برگزیده های پرشین تولز

مرجع سوالات پستی - گمرکی

پست از آمریکا به ایران چقدر طول میکشه تا برسه؟

• کمتر از 10 روز

Votes: 24 11.2%
  • بین 10 تا 20 روز

Votes: 38 17.8%
  • بین 20 تا 30 روز

Votes: 61 28.5%
  • بالای 30 روز

Votes: 91 42.5%

• Total voters
    214

F-May5th

کاربر فعال بخش پاتوق
لایک‌ها
10,542
بزرگوار، گفتم که، حق الزحمه شما به شکل جدا پرداخت میشه، قول میدم دردسرش برای شما نباشه.
اگر می تونید خواهش میکنم کمک کنید به بنده، من خیلی به این کوادکوپتر شیائومی نیاز دارم. تلگرام: 09364009033 دهقان.
من رو آرزو به دل نذارید
با تشکر

آقا بخاطر حق الزحمه و کمیسیون و این حرفا نیست که :D... خودت یه حساب سرانگشتی بکن ببین مگه هزینه ترخیص یک جنس 500 دلاری چقدر میشه که کمیسیون معرفی کار هم داشته باشه:D ... این کار شما برای حق العمل کاری که من می شناسم و کار منو انجام داده، نمی صرفه. اگر من بخوام ازش خواهش کنم که کالای شما رو ترخیص کنه، بخاطر هیچی خودم رو مدیونش کردم و پس فردا در کار بعدی خودم، هفتصد برابرش رو از حلقومم بیرون میکشه:D ... اگر هم خدای نکرده کالای شما ترخیص نشه و ضرری به شما برسه، به شما بدهکار میشم:D. این کار برای من دو سر باخته. ببخشید:oops:

اگر بگردید خودتون پیدا میکنید

حمیدحمیدپور

Registered User
لایک‌ها
363
OFFICE :TEHRAN A
SENDER :IR
WEIGHT :8.950KG

VENT TYPE :Send item to customs (Inb)
دوستان کسی میتونه منو راهنمایی کنه بسته من کجاست الان یا چیکار میتونم بکنم

gothic

Registered User
لایک‌ها
72

ali_1234

Registered User
لایک‌ها
145
سلام دوستان
آیا به نظرتون ارزش داره که یک خرید گوشی موبایل شیایومی به قیمت حدود 150 دلار از چین داشته باشم؟؟با این طرح رجیستری موبایل و گمرک و ..
ممنون

Sent from my SM-J320F using Tapatalk

gothic

Registered User
لایک‌ها
72
سلام دوستان
آیا به نظرتون ارزش داره که یک خرید گوشی موبایل شیایومی به قیمت حدود 150 دلار از چین داشته باشم؟؟با این طرح رجیستری موبایل و گمرک و ..
ممنون

نه بابا، فایده نداره.
از سایتهای ایرانی بخری خیلی بهتر هست.
باور کن اصلا قیمتش فرقی نمیکنه، چون شرکت های ایرانی عمده میارن، شما تکی میاری همون قیمت فروش اینا تموم میشه.

تازه شانسکی هم هست، یهو دیدی گمرک زیاد خورد، یا شاید اصلا یه ایراد گمرکی گرفتند براش!

Last edited:

حمیدحمیدپور

Registered User
لایک‌ها
363
بسته سفارشی از امریکا رسیده
3 تا بسته بوده
2 تاشو ترخیص کردم نمیدونم 3 رو چرا فرستادن گمرک
جالبه هر 3 تا بازی بوده
بسته اخر رو فرستادن ارشاد برا بازی کال اف که مجوز داره یا نه
رفتم گمرک پست و از اونجا ارشاد
اونقدر که کارمندای گمرک مستقر در اداره پست منو علاف کردن و ... ارشاد خداییش خیلی خوبن کارکنانش
یه یخچال کال اف دیوتی اوردم اینقدر علاف شدم اما پهبادارو ترخیص کردن

ali_1234

Registered User
لایک‌ها
145
دوستان الان سایت اینترنتی مثل علی اکسپرس و آمازون و... در آمریکا مستقر هست که بتونه به ایران مستقیم پست کنه؟؟!

gothic

Registered User
لایک‌ها
72
بسته سفارشی از امریکا رسیده
3 تا بسته بوده
2 تاشو ترخیص کردم نمیدونم 3 رو چرا فرستادن گمرک
جالبه هر 3 تا بازی بوده
بسته اخر رو فرستادن ارشاد برا بازی کال اف که مجوز داره یا نه
رفتم گمرک پست و از اونجا ارشاد
اونقدر که کارمندای گمرک مستقر در اداره پست منو علاف کردن و ... ارشاد خداییش خیلی خوبن کارکنانش
یه یخچال کال اف دیوتی اوردم اینقدر علاف شدم اما پهبادارو ترخیص کردن

اع، پهباد شما چی بود مشخصاتش؟!
برای من رو ترخیص نکردن گفتن غیر مجازه و نیاز به مجوز های خاص داره.

پهباد های غیر مجاز:
همه پهبادهای دوربین دار
برد بالاتر از 100 متر
مداومت پروازی بیش از 10 دقیقه

که برای من، 1000 متر برد داشت
و 30 دقیقه زمان مداومت پروازی
و دوربین 4 کی

حراست گمرک امام ***** کارشناس فرستاد، گفتن باید برگشت بزنی که منم میخوام برگشت بزنم...

ولی باید یکی دیگه قاچاقی بگیرم

gothic

Registered User
لایک‌ها
72
دوستان الان سایت اینترنتی مثل علی اکسپرس و آمازون و... در آمریکا مستقر هست که بتونه به ایران مستقیم پست کنه؟؟!

نه ولی از طریق واسطه ها میشه گرفت، مثل pdexp.com

حمیدحمیدپور

Registered User
لایک‌ها
363
آقا بازیا رو دادیم خودمون و راحت کردیم من موندم اینهمه سخت‌گیری برا دوستان میشد اینهمه .....

janebestan.com

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
اگه کسی بخواد جنسی واسه مشتریش بفرسته شهرستان با باربری به صرفه تره

milad2008

Registered User
لایک‌ها
60
سلام . دوستانی که قصد خرید کالاهایی با ارزش دلاری بالا از آمریکا دارند (به هر تعداد) و مشکل گمرک ایران داره.درخدمتشون هستم .(پ.خ)

reza11503

Registered User
لایک‌ها
1,071
سلام دوستان ، اگر یه گوشی بخوایم از سوئیس برامون فرستاده بشه آیا گمرکی و این چیزا داره یا مستقیم به دستمون میرسه

sylvester

Registered User
لایک‌ها
89
سلام دوستان ، اگر یه گوشی بخوایم از سوئیس برامون فرستاده بشه آیا گمرکی و این چیزا داره یا مستقیم به دستمون میرسه
آیا در ایران نیز باید پولی بدهم؟
طبق قانون هر فرد در طول سال با آدرس مشخص تا مبلغ 50 دلار آمریکا و مواردی تا 80 دلار معاف از عوارض ورود کالا از خارج است. این مبلغ در چهارچوب کالای تجاری می باشد. لاکن اجناسی که در قالب بار هدیه برای شما می آید فاقد هر گونه عوارض و حقوق گمرکی است.

مبلغی حدود 20.000 تومان به اسم "مالیات بر ارزش افزوده و حق سهم پست" از همه افراد درب منزل توسط مامور پست و با ارایه فاکتور مهر خورده گرفته خواهد شد. این مبلغ ارتباطی به تجاری یا هدیه بودن مرسوله و غیره ندارد و در هر حال دولت ایران از شما خواهد گرفت حتی اگر مرسوله شما شامل 1 عدد مداد باشد!

* هر مبلغی مامور پست از شما درخواست کرد حتما باید برابر آن به شما رسید مهر دار با سر برگ اداره پست ایران داده بشود. از پرداخت پول بدون رسید امتناع کنید.

Last edited:

77832

Registered User
لایک‌ها
18
سلام دوستان من 2 بسته جدا حدود 1.5 کیلویی از چین میخام به ایران بفرستم با فاصله زمانی ، اما با هزینه گمرک مشکل دارم
قبلا بسته 1.5 کیلویی شامل 5 عدد کالا که 3 تا سویی شرت+یک کلاه و یک جاکلیدی بوده با ارامکس فرستادم 110 تومان گمرک ازم گرفتن تا تحویل بدن و این خیلی زیاده و غیر منطقی واقعا!!!
بهم گفتن شرکت دیگه ای بفرستم شاید اونا گمرک کمتر بزنن چون ظاهرا ارامکس از خودش قیمت میزنه الکی
کسی میتونه راهنمایی کنه؟ نمیدونم با چه پستی بفرستم واقعا با این هزینه ها ی گمرک

gothic

Registered User
لایک‌ها
72
سلام دوستان من 2 بسته جدا حدود 1.5 کیلویی از چین میخام به ایران بفرستم با فاصله زمانی ، اما با هزینه گمرک مشکل دارم
قبلا بسته 1.5 کیلویی شامل 5 عدد کالا که 3 تا سویی شرت+یک کلاه و یک جاکلیدی بوده با ارامکس فرستادم 110 تومان گمرک ازم گرفتن تا تحویل بدن و این خیلی زیاده و غیر منطقی واقعا!!!
بهم گفتن شرکت دیگه ای بفرستم شاید اونا گمرک کمتر بزنن چون ظاهرا ارامکس از خودش قیمت میزنه الکی
کسی میتونه راهنمایی کنه؟ نمیدونم با چه پستی بفرستم واقعا با این هزینه ها ی گمرک
آشغال ترین و به درد نخور ترین پست، همین آرامکس هست، واقعا دزد هستند. خیلی ایرادات داره کارشون، ظاهرا دزدی میکنن...

من هم گاهی ار چین خرید میکنم، به نظرم با پست های عمومی مثل پست هلند، سوئد، بلژیک بخری بهتر هست.
چون پست هلند، کالا رو میده به پست ایران، و پست ایران هم اکثر اوقات بسته هارو باز نمیکنه و معمولا 20 هزار تومن برای کالا میگیره....

من 4 بار با ارامکس خریدم
یک بار لپتاپ دوبی برگشت خورد، چون گفتن سی پی یو، امریکایی هست، ممنوعه.
یک بار 3 تا پالتو گرفتم، 200 هزار تومن گمرکی گرفتن!
یک بار کواد کوپتر گرفتم، توی فرودگاه به مشکل خورد و هنوز توی گمرک گیر کرده. (باید برگشت بزنم)
فقط یه بار عین ادم جنس اوردن...

حالا پست هلند و ایران:
کوادکوپتر که نمیدونم چطور میشه،
ولی لپتاپ رو با هلند گرفتم، مستقیم اومد ایران و کلا 20 هزار تومن هزینه گمرک و پست دادم.
و چند بار هم چند تا لباس و چند تا کفش رو هم با پست گرفتم، باز هم 20 هزار تومن دادم...

nesarian

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوستان
یک بار حدود 25 کیلو با ارزش 500-600 دلار بیاد گمرک امام ***** حدودا چقدر هزینه گمرک می خوره مصرف شخصی
ممنون

بالا