• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

saman1392

کاربر تازه وارد
تاریخ عضویت
25 می 2013
نوشته‌ها
808
لایک‌ها
112
مراحل ساخت درب و پنجره

ماشین آلات کارخانه بهساز , ساخت شرکت الوماتک از کشور آلمان که تمام اتوماتیک و CNC و چیدمات دستگاه ها به شرح زیر است.
level-construction-window.jpg


ابتدا ساخت در و پنجره در برنامه نرم افزار klase طراحی و بهینه سازی شده است و پس از آن از طریق این نرم افزار پروفیل های مورد نظر با توجه به نوع سفارش در و پنجره انتخاب می شود.

پس از انجام محاسبات دقیق و مهندسی و آنالیز ابعاد در و پنجره طبق نقشه دستگاه SBZ620 کلیه اقدامات برش , سوراخ کاری ها اعم از سوراخ نصب , جای ثابت کننده ها , جای قرارگیری دستگیره , یراق آلات , شیار آب باران , پیچ کاری و دیگر اقدامات جهت تولید انجام می دهد.

دستگاه SBZ620 شامل دو ماشین تمام اتوماتیک SBZ610 , SBZ609 بزرگ با پنل PLC و بارکد خوان است که هر ماشین عملیات مخصوص به خود را انجام می دهد.

بر اساس برنامه برش پروفیل های مورد نظر روی ریل دستگاه SBZ610 چیده شده و دستور برش توسط اپراتور و از طریق نرم افزار به ماشین داده شده همزمان با عملیات برش پروفیل تبعیه می شود.

پروفیل ها برش خورده برای جوش آماده می شود که توسط ماشین جوش چهار سر تمام اتوماتیک که یک قاب (فریم) یا باز شو (سش) را همزمان با هم جوش می دهد و سپس به صورت آنلاین قاب های جوش خورده توسط دستگاه تمیز کن و اتوماتیک که به صورت روبات تمیز کاری زائده های محل جوش انجام می شود.

همزمان با برش پروفیل با دستگاه SBZ620 زهوارهای مورد نیاز توسط دستگاه زهوار زن که این ماشین دارای پروفیل خط کش دیجیتال و صفحه PLC است برش خورده و برای مونتاژ آماده می شود.

پس از جوش و تمیز شدن قاب , بازشو ها , جدا کننده , زهوار و یراق های سفارش داده شده طبق نقشه برای مونتاژ آماده می شود و در نهایت روی میز کار پس از تمیز کاریهای جزئی و نهایی یراق آلات روی در و پنجره نصب می شود.
level-construction-window2.jpg


هر پنجره با توجه به شعاع باز شو و بسته به ابعاد آن یراق آلات مخصوص به خود را دارد که در قسمت های قاب و لنگه پنجره نصب می شود.

این یراق آلات از کیفیت بالا برخوردار بوده و از لحاظ مقاومت در مقابل خوردگی به عنوان یکی از مهم ترین خواص یراق آلات در رده مورد قبول استاندارد های اروپایی است همچنین استاندارد امنیت در مقابل سرقت نیز در یراق آلات مورد استفاده رعایت شده است.منبع : http://aminwindow.ir/glass-double/14-level-construction-window.html
 
بالا