برگزیده های پرشین تولز

مرجع سوالات پستی - گمرکی

پست از آمریکا به ایران چقدر طول میکشه تا برسه؟

• کمتر از 10 روز

Votes: 24 11.2%
  • بین 10 تا 20 روز

Votes: 38 17.8%
  • بین 20 تا 30 روز

Votes: 61 28.5%
  • بالای 30 روز

Votes: 91 42.5%

• Total voters
    214

pm1

Registered User
لایک‌ها
116
وقتی ترک میکردی چی میگفت
راستش دقیق یادم نیست بحث یکسال و اندی پیشه ... ولی تو این مضمون بود که فرستاده شده و در مسیر مقصد هست destination یه همچین چیزی نگران نباشید انشاله میرسه

e h s a n

Registered User
لایک‌ها
702
من از dhgateشش قلم سفارش دادم یکیش شیپ شده منتظر بقشم و همش تا هفته دیگه ارسال میشه اکثرشم china air هست و ممنون از دوستانی که پیشنهاد جایگزینشو به جای aliexpress دادند هر چند تنوعش مثل اون نیست ولی چاره ای نداریم وقتی aliexpress تحریممون کرده! البته یه verification پرداختم ازم خواستن که بهشون statement دادم کمتر از 24 ساعت تایید کردند

sylvester

Registered User
لایک‌ها
89
من از dhgateشش قلم سفارش دادم یکیش شیپ شده منتظر بقشم و همش تا هفته دیگه ارسال میشه اکثرشم china air هست و ممنون از دوستانی که پیشنهاد جایگزینشو به جای aliexpress دادند هر چند تنوعش مثل اون نیست ولی چاره ای نداریم وقتی aliexpress تحریممون کرده! البته یه verification پرداختم ازم خواستن که بهشون statement دادم کمتر از 24 ساعت تایید کردند
dhgate یه روزی در آینده نزدیک جای علی اکسپرس رو می گیره. پشتیبانی علی اکسپرس واقعا اعصاب خورد کنه. انگار زبون آدم نمی فهمن!!!

SM.TB

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
64
پست هلند واقعا افتضاحه. من هم قبلا از چین کالایی را خریدم که با پست هلند ارسال کردن. 2 ماه طول کشید تا بسته به دستم رسید.

par_ham

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
322
دوستان قانون USPS برای ارسال به ایران تغییر کرده است. قبلا بسته های تا 100 دلار اظهار شده را میشد ارسال کرد ولی در حال حاضر این مقدار به 50 دلار کاهش پیدا کرده است و می بایست به هنگام اظهار ارزش را 50 دلار قرار دهید تا مشکلی پیش نیاد. هزینه های Priority Mail International Parcels هم افزایش داشته است.

SM.TB

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
64
بسته های ارسالی توسط USPS به ایران قبلا توی سایت USPS با داشتن کد رهگیری قابل رهگیری بودن ولی ظاهرا این امکان جدیدا برای بسته های ارسالی به ایران برداشته شده.

par_ham

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
322
بسته های ارسالی توسط USPS به ایران قبلا توی سایت USPS با داشتن کد رهگیری قابل رهگیری بودن ولی ظاهرا این امکان جدیدا برای بسته های ارسالی به ایران برداشته شده.

اگر در مورد موضوعی اطلاع ندارید نظر ندید دوست عزیز. در حال حاضر خود بنده بسته از آمریکا با USPS دارم که اطلاعات کامل در سایت قابل مشاهده است.

فایل های ضمیمه

• 1.PNG
    1.PNG
    54.2 KB · نمایش ها: 29

SM.TB

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
64
20 روز پیش یک بسته برای من ارسال شد و بسته را هم دریافت کردم ولی از طریق سایت uSPS می گفت بسته های ارسالی به ایران قابل رهگیری نیست. شما هم وقتی از چیزی خبر نداری اظهار وجود نکن.

Last edited:

SM.TB

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
64
اگر در مورد موضوعی اطلاع ندارید نظر ندید دوست عزیز. در حال حاضر خود بنده بسته از آمریکا با USPS دارم که اطلاعات کامل در سایت قابل مشاهده است.

20 روز پیش یک بسته برای من ارسال شد و بسته را هم دریافت کردم ولی از طریق سایت uSPS می گفت بسته های ارسالی به ایران قابل رهگیری نیست. شما هم وقتی از چیزی خبر نداری اظهار وجود نکن.

par_ham

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
322
20 روز پیش یک بسته برای من ارسال شد و بسته را هم دریافت کردم ولی از طریق سایت uSPS می گفت بسته های ارسالی به ایران قابل رهگیری نیست. شما هم وقتی از چیزی خبر نداری اظهار وجود نکن. (شما از ایران ارسال کردی)

تمامی بسته های USPS قایل رهگیری هستند. تنها یک نوع پست است Priority Mail International Parcels که اطلاعات در هر دو سایت ایران و USPS قابل رهگیری است. ممنون می شوم اطلاع ندارید پستی ندهید. سپاس.

به هر حال کاربر تازه وارد هستید برای اظهار وجود باید نظر بدهید.

SM.TB

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
64
تمامی بسته های USPS قایل رهگیری هستند. تنها یک نوع پست است Priority Mail International Parcels که اطلاعات در هر دو سایت ایران و USPS قابل رهگیری است. ممنون می شوم اطلاع ندارید پستی ندهید. سپاس.

به هر حال کاربر تازه وارد هستید برای اظهار وجود باید نظر بدهید.

فایل ضمیمه را ببین و دیگه اظهار وجود نکن.

فایل های ضمیمه

• Track.jpg
    Track.jpg
    106 KB · نمایش ها: 26

behr00znew1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
این اخرین ترک منه یعنی چی

Switzerland, Send item abroad EDI-received

par_ham

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
322
فایل ضمیمه را ببین و دیگه اظهار وجود نکن.

این هم Track بسته پستیت : این که در سایت نشان نمی دهد دلیل به عدم رهگیری نیست. در صورت داشتن کد رهگیری از سایت پست ایران از زمان اسکن بارکد در اولین مبدا تا رسیدن به مقصد قابل رهگیری است :

فایل های ضمیمه

• 1.PNG
    1.PNG
    87 KB · نمایش ها: 26
  • 2.PNG
    2.PNG
    108.8 KB · نمایش ها: 19

SM.TB

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
64
این هم Track بسته پستیت : این که در سایت نشان نمی دهد دلیل به عدم رهگیری نیست. در صورت داشتن کد رهگیری از سایت پست ایران از زمان اسکن بارکد در اولین مبدا تا رسیدن به مقصد قابل رهگیری است :
دوست عزیز من گفتم از طریق USPS قابل رهگیری نیست. رهگیری شما از طریق پست ایران است. بیخیال. موفق باشید.

Last edited:

behr00znew1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام...
بسته ارسال شده به کشور مقصد

Switzerland, Send item abroad (EDI-received)
ممنون ، اطلاع دارید چند روزه از سوییس میرسه به ایران ؟ ارسال رایگان بوده ، بیست روز پیش از چین خریدم . و اینکه میاد درخونه یا باید از پست مرکزی شهرم ( مشهد ) بگیرم

mohammadjavad12

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام لطفا من رو کمک کنین بسته من هنوز به مقصد نرسیده
از نروژ ک پست شده رفتا کشور ثالث یعنی دانمارک تا ارسال شه
بعد وقتی رهگیری میکنم از دانمارک نوشته
Send item abroad (EDI-received
الان حدود یک ماه و نیمه ک این پیام رو نشون میده
فایل ضمیه رو هم ببینین
ینی تا کی باید اینطوری بمونه
محتویات داخل بسته یک گوشی ایفون 5s بوده است