برگزیده های پرشین تولز

مرجوع کردن کالایه دیجیکالا

END1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
46
سلام دوستان.یه نوک هویه از دیجی کالا خریدم بدستم رسید دیدم بدردم نمیخوره. درخواست مرجوعیت دادم.تو پروفایل زده انصراف از خرید و پیک خودشون میاد درب منزل کالارو میگیره.خواستم ببینم هزینه ارسال رو میگیره؟ اگه اینجوریه که لغوش کنم؟چون درسته بدردم نمیخوره ولی اینجوری نمیصرفه. نظره شما چیه؟

balabala

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,745
پس همون مرجوعی میشه، خودشون میان میگیرن بعدا وجه ش رو میریزن حساب. البته تهران که رایگانه شاید شهرستان باشید خودتون باید بفرستید با هزینه خودتون اطلاع ندارم.

END1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
46
پس همون مرجوعی میشه، خودشون میان میگیرن بعدا وجه ش رو میریزن حساب. البته تهران که رایگانه شاید شهرستان باشید خودتون باید بفرستید با هزینه خودتون اطلاع ندارم.
داداش شهرستان هم پیک خودشون میاد تحویل میگیره. ولی مشکل من اینه زده انصراف از خرید نزده مرجوعی. احتمالش هست بگن چون انصرافه باید هزینه ارسالو بدید.حالا ایمیل دادم ببینم چی میگن.

Last edited:

END1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
46
خب ایمیل جواب داده هزینه برای برگشت بشما تعلق نمیگیرد.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
نه آقا هزینه نمیگیرن
منم چند روز پیش جنسی خریدم دستم رسید دیدم کلا نابود هست عکس گرفتم براشون فرستادم.
پیامک دادن فلان روز میایم می بریم یک روز تمام خونه نشستم ساعت 4 پیامک اومد که نمی رسیم بیایم باز تماس بگیرید. تماس گرفتم فردا گفت برای آخر هفته . طرف اومد گرفت برد
دوشنبه دیدم پول خرید واریز کردن به حسابم.

Hamid2day

مدیر ارشد
مدیر انجمن
مدیر ارشد
لایک‌ها
20,022
توی قسمت مرجوعی هم نوشته میتونید تیپاکس کنید با هزینه جنس براتون کارت به کارت می کنیم.

یکی از دوستانم دیجی کالا کار می کنه میگه عمده ترین بحث برگشتی محصولات جنس هایی هست که متفرقه و فیک هست که تو دیجی می فروشن.عکس جنس با چیزی که میاد جلو درب منزل 99% فرق داره
اشتباهی که دیجی کالا پاش داره هزینه میده دیگه

Ardalan geraam

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
توی قسمت مرجوعی هم نوشته میتونید تیپاکس کنید با هزینه جنس براتون کارت به کارت می کنیم.

یکی از دوستانم دیجی کالا کار می کنه میگه عمده ترین بحث برگشتی محصولات جنس هایی هست که متفرقه و فیک هست که تو دیجی می فروشن.عکس جنس با چیزی که میاد جلو درب منزل 99% فرق داره
اشتباهی که دیجی کالا پاش داره هزینه میده دیگه
دوستان میشه از تجربیات خودتون نمونه های این نوع جنس های فیک که عکس با واقعیش فرق میکنه بفرمایید ما هم از تجربه شما دوستان بهره مند شیم ..... سپاس

END1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
46
نه آقا هزینه نمیگیرن
منم چند روز پیش جنسی خریدم دستم رسید دیدم کلا نابود هست عکس گرفتم براشون فرستادم.
پیامک دادن فلان روز میایم می بریم یک روز تمام خونه نشستم ساعت 4 پیامک اومد که نمی رسیم بیایم باز تماس بگیرید. تماس گرفتم فردا گفت برای آخر هفته . طرف اومد گرفت برد
دوشنبه دیدم پول خرید واریز کردن به حسابم.
منم همون روز که مرجوعی تایید شد گفتن روزه بعد پیک میاد میگیره پیک سره وقت اومد وسیله رو تحویل گرفت 22 دی تحویل گرفته امروزکه28 دی هست هنوز خبری از واریزه پولش نیست کی بریزن خدا میدونه. تو قسمت مرجوعی هنوزم که هنوزه زده مرحله بعد تحویل جنس توسط پیک!!!در مجموع دیجی کالا دیگه جالب نیست.جنس فیک توش فراوون شده اصلا نظارتی توش نیست.پراب مولتی متر گرفتم که همون برند مدله 10 امپرشم بود با قیمت خیلی کمتر من رفتم همون برند منتهی مدل20 امپرشو با هزینه بیشتر خرید کردم اورده دره خونه میبینم بله مدل 10 امپرو فرستاده. تو نظرات گفتم این کار چه معنی داره اصلا نظر تایید نشد.کلا واویلا شده.یا مثلا منبع تغذیه داژنگ تو دیجی مدله پایینشو میده دو میلیونو خرده ای در حالیکه سایتایه دیگه مدل بهتر و جدید ترشو با ارسال رایگان میدن 1600 کلا خرید از دیجی اشتباهه.

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
یک ماه و نیم هست من مرجوعی داشتم ولی پولش رو ندادن

END1

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
46
داداش بنظرم یه زنگ بزن موضوعو بگو. منم الان زنگ زدم میگم22 اومده تحویل گرفته الان تو پروفایل برام زده تاریخی که پیک میاد 29 دی خخخخخ کلا حقا که گیجی کالا بهش میاد.

8030

Registered User
لایک‌ها
465
جنس من که کلا دستم نرسید و تو همون وسط راه ادراه پست برگشت داده بود تهران.
5 دفعه زنگ زدم گفتن پیگیری میکنیم
دفعه اخر زنگ زدم بخش مالی گفتن اصلا کالا مفقود شده و به انبار ما وارد نشده!!
ولی چون 20 روز گذشته و کالا رو تحویل نگرفتین پولتون رو پس میدیم که بعد از 2یا3 روز پول رو پس دادن.بعد از یک ماه از سفارش کالا پول رو پس دادن.
شما هم پیگیری کن.

کلا دیجیکالا باید یه فکر اساسی برای مدیریتش کنه وگرنه سرنوشت بدی در انتظارشه.

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,660
یدونه محافظ خریدم. خراب بود
امروز اومدن بردنش

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
13,909
من به این تاپیک مشکوکم
استاتر احتمالا از عوامل بازاریابی خودشون هست تاپیک زده که جریان سازی کنه
چرا جوابش رو میدین؟ متنش رو بخونید کاملا مشخصه سرکاریه
هر چی بیشتر جواب بدین براش بهتره
ببینید اومده توی تاپیک های پربازدید ولی با بازدید فیک
توییتر همینکار رو میکنن یکی توئیت میزنه چند تا مولتی یوزر هم جواب میدن یه آمدم ساده هم باورش میشه
من خودم همه این راه های بازاریابی اسپمی و فیک رو رفتم
راحت میفهمم طرف مقابل کی هست
البته اونقدر زیرکانه اسپم میدن که سخته فهمید جریان سازی هست یا واقعا یه نفر کمک میخواد
اسپم فقط بکلینک نیست . کافیه برای اسم برند جلب توجه کنه
به هر حال موضوع تاپیک واقعی هم باشه همچنان بحث پوچ و بی فایده ای هست سرانجامی نداره
اینجا مشکلی حل نمیشه
نوک هویه خراب خخخخخ آخه نوک هویه میشه خراب باشه؟ مثلا دولا شده باشه؟!!
من که باور نمیکنم
مدیر فروم لطفا تاپیک رو قفل کنید

Last edited:

ganboo

Registered User
لایک‌ها
259
اخه تو خوده دیجی زده کسی که انصراف از خرید بده هزینه ارسال با خودشه.
سلام دوست عزیز
ببینید تا ۷ روز بعد از خرید میتونید بدون هزینه ی ارسال برگردونید به دیجی کالا
نمیدونم بعد از ۷ روز هزینه ارسال بر عهده ی خودتون میشه.
اون برگه ی بارکد رو هم نباید دور بندازید.

GNOME

Registered User
لایک‌ها
568
شماره شبای همون کارتی که خریداری کردید رو در قسمت مشخصات بعنوان شماره کارت مرجوعی ثبت کنید
48 ساعت بعد نهایتا واریز میشه واستون

MihanV

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
30,241
شماره شبای همون کارتی که خریداری کردید رو در قسمت مشخصات بعنوان شماره کارت مرجوعی ثبت کنید
48 ساعت بعد نهایتا واریز میشه واستون
Untitled.jpg
ثبت کردم ولی واریز نمیکنن
تیکت هم زدم ولی جواب نمیدن

بالا