برگزیده های پرشین تولز

مباحث عمومی مربوط به Sony ٠

طرفدار سونی اریکسون هستم !

• بلی

Votes: 376 85.1%
  • خیر

Votes: 66 14.9%

• Total voters
    442

aminvet

Registered User
لایک‌ها
310
دوستان من این گوشی رو خرداد سال پیش گرفتم (ایکسپریا اس) خیلی واسش تبلیغ منفی کردن (زرد شدن صفحه و خاموش شدن همیشگی و ....) بقیه گوشی هارو نمیدونم ولی از سخت افزار و کلا کیفیت ساختش راضیم تا حالا هیچ گوشی اینقدر برام جذاب نبوده و نیست (برا منی که خوره گوشی بودم) ،به نظر من هرچی واسه سونی پول دادی ضرر نکردی،مخصوصا پشتیبانی که سونی از لحاظ فریم ویر میکنه آدمو راضی میکنه،

motymmm

Registered User
لایک‌ها
12
only arc s:rolleyes:

irani999

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان تعمیر کار حرفه ای سونی کی سراغ داره؟؟فوری

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
سلام
من از سامسونگ به سونی مهاجرت کردم حدود 7 ماهی میشه....باید بگم که خیلی راضیم خالی از تعصب سونی عالیه

Sent from my C6603 using Tapatalk

aminvet

Registered User
لایک‌ها
310
آقا کار خوبی کردی،من تا حالا نتونستم با سامسونگ ارتباط برقرار کنم،تو این 12 سالی که موبایل دارم نتونستم برم طرف سامسونگ یعنی از رابط کاربریش اون اولا خوشم نمیومد و همون مونده تو ذهنم

sent from my sony xperia s

@li

کاربر فعال موبایل
کاربر فعال
لایک‌ها
90
آقا کار خوبی کردی،من تا حالا نتونستم با سامسونگ ارتباط برقرار کنم،تو این 12 سالی که موبایل دارم نتونستم برم طرف سامسونگ یعنی از رابط کاربریش اون اولا خوشم نمیومد و همون مونده تو ذهنم

من خالی از تعصب گفتم....سامسونگ هم یک سری مزیتها داره که نمیشه ازش چشم پوشی کرد ....ولی در مورد اینترفیس کاملا باهاتون موافقم.....

smsbaz

Registered User
لایک‌ها
20
دوستان
ما پخش موبایل داریم
هر کس میخواد زنگ بزنه تا بیشتر توضیح بدم
پخش موبایل محمد
09143541978

aminvet

Registered User
لایک‌ها
310
من خالی از تعصب گفتم....سامسونگ هم یک سری مزیتها داره که نمیشه ازش چشم پوشی کرد ....ولی در مورد اینترفیس کاملا باهاتون موافقم.....
منم کاری به بد یا خوب بودنش ندارم،بگذرد که همه سامسونگ دوستا از جنس بدنش بد میگن،منم نظر شخصیمو گفتم من که صاحب شرکت سونی نیستم سودی هم واسه من نداره;-)
موفق باشین

behnam 1375

Registered User
لایک‌ها
1,298

سونی آغاز انتشار آپدیت اندروید ۴٫۳ برای Xperia SP را اعلام کرد. این آپدیت با شماره ۱۲٫۱٫A.0.266 منتشر شده و ابتدا در اختیار کاربران استرالیا قرار گرفته است. با توجه به تدریجی بودن انتشار طی هفته های جاری آپدیت فوق در اختیار تمامی کاربران این موبایل در مناطق مختلف جهان قرار خواهد گرفت. گفته شده است که پس از این موبایل نوبت به Xperia T، Xperia TX و Xperia V خواهد رسید تا آپدیت اندروید ۴٫۳ را دریافت نمایند. هنوز لیست نهایی دریافت کنندگان اندروید ۴٫۴ کیت کت سونی اعلام نشده است و تیم تحقیقاتی این کمپانی همچنان در حال بررسی امکان آماده سازی نسخه های قابل استفاده و با کارکرد مناسب کیت کت برای محصولات مختلف هستند.

amir mm

Registered User
لایک‌ها
69
اقا یه سوال شما نمیدونید برای lg optimus g کی یه اپدیت میاد؟؟بابا مردیم

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260
اقا یه سوال شما نمیدونید برای lg optimus g کی یه اپدیت میاد؟؟بابا مردیم
کاستوم رام نصب کنید اگه شرکت آپدیت نمیده.
سیانوژن مود جزو بهترین کاستوم رام هاست

behnam 1375

Registered User
لایک‌ها
1,298

پس از Xperia SP نوبت به موبایل های Xperia T، Xperia TX و Xperia V رسید تا آپدیت اندروید ۴٫۳ را دریافت نمایند. بر اساس اطلاعات مندرج در وبسایت رسمی سونی آپدیتی با کد ۹٫۲٫A.0.295 برای موبایل های اکسپریا V، T و TX منتشر شده است. البته با توجه به انتشار تدریجی آپدیت ممکن است مدتی طول بکشد تا کاربران در نقاط مختلف جهان بتوانند آن را دریافت کنند. برای چک کردن امکان دریافت آپدیت می توانید به بخش Settings -> About Phone -> Software Update -> System Updates مراجعه نمایید. گفته شده است که این آپدیت طرچ جدید رابط کاربری، گرافیک روان تر، لانچر به روز شده، عمر بیشتر باتری، افزایش امنیت و به روز رسانی برنامه های مدیا را برای این موبایل ها به همراه اندروید ۴٫۳ به ارمغان خواهد آورد. با انتشار سه آپدیت فوق لیست موبایل های تولید سال ۲۰۱۲ سونی که قرار بود به اندروید ۴٫۳ آپدیت شوند بسته شده است و هنوز مشخص نیست که آیا اندروید ۴٫۴ برای این محصولات منتشر خواهد شد یا خیر.

amir mm

Registered User
لایک‌ها
69
نمیشه شما یه اموزش بگذارید؟همراه با لینک دانلود

differentboy1994

کاربر فعال موبایل و اسمارت فون ها
کاربر فعال
لایک‌ها
2,260

behnam 1375

Registered User
لایک‌ها
1,298

به گزارش TechRadar سونی در صدد معرفی پرچم دار جدید خود Xperia Z2 در MWC 2014 بارسلون است. تصویر این موبایل که قبلاً با نام مستعار Sirius و کد D6503 شناخته می شد در کنار Xperia Z و Xperia Z1 قابل مشاهده است. اکسپریا Z2 با ارتفاعی کمی بیشتر از دو مدل قبلی و در دو رنگ سفید و مشکی به بازار خواهد آمد. صفحه ۵٫۲ اینچ فول اچ دی، مدل جدید پردازنده Snapdragon 800، سه گیگا بایت رم، ۳۲ گیگا بایت حافظه داخلی و دوربین ۲۰ مگا پیکسل هم از جمله مشخصات احتمالی این موبایل خواهند بود. گفته شده است که احتمالاً سونی در ماه آوریل سال ۲۰۱۴، اوایل بهار ۹۳، این پرچم دار جدید خود را راهی بازار جهانی خواهد کرد. انتظار می رود که دوشنبه هفته آینده در کنفرانس خبری سونی شاهد معرفی این موبایل باشیم. نسل جدید تبلت Z سونی و یک یا دو موبایل رده متوسط و ارزان قیمت هم از جمله دیگر دیوایس هایی هستند که امکان دارد ژاپنی ها در اسپانیا به نمایش بگذارند. سونی هنوز در این رابطه خبری را منتشر نکرده است.

MAHDIGHADIMI

Registered User
لایک‌ها
385
خداییشا بعد از اپل فقط سونی (آدم باید واقع بین باشه ) اپل یه چیز دیگه است مشخصاتش پایینه اما قدرتش از صد تای شرکتای دیگه بیشتهره(من خودم طرف دار اپل نیستم) و بعد از اپل سونی بعد از اون سامسونگ درسته که سامسونگ اس 5 رو با سی پی یو 2.5 گیگا هرتزی زده اما بازم سونی بهتره و در آخر هم ال جی
هر کی موافقه
لطفا like

بالا