سينا جان با شانسي كه تو داشتي ميترسم اين يكي 2 روز بعد از خريد 20 تا پيكسلش بسوزه :D

ايام بيكاري بشين خاطرات مانيتور عوض كردن هاتو بنويس , بعدا تو يك كتاب چاپش ميكني "ماجراهاي من و 1808 مانيتوري كه عوض كردم" ... :rolleyes:

شوخي كردم ;) اميدوارم اين بار مانيتور جديد بدون هيچ مشكلي بياد و ايشالا تا روز عروسي پسرت ازش استفاده كني.

sina1808

Registered User
لایک‌ها
7
به نقل از Niaz_Ch :
سينا جان با شانسي كه تو داشتي ميترسم اين يكي 2 روز بعد از خريد 20 تا پيكسلش بسوزه :D

ايام بيكاري بشين خاطرات مانيتور عوض كردن هاتو بنويس , بعدا تو يك كتاب چاپش ميكني "ماجراهاي من و 1808 مانيتوري كه عوض كردم" ... :rolleyes:
آره والا ... منم از همين ميترسم :D فك كنم بايد همون 1808 تا مونيتور عوض كنم :lol:
اميدوارم مونيتور بعدي مشكل نداشته باشه :)

iranvig

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
به نقل از sina1808 :
حدود يك ساعت پيش كارشناس ماديران اومده بود كه مونيتور رو ببينه !! مونيتور رو ديد و قبول كرد كه مشكل داره اما قضيه رو توجيح كرد !
اول گفت براي اينه كه مانيتور كنار پنجره هست و ممكنه براي اين باشه كه 10 متر اونطرف تر يه تير چراغ برق هست !
جاي سيستم رو عوض كرديم و ديدم بازم همونطوري هست ! بعدش گير داد به كارت گرافيكي و تنظيمات و .... كه بازم نشد كه نشد و براش بيشتر روشن شد كه مانيتور مشكل داره !!!!
يه زنگ به مركز زد و گفت مانيتوره اين مشكل رو داره و تصوير رو مي لرزونه و .... ! اومد و يكم باهاش ور رفت و گفت شما زياد حساس هستي ! زيادي دقت ميكني !!!! من مشكلي نميبينم !!!! :hmm:
گفتم حالا كه تعمير نميكنيد و عوض هم نميكنيد ، جايي رو ميشناسيد كه من اينو بفروشم برم يه چي ديگه بخرم ؟ گفت مثلا چي بخري؟ گفتم يه سامسونگ ! يه خنده از رو لج كرد و گفت نميشناسم !
حالا من موندم و يه مانيتورLCD خراب ( مدل نقره فام L1730s ) كه از نظر ماديران سالم سالمه و هيچ مشكلي نداره !
وقتي هم داشت ميرفت ديگه كاملا به مشكل مانيتور ايمان آوده بود و گفت زياد سخت نگيرم و باهاش بسازم !!!!!!
نتيجه گيري باشه براي دوستان ... ديگه پشت دستم رو ميسوزونم كه از محصولا LG استفاده نكنم !

پي نوشت : اين مدل از مونيتور يه اشكال ذاتي هم داره كه تصوير مانيتور داراي سايه هست يعني اون بالا تصوير تيره و اين پايين تصوير روشن هست و اين تيره و روشن بودنش بصورت يه طيف هست! :hmm:

icon13.gif
تصاوير اين مدل رو اينجا ببينيد!
ببین شاید یه دکل مخابراتی چیزی نزدیک خونتون هست چون من یه مونیتور ACER داشتم دقیقا مشکلش رقص نور (همون لرزش بود که چنان شدت داشت شده بود رقص) که بعد از کلی کنجار با گارانتیش اونها زیر بار نرفتن فقط گفتن یه چیزی داره نویز توی صفحه میندازه که بعدا فهمیدم حدود 200 متری خونه یه کلانتری بود که یه دکل مخابراتی داشت بعد از اینکه از اون خونه رفتیم دیگه مونیتور هیچ لرزشی نداشت و خوب خوب کار میکرد.
البته ساختار مونیتور های لامپی با ال سی دی فرق داره ولی بازم این چیزیه که تجربه شخصی روش داشتم.
یه مورد هم دیدم که منبع تغذیه (اگه برق مونیتور رو از منبع تغذیه کامپیوتر بگیری) نویز روی مانیتور میندازه.

sina1808

Registered User
لایک‌ها
7
ممنون بابت توضيحات ... ولي اين مونيتور خراب بود ... چون فقط سمت چپش اينطوري بود و بعد از 10-20 دقيقه كار كردن لرزش شروع ميشد ...
در هر حال با هر زوري بود اينو دادم الان يه آكبند گرفتم و اينجاست ... اينو بايد پس بدم برم يكي ديگه بگيريم :)
پشت دستم رو ميسوزونم ديگه ال جي نگيرم ( با اون خدمات پس از فروشش!!! )

تجربه خوشي از كار با مانيتور هاي ال جي ( چه lcd و چه cRT ) ندارم :wacko:

mgh

Registered User
لایک‌ها
2
کسی راجع به این مانيتورهای جديد سامسونگ که این هفته اومده چيزی میدونه¿
SyncMaster 152S-15"LCD
اینجوری که من ديدم خيلی خوب بود:)
بلندگوهاش اومده رو پايه ها و پايه ها هم در همه ی جهات حرکت می کنه
قيمتش هم اونجا میگفت 310 نمیدونم خوبه يا نه
تو اینترنت و سايت های خارجی هم خيلی راجع به این مدل خوب نوشتن
با این قيمت خوبه بخرم در مقابل جنسای مشابه¿ آخه مثلا سونی 410 بود :(

astm1834

Registered User
لایک‌ها
16
كسي LCD ميشناسه كه بشه بجاي كتاب ازش استفاده كرد،خوندن و نوشتن.

نميخوام پول Tablet بدم.

rax

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
2,351
به نقل از astm1834 :
كسي LCD ميشناسه كه بشه بجاي كتاب ازش استفاده كرد،خوندن و نوشتن.

نميخوام پول Tablet بدم.

مانيتور با اين قابليت اگه بخواي بايد از Wacom بخري كه حدود 1 ميليون يا يه نمور كمتره....

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
من بايد براي يه نفر يه مانيتور 17 اينچ از نوع الجي فلترون بخرم. اصلا توي بازار نيستم. الان بيشتر چه مدلي برميدارن؟ ديگه از اون 795 هاي قديمي پيدا ميشه؟

daftarekhaterat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
58
به نقل از daftarekhaterat :
من بايد براي يه نفر يه مانيتور 17 اينچ از نوع الجي فلترون بخرم. اصلا توي بازار نيستم. الان بيشتر چه مدلي برميدارن؟ ديگه از اون 795 هاي قديمي پيدا ميشه؟
اين بنده خدا هم يه سوالي پرسيد. من نميدونم جوابش چيه. لطفا شما كمكش كنين.

hwt

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
2,415
به نقل از daftarekhaterat :
اين بنده خدا هم يه سوالي پرسيد. من نميدونم جوابش چيه. لطفا شما كمكش كنين.
الان سري لبخند خيلي بيشتر از بقيه فروش ميره .

فكر كنم 2 مدل هم داره . يكي با رزوليشن استاندارد يكي هم براي حرفه اي ها

:D

بالا