• پایان فعالیت بخشهای انجمن: امکان ایجاد موضوع یا نوشته جدید برای عموم کاربران غیرفعال شده است

مزایده دو دامنه عالی با قیمت پایه 2000 تومان

graphic

Registered User
لایک‌ها
13
شلخته
Shalakhteh.com & .ir
قیمت پایه: 2000
گام افزایشی:2000
فروش خارج از مزایده : 40 هزار
----------------------------------------------------
پایان مزایده : 24 ساعت بعد از آخرین پیشنهاد
توجه: دامنه دات کام هزینه انتقال ندارد - دامنه ملی هزینه انتقال به عهده خریدار است

SMJ SOFT The Great

Registered User
لایک‌ها
10
پایه برای من ...

bOs3000

Registered User
لایک‌ها
10
for me 4000

graphic

Registered User
لایک‌ها
13
مزایده هنوز ادامه داره . SMJ SOFT The Great به دلیل بید الکی و سرکاری امتیاز منفی گرفت . هر کسی بید سرکاری بده و بچه ها رو به تمسخر بگیره و بعد از پایان مزایده نسبت به خرید اقدام نکنه امتیاز منفی میگیره
تا این لحظه آخرین قیمت توسط کاربر mostafanastary ده هزار تومان بوده اگر تا 24 بعد پیشنهاد بالاتری نباشه به ایشون واگذار میشه

SMJ SOFT The Great

Registered User
لایک‌ها
10
مزایده هنوز ادامه داره . SMJ SOFT The Great به دلیل بید الکی و سرکاری امتیاز منفی گرفت . هر کسی بید سرکاری بده و بچه ها رو به تمسخر بگیره و بعد از پایان مزایده نسبت به خرید اقدام نکنه امتیاز منفی میگیره
تا این لحظه آخرین قیمت توسط کاربر mostafanastary ده هزار تومان بوده اگر تا 24 بعد پیشنهاد بالاتری نباشه به ایشون واگذار میشه
عزیزمن چرا حرف اضافه میزنی ؟؟ من دو روز به نت دسترسی نداشتم و امروز پ خ تون رو دیدم و میخواستم بیام که مبلغ رو واریز کنم ولی این پست رو دیدم .
من دیگه به این دامین ها نیازی ندارم ( فقط به خاطر این پستی که گزاشتین )

graphic

Registered User
لایک‌ها
13
عزیزمن چرا حرف اضافه میزنی ؟؟ من دو روز به نت دسترسی نداشتم و امروز پ خ تون رو دیدم و میخواستم بیام که مبلغ رو واریز کنم ولی این پست رو دیدم .
من دیگه به این دامین ها نیازی ندارم ( فقط به خاطر این پستی که گزاشتین )
دوست عزیز لحن صحبت کردنتو بهتره تغییر بدی . این چه طرز صحبت کردنه !!! من قوانین رو همون روز اول بهت گفتم .شماره تماسم و آی دیم رو هم گرفتی به خاطر 12 هزار تومان ! و اینکه مشخصه کی لاگین شدی کی نشدی . در ضمن این دامنه دیگه به شما تعلق نمیگره که بخوای بخری یا نخری ! اینجا هم سابقه هر شخصی مشخصه . به هر حال موفق باشی و من با کسی دشمنی ندارم .

SMJ SOFT The Great

Registered User
لایک‌ها
10
دوست عزیز لحن صحبت کردنتو بهتره تغییر بدی . این چه طرز صحبت کردنه !!! من قوانین رو همون روز اول بهت گفتم .شماره تماسم و آی دیم رو هم گرفتی به خاطر 12 هزار تومان ! و اینکه مشخصه کی لاگین شدی کی نشدی . در ضمن این دامنه دیگه به شما تعلق نمیگره که بخوای بخری یا نخری ! اینجا هم سابقه هر شخصی مشخصه . به هر حال موفق باشی و من با کسی دشمنی ندارم .
گزارش شدید . پ خ شد .

graphic

Registered User
لایک‌ها
13
من نمیدونم چه اشتباهی کردم که امتیاز منفی دادین . امتیاز منفی دادن الکی نیست که بخوای بی دلیل بدی . امتیاز منفی رو برای معامله گذاشتن نه اینکه از هر کسی امتیاز منفی بگیری سریعا جوابشو با یک امتیاز منفی بدی . بهتره داخل تاپیک دیگه صحبتی نکنید . هونطور که گفتم من با شما مشکلی ندارم، فقط قوانین رو اجرا کردم . مدیران انشالا به زودی بررسی میکنند . موفق باشین

graphic

Registered User
لایک‌ها
13
در ضمن شما اینجا گفتین دو روز نبودین اما به دفعات دیدم آنلاین هستین و هر چی پیغام خصوصی دادم جواب ندادین . این چیزیه که قابل اثبانه . فقط تعجبم از اینه که شما چرا امتیاز منفی دادین !!
مزایده همچنان ادامه داره دوستان

mostafanastary

Registered User
لایک‌ها
11
آقا هر دو نفر بی خیال.
سر همچین چیزی که آدم خودشو ناراحت نمیکنه. اگه این دوستمون ناراضی هستند، من از حقم(البته اگه داشته باشم) میگذرم.

SMJ SOFT The Great

Registered User
لایک‌ها
10
آقا هر دو نفر بی خیال.
سر همچین چیزی که آدم خودشو ناراحت نمیکنه. اگه این دوستمون ناراضی هستند، من از حقم(البته اگه داشته باشم) میگذرم.
عزیزم تو پ خ صحبت کردیم و مشکلات از نظر من حل شد .
دامین ها به خاطر اشتباهاتی که شده در اختیار شماست . حق شماست . پیروز باشید

amir7310

همکار بازنشسته بازارچه
لایک‌ها
17,668
درود
مزایده هنوز هستش یا تموم شده؟

graphic

Registered User
لایک‌ها
13
عزیزم تو پ خ صحبت کردیم و مشکلات از نظر من حل شد .
دامین ها به خاطر اشتباهاتی که شده در اختیار شماست . حق شماست . پیروز باشید
من از اولم با شما مشکلی نداشتم برادر. فقط این وسط یه امتیاز منفی الکی به من داده شده که از مدیران میخوام بررسی بشه . دلیل نداره من امتیاز منفی بگیرم

بالا