برگزیده های پرشین تولز

محاسبه تخفيف شبانه در NTTacPlus

ilia

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان
همكاراي محترم روي NTTac چطوري به كاربرها تخفيف شبانه ميدين ؟
لطفا من رو راهنمايي كنيد !

ali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
12

ilia

Registered User
لایک‌ها
0
از اين سئوالها هر 100 سال يكبار پرسيده ميشه !
:D

كسي هم كه جوابشو بدونه ميشه ((شواليه)) قرن !
;)

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
راههايی که الان ازشون استفاده ميشه زياد منطقی نيست و هماهنگی سيستم رو از بين ميبره.
به نظر من در يک کلام در NTTacPlus راهی منطقی برای اين کار وجود نداره. بايد به سمت راههای غير معمول ديگر رفت و اين نياز رو از اون طريق تامين کرد.

ilia

Registered User
لایک‌ها
0
والا راه حل tacras مشكلي نداره !
من استفاده ميكنم و چندين بار هم چك كردم . فقط مشكلي كه داره اينه كه usage reporte منو خراب ميكنه . كه اون رو هم فكر كنم يه راحي براش يافتم !
;)

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
:) خب راه حلی که پيدا کردی رو بگو تا ما هم فيض ببريم

ilia

Registered User
لایک‌ها
0
ميدونيد كه tac ras يه مشكل داره و اوونهم اينكه time left رو بر اساس يك سري محاسبات بهم ميريزه . فكر كنم همه هم گزارش رو از time left تو ديتابيس nttacdb ميگيرن كه البته عاقلانه ترين كار همينه !
اما با توجه به اين مشكل tacras من timr left رو از stat ميگيرم . به اين صورت كه ميگم كوچكترين time left كاربر رو برام برگردونه !
اين مشكلي نداره چون اين timr left همون timr left توي nttacdb هست . با اين تفاوت كه بعد از اتمام session تثبيت ميشه !
من چندين كاربر رو تست كردم . مشكلي نبود .
هرچند عاقلانه ترين كار اينه كه از همون nttacdb گزارش بگيريم . اما خوب در اين مورد خاص چاره اي نيست و البته اين روش هم اگه به قول دوستم stat رو انگولك نكنيد كاملا جواب ميده !
من فكر كنم خود tacbox هم همينكارو ميكنه !
اما خوب همونطور كه كوروش گفت روش tacras همچين هم عاقلانه نيست . اگه كسي راه بهتري داره بگه ما هم ياد بگيريم .
يكي از دوستام اين كارو كرده بود . اما الان باهاش قهرم . شايد آشتي شديم . ازش گرفتم !
هرچند ارزش آشتي كردن نداره !
:D

ar1428

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من اين مشكل را با نوشتن يك برنامه و استقرار اون تو Post-Accounting حل كردم.

leona_ka

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اين برنامه اي كه نوشتيد را مي فروشيد ؟

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
ميشه بگين اين برنامه چطور عمل ميکنه؟

mellat

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ميتونيد به من تماس بگيريد تا بگم خدمتتون : 0711 8324292 يا 09177144844

nkm

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اول سلام
بعد من تجربه تو این کار ندارم
ولی اینجا 2تا ISP هست
یکی که با IPSUtil هست که فکر نکنم مشکل داشته باشه
او یکی که من فکر میکنم با NTTacPlus کار میکنه برای تخفیف یا جلب مشتری یا هرچیه دیگه
اومده با هر User یه یوزر رایگان شبانه داده
مثلا یه کارت 10 ساعته یه کارت 10 ساعته شبانه هم روشه
حالا اینجا کاملا یوزر و پاسورداشون فرق میکنه ولی شما میتونین برای راحتی 2تا یوزر با یه پسورد تعریف کنین

این فقط یه راه حل کار راه بنداز هست
بقیشو شرمنده :!:

ilia

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
nkm اين كار اصلا معقول و روال نيست . كوروش هم همينكار رو ميخواد بكنه . كه من فكر ميكنم يه ضعف بزرگ براي نرم افزارش باشه !

رضا جون من 5 ماهه از TacRas استفاده ميكنم . و به خوبي كار ميكنه . مشكلي كه من باهاش داشتم اين بود كه گزارش كاربران منو بهم ميريخت كه اونهم به لطف و سواد يكي از دوستان كاملا حل شد .
الان هم گزارش و هم شبانه نيم بها من بخوبي كار ميكنه . ميتونم بگم عاليه !

اگه LPT Lock داري بدون درنگ اونرو پس بده و USB Lock بگير . من كه اوون اولا LPT داشتم اصلا قيد TacRas رو زده بودم . اما با USB Lock بسيار بسيار عالي كار ميكنه . من حتي چندين بار اعتبار كاربرها رو دستي تست كردم . و حتي 1 بار هم برنخوردم كه TacRas اشتباه محاسبه كرده باشه !

اگه ديتابيست رو SQL هست توجه كن كه براش Usre Loge تعريف نكني چون TacRas با اين موضوع مشكل داره !

اگه ورژن جديد نداري ميل بزن برات بفرستم !

koorosh

Registered User
لایک‌ها
10
شبکه های مختلفی رو ميشناسم که الان دارن از همين راه استفاده ميکنن.
البته راه حل TACRAS کار ميکنه.
در مورد گزارشات ايليا درست ميگه، چون گزارش گيری دقيق از Connection Log امکان پذيره.

منم يا نهايتا ميرم سراغ همين راهی که TACRAS ازش استفاده کرده و يا اينکه از راهی که بالا گفته شد استفاده ميکنم.

ilia

Registered User
لایک‌ها
0
سلام
كوروش جان اين دوست باحال من اصلا از connection log هم استفاده نكرده . از همون nttac db استفاده كرده . يه كار جالبي كه فكر كنم به ذهن خودش فقط ميرسيد . يه كار خيلي راحت . اما هوشمندانه !
حالا بهت ميگم چه كار كرده ! تو Privet Message
;)

ilia

Registered User
لایک‌ها
0
در مورد اوون راه حل كه خيلي از isp ها ازش استفاده ميكنن.
قبول كن كه چون چاره اي ندارن اين كار رو ميكنن و به منظر من هم اصلا منطقي نيست . اين كه چه موقع سرويس بايد نيم بها باشه وظيفه كاربر نيست كه قطع كنه و با اوون يكي account وصل شه . اگه اينطوري ميخواستن . دو تا سرويس ميگرفتن كه يكي شبانه باشه و شب ازش استفاده كنن. اين كار وظيفه نرم افزار هست كه تشخيص بده از اين ساعت تا اوون ساعت بايد نيم بها استفاده كنه !
در كن من كه اصلا اين راه حل شما رو نمي پسندم .
بهترين كار همون كار tacras هست . الان داره خيلي خوب كار ميكنه و هيچ نقصي هم نداره !
دوستاني كه باهاش مشكل دارن كمي به تنظيماتشون دقت كنن!
براي يه نرم افزار حرفه كه كه داري مينويسي و كلي وقت صرفش كردي كه بياد و همه نرم افزارهاي موجود را كنار بزنه . اين موضوع كه نتونه تخفيف شبانه رو محاسبه كن يه مشكل بزرگه به نظر من . سعي كن حلش كني .
راستي اوون biliing رو كه بهت دادم چطور بود؟
نظري داشتي در مورد اضافه كردن يه چيزايي بهم بگو لطفا !
از طرف ديگه من شديدا منتظر قسمت Reseller كارت هستم . الان تنها مشكل من با Nttac Plus همينه كه اگه حل بشه ديگه همه چيزم از اين بابت ميزونه!
;)

بالا